Peygamberlerin Duaları ve Din Büyüklerinin Niyazları Kitabının Resmi İndirme Sayfası

Peygamberlerin Duaları ve Din Büyüklerinin Niyazları kitabını yakından tanıyın ve eseri resmi yayıncı kuruluş olan ekitapnoktasi.com’dan, yani bizden indirin!

Peygamberlerin Duaları ve Din Büyüklerinin Niyazları kitabını indirmeden önce eserin resmi yayıncısından kısa bir not:

Biz ekitapnoktasi.com olarak birbirinden etkili eserleri siz değerli okurlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz.

  • Yayın ilkesi olarak sadece başarısına güvendiğimiz kitapların satışını yapıyor ve bu konuda okurlarımıza 60 günlük koşulsuz iade şansı sunuyoruz. Böylece hem eserlerine güvenen yazarlarla çalışıyor hem de okurlarımızın azami memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz.

Sayfamızda bulunan yorumlara bakıldığında bu amacımıza ulaştığımızı görerek onur duyuyoruz.

  • Siz de eserler hakkındaki olumlu olumsuz fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarsanız, seviniriz. Çünkü övgüleriniz her ne kadar bizi mutlu etse de eleştirileriniz de bize her zaman daha iyisini yapma konusunda yol gösterecektir.
  • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

Resmi olarak yayıncılığını üstlendiğimiz Peygamberlerin Duaları ve Din Büyüklerinin Niyazları kitabı hakkında detaylı bilgiler vererek kitapların indirme linklerini aşağıda sunuyoruz.

Peygamberlerin Duaları ve Din Büyüklerinin Niyazları kitabı hakkında bilinmesi gereken her şey

Peygamberlerin Duaları ve Din Büyüklerinin Niyazları kitabında neler var?

Peygamberler Allah’ın kulları ve elçileridir. Onlar Allah’ın emir ve yasaklarını insanlara bildirmekle görevlidir. Onlar hem yaşadıkları dönemde hem de sonraki çağlarda Allah’ın nurundan kimsenin mahrum kalmamasını sağlarlar. Hz. Adem’den başlayan peygamberlik görevi son peygamber olan Hz. Muhammed (sav) ile devam etmektedir. Günümüzde de İslam’ın nuru Hz. Muhammed’in öğrettiği ilkeler ışığında insanlığı aydınlatmaya devam etmektedir. 

Peygamberlerden sonra dinin en önemli temsilcileri hiç kuşkusuz ki din büyükleridir. Din büyüğü derken kastedilen şey mevki ya da makam değildir. Örnek şahsiyetleri ile insanlara doğru yolu gösteren büyük zatlara din büyüğü denir ki onların da hak dinin yayılmasında emekleri büyüktür.

Peygamberlerin Duaları ve Din Büyüklerinin Niyazları adlı bu kitabımızda biz de peygamberlerin ve din büyüklerinin ağzından söylenmiş dualara yer vereceğiz. Müminlerin de bu sözlerle dua etmeleri halinde dualarının inşallah daha kolay kabul göreceği yönünde çok sayıda beyan vardır. İnşallah dua sözleri müminlerin yaşamlarında hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Peygamberlerin Duaları ve Din Büyüklerinin Niyazları kitabında bulunan dualar konu başlıklarına ayrıldığında şu dualara yer verildiği görülmektedir:

Peygamberlerin Duaları

Hz. Adem’in duaları, Hz.Nuh’un duaları, Hz.İbrahim’in duaları, Hz.Lut’un duaları, Hz. Eyüp’ün duaları, Hz. Yusuf’un duaları, Hz. Şuayb’ın duaları, Hz. Süleyman’ın duaları, Hz. Zekeriya’nın duaları, Hz. Yunus’un duaları, Hz. Musa’nın duaları,Hz. İsa’nın duaları,  Hz. Muhammed (sav)’in duaları

Din büyüklerinin niyazları

Hazret-i Ali’den dualar, Hazret-i Fatıma validemizden dualar, Hazret-i Ömer’den dualar, Hazret-i Ebubekir’den dualar, Abdullah b. Mes’ud’un duaları, Hazret-i Hızır’ın, Hazret-i İlyas’ın duası, Ma’ruf-u Kerhî’nin duası, Hasan-ı Şazeli’den dualar, Büreyde el-Eslemî’nin duası, Kubeyse b. Muharik’in duası, Ebu Derdâ’nın duası, Utbetu’l-Gulâm’ın duası, Gavsı Sani’nin duası, Süleyman b. Mu’temer’in duası ve tesbihi, İbrahim b. Edhem’in duası, Abdurrahman b. Avf’ın duası, Muaz ve Bilâl’in duaları, Zeyd b. Sabit ve Sa’d b. Ubade’nin duaları, Abdullah b. Ömer’in duaları, Abdullah b. Abbas’ın duaları, Fudale b. Ubeyd’in duası, Ebu Hureyre’nin duası, Veysel Karani hazretlerinin duası, Sahabelerin muhteşem duası ve hatırası

Eserde burada ifade edilenler dışında daha pek çok din büyüğünün dualarına yer verilmiştir. 

Peygamberlerin Duaları ve Din Büyüklerinin Niyazları kitabının 60 günlük iade garantili satılması başarısının en büyük ispatı…

ekitapnoktasi.com olarak okurlarımıza sunduğumuz tüm kitapların 60 günlük iade garantili olduğunu daha önce de ifade etmiştik. Bu durum yazarın ve elbette ki bizim kitaplara ne kadar güvendiğimizin en büyük kanıtı.

O halde daha fazla kararsız kalmayın ve bu muazzam eseri indirerek istifade etmeye başlayın.

Peygamberlerin Duaları ve Din Büyüklerinin Niyazları kitabı nasıl alınır?

Peygamberlerin Duaları ve Din Büyüklerinin Niyazları kitabı , PDF formatında bir ekitap olduğunu ve bu kitabı indirip rahatlıkla okuyabileceğinizi ifade etmeliyiz. Evet, bu kitap, PDF formatında olduğu için herhangi bir telefon, bilgisayar ya da tablet ile bu eseri indirip okumanız mümkün.

Zaten bu kitabı satın aldıktan sonra kitabın indirme linkini e-posta adresinize gönderiyoruz ve size gönderilen bu bağlantıya tıklayıp kitabı anında indirme fırsatını elde edebiliyorsunuz.

Şuraya kitabın indirme linkini alıyoruz. (Aşağıdaki görsele tıklayıp Peygamberlerin Duaları ve Din Büyüklerinin Niyazları kitabını indirebilirsiniz.)             

blank

Çok Önemli Not: Ekitap Noktası olarak bütün alışverişlerinizde İyzico güvencesini size sunuyoruz. Ekitap Noktası’nın kredi kartı veya banka kartı ile yapılan işlemlerde İyzico altyapısını kullandığını belirtmek istiyoruz.

Kısaca bu sayfadan kitabı satın aldığınızda Ekitap Noktası ve İyzico güvencesi ile içiniz rahat bir şekilde hiçbir endişeye kapılmadan kitabınızı indirebilirsiniz. Kitabı satın aldıktan sonra, en geç 1 saat içerisinde kitabınız e-posta adresinize gönderilecek ve gönderilen linke tıklayıp kitabı indirerek hemen okumaya başlayabileceksiniz.

  • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.