Yalnızca 3 Günde Kesin Etkili Ya Vedud Duası

Ya Vedud Duası ile Muradını Elde Etmek İsteyen Herkes Dikkatlice Okusun

Aşk hayatına çeki düzen vermek isteyen birçok insanın başvurduğu Ya Vedûd duası ve esması, birçok insanın hayatında köklü değişimlere vesile olduğu halde, maalesef birçok kişi bu duanın ne kadar etkili ve güçlü olduğunu bilemediği ve fark edemediği için, bu uygulamadan mahrum kalmakta ve bu uygulamanın gücünü yabana atmaktadır.

 • Bu nedenle birçok insanın maalesef sahte medyumların ve herhangi bir ilim sahibi olmayan hocaların kirli ağına ve tuzağına düştüklerine şahit olmaktayız.

Oysaki Ya Vedûd duası ve esması gibi müthiş bir uygulama varken başka herhangi bir uygulamaya gerek olmadığını bilen insanlar, bu duanın fazileti içerisinde harika işlere imza atabilirler. Bu nedenle size bu duanın ayrıntılarını sunmak istedik.

Ya Vedud Duası Beni Nasıl Kurtardı?

Daha önce ben de bilgisizlik ve cahillik dönemlerimde Ya Vedûd duası ve esması ile karşılaşmadan önce birçok farklı yöntem uygulayarak sevdiğim insanı kendime aşık edebileceğimi düşünüyordum.

Ne var ki bu süre boyunca ortalama birkaç yıl ümitsizlik ve çaresizlik içerisinde eli kolu bağlı bir biçimde hayatımı sürdürmek zorunda kaldım, çünkü sevdiğim insan bana hiçbir şekilde bağlanmadığı gibi benden tamamen uzaklaştı ve bana karşı soğuk davranarak kalbimi adeta paramparça etti.

 • Fakat daha sonra bir dostumun tavsiyesi ile Ya Vedud duası ve esması uygulamasını öğrendim ve bu uygulamayı yaptıktan ortalama birkaç hafta sonra sevdiğim kişinin bana aşk teklifinde bulunduğuna, ardından da evlilik teklifinde bulunduğuna şahit oldum.

Bu durum bende ilk etapta şok etkisi yarattı, yani bunun mümkün olamayacağını düşünmeye başladım; ne var ki Ya Vedud duası ile hayatı değişen birçok insan bulunduğunu öğrenince bu mucizenin bende de etki göstermiş olmasına sonsuz bir şükran ile karşılık verdim ve Yüce Rabbime hamd ü senalar ettim.

Şimdi bende şok etkisi yaratan bu duanın nasıl yapılması gerektiğini size de anlatacağım, ta ki sizler de bu sayede hayatınızın gidişatını değiştirip güzellikler içerisinde yaşayasınız.

Ya Vedud Duası Neden Gizlice Yapılır ve Taş Kullanılır?

 • Ya Vedud duası ve esması kesinlikle başka insanlardan saklanması, onların bilgisi dahilinde olmaması gereken bir uygulamadır ve işin garip tarafı bu uygulama, yanınızda taşımanız gereken bir taş ile yapılması gereken bir özelliğe sahiptir.

Yani sokakta kendinize küçücük bir taş bulup bu taş üzerine okuyacağınız bazı özel dualar sonrasında bu küçük taşı yanınızda daima taşımanız gerekmektedir, uygulamayı şöyle yapmalısınız.

Okuyabilirsiniz: Sevdiğini Geri Getirme Duası

Ya Vedud Duasında Taşın Üstüne Okunacak Enbiya Suresi 21. Ayet

Küçük bir taş bulduktan sonra sessiz bir yere geçip bu taşı iki dizinizin arasına koyarak taşın üzerine 21 defa Enbiya Suresinin 21. ayeti olan şu ayeti kerimeyi okumanız gerekmektedir:

“Emittehazu âliheten minel ardı hum yunşirûn.”

Bu ayeti kerimeyi 21 defa taşın üzerine okuduktan sonra şimdi de tam 77 defa Ya Vedud esmasını yine taşın üzerine sessiz ve kısık bir ses tonuyla okumalı, bu okuma esnasında da Ya Vedud esmaül hüsnasının manasını ve derin anlamını düşünmeye çalışmalısınız.

 • Ya Vedûd, Yüce Rabbimizin kainatı yarattıktan sonra kainat içerisinde bulunan her varlığın ve her canlının kalbine nakşetmiş olduğu sevginin ve muhabbetin, aşkın ve sevdanın simgesi ve sembolü niteliğinde olan müthiş bir potansiyel ile dolu harika bir ismi şeriftir.

Bu anlamda Ya Vedud esmasını 77 defa okurken Yüce Rabbimiz’in size de muhabbet ve sevgi iksiri içirip karşı tarafın kalbini aşk ile bağlayağacağını düşünmelisiniz ve bu uygulamayı yaptıktan sonra aşağıdaki hususlara dikkat etmeye çalışmalısınız.

Ya Vedud Duası Son Aşamalar ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • √ Ya Vedud esmasını ve duasını yapıp bitirdikten sonra önünüzdeki taşı her fırsatta yanınızda taşımaya ve o taşı hissettiğiniz her vakitte de içten içe Cenabı Hakk’ın duanızı kabul etmesi için samimiyet içerisinde yeniden yakarışa geçmeye çalışmalısınız.
 • √ Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi Ya Vedud duası ve esmasını yaparken herhangi bir kişiye bu durumu anlatmamalı ve ifşa etmemeli, bu taşı başka insanların görmemesini sağlamaya çalışmalısınız.
 • √ Şayet onlardan herhangi biri bu taşı görürse onlara bu taşın size uğur getiren sıradan bir taş olduğunu ifade etmelisiniz.
 • √ Bununla birlikte Ya Vedud duasını ve esmasını yaparken karşı tarafın hayalini zihninizde açık bir şekilde canlandırmalı, onun sizinle aşk bağı ve muhabbet bağı ile bağlı olduğunu da hayal etmeye çalışmalısınız.

Ya Vedud Duası, Çok Güçlü ve Özel Bir Tavsiye

Bu şartlara riayet etmeniz halinde Allah’ın izniyle Ya Vedud duası amacına ulaşacak ve siz de muhabbetin kalbine doğru yürüyecek, güzellikler ile dolu bir hayat ile ödüllendirilip kısmetinizin ve nasibinizin açıldığına şahit olacaksınız. Bu duanın işlevsel olmaması halinde aşağıdaki tavsiyemizi de mutlaka incelemelisiniz:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

2 thoughts to “Yalnızca 3 Günde Kesin Etkili Ya Vedud Duası”

 1. Avatar Bahar dedi ki:

  Merhabalar bende aldım kitabı ama malesef ne için okuduysam faydasını görmedim henüz

  1. Merhaba Bahar Hanım, bazen daha fazla beklemek ve duada ısrarcı olmak gerekiyor. İnşallah siz de muradınıza kavuşup mutlu bir gelecek inşa edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.