Ruh Eşi miyiz Yoksa Sadece Sevgili mi?

Ruh eşi olup olmadığınızı tespit etmenize yarayacak harika tüyolar

Ruh eşi kavramı son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Hatta gerçek aşkların sadece ruh eşi olan kişiler arasında yaşanabileceğine dair ciddi iddialar dile getirilmeye başlandı.

  • Ruh eşi olmak gerçekten de kalıcı bir aşk yaşamanın tek ölçütü mü? Ruh eşi olup olmadığınızı nasıl anlarsanız? Ruh eşleri arasında da aldatma olur mu? Ruh eşi olan kişiler asla ayrılmazlar mı?

Yanıtları sizler için araştırdık. İşte ruh eşi kavramı hakkında merak edilen her şey

Ruh eşinizi bulduğunuz anda “İşte o!” dersiniz…

Ruh eşi ile karşılaştığınız anda onun beklediğiniz kişi olduğunu anlarsınız. Çünkü sizde müthiş bir heyecan yaratır. Onu tanımak için büyük bir arzu duyarsınız ve onun da sizin farkınıza varması için can atarsınız.

Eğer ruh eşiniz ile karşılaşmışsanız dünyadaki en şanslı yüzde 3’lük dilim içindesiniz demektir. Çünkü maalesef insanların yüzde 97’si hayatlarında ruh eşleri ile tanışamadan yaşamlarını sürdürmektedir.

Ruh eşi o kadar özel bir yakınlık durumudur ki tüm şüphelerden uzaktır ve kişi o özel şahsı bulduğunda duygularının yoğunluğu kendisine kesin bir dille “Ruh eşini buldun!” der.

Sözcüklerin ötesinde bir anlaşma dili…

Ruh eşleri arasında kelimelerle sınırlı olmayan bir iletişim dili bulunmaktadır. Ruh eşleri birbirlerini gerçek anlamda anlamaktadır. Çünkü karşıdaki kişinin bakış açısıyla düşünmeye çalışma gibi bir durum söz konusu değildir, doğrudan doğruya karşıdaki kişi  gibi olaylara bakabilmektir.

İşte bu yakın benzerlikten ötürü ruh eşleri birbirlerinin nasıl davranacaklarını önceden yüzde yüze yakın bir doğrulukla tespit edebilmektedir. Ruh eşleri aynı şekilde hissedip aynı şekilde fikir yürüttükler için ortak noktaları yakalama konusunda normal çiftlerden çok daha şanslıdırlar.

Ruh eşi olmak aynı zamanda ten uyumlu olmaktır

Ruh eşlerinin çok farklı, zevkli ve tatmin edici bir cinsel birliktelikleri olur. Çünkü ruh eşleri aynı zamanda ten uyumludur. Ten uyumlu çiftler bütün benlikleri ile sevişirler ve cinsellikten yüksek oranda haz alırlar.

Yatakta ne tür fantezilerin deneneceği, zevk noktaları, ön sevişme biçimi gibi pek çok konuda ruh eşi olan insanlar birbirleriyle çok uyumlu davranırlar. Ayrıca yoğun cinsel arzu da duyulur. Kadın ile erkek birbirini çılgınlar gibi arzulamaktadır. İşte tüm bu sebeplerden ötürü ruh eşi olan insanların sevişmeleri normal çiftlerden çok daha sık ve uzun süreli olmaktadır.

Ruh eşleri birbirine sadıktır ama asla aşkın kölesi değillerdir

Ruh eşini bulan kadınlar ve erkekler kesinlikle sevgilisine sadıktır. Aldatma olayları ruh eşleri arasında çok düşük oranlarda görülür. Çünkü kişilerin gözü sevgilisinden başkasını görmez.

Ancak bu sadakat ruh eşlerinin aşkın kölesi oldukları anlamına gelmez. Ruh eşi olan çiftler çok yoğun duygularla sevdikleri için kalp kırıklıklarını kolay kolay affetmezler.

Ruh eşi olan çiftler arasında tartışma ve kırgınlık çok nadir görülür. Ancak bu tür küçük sıkıntılar bazen ani ayrılık kararlarına neden olabilir.

Stresten uzak bir ilişki…

Ruh eşleri birbirlerini asla sorgulamazlar. Sevgililer birbirlerini oldukları gibi kabul ederler.

Ruh eşi olan kişiler ilişkilerin insanlara yüklediği sorumlulukların ağırlığını asla duymazlar. Çünkü onları bir arada tutan şey akıl, mantık ve çıkar ilişkileri değildir.

Ruh eşleri birbirlerine aşkla bağlı oldukları için aşk dışındaki hiçbir unsur onları strese sürüklemez. Aşk dışındaki bir mevzuda canları sıkılsa dahi ruh eşleri birbirlerinden aldıkları destekle kısa sürede yeniden toparlanır.

Ruh eşlerinden uzak olan bir duygu: kıskançlık

Ruh eşlerini diğer çiftlerden ayıran en önemli özellikleri kıskançlık duygusuna ilişkilerinde yer vermemeleridir. Gerçekten de ruh eşlerinin birbirlerini hiç kıskanmamaları son derece ilgi çekici bir durumdur.

Ruh eşini bulmuş ve hayatının aşkını yaşamış bir kişi kıskançlık ile aşkını anlamsızlaştırmak gibi bir hataya düşmez. Çünkü kıskançlık “özgüvene sahip olmamak ve sevgilisinin duygularından emin olmamak” gibi olumsuz duygulara dayanır. Ruh eşi ile güzel bir aşk yaşayan kişilerin hayatında ise bu duygulara yer yoktur.

Aynı mekanlarda aynı zamanda bulunmak

Ruh eşleri aynı zamanda aynı yerde olurlar. Mesela aynı saatte aynı konserde olmak veya aynı alışveriş merkezine gitmek gibi.

Bazı uzmanlar ruh eşleri arasında tespit edilememiş gizli bir çekim gücü olduğunu iddia etmektedir. Henüz bilimsel açıdan bu duruma bir kanıt bulunamamıştır. Ancak ruh eşlerinin farkında olmadan aynı saatte aynı yerde oldukları tecrübelerle sabittir.

İlginizi Çekebilir: Erkeği Aşık Etmenin Yolları

Ruh eşleri kalıcı birlikteliklerin zeminidir

Ruh eşleri birlikte olmaya başladıkları andan itibaren tüm yaşam biçimlerini kalıcı bir ilişkiye göre ayarlamaya başlarlar. Çünkü uzun süredir bekledikleri özel insanla karşılaştıklarını bilirler. Artık “yaz aşkları” veya “kısa süreli flörtler” gibi geçici ilişki gözüyle yeni aşklarına bakmazlar.

Ruh eşini bulanlar yaşadıkları aşkın evlilik bağından çok daha güçlü bir bağ olduğunu bildikleri için bu konuda fazla ısrarcı olmazlar. Ancak ruh eşini bulmuş kişilerin evliliğe daha layık oldukları da unutulmamalıdır.

Ruh eşleri nasıl uzlaşır?

Ruh eşleri arasında yaşanan sorunlarda sorunun ortaya çıkışı da sorunun çözümü de çok farklı bir seyir izlemektedir.

Ruh eşleri arasında yaşanan sorunlar çok hızlı fark edilir. Çünkü hem kadın hem de erkek aynı anda sorun üzerine yoğunlaşmıştır.

Ortaya çıkan bir sorunun çözümünde de ruh eşlerinin uzlaşması çok farklı bir tarzda olmaktadır. Bu uzlaşma çoğu zaman kelimelere dökülmez. Kadın ile erkek aralarındaki özel iletişim tarzı ile kişilerden birisi öne çıkar ve diğeri ona destek olur. Yani ruh eşleri 2 kişilik bir grup olsalar da sorunlar karşısında içlerinden birisini lider olarak seçerler.

Yukarıda da değindiğimiz gibi ruh eşleri arasında sorunlar az yaşansa da ve sorunlar kolay biçimde çözümlense de bazen beklenmedik biçimde çok olumsuz sonuçlar da görülebilmektedir. Bu nedenle ruh eşini bulmuş kişilerin çok daha duyarlı davranmalarında fayda vardır.

Ruh eşleri birbirine sonsuz güven duyar

Ruh eşleri birbirlerine her anlamda güven duyar. Zaten ilişkinin uzun süre yürümesinde en önemli etken bu güven duygusudur.

Üçüncü şahısların olumsuz telkinleri ruh eşleri üzerinde ciddi bir etki yaratmaz. Çünkü ruh eşlerini bulmuş kişiler eşleri hakkında söylenen her şeyin aslında kendileri için de söylendiğini bilmektedir. Ruh eşi olmak duyguda ve fikirde özdeşliği ifade ettiği için kişinin ruh eşi için söylenen her şey aslında kişiye söylenmiş olarak kabul edilir.

Kadın okurlarımız için harika bir tavsiye

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi kitapları ile aşk yaşamınızı renklendirmeniz mümkün. Bu iki eser sayesinde erkekleri tüm boyutları ile tanıyacak ve onları kendinize aşık ettirmenin onlarca etkili yolunu öğrenebileceksiniz.

Eğer gerçekten erkekleri delicesine kendinize bağlayacak bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Erkeklerin Gözdesi Seti'nin mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.