Nedir Bu Adet Kanı Büyüsü?

Adet Kanı Büyüsü Hakkında En Doğru Bilgiler

Değerli okurlarımız, birçok konuda olduğu gibi büyü ve tılsım konusunda da internet ortamının ne kadar yanlış ve ne kadar eksik bilgilerle dolu olduğunu söylemeye lüzum bile yok.

Evet, maalesef adet kanı büyüsü için de durum aynen geçerli ve maalesef birçok kişi, adet kanı büyüsünün sadece soğutma ve ayırma tılsımı olduğunu zannediyor. Bu yanılgının ve yanlışın nedeni, onlara internet ortamında bunun böyle olduğunun öğretilmiş olmasıdır.

Oysaki adet kanı büyüsü, sadece ayırma ve soğutma uygulaması olarak kullanılmaz, bununla birlikte her türlü muradın ve her türlü dileğin tahakkuku ve gerçekleştirilmesi amacıyla başvurulabilen sonsuz güce sahip bir uygulamadır.

Evet, yanlış okumadınız: Adet kanı büyüsü neredeyse her amaç ve her murat için okunabilecek ve neredeyse sınırsız güce sahip muazzam bir tılsım ve uygulama olarak bilinir.

Kısaca siz de herhangi bir konuda ve herhangi bir dilek için adet kanı büyüsü uygulamasını yapabilir ve gönlünüzdeki niyetin ve kalbinizdeki hedefin gerçekleşmesini bu uygulama sayesinde hayata geçirebilirsiniz.

Detayları aşağıda bulacaksınız, bu nedenle okumaya devam edin lütfen:

Adet Kanı Büyüsü Gerçekten Etkili midir?

Evet, doğru uygulanması halinde, dünya üzerindeki en güçlü tılsım ve uygulamalardan daha kuvvetli olabilecek bir potansiyele sahip olan adet kanı büyüsü, bazı durumlarda dünyanın en güçlü büyüsü olarak literatüre geçmiştir.

Bu konuda kadim büyü kitaplarının söylediklerini incelediğimizde, birçok kadim bir kitabının adet kanı büyüsü hakkında enteresan şeyler söylediklerine şahit olabiliriz.

Mesela birçok insan tarafından bilinmeyen ve dünyada sadece üç kişide olduğu bilinen kadim büyü kitabı olan ve “Kudema” adıyla tanınan büyü kitabı, adet kanı büyüsü ile ilgili şunları söyler:

“Bir insan adet kanı büyüsünü yapabilecek yeterliliğe ve potansiyele ulaştığında o insanın önünde hiçbir insani iradenin ve hiçbir canlı inisiyatifin durması mümkün olamaz.”

Kudema isimli kadim büyü kitabının konuyla ilgili söylediklerini aktardıktan sonra bu çok etkili büyünün detaylarını incelemeye devam edelim:

Adet Kanı Büyüsünün Malzemeleri Nelerdir?

Maalesef internet ortamında aktarılan ve yanlış olan bilgilerden biri de bu uygulamanın malzemelerinin yanlış verilmesidir.

Oysaki adet kanı büyüsünde, birçok insanın bahsettiği gibi adet kanı kullanılmaz, ya da erkeğin spermine müracaat edilmez. Bunun yerine kırmızı kurşun kalem ve sarı saman kağıdı kullanılır.

Kullanılacak kırmızı kurşun kalemin hem içinin hem de dışının kırmızı olması şart olduğu gibi sarı saman kağıdının da dışının sarı olması şarttır.

Bu malzemeleri temin ettikten sonra, adet kanı büyüsü ile ilgili diğer önemli hususları öğrenebilmek adına aşağıdaki maddeleri takip etmeye devam etmelisiniz:

Adet Kanı Büyüsünün Hüddamı Kimdir?

Evet, şimdi de adet kanı büyüsünün görevli varlığı olarak bilinen Hüddam Garâminâr hakkında birkaç bilgi aktaralım:

Az önce bahsettiğimiz “Kudema” isimli kadim büyü kitabı, adet kanı büyüsünün görevli hüddamı olan Hüddam Garâminâr hakkında şunları söyler:

“Eğer herhangi bir insan, Hüddam Garâminâr isimli güçlü ve dirayetli görevliyi elde edebilir ve onu kendi emrine itaat ettirebilirse, bu kişinin başka herhangi bir dünya metaına sahip olmasına gerek kalmayacaktır.”

Evet Kudema isimli büyü kitabının yazdıkları, bize adet kanı büyüsünün görevlisi olan Hüddam Garâminâr’ın ne kadar güçlü ve etkin bir hüddam olduğu konusunda yeterince açık bilgiler vermektedir. Bu kitaba göre bu görevliyi kendi emrine itaat ettirebilen herhangi bir insan, dünyadaki bütün varlıklara söz geçilebilecek potansiyele sahip olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Bağlama Duası

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evet yukarıda da beyan ettiğimiz gibi bu uygulamanın gerçekleştirilebilmesi için özellikle 1 adet kırmızı kurşun kaleme, 1 adet de sarı saman kağıdına ihtiyacınız olacak.

Herhangi bir kırtasiyeden temin edebileceğiniz kırmızı kurşun kalemi ve sarı saman kağıdını elde ettikten sonra; pazar sabahı, sabah erkenden uyanmalı ve sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceği bir ortama geçmelisiniz.

Adet kanı büyüsünün sadece pazar sabahları tatbik edilebileceğini bilmeli ve pazar gününün sabah saatlerini bir fırsat olarak değerlendirmeye çalışmalısınız.

Sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceği böyle bir ortama geçtikten sonra, dizüstü çekmeli ve gözlerinizi kapatarak güneşin battığı istikamet olan batıya dönmelisiniz.

Dizüstü çöküp gözlerinizi kapatıp batıya döndükten sonra, içinizden 99 defa kısık sesle ve içli bir şekilde “Hüddam Garâminâr” demelisiniz.

İçinizden 99 defa ve kısık bir sesle Hüddam Garâminâr derken aynı zamanda hangi niyet ve hangi amaçla bu etkili uygulamayı yapıyorsanız, o amacı ve o niyeti düşünmeye çalışmalısınız.

Niyetinizi ve amacınızı hiçbir şekilde dışa vurmadan ve kelimelere dökmeden, sadece ve sadece içinizden geçirmeye çalışmalı ve bunu yalnızca Hüddam Garâminâr’ın bilmesini sağlamalısınız.

Zaten siz 99 defa onun adını anarken o, sizin kalbinize vakıf olacak ve sizin niyetinizi tam anlamıyla kavramış olacaktır.

Bu noktadan sonra, gözlerinizi açın ve yanınıza aldığınız kırmızı kurşun kalem ile saman kağıdının orta kısmına şunları yazın:

“Hüddam Garâminâr, senin adını anarak ve senin yeteneğine güvenerek adet kanı büyüsü yapıyorum ve bana kesinlikle yardımcı olacağını bilmenin huzuru içerisinde sana yönelmiş bulunmaktayım. Yaptığım büyünün etkili olabilmesi için her adımı atacağını biliyor ve niyetimi tamamen kavramış olduğundan emin olarak bu uygulamayı yapıyorum.”

Bu ifadeleri saman kağıdının ortasına yazdıktan sonra kırmızı kurşun kalemi saman kağıdının içine yerleştirin ve kalemle kağıdı birlikte rulo yapın.

Evet, kalemi saman kağıdının içine yerleştirdikten sonra bu iki büyü malzemesini rulo yapın ve bu malzemeleri bir hafta boyunca hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde saklamaya çalışın.

Zaten bir hafta boyunca bu malzemelerin gözlerden ırak olması, adet kanı büyüsünün gerçekleşmesi için yeterli zamanı size temin edecektir.

1 hafta sonra, bu malzemelerin koyduğunuz yerde olmaması gerekir, yani adet kanı büyüsü gerçekten etkili olmuşsa bu malzemeler yok olmalı ve tamamen ortadan kaybolmalı.

Şayet koyduğunuz malzemeler hala orada ise büyünün etkisiz olduğunu düşünebilir ve yeniden tekrar etmek isteyebilirsiniz.

Buraya kadar aktardığımız bilgiler, genelde adet kanı büyüsünün etkinliği ve bu uygulamanın hüddamı olan Hüddam Garâminâr isimli görevlinin yeteneklerini anlatmaktan ibaretti.

Fakat yazının bundan sonraki kısımlarında daha dikkatli olmalı ve yazı içerisindeki bilgileri daha temkinli bir şekilde okumaya devam etmelisiniz.

Çünkü bu uygulamayı gerçekleştiren insanların, bundan sonraki hayati bilgilere de sahip olması şarttır:

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Değerli okurlarımız, maalesef bazı durumlarda adet kanı büyüsünü bozmak zorunda kalabilirsiniz. Size yapılan bu uygulamayı bozmak zorunda kalmanız oldukça doğal bir durum ve zaten yapılması gereken bir uygulama.

Fakat sizin yaptığınız ve sonradan size ciddi anlamda tehlikeler sunan bu uygulamayı bozmak zorunda da kalabilirsiniz. Çünkü adet kanı büyüsünün görevlisi, bazı durumlarda son derece tehlikeli icraatlar yapıp sizi de çevrenizdeki insanları da ölüme dahi sürükleyebilecek eylemler içerisine girişebilir.

Bu nedenle bu uygulamanın nasıl bozulması gerektiğini de çok iyi bilmeli ve kavramalısınız.

Bu uygulamayı bozabilmek için cuma günü sabah erkenden uyanmanız ve niyetinizde adet kanı büyüsünün bozulması olacak şekilde sessiz bir ortama geçmeniz lazım.

Yani adet kanı büyüsünü bozma niyetiyle sessiz bir ortama geçmelisiniz ve böyle bir ortama geçtikten sonra, kıbleye doğru dönüp 99 defa besmele çekmelisiniz.

Besmeleyi çekerken de aklınızda bu uygulamanın bozulmasına yönelik düşünceler ve duygular olmalı, 99 defa besmele çektikten sonra ise 3 defa Fatiha Suresi okumalı ve şöyle demelisiniz:

“Allah’ım ben pişmanım, sen sonsuz af sahibi, Allah’ım ben günahkar, sen Tevvab’sın Allah’ım.”

Bu uygulamayı yaptıktan sonra, Allah’ın izniyle bu büyünün bozulduğunu ve hükümsüz kaldığını göreceksiniz.

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.