Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Hakkında 12 İlginç Tabir

Rüyada eski sevgiliyi neşeli halde görmek

Bir kişinin rüyasında eski sevgilisini neşeli halde görmesi hayırlı kabul edilmez ve şu 3 olumsuz durumun işareti sayılır:

  1. Rüya sahibi kötü haberler alıp büyük üzüntü duyacaktır.
  2. Kişinin yapmakta olduğu kötü bir davranış olduğu ve bu davranıştan bir an önce vazgeçmesi gerektiği ifade edilmektedir.
  3. Rüya sahibinin faiz, tefecilik ve kul hakkı gibi helal olmayan yollardan gelir elde ettiğini bildirmektedir.

Rüyasında eski sevgiliyi neşeli görmek bazı alimler tarafından uzun zaman önce çözüme kavuşturulmuş zannedilen bir sorunun yeniden ortaya çıkması ve rüya sahibinin canını sıkması biçiminde de tabir edilmiştir.

Rüyada eski sevgiliyi üzüntülü görmek

Kişinin rüyasında eski sevgilisini üzüntülü şekilde görmesi müjdeli anlamlar taşır. Rüya sahibinin hayatındaki sorunları çözüme kavuşturarak daha rahat ve daha mutlu bir yaşam sürmesi anlamına gelir.

Rüyada eski sevgilinin ağladığını görmek

Basit gibi görünen bir işten büyük paralar kazanmak anlamına gelir. Rüya sahibinin pek çok insan tarafından ciddiye alınmayacak bir uğraştan hatırı sayılır bir servet elde etmesi demektir.

Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek

Rüyasında eski sevgilisi ile kavga ettiğini gören kişilerin belli bir dönem çeşitli zorluklar yaşayacakları ancak nihayetinde güzel bir yaşam sürdürecekleri ifade edilmektedir. Büyük alimler bu rüyayı gören kişilerin sabırlı davranmaları halinde arzuladıkları yaşama kavuşacaklarını beyan etmektedir.

Eğer gerçekten eski sevgilinizi yeniden kendinize bağlayacak harika metotlara ihtiyacınız var ise bundan böyle üzülmenize gerek yok; çünkü artık Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları'nı indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

 

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek

Kişinin rüyada eski sevgilisiyle öpüştüğünü görmesi zararlı alışkanlıkların pençesine düşmek manasında tabir edilmektedir. Eğer kişi söz konusu zararlı alışkanlıklardan kurtulmak için bir an önce harekete geçmezse ve yeterli düzeyde çaba sarf etmezse sonraki yaşamını büyük ölçüde sıkıntıya sokmuş olacaktır.

Rüyada eski sevgiliyle öpüştüğünü görmek yüksek bir mevkiye çıkmak ancak bir süre sonra büyük bir itibar kaybı yaşayarak daha kötü bir duruma düşmek anlamında da yorumlanır. Rüya sahibinin hızlı biçimde yükselmesi ve aynı şekilde hızlı bir şekilde düşüşe geçmesi demektir.

Rüyada eski sevgilinin öldüğünü görmek

Kişi eğer rüyada eski sevgilisinin öldüğüne bizzat tanık oluyorsa bu rüya uzak bir memlekete göç etmek biçiminde tabir edilir.

Rüya sahibinin sevgilisinin ölümüne şahit olmayıp ölüm haberini başkasından duyması ise hafif sağlık sorunları ile mücadele etmek anlamında yorumlanır.

Rüyada eski sevgiliyle evlenmek

Kişinin rüyada eski sevgilisiyle evlendiğini görmesi çok güvenip değer verdiği yakın dostlarının ihanetine uğraması anlamında tabir edilmektedir.

Kişinin rüyada eski sevgilisiyle evlendiğini görmesi aynı zamanda ertelenen bir işi gün geçtikçe daha da büyük sorunlar yumağı haline getirmesi anlamına gelir. Rüyasında eski sevgiliyle evlendiğini gören kişilerin küçük sorunları dahi ciddiye alarak vakit kaybetmeden bunları çözmeye gayret etmeleri faydalarına olacaktır.

Rüyada eski sevgili ile yolculuk yapmak

Rüya sahibinin herkesten sakladığı önemli sırlarının açığa çıkması anlamında tabir edilmiştir. Söz konusu bu sırlar rüya sahibinin özel yaşamı ile alakalıdır ve bir müddet canının sıkılmasına neden olacaktır. Ancak kişinin dürüst davranması ve geçmişi ile cesurca hesaplaşmayı bilmesi bu sorunların altından kolayca kalkmasında faydalı olacaktır.

Rüyasında eski sevgilisiyle çok güzel bir yere yolculuk yaptığını görmüşse ve bu yolculuktan mutlu olmuşsa bu durum yanlış görülen bir meselenin doğru sonuçlar çıkarması anlamında tabir edilir. Yani rüya sahibi kendisi için kötü olacağını düşündüğü bir meselede kârlı çıkacaktır.

Kişinin rüyasında eski sevgilisi ile birlikte yabancı bir ülkeye gittiğini görmesi ise büyük alimler tarafından kişinin geleceği ile ilgili önemli bir karar verirken hata yapacağı biçiminde yorumlanmıştır. Rüya sahibinin bu önemli kararı vermeden önce ayrıntılı biçimde düşünüp taşınması ve bilgisine güvendiği yakın dostlarına danışması büyük önem taşımaktadır.

Rüyada eski sevgiliden mektup almak

Kişinin rüyasında eski sevgilisinden mektup alması uzun zamandır emek verdiği bir işte amacına ulaşması biçiminde tabir edilmektedir.

Rüyada eski sevgilisinden mektup aldığını görmek bazı kaynaklarda masum bir insanın günahını almak biçiminde de yorumlanmıştır. Bir insanın günahını almak kul hakkına girer. Kul hakkı ise affı zor günahlardan biridir. Bu itibarla rüya sahibinin bu günahtan kendisini sakındırması büyük önem taşımaktadır.

İlginizi Çekebilir: Eski Sevgili Nasıl Geri Döner?

Rüyada eski sevgiliyle barışmak

Rüyada eski sevgiliyle barıştığını görmek kötü bir deneyim yaşayıp kendisine çeki düzen vermek anlamında tabir edilir. Rüya sahibi başına gelecek büyük bir musibetten ötürü bazı dersler çıkaracak ve yaşamına yeni bir yön verecektir.

Rüyada eski sevgiliyle barıştığını görmek rüya sahibinin etrafında menfaat düşkünü insanların olduğunu da bildirmektedir. Rüya sahibinin zarar görmemesi için bu insanlara karşı uyanık olması ve akrabaları da dahil olmak üzere başka insanlara güvenmemesi en isabetli tercih olacaktır.

Rüyada eski sevgili ile sevişmek

Rüya sahibinin kararsız olduğu için büyük zarar görmesi anlamında tabir edilir. Bu rüyayı gören kişinin her türlü kararsızlıktan kurtularak bir an önce atması gereken adımları atması tavsiye edilmektedir.

Eski sevgiliyle sevişme rüyaları uzun zamandır icra ettiği mesleğini terk etmek ve yeni bir alandan rızkını kazanmaya başlamak anlamında da yorumlanmıştır. Ancak rüya sahibinin bu yeni işi daha zahmetli olduğu halde rüya sahibine daha az fayda sağlayacaktır.

Rüyada eski sevgili ile arkadaş olmak

Kişinin rüyasında eski sevgilisiyle arkadaş olduğunu görmesi ilahi ikaz olarak değerlendirilir. Zira bu rüyayı gören kişilerin etrafında çeşitli dümenler çevrildiği ifade edilmektedir. Birkaç kötü niyetli insanın rüya sahibine zarar vermek maksadıyla bir araya gelerek çeşitli planlar kurduğu beyan edilmektedir.

Kişinin rüyada eski sevgilisiyle arkadaş olduğunu görmesinin bir diğer anlamı ise sorumluluklarının artmasıdır. Rüya sahibinin hem özel hayatında hem de maddi yaşamında yerine getirmesi gereken yeni görevler ortaya çıkacaktır.

Eski sevgiliyle arkadaş olduğunu görmek olumsuz durumlara işaret ettiğinden rüya sahiplerinin yaşamlarında daha titiz davranmaları faydalarına olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.