Uzaklaştırma Duası Yaparak Muradıma Erdim

Birçok Uzaklaştırma Duası Vardır, En Tesirli Olanlar Şunlardır

İnsanların sevmedikleri ve değer vermedikleri başka kişileri yanlarında tutmak istememeleri gayet normal bir davranıştır. Bu anlamda bir kişinin kendisinden soğutmak ve uzaklaştırmak istediği insanları dua vasıtasıyla kendisine yabancılaştırmaya çalışması da insani bir eğilimdir.

  • Biz de bu yazımızı uzaklaştırma duası adı verilen bu çok güçlü ve etkili duaya ayırmak istedik ve kendileri ile birlikte olunmak istenmeyen insanları uzaklaştırmanın en güzel yolunun bu dua olduğunu işlemeye çalıştık.

Eski alimlerin kadim kitaplarına baktığımızda uzaklaştırma duası olarak bilinen birçok farklı uygulama nakledildiğini görebiliriz. Bu uygulamaların her biri doğru yapıldığında uzaklaştırılmak istenen kişinin de kısa süre içerisinde uzaklaşıp gittiği, kalbindeki aşkın ve sevdanın tamamen yok olup zail olduğu ve kişinin buz gibi soğuduğu bilinmektedir.

  • Nitekim yaşanan gerçek olaylar da uzaklaştırma duasının karşı tarafın kalbindeki bütün olumlu ve pozitif hisleri söküp aldığını, onu soğutarak bambaşka bir hale soktuğunu da kanıtlamaktadır bize.

İşte uzaklaştırma duası olarak sunulan dualardan birincisi ve yapılma şekli

Denenmiş ve Etkili Olduğu Bilinen Uzaklaştırma Duası

“Verzükna ve ente hayrur razikin.”

Bir kişi bu uzaklaştırma duasını yatsı namazını kılıp başka insanların duyamayacağı ve göremeyeceği sakin bir yere çekilerek 33 defa besmele çektikten sonra 33 defa yukarıdaki mübarek ifadeleri okursa ve bunu yaparken de kendisinden uzaklaştırmak istediği kişinin hayalini gözünün önünde canlandırmaya çalışırsa, bunu da 3 gün üst üste yaparsa o kişinin uzaklaştırılıp soğutulacağı bildirilmiştir.

Bize aktarılan gerçekler de bu uzaklaştırma duasını yukarıdaki tarife uygun bir şekilde üç gün üst üste yapan insanların muratlarına erdileri ve amaçlarına ulaştıkları yönündedir.

Bir Başka Uzaklaştırma Duası da Şöyledir

“Allahümme’kfini bi-helalike an haramike veğnini bi-fadlike ammen sivake.”

Bir kişi yanına kırmızı bir mum alıp sessiz bir yere geçerek bu mumu yakarsa, üzerine yukarıdaki mübarek kelimeleri 7 defa üst üste okursa ve ardından da aşağıdaki ifadeleri okuyarak mumu söndürürse, bu kişinin uzaklaştırma duası beklenmedik bir şekilde sonuç verecektir ve karşı tarafın tamamen soğumasını ve uzaklaşmasını sağlayacaktır.

İlgili Yazı: Evlilik Büyüsü

Mumu yaktıktan sonra üzerine okunması gereken ifadeler şunlardır:

  • “İlahi uzaklaşmasını talep ettiğim kişinin hayali gözlerimin önünde, mumu yaktım ve uzaklaşmasını istediğim kişinin kalbindeki aşk ateşinin de bu şekilde yandığını tarif etmeye çalıştım. Şimdi mumu söndürüyorum ve bu kıvılcımların tamamen sönüp gitmesini, yok olmasını ve ebediyen heba olmasını istiyorum.”

Evet bu ifadeleri okuyan bir kişi ardından da mumu söndürürse, uzaklaştırma duasını tamamlamış ve bitirmiş olacaktır.

Buraya kadarki aktarımlarımız doğrultusunda uzaklaştırma duasını yapacak olanlar şu önemli noktaya da mutlaka dikkat kesilmelidir ki, bir kişi bu dualardan sadece birini uygulayarak amacına ulaşamayabilir. Bu nedenle aktarmış olduğumuz uygulamaların ve niyazların her birini ayrı ayrı ve değişik zamanlarda yaparak amacınıza ve muradınıza ulaşmaya çalışmanız gerekir.

  • Çünkü birden fazla uygulamanın üst üste yapılması, duanın enerjisini ve gücünü arttırarak size amacınızı adeta bir altın tepside sunacaktır inşallah.

Uzaklaştırma duası olarak uygulanan başka bir uygulama da şöyledir ve çok etkili olduğu bilinmektedir:

Bu Uzaklaştırma Duası da Tecrübeyle Sabittir

“Allahü latifün bi ibadihi yerzüku men yeşaü ve hüvel kaviyul aziz.”

Yanınıza 1 adet hurma çekirdeği alıp bu hurma çekirdeğini bir kağıt parçasının içerisine koyun, sonra da yukarıdaki mübarek kelimeleri başka bir kağıt parçasının üzerine yazıp bu iki kağıt parçasını götürerek sessiz bir yerde bir toprak parçasının içerisine gömüp ardından da toprağın üzerine şunları okuyun:

  • “Kendimden ve başka insanlardan uzaklaştırmak istediğim kişinin tamamen uzaklaşmasını ve soğumasını diliyorum, bu kişiyi uzaklaştırabilmek için mübarek bir ifadeyi bir kağıdın içine yazdım ve yine mübarek bir nimetin çekirdeğini başka bir kağıdın içine koyup orada ebediyen bulunmasını sağlamaya çalıştım. O mübarek kelimeler ve o mübarek nimet orada kaldığı sürece uzaklaştırma duası da tamamen etkinliğini göstersin ve ebediyen soğukluk başlasın.”

Bu tabirlerin akabinde oradan ayrılın ve niyazın etkinliğini göstermesini sabır ve tahammül içinde bekleyin.

Başka bir uzaklaştırma duası da şöyle uygulanmalıdır:

“İnnallahe hüver razzaku zul-kuvvetil metiyn.”

Bir insan kendisinden uzaklaştırmak istediği kişiyi her gördüğünde yukarıdaki tabirleri o kişinin yüzüne karşı kısık bir ses tonuyla ve içli bir eda ile 3 defa üst üste okursa, bunu her gördüğünde yaparsa, 7 görüşme sonrasında karşı tarafın kalbindeki bütün sıcaklık zail olacak; siz de bu sayede karşı tarafın tamamen uzaklaşıp gitmesini sağlamış olacaksınız.

  • Yalnız bu uygulamayı yaparken her görüştüğünüzde bu ifadeleri 3 defa üst üste okumanız gerektiğini ve bunu 7 görüşme boyunca sürdürmeniz lazım geldiğini aklınızda tutmaya çalışmalısınız.

Şu tavsiyemiz de gerçekten çok değerli ve çok önemlidir:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.