Zekâ Geliştirme ve Hafızayı Güçlendirme Taktikleri Kitabı Resmi İndirme Sayfası

Zekâ Geliştirme ve Hafızayı Güçlendirme Taktikleri kitabını yakından tanıyın ve eseri resmi yayıncı kuruluş olan ekitapnoktasi.com’dan, yani bizden indirin!

Zekâ Geliştirme ve Hafızayı Güçlendirme Taktikleri kitabını indirmeden önce eserin resmi yayıncısından kısa bir not:

Biz ekitapnoktasi.com olarak birbirinden etkili eserleri siz değerli okurlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz.

 • Yayın ilkesi olarak sadece başarısına güvendiğimiz kitapların satışını yapıyor ve bu konuda okurlarımıza 60 günlük koşulsuz iade şansı sunuyoruz. Böylece hem eserlerine güvenen yazarlarla çalışıyor hem de okurlarımızın azami memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz.

Sayfamızda bulunan yorumlara bakıldığında bu amacımıza ulaştığımızı görerek onur duyuyoruz.

 • Siz de eserler hakkındaki olumlu olumsuz fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarsanız, seviniriz. Çünkü övgüleriniz her ne kadar bizi mutlu etse de eleştirileriniz de bize her zaman daha iyisini yapma konusunda yol gösterecektir.
 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

Resmi olarak yayıncılığını üstlendiğimiz Zekâ Geliştirme ve Hafızayı Güçlendirme Taktikleri kitabı hakkında detaylı bilgiler vererek kitabın indirme linkini aşağıda sunuyoruz.

Zekâ Geliştirme ve Hafızayı Güçlendirme Taktikleri kitabı hakkında bilinmesi gereken her şey

Zekâ Geliştirme ve Hafızayı Güçlendirme Taktikleri kitabında neler var?

Eserde beynin çalışma ilkeleri, zekayı geliştiren oyunlar, hafıza güçlendirme egzersizleri ve zeka gelişimini hızlandırıp hafızayı güçlendiren gıdalar hakkında bilgiler verilmektedir. Kitapta bulunan bölümler ile her bölümde anlatılan konular şöyle izah edilebilir:

Beynin Yapısı ve Çalışma Tarzı

Bu bölümde beynin yapısı ve nasıl işlediği anlatılmıştır. Ancak konu açıklanırken mümkün olduğu kadar basit bir dil kullanılmış ve okurun bilimsel kavramlar içinde sıkılmaması hedeflenmiştir.

Beyinle İlgili İlginç Bilgiler

 • Erkeklerin beyni mi büyük kadınların beyni mi?
 • İnsanlar beyinlerin yüzde kaçını kullanıyor?
 • Beynimiz ne kadar bilgi depolayabilir?
 • Beyin gerçekten de uyku sırasında dinlenir mi?
 • Beynimizde ne kadar elektrik var?
 • Beyin beyaz renkli midir?
 • Beynimiz ne kadar hızlı çalışır?
 • Üstün zeka genetik yollardan mı geçer?

Kitabın bu bölümünde bu ve buna benzer sorulara yanıtlar verilerek okurların beyin konusunda ilginç bilgilere ulaşması sağlanmıştır.

Günlük Yaşamda Kolaylıkla Başvurabileceğiniz Zihin Geliştirme Oyunları

 • Tersten görünüşü nasıl egzersizi
 • Polisiye alıştırması
 • İhtiyacınız olmayan eşyalar egzersizi
 • Ne kadar bozuk param var oyunu
 • Alfabetik Sayma Egzersizi
 • Yabancı dillerde kelime ezberleme egzersizi
 • Koku ile farklılıkları tespit etme egzersizi

Eserde bu egzersizlerin yanı sıra daha farklı uygulamalar hakkında da bilgiler verilmiştir.

Zihin Geliştirmek İçin Günlük Yaşamda Yapılması Tavsiye Edilen Bazı Uygulamalar

Gün içinde nasıl davranmanız gerektiğini ve hangi pratik uygulamalarla yaparak zihinsel faaliyetlerinizi güçlendireceğinizi ifade eden önemli bilgilere yer verilen bölümdür. Çok basit pratik uygulamalarla aslında zihin geliştirmenin ne kadar kolay olduğunu gösteren ipuçlarına yer verilmektedir.

Zeka Soruları

Bu bölümde 10 farklı zeka sorusuna yer verilmiş. Soruların her biri farklı bir zihinsel yeteneği ölçüyor. Yazar cevapları sunmuş fakat çözüm yollarını bulmayı okura bırakmış. Sorular gerçekten oldukça zor, fakat bir o kadar da eğlenceli.

Bellek ve Bellek Türleri

Duyusal bellek, anlık bellek, kalıcı bellek gibi kavramların açıklandığı bu bölümde “unutma sebepleri” hakkında da bilgiler sunulmuştur.

Hafızayı Güçlendirme Yolları

 • Beyne yoğun sinyal gönderme taktiği
 • Canlandırma tekniği
 • İsim etiketi oluşturma 
 • Ayak parmakları ile oynama
 • Gruplandırma ve İlişkilendirme taktikleri

Bu bölümde sıralanan bu yöntemler dışında günlük yaşamda hobi olarak yapılabilecek bazı uygulamaların da hafızayı güçlendirmesiyle ilgili bilgiler verilmiştir.

Zeka Geliştiren ve Hafızayı Kuvvetlendiren Gıdalar

Yediğimiz gıdaların beyin fonksiyonlarımız ve hafızamız üzerinde büyük etkileri vardır. Zeka geliştirme ve hafıza güçlendirme çalışmalarına başlayan bir kişinin kesinlikle beslenme tarzına dikkat etmesi gerekir. Kitabın bu bölümünde zeka geliştiren ve hafızanın güçlenmesini sağlayan en etkili gıdalara yer verilmiştir.

Zekâ Geliştirme ve Hafızayı Güçlendirme Taktikleri kitabının 60 günlük iade garantili satılması başarısının en büyük ispatı…

ekitapnoktasi.com olarak okurlarımıza sunduğumuz tüm kitapların 60 günlük iade garantili olduğunu daha önce de ifade etmiştik. Bu durum yazarın ve elbette ki bizim kitaplara ne kadar güvendiğimizin en büyük kanıtı.

O halde daha fazla kararsız kalmayın ve bu başarılı eseri indirerek zekanızın sonsuz ufuklarında hayatı keşfe başlayın. Unutmayın ki üstün bir zeka ve güçlü bir hafıza size yepyeni bir hayatın kapılarını aralayacaktır.

Zekâ Geliştirme ve Hafızayı Güçlendirme Taktikleri kitabı nasıl alınır?

Zekâ Geliştirme ve Hafızayı Güçlendirme Taktikleri kitabı , PDF formatında bir ekitap olduğunu ve bu kitabı indirip rahatlıkla okuyabileceğinizi ifade etmeliyiz. Evet, bu kitap, PDF formatında olduğu için herhangi bir telefon, bilgisayar ya da tablet ile bu eseri indirip okumanız mümkün.

Zaten bu kitabı satın aldıktan sonra kitabın indirme linkini e-posta adresinize gönderiyoruz ve size gönderilen bu bağlantıya tıklayıp kitabı anında indirme fırsatını elde edebiliyorsunuz.

Şuraya kitabın indirme linkini alıyoruz. (Aşağıdaki görsele tıklayıp Zekâ Geliştirme ve Hafızayı Güçlendirme Taktikleri kitabını indirebilirsiniz.) 

  

blank

Çok Önemli Not: Ekitap Noktası olarak bütün alışverişlerinizde İyzico güvencesini size sunuyoruz. Ekitap Noktası’nın kredi kartı veya banka kartı ile yapılan işlemlerde İyzico altyapısını kullandığını belirtmek istiyoruz.

Kısaca bu sayfadan kitabı satın aldığınızda Ekitap Noktası ve İyzico güvencesi ile içiniz rahat bir şekilde hiçbir endişeye kapılmadan kitabınızı indirebilirsiniz. Kitabı satın aldıktan sonra, en geç 1 saat içerisinde kitabınız e-posta adresinize gönderilecek ve gönderilen linke tıklayıp kitabı indirerek hemen okumaya başlayabileceksiniz.

 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.