Zenginlik Büyüsü Kimleri Kurtardı Okuyup Görün

Zenginlik Büyüsü En Doğru Haliyle Böyle Yapılır

Zenginlik büyüsü yaparak içindeki yoksulluğu ve fakirliği telafi eden, gideren ve güzel noktalara gelen birçok insan olduğu bilinmektedir; hatta sosyal medyada zenginliği ile ön plana çıkan ya da dünyada zenginlik konusunda şöhret bulan birçok kişinin de zenginlik büyüsü yaptığı ve bu şekilde varlık ve birikime sahip olduğu anlatılmaktadır.

  • Size bu yazımızda başka insanlara müracaat etmeden ve hiç kimseden yardım almadan nasıl zenginlik büyüsü yapabilirsiniz konusunda yardımcı olmaya çalışacağız ve evde tek başınıza bu büyüyü yapabileceğinizi anlatacağız.

Zenginlik büyüsü için sadece hafta içini esas almanız gerektiğini hatırlatmak isteriz, özellikle de pazartesi akşamı ya da cuma akşamı bu uygulamayı yapmanın çok daha etkili sonuçlar ile karşılaşmanızı sağlayacağını da dile getirmek durumundayız.

Hakikaten zenginlik büyüsü pazartesi akşamı ya da cuma akşamı yapıldığında çok daha etkili sonuçlar ile uygulayıcılarını sonuca taşımakta ve onları saadete ulaştırılmaktadır.

Zenginlik Büyüsü Şöyle Yapılır, Detaylara Dikkat

Zenginlik büyüsü ya da borçtan kurtulma büyüsü olarak bilinen bu uygulama için, öncelikle pazartesi akşamı ya da cuma akşamı sessiz bir yere geçip yanınıza da 1 adet kırmızı mendil ve bir adet bozuk para almalısınız.

  • Bu bozuk para herhangi bir meblağda olabilir, örneğin bir TL olabilir; burada önemli olan bozuk paranın miktarı değil sembolik bir değere sahip olmasıdır.

Bozuk parayı ve kırmızı mendili yanınıza alıp sessiz bir yere geçtikten sonra, mendili önünüze koymanız gerekir ve bozuk parayı da içine koymanız gerekir. Bunu yaptıktan sonra, mendilin üzerine koymuş olduğunuz bozuk paranın yanına bağdaş kurup gözlerinizi kapatarak zenginlik büyüsünü hayal etmeli ve neden böyle bir uygulama yaptığınızı zihninizden geçirmeye başlamalısınız.

İlgili Yazı: Büyü Nasıl Bozulur, Büyünün Tılsımı Nasıl Yok Edilir?

Bu işlemi bitirdikten (yani zenginlik büyüsünün yapılış amacını ve niyetini zihninizden geçirdikten) sonra gözleriniz kapalı bir şekilde 7 defa şu ifadeyi tekrar etmelisiniz:

  • “Ey zenginlik büyüsünün görevli varlıkları, bahtınıza düştüm, imdadıma yetişin, elinizi uzatın ve şu insanı varlık ve varsıllığa ulaştırın.”

Bu tabiri 7 defa kısık bir ses tonuyla ve içli bir şekilde okuduktan sonra, gözlerinizi açarak paranın ve kırmızı mendilin üzerine sağ elinizi koyup şunları okumanız gerekir:

  • “Hey zenginlik büyüsünün görevli varlıkları, hükmünüzü icra etmeniz ve görevinizi ifa etmeniz maksadıyla size 1 adet kırmızı mendil ve 1 adet bozuk para sunuyorum, sunmuş olduğum bu adağımı yerine getirirseniz, dünyanın en mutlu ve bahtiyar insanlarından biri addederim kendimi. Çünkü bu sayede içinde bulunduğum fakirlikten ve borç batağından kurtulup varlık ve varsıllık deryasında yüzebilecek bir konuma yükseleceğim. Çünkü bu sayede sizin vasıtanızla ve sizin feyziniz ile rızkıma feyiz katacağım ve bereketli bir şekilde hayat yolculuğuma devam edeceğim. Bunu yapmanızı isterim ve göreviniz elbette ki kutsaldır.”

Bu ifadeleri, sağ elinizi üzerine koymuş olduğunuz paranın ve kırmızı mendilin üstüne okuduktan sonra, zenginlik büyüsünün bir diğer aşaması olarak şunları yapmalısınız:

Zenginlik Büyüsü, Para ve Mendil Ne Olacak?

Yukarıdaki işlemleri harfiyen ve eksiksiz bir şekilde yaptıktan sonra, zenginlik büyüsünün bir diğer aşaması olarak parayı mendil ile güzel bir şekilde katlamanız, yani mendili paranın üzerine düzgün bir şekilde sarmanız ve bu şekilde para, mendilin içerisinde kalacak ve yok olacak şekilde uygulamayı bitirmeniz gerekir.

  • Sonrasında mendili ve içindeki parayı alıp cebinize koyun ve bu para, kırmızı mendil içerisinde cebinizde kaldığı sürece siz de bahtiyarlık ve saadet içerisinde zenginlik ve varlık ile ödüllendirileceğinizi hayal edebilirsiniz.

Bu uygulamayı yapıp da zenginlik içerisinde yaşayan birçok insan olduğu bilinmektedir; ne var ki yine bu uygulamanın ters teptiği ve sıkıntılı sonuçlara sebebiyet verdiği insanlar olduğu da bilinir.

Bu nedenle zenginlik büyüsü gibi tılsımlı uygulamalar size saadetin kapılarını açabileceği gibi felaketin vesilesi de olabilir, bunu fark etmenizi ve anlamanızı tavsiye edip şu eseri de incelemenizi öneririz:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.