Soğutma Büyüsü Bak Nasıl Yapılırmış

Soğutma Büyüsü Yardım Almadan da Yapılabilir mi?

Bir insanı başka bir insandan soğutmak, aslında sanıldığı kadar zor bir durum değildir; hele ki soğutma büyüsü gibi etkili bir büyü varken bunu yapmak zor olmak bir tarafa oldukça basit ve kolay bir uygulamadır.

  • Bununla birlikte soğutma büyüsünü başka insanlardan yardım almadan, uzman ya da medyum olduğu düşünülen insanlara müracaat etmeden, tek başınıza da yapabilirsiniz. Bu nedenle yazımızı dikkatlice okuyup soğutma büyüsünün detaylarını öğrenebilir ve kendi başınıza evinizde birkaç basit malzeme ile bunu yapabilirsiniz.

Soğutma büyüsü bir kişinin kalbindeki aşk ateşini söndürmek, onu herhangi bir kişinin aşkından vazgeçirmek ve sevdasından alıkoymak amacına yönelik bir şekilde yapılır ve şimdiye kadar binlerce insanın amacına ulaşmasına vesile olduğu için son derece güçlü bir büyü olarak bilinir.

Bu nedenle soğutma büyüsü hassasiyetle gerçekleştirilmesi ve özenle takip edilmesi gereken bir büyüdür. Bundan dolayı aşağıdaki ayrıntıları okurken büyünün bütün aşamalarını incelikli bir şekilde tatbik etmeli ve yaparken kendinize mümkün mertebe dikkatli olmayı salık vermelisiniz. Şöyle ki:

Soğutma Büyüsü ve Niyet Aşaması…

Soğutma büyüsü için öncelikle niyetinizi düzgün bir şekilde getirmeli ve hangi amaca hizmet etmesini istiyorsanız soğutma büyüsünü o amacı düşünerek yapmalısınız.

Bunun için niyetinizi düşünürken sessiz bir yere geçin, yanınıza bir bardak süt alın ve bununla birlikte bir çay kaşığı dolusu tuz alarak bu sessiz yerde bu iki malzemeyi önünüze yerleştirip gözlerinizi kapatarak soğutma büyüsünün niyetini ve amacını derinden derine düşünmeye başlayın.

İlgili Yazı: İntikam Büyüsü Yaptıracaklar Bu Detayları Mutlaka Bilmeli!

Yanınıza almış olduğunuz ılık sütü ve bir çay kaşığı dolusu tuzu hiçbir şekilde dökmeden ve ziyan etmeden önünüze koyup soğutma büyüsünün niyetini ve amacını iyice düşündükten ve aklınıza yerleştirdikten sonra, şimdi gözlerinizi açarak şu tılsımlı ifadeyi 7 defa üst üste okuyun:

  • “Ey soğutma ve ayırma büyüsünün görevli varlıkları, işte hizmetinize sunmuş olduğum malzemeler ile amacımı gerçekleştirmenizi istiyorum.”

Bu tılsımlı sözcükleri soğutma büyüsünün ilk aşaması olarak söyledikten hemen sonra, şimdi şu ifadeleri düzgün bir şekilde ve bütün içtenliğiniz ile söyleyerek soğutma büyüsünün en önemli aşamasını gerçekleştirin:

Soğutma Büyüsünde Tılsımlı Tabirler Bölümü

  • “Şimdiye kadar binlerce insanın imdadına koşup onlara yardım elini uzatan ve onlardan hiçbir şekilde desteğini esirgemeyen görevli varlıklar, benim de imdadıma koşup benim de mutlu olmamı sağlamanızı istiyorum. Beni mutlu kılmanız, hayatımın istikametini değiştirecek ve soğutma büyüsü sayesinde istediğim kişinin aşkını ve kalbindeki ateşi söndürerek kendime yönlendirebileceğim ya da kalbimdeki düşünceler ve aklımdaki duygular ile bana hizmet edebilmenizi sağlayacağım. Bu nedenle kapınıza gelip görevinizi hakkıyla ifa etmenizi sağlayabilmek için size tılsımlı ifadeleri okuyup görevinizi ifa etmeye davet ediyorum sizi.”

Bu tılsımlı tabirleri okuduktan sonra, önünüzdeki tuzu alıp sütün içerisine dökün ve ortalama yarım dakika boyunca iyice karıştırın. Bunu yaparken sütün yavaş yavaş soğuması gerektiğini de düşünerek soğutma büyüsünün asıl işlevinin, tuz, sütün içerisine girip sütü tamamen soğuttuğu zaman gerçekleşeceğini de hayal etmeye çalışın. Çünkü kuracağınız bu hayal, sizin soğutma büyüsünün işlevsel olmanızı sağlayacak bir hayaldir aynı zamanda.

Soğutma Büyüsü ve Risk Unsuru

Bütün bunları düzgün bir şekilde yapıp soğutma büyüsünü bitirebilir ve amacınıza ulaşma yolunda adım adım ilerleme kaydedebilirsiniz.

  • Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra sütü götürüp dökebilir ve günlük rutininizde diğer malzemeleri istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Yalnız şu hususa dikkat etmeniz gerekir ki soğutma büyüsünü yaparken okuyacağınız tılsımlı ifadeler son derece önemli olduğu için onları okurken hiçbir kelimesini kaçırmamaya ve hiçbir noktada sıkıntı çıkarmamaya çalışmalısınız.

Bununla birlikte soğutma büyüsünün insanlara fayda sağlamakla birlikte zarar getirme potansiyeline sahip olduğunu da aklınızdan uzak tutmamalı ve bu çerçevede dikkatli olmayı kesinlikle kendinize telkin etmelisiniz.

Çünkü soğutma büyüsü binlerce insanın musibet içerisinde kalmasına da sebebiyet vermiş güçlü ve tehlikeli bir uygulamadır; bu bağlamda şu tavsiyemizi de incelemenizi öneririz:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.