Şirinlik Duasının İnanılmaz Bir Enerjisi Var

Şirinlik Duası Yapan Kişilerin İtibarı Artıyor, İnsanlara Daha Sempatik Görünüyor

Her insan kalbinde ve beyninde diğer insanlara daha güzel görünmek, onların gözünde şirin olmak ve sempatik bir yapı ile insanlar tarafından sevilmek ve takdir edilmek isteği bulunur elbet.

  • Fakat yine her insan bunu doğal bir şekilde gerçekleştirip itici olmamaya ve insanların beğeneceği bir yapıya sahip olmayan çalışır. Bu, gayet insani ve doğal eğilim şirinlik duası ile yapıldığında insanı başarıya taşıyan ve girmiş olduğu ortamlarda kişiye müthiş bir güç katan bir mahiyete sahiptir.

İşte bu nedenle şirinlik duasının muhakkak bilinmesi gerektiğini düşünüyoruz ve size bu duanın bütün detaylarını açıklıyoruz:

Şirinlik Duası Hangi Amaçla Yapılmalı?

Bir insanın karşısına çıkan her türlü insan tarafından daha sevimli ve daha sempatik, daha tatlı ve daha şirin görünmesine vesile olan bu dua, kişinin itibarlı bir konuma yükselmesi ve insanların nazarında daha şerefli bir şekilde görünmesi için uygulanan bir niyazdır.

  • Bunun yanı sıra şirinlik duasını yapan kişi başka insanların gözüne şirin görünmek ile birlikte, kendisi de örneğin aynaya baktığında kendisini çok daha tatlı görecek ve kendisi ile ilgili düşünceleri de pozitif olmaya başlayacaktır.

Bu durum kişinin hayat kalitesini etkileyecek ve hayata daha fazla katkı sağlamasına da vesile olacaktır.

İlginizi Çekecek: Barışma Duası

Şirinlik Duası Bende Nasıl Bir Etki Uyandırdı?

Açıkçası ben insanlar tarafından dışlanan ve itilen bir insandım, herhangi bir ortama girdiğimde insanlar benimle ilgilenmek yerine beni bir köşeye atıp kendi aralarında sohbet ediyor ve beni adeta dış kapının mandalı olarak algılıyorlardı.

  • Bu durumdan kurtulabilmek için çeşitli çareler düşünüp çözüm üretmeye çalışırken şirinlik duası isimli bu müthiş dua ile karşılaştım. Bu duayı 1 ay boyunca düzenli bir şekilde yaptıktan sonra insanların bana karşı ilgileri ve saygıları artmaya başladı ve girdiğim her ortamda itibar görüp el üstünde tutulmaya başladım.

Bu vesileyle insanlar benimle birlikte vakit geçirmek için ellerinden gelen her şeyi yapmaya başladılar, beni baş tacı edip adeta muazzam bir saygı ile beni onore etmeye başladılar.

Ben de bu duanın bu kadar etkili olduğunu gördükten sonra bunu kendime saklamak yerine başka insanlarla da paylaşmak ve onların da istifade etmesini sağlamak istedim, işte şirinlik duasını size de anlatıyorum:

Şirinlik Duası Bir Kağıt Parçası ile Yapılır, İçine de Toz Şeker…

Evvela şirinlik duasının Kevser Suresi ile yapılması gerektiğini ifade etmeliyim ve Kevser Suresi ile yapılan bu uygulamanın aynı zamanda bir çay kaşığı toz şeker ve 1 parça kağıt ile yapılması gerektiğini de söylemeliyim.

  • Bu nedenle yanınıza bir çay kaşığı dolusu toz şeker ve bir kağıt parçası alıp sakin ve gürültüsüz bir ortama geçerek Kıbleye doğru dönün, bu toz şekeri kağıdın üzerine dökün ve bunun üzerine de 7 defa Ya Rahmân esmasını okuyun, yani Ya Rahmân ifadesini telaffuz edin.

Ya Rahmân esmasını telaffuz ederken Allah’ın rahmeti ve şefkati yaratarak bütün mahlukata dağıttığını ve bu merhametin, şefkatin ve rahmetin bütün varlıkların kalbine sirayet ettiğini düşünmeye gayret gösterin; bu arada da Allah’ın dilediği kişiye rahmet ve nur indireceği gerçeğini de hatırlamaya çalışın ve bunu yaparken kendinize de nur ve güzellik talep edin.

Bu okuma sonrasında aynı pozisyonda ve aynı şekilde 7 defa Kevser Suresini yine kağıdın ve toz şekerin üzerine okuyun.

Şirinlik Duası Yaparken Kevser Suresi Okunmalı

1- İnnâ a’taynâ ke’l-kevser.

2- Fesalli li-Rabbike ve’nhar.

3- İnne şâni’eke huve’l-ebter

Kevser Suresini 7 defa okuduktan sonra aşağıdaki önemli ayrıntıları da uygulayarak şirinlik duasını devam ettirin:

Şirinlik Duası, Kağıda Okunan Sözler ve Muska Kısmı

Şimdi şirinlik duası yapmış olduğunuz malzemelerin üzerine 3 defa şu ifadeyi okuyun:

  • “İlahi katından rahmet ve merhamet gelir, insanlara nur iner ve güzellik hakim olur, bana da nurunu ve güzelliğini nasip eyle, amin.”

Bu ifadeler sonrasında toz şeker, kağıdın içerisinde kalacak şekilde kağıdı iyice katlayıp muska haline getirin ve bu kağıdı yanınızda taşıdığınız süre boyunca insanların gözüne şirin görüneceğinizi (özellikle de kendinize bağlamak istediğiniz kişiye daha tatlı ve daha sempatik bir şekilde göreünceğinizi) bilmenin huzurunu yaşayın.

  • Bu muskayı başka insanlara hiçbir şekilde göstermeyin, onların bu muskayı görmeleri halinde de onlara başka bir gerekçe ve başka bir bahane ileri sürerek hiçbir şekilde bu muskanın şirinlik duası maksadıyla yapıldığını ifade etmeyin.

Şirinlik Duası Demişken Güzel Bir Öneri

Aslında insanların dünya misafirhanesinde ahiret yurduna doğru yolculuk ederken her türlü imkan ve her türlü güzellik ile karşılaşmaları muhtemeldir, bu anlamda karşımızda birçok imkan ve fırsat bulunmaktadır. İşte bu imkan ve fırsatlardan birini sizinle paylaşmak istiyoruz, dikkatlice okuyun:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.