Yılan Büyüsü En Etkili Ayırma Uygulamasıdır

Yılan büyüsü uygulandığı kişilere nasıl etki eder?

Tarihin en eski büyülerinden biri olan yılan büyüsünün etkileri üzerine kadim büyü kitaplarında şunlar ifade edilmiştir:

  • Birbirini seven bekar erkeklerle kadınların ayrılmasını sağlar. Sevgili olan gençlerin birbirlerine layık olmadıkları düşüncesine kapılan aileler bu amaçla yılan büyüsüne sıkça başvurmuşlardır.
  • Çocuklu-çocuksuz bütün evli çiftlerin boşanmalarına neden olur. Bu özelliğinden ötürü yılan büyüsüne halk arasında “yuva yıkan büyü” adı verilmiştir.
  • Etkilediği kişilerin ahlaki yapılarını bozarak onlara çeşitli hatalar yaptırır. Sebep olduğu en yaygın olumsuz davranış ise “aldatma” olaydır.
  • Kişilerin olumsuz davranışlarının abartılı şekilde öne çıkmasına neden olur. Böylece kişileri birbirinin gözünde sevimsiz gösterir.
  • Sevgililer birbirlerine gösterdikleri sevgi ve saygıyı kaybeder. Hoşgörüsüz, aksi ve huysuz bireyler haline gelirler.
  • Birbirlerine aşık olan kadın ile erkek daha önce birlikte zaman geçirmekten müthiş derecede zevk alırken büyünün etkisi ile “birbirlerine katlanamaz” haline gelirler.

Ayrıca yılan büyüsünün her insanda öngörülemeyen farklı etkiler yarattığını da ifade etmek gerekir. Mesela bazı insanların “kıskançlık” duygularını abartarak ayrılığa neden olurken bazı insanları “nezaketten yoksun” hale getirir. Yani büyü farklı insanlarda farklı tesirler gösterebilmektedir.

Yılan büyüsü yılan derisi ya da yılan dişiyle yapılmaz

Son yıllarda yılan büyüsü hakkında bilgi veren bazı kaynaklarda bu büyünün yılan derisinden ya da dişinden alınan parçalarla yapıldığına dair bilgiler verilmektedir.

Bu görüş kesinlikle doğru değildir. Yılan büyüsü hakkında önemli bilgiler veren Arami kaynakların hiçbirinde bu yönde bir bilgi yoktur.

Yılan büyüsü “kalem büyüleri”nden biridir ve vefk yazma esasına dayanır. (Yazılı bir metne dayanan büyülere kalem büyüsü adı verilmektedir.)

Bu etkili uygulamaya yılan büyüsü adının verilme sebebi yazılan vefk kağıdının etrafına çeşitli yılan figürlerinin çizilmesidir. Yoksa büyü malzemesi olarak hiçbir şekilde yılanlara ait herhangi bir parça kullanılmamaktadır.

Kendilerine yılan büyüsünün etki etmediği insanlar da vardır

Yılan büyüsü çok etkili olmasına rağmen şu 3 grup insanı etkilemez:

  • Kuran’ı ezbere bilen kişilere yani hafızalara yılan büyüsü de dahil olmak üzere hiçbir kara büyü etki etmez.
  • Büyünün yapıldığı gün, ayrılması istenen kadın adet döneminde ise (kanaması varsa) büyü kadını da erkeği de etkilemez.
  • Doğuştan bir bedensel rahatsızlığı olan kişilere yani bedensel engelli olarak doğmuş kişilere bu büyü tesir etmez.

İfade edilen bu üç grup insan dışında yılan büyüsü herkese etki eder. Eğer büyü bozma duaları okunarak en kısa zamanda büyü hükümsüz bırakılmazsa insanların hayatı büyük ölçüde etkilenebilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Şirinlik Büyüsü

Yılan büyüsü nasıl yapılır?

Yılan büyüsü vefk denilen büyü yazılarının hazırlanması ve bu metinlerin uygun yere saklanması ile yapılır.

Yılan büyüsü şu dört aşamada icra edilir:

Birinci aşama: Ayrılacak kişiler hakkında bilgi toplanması

Ayrılmaları istenen kadın ile erkek hakkında mümkün olduğu kadar fazla bilgi toplanır.

Kişilerin isimleri, yaşları, dış görünüşleri, aile bireylerinin adı, başlarından geçen kötü olaylar gibi pek çok detay toplanarak vefke hazırlık yapılır.

İkinci aşama: Yılan desenli ayrılık vefkinin hazırlanması

Vefk hazırlamadan önce sayfanın üzerine çember ya da kare şeklinde bir geometrik şekil çizilir.

Önceki aşamada elde edilen bilgiler bu geometrik şeklin içine yazılır. Çizgilerin dışına ise çeşitli yılan figürleri çizilir.

Yılan büyüsü için hazırlanacak vefk sadece Aramice, Arapça veya İbranice gibi Sami kökenli dillerde yazılabilir. Diğer alfabelerle vefk hazırlanması mümkün değildir.

Üçüncü aşama: Vefkin uygun bir yere gömülmesi

Yılan büyüsünün bu aşamasında vefk kağıdı ortadan ikiye bölünerek yerleşim yerlerinden uzak bir yere götürülür ve gömülür.

Vefk kağıdının ikiye ayrılmış parçalarından biri erkeği diğeri ise kadını temsil eder. Kağıdın her iki parçası da aynı çukura gömülür.

Yılan büyüsü için hazırlanmış vefkler gelişigüzel her yere gömülemezler. Gömülme işleminin yapılacağı yerin büyük şehirlerden uzak fakat göl, ırmak gibi su kaynaklarına yakın olması gerekmektedir. Ayrıca kazılan çukurun kuzeye bakan bir yamaç üzerinde olması da zorunludur.

Dördüncü aşama: Yılan büyüsü için hazırlanan vefkteki sözcüklerin tekrir edilmesi

Tekrir ifadesi Arapça bir sözcük olup “tekrarlamak” anlamındadır. Yılan büyüsündeki tekrir uygulaması vefkte yazılan ifadelerin 412 defa tekrar edilmesi ile yapılır.

Tekrir yapılırken çok dikkatli ve titiz davranılmalıdır. Çünkü söz konusu bu sözcükler sadece 412 defa okunduğunda tesirli olmaktadır. Zira 1 okumanın dahi eksik ya da fazla olması büyünün tutmamasına neden olabilmektedir.

Yılan büyüsü kaç günde ve nasıl tutar?

Yılan büyüsü yarım ay döngüsünde (yani 14 günde) tutmaya başlayan büyülerden biridir. Büyünün yapılışının üzerinden 2 hafta geçtikten sonra kişiler arasında şiddetli anlaşmazlık baş gösterir.

Bir ay döngüsü (29-30 gün) geçtikten sonra ise büyü en üst seviyede etkilerini gösterir ve kişilerin ayrılacağı artık kesinleşmiş olur.

Bu aşamadan sonra söz konusu birliktelik insanlar için bir işkenceye dönmüş olur ve ayrılık fikri hem kadın için hem de erkek için tek çıkış yolu olarak görülür.

Yılan büyüsü nasıl bozulur?

Yılan büyüsünün çeşitli bozdurulma yolları olsa da en güvenilir olanı büyü bozma duası okumaktır.

Büyü bozma duası olarak bilinen sureler Felak ile Nas sureleridir. Bu surelerin okunması ile inşallah yılan büyüsü tüm tesirini kaybedecektir.

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.