Özgüvenin Temel Dinamikleri Seti Resmi İndirme Sayfası

Özgüvenin Temel Dinamikleri Seti Hakkında Bilinmeyen Gerçekler!

 • Çok Önemli Not: Özgüven problemi yaşayan herkes, bu sayfayı baştan sona dikkatli bir şekilde okumalı, çünkü bu sayfada özgüven eksikliği problemini kolaylıkla aşmanın mucizevi bir yolu anlatılıyor. Bu sayfa, hayatınızda tertemiz bir sayfa ve dönüm noktası olacak, lütfen dikkatlice ve sonuna kadar okuyun.

Özgüvenin Temel Dinamikleri Seti’ni yakından tanıyın ve eserleri resmi yayıncı kuruluş olan ekitapnoktasi.com’dan, yani bizden indirin!

Özgüvenin Temel Dinamikleri Seti ile Alakalı Bütün Detaylar!

Çok Önemli Not: Bu sayfayı sonuna kadar yorumlarla birlikte okuyan birçok kişinin hayatı değişti, sıra sizde. Okuyun ve görün.

Özgüvenin Temel Dinamikleri Seti’ni indirmeden önce eserlerin resmi yayıncısından kısa bir not:

Biz, ekitapnoktasi.com olarak birbirinden etkili eserleri siz değerli okurlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz.

 • Yayın ilkesi olarak sadece başarısına güvendiğimiz kitapların satışını yapıyor ve bu konuda okurlarımıza 60 günlük koşulsuz iade şansı sunuyoruz. Böylece hem eserlerine güvenen yazarlarla çalışıyor hem de okurlarımızın azami memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. Konunun detaylarını Sıkça Sorulan Sorular üzerinden okuyabilirsiniz.

Sayfamızda bulunan yorumlara bakıldığında bu amacımıza ulaştığımızı görerek onur duyuyoruz.

 • Siz de eserler hakkındaki olumlu olumsuz fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarsanız, seviniriz. Çünkü övgüleriniz her ne kadar bizi mutlu etse de eleştirileriniz de bize her zaman daha iyisini yapma konusunda yol gösterecektir.
 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

Resmi olarak yayıncılığını üstlendiğimiz Özgüvenin Temel Dinamikleri Seti hakkında detaylı bilgiler vererek kitapların indirme linklerini aşağıda sunuyoruz.

İşte Özgüvenin Temel Dinamikleri Seti hakkında bilinmesi gereken her şey:

Eğer bir şekilde Özgüvenin Temel Dinamikleri Seti isimli bu eserin adını duyduysanız ve bu eserle ilgili araştırma içerisine girdiyseniz, bu yazı ile karşılaşmış olduğunuz için kendinizi kesinlikle şanslı hissetmelisiniz.

Zira yazı boyunca Özgüvenin Temel Dinamikleri Seti hakkında bilinmesi gereken en önemli gerçekleri ve en hayati noktaları maddeler halinde mercek altına alacağız.

Özgüvenin Temel Dinamikleri isimli bu özgüven seti ile ilgili aklınıza takılabilecek en önemli ayrıntıları anlatmakla kalmayacak, aynı zamanda bu kitap setinin gerçekten başarılı olup olmadığı hususunu da bütün merak edilen yönleri ile birlikte gözler önüne sermeye çalışacağız.

Özgüvenin Temel Dinamikleri Seti Gerçekten Etkili mi?

 • Bizler ekitapnoktasi.com olarak inceleme altına aldığımız ve okuyucularımızın talebi üzerine analiz etme ihtiyacı hissettiğimiz herhangi bir kitap setini incelerken, bu kitap setinin gerçekten faydalı olup olmadığına karar verme sürecinde 3 aşamalı bir test gerçekleştiriyoruz.

Bu testin ilk aşamasında kitabın yazarı ile konuşup onun yazmış olduğu konuda ne kadar bilgili olduğunu test etmeye çalışıyoruz. 2. aşamada kitabı indirip okuyarak kendimiz bizzat inceleme yaparak kitabın ilgili alanda ne kadar doyurucu olduğuna şahit olmaya çalışıyoruz ve son aşamada da kitapla ilgili okuyucu yorumlarını mercek altına alıp konuya bir de okuyucuların gözünden yaklaşmaya çalışıyoruz.

Açıkçası Özgüvenin Temel Dinamikleri kitap setini incelerken, hem yazarla görüşme fırsatını bulduk, hem kitabı indirip bizzat okuma ve test etme şansına sahip olduk, hem de kitabı okuyan başka insanlarla iletişime geçip onların görüşlerini alma fırsatını yakaladık.

 • Bu üç aşamalı test sonucunda Özgüvenin Temel Dinamikleri kitap setinin gerçekten etkili olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz ve bu anlamda bu kitap seti ile alakalı olarak bizim fikrimizi merak eden okuyuculara gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz.

Fakat bu tavsiyemizin arkasında yer alan etkenleri ve Özgüvenin Temel Dinamikleri setini hangi sebeplerle tavsiye ettiğimizi aşağıda yer alan maddeleri dikkatli bir şekilde okuyarak anlamanızı da öneririz.

Lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatli bir şekilde okuyup bu kitap setinde yer alan bilgileri analiz etmeye çalışın, çünkü içinde bulunduğunuz özgüvensiz eksikliği, burada son bulabilir.

Özgüvenin Temel Dinamiklerinin Yazarı Kimdir?

Kitabı araştırma ve inceleme aşamasında öncelikle kitabın yazarı ile görüştük ve sağolsun yazar bizi nezaketle karşılayıp yarım saat boyunca Özgüvenin Temel Dinamikleri seti hakkındaki bütün önemli sorularımıza cevap verdi ve bunu yaparken de yazarın oldukça donanımlı ve bilgili olduğunu zaten fark etmiş olduk.

 • Yazar özgüven konusunda özel çalışmalar yapmış ve halihazırda da bir okulda psikolog olarak çalışmakta olan Mehmet Sırrı Özturan.

Özgüvenin Temel Dinamikleri setinin yazarı olan Mehmet Sırrı Özturan, insan psikolojisi ve özgüvenin temel noktaları hususunda son derece derin bilgilere sahip. Bize bu kitabı yazmasının temelinde yatan en önemli etkenin gençlerde ve orta yaşlı insanlarda şahit olduğu özgüven eksikliğini giderme ihtiyacı olduğunu da dile getirdi.

Yazar Türkiye toplumunda özgüven eksikliğinin çok fazla olduğunu ve bunu giderebilmek için de sıradan ve basit yöntemler yerine özgüvenin temeline inmek ve onu besleyen faktörleri tam anlamıyla kavramak gerektiğini ifade etti. Aynı zamanda konu ile ilgili yerli ve yabancı yüzlerce kitap okuduğunu ve kendi bilgi ve deneyimlerini de katarak Özgüvenin Temel Dinamikleri setini oluşturduğunu ifade etti.

Açıkçası bizler yazar Mehmet Sırrı Özturan konusunda yarım saatlik telefon görüşmesi neticesinde oldukça önemli ve değerli bilgilere sahip olmakla birlikte yazarın son derece donanımlı ve birikimli olduğu hususunda da tam bir kanaate sahip olduk ve yazarın kendisine de bunu açık bir şekilde ifade ettik.

Bu anlamda Özgüvenin Temel Dinamikleri setinin yazarının son derece bilgili ve özgüven hususunda yeterli olduğunu fark ettikten sonra (yani bu birinci aşama testi olumlu bir şekilde sonuçlandıktan sonra) ikinci aşamaya geçip bu kitap setini indirdik ve okumaya başladık.

Bu kitap setini indirip 2 hafta boyunca defalarca okuduk ve set içerisinde yer alan bütün kitapları adeta sindirerek ve içselleştirerek kitaplardaki bütün taktikleri derinden derine analiz ettik.

 • Yine açık bir şekilde ifade etmeliyiz ki Özgüvenin Temel Dinamikleri kitap setini okurken bu alanda daha önce onlar kitap okumamıza rağmen bu eserin oldukça farklı ve son derece orijinal fikirlerle dolu olduğunu gözlemledik.

Detayları aşağıda bulacaksınız, lütfen dikkatli bir şekilde okumaya devam edin:

Özgüvenin Temel Dinamikleri Seti 5 Adet Rehberden Oluşuyor!

Evet, Özgüvenin Temel Dinamikleri setinde tam 5 adet önemli kaynak bulunmakta ve bu kaynaklar ile ilgili görüşlerimizi maddeler halinde şöyle ortaya koyabiliriz:

1- Özgüvenin Temel Dinamikleri Temel Kaynak

Temel kaynak olarak ortaya konan ve özgüven setinin belki de en önemli yapıtı olan bu kitap tam 123 sayfa boyunca yazarın derin analizler yaptığı ve özgüvensiz olan insanların neden özgüvensiz olduğunu ortaya koyduğu muhteşem bir başyapıt.

Yazar bu eserinde yabancı kaynaklarda ve Türkçe eserlerde neredeyse hiç karşılaşmadığımız derin analizler yaparak özgüven probleminin temellerine iniyor. Herhangi bir insanın özgüvenli bir şekilde hayatını devam ettirmesine rağmen onun yanında bulunan başka bir insanın neden özgüvensiz olduğunu sorguluyor ve bunun en ikna edici cevaplarını ortaya koyuyor.

Açıkçası bu eseri okuduktan sonra bizler de özgüven konusunda neredeyse hiç bilgi sahibi olmadığımızı fark ettik ve yazarın hem bakış açısına hem de mükemmel analizlerine tek kelimeyle hayran olduk.

Aslında, özgüven problemi olan ya da olmayan her insanın bu eseri okuması ve bu sayede özgüvenin temel faktörlerini ve temel dinamiklerini kesinlikle anlaması gerektiğini düşünüyoruz.

Zaten bu yapıtı okuyan ve özgüvenin ya da özgüvensizliğin temel faktörlerini anlayan herhangi bir insan, kendi ruhuna eğilip bu problemin üstesinden gelebilecek yolları ve yöntemleri kolaylıkla geliştirebilir.

2- Özgüven Başucu Kitabı

Yazarın Özgüven Başucu Kitabı adını verdiği ve 68 sayfa boyunca tam 64 hayati taktik ve yöntem aktardığı bu kitapta, bir insanın özgüven probleminin nedenlerini keşfetmesine yarayan ve bu sıkıntının üstesinden gelmesine kapı aralayan 64 önemli yöntem aktarılmakta.

Açıkçası bu kitapta aktarılan 64 taktikten sadece üç beş tanesini bile doğru düzgün hayatına uygulayabilen insanlar özgüven eksikliği probleminin tamamen üstesinden gelebilir.

Fakat bu kitabın en önemli özelliği, aktarılan yöntemlerin her birinin oldukça kullanışlı ve işlevsel olmasının yanı sıra, her insanın bu yöntemleri ve taktikleri hayatının belli dönemlerinde mutlaka kullanması gerektiği hususudur.

Evet, Özgüven Başucu Kitabında 68 sayfa boyunca aktarılan 64 taktik, her insanın hayatında mutlaka işlevsel olacak harika metotlar ve fikirler barındırmakta.

Bu nedenle bu setin bu değerli eseri bizim gözümüzde son derece önemli bir yere sahip ve her insanın bilmesi gereken taktiklerle dolu.

blank3- Kişilik ve Özgüven Testleri Kitabı

Kitap setinin belki de en önemli yapıtlarından biri olan Kişilik ve Özgüven Testleri Kitabı, herhangi bir insanın özgüvenli ya da özgüvensiz olduğunu anlayabilmesi için mutlaka çözmesi ve değerlendirmesi gereken testler taşımakta.

Kişilik ve Özgüven Testleri Kitabında aktarılan testlere bir nevi anket gözüyle de bakabilirsiniz. Fakat burada önemli olan, bu kitapta sunulan testleri çözdükten sonra özgüvenli mi ya da özgüvensiz mi olduğunuz gerçeği ile yüzleşecek olmanızdır.

Evet bu kitabı okuyup içindeki testleri çözdükten sonra kendi özgüven düzeyinizi rahatlıkla anlayabilecek ve ona göre hareket etme şansını elde etmiş olacaksınız.

blank4- Özgüven ve Başarı Hikayeleri

Özgüvenin Temel Dinamikleri setinin en değerli yapıtlarından birinin de Özgüven ve Başarı Hikayeleri adını taşıdığını ve bu kitapta 37 sayfa boyunca onlarca özgüven ve başarı hikayesinin anlatıldığını dile getirmeliyiz.

Evet, yazarla görüştüğümüzde bu kitabı ortalama 200 sayfa civarında hazırlamak istediğini ve bununla ilgili çalışmasını sürdürdüğünü ifade ederek şimdilik 37 sayfa boyunca en önemli özgüven ve başarı hikayelerini toplamaya çalıştığını dile getirdi.

Açıkçası bu kitapta aktarılan özgüven ve başarı hikayeleri herhangi bir insanın mutlaka okuması ve bilmesi gereken öykülerden oluşmakta. Bu nedenle kitabın daha fazla öykü taşıyacak ve güncellenecek halini bizler de iple çekiyorum.

Çünkü yazar bu konuda bize söz verdi ve bu kitabı ileride daha fazla hikaye ile güncelleyeceğini ve kitabı satın alan okuyucularına ücretsiz dağıtacağını da dile getirdi.

5- Özgüven ve Cesaretle İlgili Görseller ve Özdeyişler

Özgüvenin Temel Dinamikleri setinin en çarpıcı özelliklerinden birinin de Özgüven ve Cesaretle İlgili Görseller ve Özdeyişler başlığı altında 250 adet muhteşem özdeyiş ve görsel taşıyor olmasıdır.

 • Bu eserde 250 adet görsel eşliğinde yazar, bize muhteşem özdeyişler ve harika resimler sunarak bir kişinin özgüven duygusunu tahrik edip ateşleyecek en önemli alt yapıyı da sunmuş oluyor.

Evet kısaca kitapla ilgili ilk iki aşamanın gayet olumlu ve verimli geçtiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü hem yazarla görüştüğümüzde yazarın bilgi birikimi ve donanımı karşısında ikna olduğumuzu, hem de 5 eserden oluşan Özgüvenin Temel Dinamikleri setinin harika bir yapıt olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Fakat bu değerli eseri incelerken 3. aşama olan okuyucu yorumlarını incelemeden herhangi bir sonuca varamayacağızı bildiğimiz için özellikle 30 okuyucu ile bire bir iletişime geçtik ve onların görüşlerini de mercek altına alarak nihai kararımızı vermeye çalıştık.

Zaten herhangi bir kitap ile ilgili inceleme yazısı yazarken, ilk etapta dikkat ettiğimiz noktalardan biri okuyucu yorumlarıdır. Zira okuyucular herhangi bir kitaptan memnun kalmamışsa kitabın ilk iki aşamadan geçer not alması bizim için çok da önemli değildir.

İşte bu nedenle Özgüvenin Temel Dinamikleri seti üzerinde çalışırken de okuyucu yorumlarının ne kadar önemli olduğunu fark ettiğimizden dolayı 30 okuyucu ile bire bir iletişime geçip onların bu kitaplar ile ilgili görüşlerini almaya çalıştık. Detayları aşağıda bulacaksınız:

Özgüvenin Temel Dinamikleri ile Alakalı Yorumlar Nasıl?

Yukarıda da birkaç defa temas ettiğimiz gibi Özgüvenin Temel Dinamikleri setini değerlendirirken son aşamada okuyucu yorumlarına müracaat ettik ve toplamda 30 kişi ile iletişim kurup onların kitapla ilgili yorumlarını alma fırsatını elde ettik. Bu yorumları değerlendirdiğimizde bu özgüven kitap setinin ne kadar etkili olduğuna bir kez daha şahit olduk.

Evet görüşmüş olduğumuz bu okuyucular ile yaptığımız görüşme neticesinde okuyucuların hepsi Özgüvenin Temel Dinamikleri setinin kendileri üzerinde mucizevi etkilere kapı araladığını ve daha önceki özgüvensiz hallerini bu kitap setinde aktarılan yöntemler sayesinde aştıklarını ifade ettiler.

Bu 30 kişiden sadece 3 tanesi bu kitap setini henüz okumadıklarını, sadece şöyle bir göz atıp bıraktıklarını dolayısı ile herhangi bir yorum yapamayacaklarını ifade ettiler. Fakat geriye kalan 27 kişi bu kitap setini defalarca okuyup içindeki bilgilerin mucizevi özelliğine şahit olduklarını dile getirdiler.

Kısaca kitap setini değerlendirirken okuyucu yorumlarının işlevsel olup olmadığı sorusunu kendimize sorduğumuzda, okuyucuların kitaptan gerçekten istifade etmiş olduklarını ve bu nedenle de kitap setinin hakikaten faydalı olduğunu gözlemlemiş olduk. İşte o okuyuculardan birkaç tanesinin yorumunu aşağıya aldık:

blankblank

Özgüvenin Temel Dinamikleri Seti Hakkında 4 Yorum

 

“Daha önce özgüven ve cesaret konusunda onlarca kitap okuyan, fakat hiçbir şekilde ilerleme kaydedemeyen ben, üniversite 4. sınıftayım ve biyoloji okumaktayım. Bir arkadaşımın bendeki özgüven eksikliğini fark etmesi ve bana Özgüvenin Temel Dinamikleri setini tavsiye etmesi üzerine ben de bu seti alıp okumaya başladım ve tam 4 defa baştan sona bütün kitapları okudum.

Zaten değişim ilk okumada başlamış olmasına rağmen ben yine de ısrarla, kararlılıkla bu kitapları defalarca okudum. En nihayetinde özgürlüğe kavuştum. Şimdi özgüven problemim tamamen bitmiş durumda, istediğim her şeyi yapabilecek gücü kendimde buluyorum.”

 

“Ben bir öğretmenim, öğrencilerimle iletişimim gayet verimli, fakat öğretmen arkadaşlarımla herhangi bir toplantıda bir araya geldiğimde ciddi sorunlar yaşıyorum. İstediklerimi rahatça ifade edemiyorum, çünkü topluluk önünde konuşma fobim var.

Bu konuyu nasıl aşabileceğim hususunu araştırırken internette Özgüvenin Temel Dinamikleri seti ile karşılaştım, bu setin bana faydalı olabileceğini düşünerek indirip okumaya başladım. Bu kitap setinde yer alan bilgilerin ne kadar orjinal olduğunu fark etmemin yanı sıra aynı zamanda kitaplarda aktarılan taktiklerin benim için adeta can simidi olduğunu da açık yüreklilikle dile getirmeliyim.

Şimdi topluluk önünde konuşma korkum tamamen ortadan kalkmış durumda. İstediğim her toplulukta özgüvenli bir şekilde kendimi ifade edebilmenin huzurunu yaşıyorum.”

 

“Daha önce herhangi bir ortamda insanlara karşı içe kapanık bir şekilde davranıyor, kendimi ifade etmekten çekiniyordum. Bu durumumu araştırdığımda sosyal fobi hastası olduğumu fark etmiştim. Çünkü sosyal fobinin bütün belirtileri bende bulunuyordu ve bu durum beni oldukça rahatsız ediyordu.

Kendisi de sosyal fobik olan bir arkadaşımın tavsiyesiyle Özgüvenin Temel Dinamikleri setini okumaya başladım. Kitaplarda aktarılan yöntemler o kadar güzeldi ki bu yöntemleri defalarca okudum, kararlılıkla hayata geçirme kararı aldım.

İlk birkaç hafta çok zorlandım ama kitaptaki yöntemlerin rehberliği sayesinde o birkaç haftanın sonunda eski çekingenliğimden ve sosyal fobik halimden neredeyse eser kalmadı. Bunu çevremdeki insanların bana dair söyledikleri sözlerden rahatlıkla anlayabiliyordum. Çünkü çevremde bulunan insanlar bende muazzam bir değişim olduğunu, eskiden olduğum gibi içe kapanık değil dışa dönük ve sosyal bir insan olduğumu ifade ediyorlar.”

 

“Kendimi diğer insanlardan aşağı görüyordum ve herhangi bir insanla sohbet etmeye başladığında onun benden daha üstün olduğunu zannediyordum. Herhangi bir konuda bu kişiden daha bilgili ve donanımlı olsam bile yine de aşağılık kompleksine kapılıp bu kişinin benden iyi olduğunu düşünüyordum.

Bunun yansıması olarak kendimi doğru düzgün ifade edemiyor ve yapmış olduğum işlerde de başarısız olacağımı düşünerek gerçekten başarısız oluyordum. Bu durumu araştırıp incelediğimde özgüven eksikliği problemim olduğunu fark ettim, bunu aşabilmenin yollarını aramaya başladım.

Konu ile ilgili onlarca kitap okuyarak kendimi geliştirmeye çalıştım, fakat okuduğum kitaplar belli bir süre bende etkili olmasına rağmen sonrasında etkisi uçup gidiyordu. Artık bütün özgüven kitaplarının böyle olduğunu düşünmeye başlamıştım ki en nihayet karşıma Mehmet Sırrı Özturan’ın hazırlamış olduğu Özgüvenin Temel Dinamikleri seti çıktı.

Bu kitap diğer bütün özgüven kitaplarından farklı olarak kişinin özgüven konusunda sıkıntı yaşamasının temeline inip neden böyle bir sorun yaşadığını ortaya koyuyordu. Bu anlamda kitaptaki özgüven probleminin sebeplerinin tamamında kendimi gördüm.

Fakat kitabın çok önemli bir yönü de sadece özgüven problemini ortaya koyması değil aynı zamanda bunun çözüm yollarını da açık ve net bir şekilde beyan ediyor olmasıydı. Bu durum benim için kurtarıcı oldu, kitabı bitirdikten sonra bir daha okudum, sonra bir daha okudum ve sonra bir daha okudum. Çünkü bu kitaplarda kurtuluş reçetemi bulmuştum, bu durum hayatımda yeni bir dönüm sayfası oluşturdu.”

 

 

 • Evet, gördüğünüz gibi Özgüvenin Temel Dinamikleri seti ile ilgili okuyucu yorumları da oldukça olumlu yönde ve bu nedenle bu kitap setinin “okuyucu yorumları testi”nden de geçer not aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

 

Şimdi de bu kitap seti ile ilgili çok önemli ve farklı bir konu üzerinde daha duralım ve kitabın piyasada bulunan diğer kitaplara nispeten çok önemli bir avantajını daha aktarıp sizi şaşırtmaya devam edelim:

Özgüvenin Temel Dinamikleri Seti Para İade Garantili mi?

Kitabın yazarı olan Mehmet Sırrı Özturan bütün kitaplarına 60 gün boyunca para iade garantisi veriyor ve okuyucularının bu kitaplardan memnun kalmaması halinde koşulsuz şartsız iade garantisi sunuyor. Konunun detaylarını Sıkça Sorulan Sorular üzerinden okuyabilirsiniz.

Bunun nasıl mümkün olduğunu yazarla görüştüğümüzde yazar bize şunları söyledi:

 • “Ben herhangi bir insanın Özgüvenin Temel Dinamikleri setini okuduktan sonra eski halinden eser kalmayacağına gerçekten inanıyorum. Çünkü kitaplarımda vurguladığım noktalar, herhangi bir insanın özgüven probleminden rahatlıkla kurtulmasına vesile olacak muhteşem bilgiler barındırıyor. Bu nedenle kitaplarımda aktardığım yöntemlere o kadar güveniyorum ki herhangi bir insanın bu yöntemlerden istifade edememesi imkansız gibi.
 • İşte bu yöntemlere bu kadar içtenlikle güvendiğim için kitaplarıma 60 günlük para iade garantisi veriyorum. Bunun için hiçbir koşul ve şartın öne sürülmesine gerek yok, okuyucularımdan herhangi biri para iadesi talep ettiğinde ona hiçbir soru sormadan parasını Ekitap Noktası üzerinden iade ediyorum.”

Evet yazarın para iadesi konusunda bize aktarmış olduğu bilgileri test etmek için öncelikle kitabı biz satın aldık ve aradan 3 hafta geçtikten sonra da para iadesi talep ettik. Birkaç saat sonra paranın yeniden hesabımıza yatırıldığına şahit olduk ve bu durumu Özgüvenin Temel Dinamikleri setinin para iade garantisini test edebilmek için yaptık.

Yani siz değerli okurlarımıza açık ve net bilgiler sunabilmek için bu para iade garantisini de değerlendirmek zorundaydık ve bu nedenle bu durumu da test etme ihtiyacı hissettik. Fakat sonrasında bu kitap setini yeniden satın aldığımızı ve bu durumu da yazarla paylaştığımızı da ifade etmek isteriz.

 • Kısaca Özgüvenin Temel Dinamikleri seti ile ilgili yapmış olduğumuz bu araştırma ve inceleme konusu, bu kitap setinin her anlamda başarılı olduğu sonucuna götürdü bizi.

Dolayısıyla size de gönül rahatlığıyla bu kitap setini alabileceğinizi söylemek isteriz, bu nedenle kitaba nasıl ulaşabileceğiniz konusunu aşağıya aldık.

Özgüvenin Temel Dinamikleri Seti Nasıl Alınabilir?

Bu kitap setinin PDF formatında olduğunu ve kitapları satın alan herkesin bu kitapları bilgisayar, telefon ya da tabletinde okuyabileceğini veya herhangi bir PDF okuyucuda rahatlıkla okuyabileceğini dile getirmeliyiz.

 • PDF formatında bulunan bu kitapları indirmek isteyenler için kitabın indirme linkini şuraya alıyoruz. (Görsele tıklayıp Özgüvenin Temel Dinamikleri setini indirebilirsiniz.)

blankblank

 

Çok Önemli Not: Ekitap Noktası olarak bütün alışverişlerinizde Shopier güvencesini size sunuyoruz. Ekitap Noktası’nın kredi kartı veya banka kartı ile yapılan işlemlerde Shopier altyapısını kullandığını belirtmek istiyoruz.

Kısaca bu sayfadan kitabı satın aldığınızda Ekitap Noktası ve Shopier güvencesi ile içiniz rahat bir şekilde hiçbir endişeye kapılmadan kitabınızı indirebilirsiniz. Kitabı satın aldıktan sonra, en geç 1 saat içerisinde kitabınız e-posta adresinize gönderilecek ve gönderilen linke tıklayıp kitabı indirerek hemen okumaya başlayabileceksiniz.

 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

8 thoughts to “Özgüvenin Temel Dinamikleri Seti Resmi İndirme Sayfası”

 1. Avatar Kadri dedi ki:

  Bu kitapların farkı ne hocam? Ben daha önce onlarca özgüven kitabı okudum, bana farkını anlatır mısınız? Ona göre satın alacağım.

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba, sorunuzu yazara iletip cevap vermesini istedik. En kısa zamanda cevap yazacaktır.

   Mutluluklar dileriz.

 2. Avatar Yavuz dedi ki:

  Merhaba, ben özel bir şirkette müdür olarak görev yapıyorum. Yıllardır defalarca bu iş mülakata gitmiş olmama rağmen öz güven eksikliği ve kendimi ifade edememem nedeniyle elendim. Üstelik bilgi birikimi konusunda herkesten fazlayken. Artık tamamen umudumu kaybetmek ve neredeyse mevcut işimi de kaybetmek üzereyken bu set ile karşılaştım. Ne kaybedebilirim ki? En fazla iade eder paramı alırım diye düşündüm en başta. Eserleri okurken ve kendimi daha iyi hissetmeye başlamışken şirkette müdürlük için boşluk olduğu bilgisi geldi fakat defalarca eli boş dönen biri olarak teklif bile etmediler bana. Ben talep ettim ve görüşmeye gittim. İnanın, kitaplar henüz bitmediği halde kendimi şirket sahiplerinin karşısında öyle sağlam ifade etmişim ve özgüveni sağlam bir şekilde oturmuşum ki karşılarında, 1 hafta sonra atandığım bilgisi yayınlandı. Hayatımın en önemli noktasında sizler sayesinde kazandığım özelliği sergileyebildim ve artık olmak istediğim yerdeyim. Keşke yazar ile bire bir görüşüp teşekkürlerimi yüzüne söyleyebilsem. Teşekkürler.

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Değerli okurumuz, güzel gelişmeler yaşadığınız için biz de çok sevindik. Yazdıklarınızı yazara iletip size cevap yazmasını sağlayacağız.

   Mutluluklar dileriz.

 3. Avatar Selcan dedi ki:

  Özgüvenin Temel Dinamikleri, öyle kısa süreliğine gaz veren, etkisi saman alevi gibi geçici olan bir kitap seti değil. Ben bu seti gerçekten çok beğendim, verdiğim parayı sonuna kadar hak ediyor. Özgüven geliştirme yolculuğuna çıkan her insan bu kaynakları okumalı bence. Yazara çok teşekkür ederim, farklı kitaplarını da okumak isterim.

 4. Avatar Nurettin dedi ki:

  gerçekten çok etkili kitaplar inanılmaz şeyler öğrendim meğerse özgüvenin en önemli altyapısı aile hayatında yaşananlarmış kişinin çevresi de çok önemliymiş şimdi kendimi aydınlanmış hissediyorum artık olayları çok daha net görüyorum biliyorumki özgüvenim gün geçtikçe artıyor bu kitapları defalarca okuyacağım çünkü önümü görmeye başladım sanki yıllardır kördüm şimdi gözüm açılmış gibi

 5. Avatar Seli dedi ki:

  Merhaba bu seti nasil ala bilirim? Ben Almaniyada yashiyorum

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, sayfadaki “SATIN AL” butonuna tıklayıp ilerleyerek kitap setini satın alabilirsiniz. Ödeme altyapısını kullandığımız İyzico, yurtdışı için de birkaç ödeme yöntemi sunuyor.

   Eğer EFT veya Havale ile ödeme yapacaksanız lütfen bizimle iletişime geçin: ekitapnoktasi@gmail.com

   Mutluluklar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.