Şifalı Dualar Kitabının Resmi İndirme Sayfası

Şifalı Dualar kitabını yakından tanıyın ve eseri resmi yayıncı kuruluş olan ekitapnoktasi.com’dan, yani bizden indirin!

Şifalı Dualar kitabını indirmeden önce eserin resmi yayıncısından kısa bir not:

Biz ekitapnoktasi.com olarak birbirinden etkili eserleri siz değerli okurlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz.

  • Yayın ilkesi olarak sadece başarısına güvendiğimiz kitapların satışını yapıyor ve bu konuda okurlarımıza 60 günlük koşulsuz iade şansı sunuyoruz. Böylece hem eserlerine güvenen yazarlarla çalışıyor hem de okurlarımızın azami memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz.

Sayfamızda bulunan yorumlara bakıldığında bu amacımıza ulaştığımızı görerek onur duyuyoruz.

  • Siz de eserler hakkındaki olumlu olumsuz fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarsanız, seviniriz. Çünkü övgüleriniz her ne kadar bizi mutlu etse de eleştirileriniz de bize her zaman daha iyisini yapma konusunda yol gösterecektir.
  • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

Resmi olarak yayıncılığını üstlendiğimiz Şifalı Dualar kitabı hakkında detaylı bilgiler vererek kitapların indirme linklerini aşağıda sunuyoruz.

Şifalı Dualar kitabı hakkında bilinmesi gereken her şey

Şifalı Dualar kitabında neler var?

Her türlü hastalık da şifa da yüce Allah’tandır. Allah’ın takdir etmediği hiçbir şey olmaz. Bu itibarla kişi sağlıklı iken de hasta iken de şükretmeyi ihmal etmemelidir.

Hastalık hiç kuşkusuz ki kişinin ve ailesinin zor durumda kalmasına neden olur. Bu nedenle hasta kişi ve ailesi bu sıkıntının bir an önce defedilmesi için yüce Allah’a dua eder. 

İşte biz de bu eserimizde Kuran ayetlerine ve Hz. Muhammed’in hadislerine dayanan şifa dualarına yer verdik. Ayrıca hangi esmaların ve hangi surelerin şifa konusunda hayırlı sonuçlara vesile olduğunu da izah etmeye çalıştık. 

Şifalı Dualar kitabında şu konularda sahih ve etkili dualara yer verilmiştir:

Bedensel rahatsızlıklarla ilgili şifa duaları

Temre Duası, Arpacık Duası, Kulak Çınlamasına Şifa Olan Dua, Çıban ve Sivilceler İçin Okunacak Dua, Çocuk İsteyenlerin Okuyacağı Dua, Göz Sağlığı İçin Dua, Baş Ağrısı İçin Dua, Zayıflamak İçin Dua, Diş Ağrısı İçin Dua, Cinsel İlişkiden Önce Okunacak DuaNazar Duası, Sabır Duası,  Siğil Duası, Uyku Duası,  Yemek Duası, Yüz Güzelliği İçin Dua… 

Ruhsal (Psikolojik) rahatsızlıklarla ilgili şifa duaları

Zihin Açıcı Dua, Sıkıntı Duası, Uyuyamayan Kimsenin Okuyacağı Dua, Sekine Duası, Unutkanlık İçin Dua,Vesvese Duası…

Geniş kapsamlı şifa duaları

25 Muazzam Etkili Dua, Şifalı Dualar, Mucize Dualar, En Güzel Dualar, Sırlı Dualar…

Eserde burada ifade edilenler dışında daha pek çok konuda sahih şifa duasına yer verilmiştir.

Şifalı Dualar kitabının 60 günlük iade garantili satılması başarısının en büyük ispatı…

ekitapnoktasi.com olarak okurlarımıza sunduğumuz tüm kitapların 60 günlük iade garantili olduğunu daha önce de ifade etmiştik. Bu durum yazarın ve elbette ki bizim kitaplara ne kadar güvendiğimizin en büyük kanıtı.

O halde daha fazla kararsız kalmayın ve bu muazzam eseri indirerek istifade etmeye başlayın.

Şifalı Dualar kitabı nasıl alınır?

Şifalı Dualar kitabı, PDF formatında bir ekitap olduğunu ve bu kitabı indirip rahatlıkla okuyabileceğinizi ifade etmeliyiz. Evet, bu kitap, PDF formatında olduğu için herhangi bir telefon, bilgisayar ya da tablet ile bu eseri indirip okumanız mümkün.

Zaten bu kitabı satın aldıktan sonra kitabın indirme linkini e-posta adresinize gönderiyoruz ve size gönderilen bu bağlantıya tıklayıp kitabı anında indirme fırsatını elde edebiliyorsunuz.

Şuraya kitabın indirme linkini alıyoruz. (Aşağıdaki görsele tıklayıp Şifalı Dualar kitabını indirebilirsiniz.)     blank

Çok Önemli Not: Ekitap Noktası olarak bütün alışverişlerinizde İyzico güvencesini size sunuyoruz. Ekitap Noktası’nın kredi kartı veya banka kartı ile yapılan işlemlerde İyzico altyapısını kullandığını belirtmek istiyoruz.

Kısaca bu sayfadan kitabı satın aldığınızda Ekitap Noktası ve İyzico güvencesi ile içiniz rahat bir şekilde hiçbir endişeye kapılmadan kitabınızı indirebilirsiniz. Kitabı satın aldıktan sonra, en geç 1 saat içerisinde kitabınız e-posta adresinize gönderilecek ve gönderilen linke tıklayıp kitabı indirerek hemen okumaya başlayabileceksiniz.

  • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.