Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak Umut Anlamına Gelir mi?

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak Görülen Ayrıntıya Göre Farklı Manalara Gelir

Rüyada eski sevgiliyle barışmak, insanın umudunu yitirdiğine, herhangi bir konuda yeniden umut tazeleyecek olmasına, sıkıntı yaşadığı durumları kolaylıkla atlatabilecek bir cesaret ve güç ile dolup taşacağına ve rüya sahibini hiç ummadığı yerden müjdeleyecek ve onurlandıracak bazı durumların yaşanacağına işaret eder.

Bu konuda bir okurumuz şunları anlatır:

  • “Rüyamda eski sevgilimle barıştığımı gördüm, bu durumu bir İslam alimine anlattığımda bana umut vadeden şeyler söyledi. Gerçekten de bu İslam aliminin umut veren vaatlerinin neredeyse hepsi gerçekleşti. Örneğin özgüvensiz ve cesaretsiz olduğum durumlarda muazzam bir özgüven ve cesaret kazandım, hiç beklemediğim yerden gelen müjdeler neticesinde maddi darboğazdan ve sıkıntılarımdan kurtuldum. Yanı sıra bana kötü davranan insanların daha iyi davrandığına şahit olarak mutluluk içerisinde kalmaya başladım.”

Gördüğünüz gibi rüyada eski sevgili ile barışmak, genelde müjdeli ve güzel tabirler taşıyarak rüyayı gören şahsın ödül ve mükafat ile yüz yüze kalacağına da gönderme yapmaktadır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak Diyanet

Diyanet tabirine göre rüyada eski sevgiliyle barışmak, yine güzel günlerin başlangıcı olmasına karşın rüya sahibinin bu durumu dikkate almaması ve rüyadaki ayrıntıları önemsememesi halinde kötü bir gidişata maruz kalabileceğine de işaret eder.

Yaşanan olay aynen şöyledir:

Ahmet isminde biri, rüyasında eski sevgilisiyle barıştığını görür ve bunu bir din alimine açar. Din alimi Ahmet’ten rüyasının ayrıntılarını talep eder, Ahmet şunları anlatır:

  • “Efendim rüyamda eski sevgilimle barıştığımı görüyordum, fakat onun yanında bir başka insan daha bulunmaktaydı ve bu insan da bizim barıştığımızı biliyor gibi bir tavır takınıryordu. Bu rüyanın tabiri ne olabilir?”

İslam alimi ise Ahmet’e şunları anlatır:

  • “Evladım, gördüğün rüya eski sevgilinle barışman, umudun ve istikbalin ışığı manasını taşır, fakat onun yanında bulunan kişi seni taşlayacak ve ardından çemkirecek, seni dedikodu malzemesi yapacak ve sana zarar ulaştırmaya çalışacak biri olarak tabir edilmelidir. Bu tip insanlardan uzak durup onların zarar ve ziyan getirme girişimlerini diskalifiye etmeye çalışmalısın.”

Ahmet İslam aliminin bu söylemlerini dinledikten sonra umut ve güzellik dolu tabire odaklanıp gerisini unutur, fakat bu unutma, ona pahalıya mal olur; çünkü Ahmet’in başına tarifi imkansız ve tüyler ürpertici sıkıntılar gelir.

İlgili Yazı: Geri Getirme Büyüsü

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışmak Mutlu Olmak

Rüyada eski sevgiliyle barışmak ve mutlu olmak, yukarıda da ifade ettiğimiz gibi rüyanın ayrıntıları bağlamında önem kazanan ve ona göre tabir edilen bir içerik ile karşımıza çıksa da mutlu olmak ve barışmak rüyaları, İslam alimleri tarafından genellikle kişinin ibadetlerini önemsemediğine ve bu nedenle dünya hayatında zor bir dönem yaşayacağına işaret olarak algılanmıştır.

Bununla birlikte rüyada eski sevgili ile barışmak ve mutlu olmak, rüyayı gören şahsın hiç ummadığı ve beklemediği bir yerden kendisine gelebilecek bir musibet ve devamında hayat ışığının kararması manasını da taşımaktadır.

Rüyada Eski Sevgilinin Barışmak İstemesi

Kişinin rüyasında eski sevgilinin barışmak istediğini görmesi, rüya sahibine bir ibret dersi verip karşılaştığı insanlarla güzel ilişkiler kurup onlara empatik bir şekilde yaklaşması halinde hayatının daha düzgün bir şekilde seyredeceğine vurgu yapar.

  • Yanı sıra kişi, çevresindeki insanlarla empatik bir dille konuşmalı, onların derdini mümkün mertebe dinleyerek onlara çözüm üretmeye gayret göstermeli ve her fırsatta onlar için faydalı şeyler yaratmaya çalışmalıdır.

Aksi takdirde rüya sahibi çevresindeki insanlar tarafından yalıtılıp dışlanacak ve bu durum kendisine dert olacaktır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Barışıp Tekrar Ayrılmak

Bir insanın rüyada eski sevgilisi ile barışıp tekrar ayrılması, o insanın gizli bir sevdiğinin olduğuna, yani rüya sahibini gizliden gizliye ve başka insanlara açık etmeden seven bir şahsiyet bulunduğuna ve bu şahsiyetin rüya sahibine fayda sağlayabilecek ve onun maddi manevi destekçisi olabilecek bir kişi olduğuna işaret eder.

İslam alimlerine göre bir kişinin rüyasında eski sevgilisiyle barışıp tekrar ayrılması, bir yönüyle de düşman teşebbüsü ve kişiye zarar verebilecek insanların komploları olarak tabir edilmiştir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Gezmek

  • Kişinin eski sevgilisiyle rüyasında gezmesi ya da onunla konuşup sohbet etmesi, aynı zamanda eski sevgilisi ile karşılaşması da yine güzel şekilde tabir edilmesine rağmen; psikolojik anlamda kişinin dert ve keder içerisinde bulunduğuna, bu dert ve kederi atlatabilmek için de elinden gelen her türlü çabayı sergilediğine, fakat yine de başarısız olduğuna ve maalesef başarısız olacağına da gönderme yapmaktadır.

Bunun yanı sıra rüyada eski sevgiliyle gezmek, konuşmak ya da onunla karşılaşmak, doğru adımlar atılması halinde rüya sahibinin içinde tuttuğu ve gizlediği potansiyeli açığa çıkararak gıptayla bakılabilecek bir insan olacağına, güzel makamlar ile karşılaşacağına, bu sayede insanların önünü ve yolunu açabilecek bir imkan ve fırsat ile ödüllendirilecek olmasına da işaret etmektedir.

Eğer gerçekten eski sevgilinizi yeniden kendinize bağlayacak harika metotlara ihtiyacınız var ise bundan böyle üzülmenize gerek yok; çünkü artık Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları'nı indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.