Nohut Büyüsü ile 7 Günde Onu Elde Ettim

Nohut Büyüsü Doğru Yapılırsa En Kudretli Uygulama Olur

Neden nohut büyüsü yapmanız gerekir ve bu uygulama hangi şekilde yapılırsa tamamen etkili olur? İşte tüm bu soruların yanıtı bu yazıda, ayrıca bu makale size nohut büyüsü yaparken hiç kimsenin desteğine ve yardımına ihtiyaç duymadan müthiş bir uygulama yapmanızı da sağlayacak.

Nohut Büyüsü ile Neler Yapabilirsiniz?

Nohut büyüsü sayesinde ilk olarak sizi bırakıp giden ve yarı yolda bıraktığı için içinize intikam duyguları dolduran herhangi bir kişiyi yeniden kendinize bağlayarak ondan sevgi ile intikam almanın en güzel yolunu öğrenebilirsiniz.

  • Yani nohut büyüsü sayesinde sizi terk edip giden herhangi bir kişinin kalbine yeniden ve ebedi bir şekilde hükmetmenin mümkün olduğunu görebilirsiniz.

Aynı zamanda nohut büyüsü size hiçbir şekilde ilgi göstermeyecek ve sizin muhabbetiniz ile hiçbir şekilde yanıp tutuşmayacak herhangi bir kişiyi yine size ölesiye ve ebedi bir şekilde bağlayarak kopmaz bir bağ oluşmasına vesile olabilir.

  • Eğer aşık olduğunuz ve onun da size aşık olmasını istediğiniz herhangi bir kişi bulunuyorsa ve bu kişinin aşkını nadide bir çiçek gibi yakanıza takmak istiyorsanız, nohut büyüsünün böyle bir yeterliliğe de sahip olduğunu bilmelisiniz.

Kısaca nohut büyüsü sayesinde ulaşmak istediğiniz ama ulaşamadığınız ya da ilişkilerde hayal kırıklığı yaşadığınız herhangi bir kişiyi kısa sürede ve kalıcı bir biçimde kendinize bağlayıp onun huzuru ve mutluluğu ile hayatınıza devam edebilirsiniz.

Şimdi bu kadar etkili ve kalıcı çözümler ile bize yol gösteren nohut büyüsünü nasıl yapabileceğiniz hususunu gözler önüne serelim:

İlgili Yazı: Çok Tesirli Esmalar ile Yapılan Sakinleşmek için Dua

Nohut Büyüsü 7 Adet Nohut ile Yapılır

Nohut büyüsü için evvela yanınıza 1 adet çay kaşığı ve 1 adet tabak almalısınız, bu tabak, çay tabağı olabilir.

1 adet çay kaşığını ve 1 adet çay tabağını temin edip sessiz bir yere geçtikten sonra, orada nohut büyüsü uygulamasını şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz:

Öncelikle yanınıza aldığınız 1 adet çay tabağını önümüze koyup içerisine 7 tane nohut yerleştirmeniz gerekiyor, bu 7 adet nohutu çay tabağının içine koyduktan sonra çay kaşığını da nohutların yanına gelecek şekilde yerleştirmeniz gerekiyor ve önünüzdeki bu malzemelere hitaben şöyle kısık bir ses tonuyla telaffuzda bulunmanız lazım gelir:

  • “Görevli varlıkların kapısını çalıyorum, onların bana yardımcı olmasını temenni ediyorum ve bu nohut büyüsünün malzemelerini bütün görevli varlıkların nazarına sunuyorum. Eğer yapabileceğiniz herhangi bir şey varsa bundan asla imtina etmeyin ve çekinmeden bana yardımcı olun; şayet yapamayacağınız herhangi bir durumla karşılaşırsanız kendinizi zorlayın ve imkansızı mümkün hale getirip nohut büyüsünün amacına ulaşması için elinizden gelen her şeyi yapın. İşte hükmü size bırakıyorum ve işte bundan böyle sizin denetiminiz ve iradeniz altında gerçekleşecek olaylara bakmak istiyorum, bana nohut büyüsü ile sevdanın yolunu açıp önümdeki bütün meşakkatleri ve zorlukları kaldırın. Yapabileceğinizi en güzel şekilde yapın ve bana sadettin kolay yolunu kolaylaştırın.”

Nohut Büyüsünde Sonra Neler Yapılır?

Bu ifadeleri 7 adet nohutun, nohut tanelerini koymuş olduğunuz çay tabağının ve kaşığın üzerine okuduktan sonra, şimdi kaşığı elinize alın ve birer birer nohut tanelerini çay kaşığı ile yere koyun.

7 tane nohut tanesini tamamen kaşık ile alıp yere koyduktan sonra, şimdi yere koymuş olduğunuz bu taneleri yeniden kaşığın içerisine alın ve yeniden çay tabağının içine koyup son olarak bu malzemelerin üzerine şunları okuyun:

  • “Kaldır aradan bu ayrılığı, gider ruhumdan bu sayrılığı, dargınlık ve küskünlük ortadan kalksın, onun kalbine benim kalbimin mührü basılsın.”

Bu güzel tabirleri de bu malzemelerin üzerine okuduktan sonra artık nohut büyüsü uygulaması bitmiş olacak, bu noktadan sonra bu malzemeleri götürüp herhangi bir işlem için kullanabilir; yani günlük rutininizde değerlendirebilirsiniz.

Nohut Büyüsü Etkilidir Fakat…

Bu aşamadan sonra bilmeniz gereken tek şey ortalama 1 hafta içerisinde kalbinizde bir sıcaklık hissedeceğiniz ve bu sıcaklık neticesinde de nohut büyüsünün hükmünün tamamlanacağı şeklinde bir bilgi olmalıdır.

  • Yani ortalama 1 hafta içerisinde kalp odağınızda ilginç bir sıcaklık hissetmeye başlarsanız, bu durum nohut büyüsünün hükmünü icra etmeye başladığının delili ve kanıtı niteliğindedir.

Yanısıra şu gerçeğin de farkına varmalısınız ki nohut büyüsü gibi uygulamalar insanları felaketin kucağına sürükleyip onlara tarifi imkansız acılar ve sıkıntılar yaşatabilir; bu nedenle siz ve yakın çevrenizdeki insanlar bu gibi kötü enerjilerin ve görevli varlıkların hışmından ve zulmünden uzak durmak istiyorsanız, bu büyü uygulamasını yapmak yerine çok daha masum ve çok daha etkili uygulamalar ile hayatınızı güzelleştirebilirsiniz. Bu anlamda şu tavsiyeye kesinlikle kulak vermelisiniz:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.