Seven Erkek Nasıl Davranır, 4 Kesin İpucu

Seven Erkek Nasıl Davranır Bu İşaretler Size Çok Şey Katacak

Seven erkek nasıl davranır konusunu merak eden kadınların bilmesi ve anlaması gereken birçok husus bulunmaktadır, ilişki uzmanlarının ve psikologların destekleri ve bilgi birikimleri, deneyimleri ve tecrübeleri ışığında kaleme almış olduğumuz bu yazıda seven erkek nasıl davranır sorusuna açık ve net cevaplar bulacaksınız.

Yanı sıra bir erkeğin psikolojisini nasıl değiştirebileceğinizi ve kendinize nasıl bağlayabileceğinizi de çok iyi kavrayacak taktikler ve yöntemler öğreneceksiniz. Bu nedenle yazımızı dikkatli bir şekilde inceleyip aşağıdaki ilginç detayları en az 2 defa okumanızı ve sindirmenizi tavsiye etmekteyiz:

Seven Erkek Nasıl Davranır, Düşünsel ve Duygusal Odak

Seven bir erkek hayatının aşkını kaybetmemek adına bütün düşüncesini ve bütün duygularını size yansıtmaya ve ortaya koymaya çalışır, bu anlamda duygusal bir yoğunluk ve düşünsel bir çıkmaz sokağa girer.

  • Evet, seven erkek özellikle bu süreçte duygusallığını derinden derine yaşar ve bilhassa düşünsel manada sonsuz bir kısır döngü içerisinde bulunur.

Eğer sizi bir erkeğin sevip sevmediğini tam manası ile anlamak istiyorsanız, bu erkeğin duygu dünyasına ve düşünce alemine girip onun neler yaşadığını ve neler düşündüğünü hissetmeye, anlamaya ve kavramaya çalışmanız gerekir.

Bu belirti çok açık ve net bir belirti olmasına rağmen, deneyimli olmayan kadınlar ve bu konuda tecrübe sahibi olmayan kişiler, bunu anlamakta zorlanabilir; fakat erkeği birazcık konuşturabilirseniz duygusal yoğunluğunu ve düşünsel açmazlarını kısa süre içerisinde fark edip onun sizi sevip sevmediğini hemencecik anlayabilirsiniz.

İlgili Yazı: Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Hakkında 12 İlginç Tabir

Seven Erkek Nasıl Davranır, Sürekli Bir İyimserlik

Yoğun bir şekilde duygularını yaşayan ve düşünsel anlamda da açmazlara giren erkek, sizinle birlikte olduğunda yüzünde sürekli bir gülücük ile dolaşır ve sizinle birlikte kalmaya devam edebilmek için bütün işlerini erteleyip her türlü yola başvurur.

  • Eğer sizden hoşlandığını ve sizi sevdiğini düşündüğünüz bir erkekle geçirdiğiniz zamanın yeterince uzadığını düşünüyorsanız, bunu karşınızdaki erkeğe söylemeli ve onun tepkisini yoklamaya çalışmalısınız. Eğer gerçekten kalkmak istiyorsa, bu durum sevgisinin olmadığına delalet edebilir; fakat sizinle birlikte kalmaya ve vakit geçirmeye devam etmek istiyorsa, bu durumda sizi sevdiğine hükmededebilirsiniz.

Hele ki yoğun işleri olmasına rağmen yine de kalmaya devam etmesi sizden aşırı derecede hoşlandığının ve size gerçekten bağlandığının işaretçisi sayılabilir.

Seven Erkek Nasıl Davranır, Kaçamak Bakışlar ve Süzüşler

Seven bir erkek sevdiği kadınla ilgilenirken onun bakmadığı zaman dilimlerinde ona sürekli bir şekilde bakmayı tercih eder ve özellikle de yüz hatlarını seyretmekten son derece keyif alır.

  • Fakat siz ona baktığınızda, odak noktasını değiştirip gözlerini sizden kaçırmaya ve yakalanmamaya çalışır. Dolayısıyla seven erkek nasıl davranır diyen kadınlar, bu kaçamak bakışları dikkatli bir şekilde süzmeye ve anlamaya çalışmalıdır.

Dediğimiz gibi eğer siz bakmadığınız zaman dilimlerinde size odaklanıyor ve yüzünüzü adeta bir kuyumcu hassasiyeti ile mercek altına alıyorsa ve siz baktığınızda da gözünü kaçırıp durumu kurtarmaya çalışıyorsa, bu durum, açık bir kanıt olarak değerlendirilmelidir.

Seven Erkek Nasıl Davranır, Sakar Tutumlar…

Seven erkek, ilişki ve iletişim içerisinde olduğu kadının yanında elini kolunu nereye koyacağını ve nasıl davranacağını bilemez, bu erkek tipi, çoğu zaman sevdiği kadınla birlikte olduğunda düşünce silsilesini ve mantık durumunu kaybedip saçma sapan sözler söyleyebileceği gibi, kurduğu cümleyi tamamlama konusunda da sıkıntı yaşar. Aynı zamanda sakar bir tutum sergiler ve özellikle de çevresinde bulunan nesneleri kırma dökme ve tahrip etme eğilimi içerisinde bulunur.

  • Bunu bilerek ve isteyerek yapmaz şüphesiz, fakat sevdiği kadınla birlikte olmanın yoğun duygusallığı bedenine yansır ve vücudunda değişik şeyler meydana gelmesine sebebiyet verir.

Bu anlamda seven erkek sakar bir şekilde davranır ve sevdiği kadını ikna edebilmek için mantıksız şeyler bile söyleyebilir.

Evet seven erkek nasıl davranır sorusu bağlamında birkaç yöntem aktarmış olduğumuz bu yazıyı bitirirken mükemmel olduğunu bildiğimiz ve düşündüğümüz bir tavsiyemizi de sizinle paylaşmak istiyoruz:

Eğer gerçekten erkekleri delicesine kendinize bağlayacak bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Erkeklerin Gözdesi Seti'nin mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.