Muska Nasıl Bozulur Sakın Kaçırmayın Kesin Yöntemler

Muska Nasıl Bozulur Gizli ve Gizemli Yöntemler Bulacaksınız

Değerli okurlarımız, size muska nasıl bozulur, sorusunun cevabını 5 etkili yöntemle vereceğimiz bu yazımızda mümkün mertebe 1 yöntemle sınırlı kalmamanız gerektiğini ifade etmeliyiz. Çünkü bazı muskalar, kara ve kızıl büyüler gibi çok etkilidir. İşte bu tür muskaların bozulması için sadece 1 yöntem yetersiz olabilir.

  • Aşağıda aktaracağımız her bir yöntem, muska nasıl bozulur, diyenlerin muhakkak bilmesi gereken metotları kapsar. Her bir metot, yapılan muskanın gücünü ve enerjisini azaltır ve Allah’ın izniyle bütün yöntemler bitince, muska da hükümsüz kalır, iptal olur ve bozulur.

Yazı içerisinde size “muska nasıl bozulur”un 5 etkili metodu dışında bir de harika bir sürprizden söz edeceğiz. İşte başlıyoruz:

Muska Nasıl Bozulur 1, Sükûnet-i Fatiha

İslâm alimleri, Fatiha-yı Şerif ile muska bozmanın birçok yöntemini anlatırlar, işte onlardan biri de Sükûnet-i Fatiha denilen yöntemdir. Bu yönteme, Fatiha-yı Şerif’in muskayı hükümsüz ve sessiz hale getirmesi anlamında bir isim verilmiştir. Şöyle uygulanır:

İlkin sessiz bir yere geçilip kıbleye dönülür, sonra diz üstü çökülür ve eller semaya açılır, ardından 7 kez Fatiha okunur ve şöyle dua edilir:

  • “Allah’ım, kalbimdeki halisiyet ve halis niyet sana malumdur. Sen, kötü niyetli olanın niyetini kemal-i merhametinle iptal eder, darda kalan kullarına kemal-i şefkatinle imdat edersin. Sen kim için muska bozma duası yaptığımı biliyorsun Allah’ım. Kalbimdeki niyeti ilm-i ezelinle biliyorsun ve bana en güzel cevabı vereceğinden şüphem yok Allah’ım. Âmin.”

Bu şekilde dua edilir ve duayı müteakip yine 7 kez Fatiha okunur. Bu şekilde 1. muska bozma uygulaması son bulur.

Yazının başında da belirttik: Bir uygulama, muskanın bozulması için kâfi olmayabilir, çünkü bazı muskalar oldukça güçlü olabilir. Bu nedenle kıbleye dönük olarak ve eller açıkken 2. muska bozma duası ile devam etmelisiniz, şöyle ki:

Muska Nasıl Bozulur 2, Miftâh-ı Felak

Bu yöntemde Felak Suresi’nin derin etkisi ve enerjisi ile muskanın bozulmasını talep edeceğiz. Bu yöntemin adına Felak Suresi’nin anahtarı denir ve Allah’ın izniyle, yapılan muskanın kilidini açar. Şöyle uygulanır:

Burada eller semaya dönük olduğu halde, 3 defa Felak Suresi okunur ve bu okumayı takiben şu dua yapılır:

  • “İlâhî, düğümleri bozan ve etkisiz hale getiren sonsuz kudretinle doğrudan veya dolaylı olarak, hakiki veya mecazi olarak bize musallat olan bu illeti def eyle. İlâhî, sen düzenbazın kirli düzenini ve dolapçının iğrenç entrikasını akim (sonuçsuz) bırakan muhteşem bir hikmete maliksin. Mülkünde cereyan eden her türlü eyleme vakıf olan hikmetin ve ilmin hatrına, bu kirli muskayı tertemiz eyle ve iptal et. Âmin.”

Evet, muska nasıl bozulur sorusunun ikinci cevabı olarak yazdığımız yukarıdaki duayı takiben yine 3 defa Felak Suresi okuyup ikinci duamızı da bitirmiş olacağız.

Şimdi, 3. yöntem olan Nüfuz-ı Nas metodu ile devam ederek büyü bozmanın bir diğer şeklini gözler önüne serelim:

Okuyun: Evliyaların Dilek Duası

Muska Nasıl Bozulur 3, Nüfuz-ı Nas

Bu yönteme nüfuz-ı nas denir; çünkü bu metot Nas Suresi isimli muazzam surenin nüfuzu ile gerçekleşir. Aslında muska bozma uygulamaları içerisinde en çok itibar gören ve en çok tutulan metot budur. Şöyle ki:

Eller semaya dönük ve açık iken gönülden gelecek şekilde 3 kez Nas Suresi okumalısınız. Sureyi okurken aynı zamanda surenin anlamı üzerinde düşünüp Allah’ın size bir çıkış kapısı göstereceğinden emin olmalısınız. Çünkü Allahu Teala, El-Mümin’dir ve kullarının emniyetini ve güvenini temin eder.

3 defa Nas okuduktan sonra aşağıdaki duayı okumalısınız:

  • “İlâhî, varlığının kutsiyeti ve ilminin azameti için, sana gelen kulların mütevazi boyun eğişleri ve yürekten yakarışları için, sana gönül veren aşıkların içli niyazları ve derin itimatları için, seni yegâne ilâh olarak kabul eden dertli sinelerin kalbi ahları için, bizi kötü muskanın şerrinden muhafaza buyur ve kendisine muska yapılan kişileri bu illetten emin kıl. Âmin.”

Muska Nasıl Bozulur 4, Tesir-i İnşirah

Bu duayı takiben muska nasıl bozulur, sualinin 4. cevabı olan tesir-i inşirah isimli metoda geçelim. Bu metotta, gönüllere sükûnet ve huzur bahşeden İnşirah Suresi’nin feyzine istinat ederek (dayanarak) Allah’a yanaşacak ve yakaracağız. Şöyle:

Şimdi ellerimizi gökyüzüne çevirip Allah’ın bizi gördüğünden ve bize merhamet edeceğinden emin bir şekilde 7 defa İnşirah Suresi okumalı ve sonra da şöyle dua etmeliyiz:

  • “Allah’ım, gönüller senin zatın ile itminan bulur, akıllar senin varlığın ile teskin olur. Kendini bilen ve aklı başında olan hangi insan, senin misafirhane olarak yarattığın bu dünyada sana isyan edebilir ki? Senin izzetine aykırı hareket eden bazı kulların, isyana girip muska yaparak senin ilâhî kurallarına ihanet etmiş oluyorlar. Biz, bu zulümden uzak durmayı ve sana itaat etmeyi en kutsal vazifemiz sayarız. Bizi bu iman ile haşret Allah’ım. Âmin.”

Yukarıdaki özel duayı yaparak İnşirah Suresi’nin tesiri ile Allah’ın izniyle bize veya yakınlarımızdan herhangi birine yapılan büyünün etkisini iptal etmiş olacağız.

Bu 4 yöntem dışında bir de eskilerin başvurduğu 5. bir yöntemi de dile getirmemiz lazım; çünkü yukarıdaki yöntemler dışında bu yöntemin de birçok muskayı bozduğuna şahit olunmuştur. Şöyle:

Muska Nasıl Bozulur 5, Nüsha-yı Batıl

Bu yöntemde bir kağıt parçasının üst kısmına bir defa “Ya Hafîz bizi muhafaza buyur.” ibaresi yazılır. Sonra bu kağıdın ortasına da:

  • “Allah muhafaza edenlerin en hayırlısıdır.” tabiri yazılır. Ardından da kağıdın en altına “Hitamühül misk” yazılır. Ve bu kağıt parçası üzerine 3 Fatiha okunarak kağıt katlanır, muska haline getirilip kendisine muska yazılan kişinin üzerine konulur.

Kendisine muska yapan kişi, bu kağıdı sürekli üzerinde taşıyarak Allah’ın izniyle hem yapılan muskanın etkisinden kurtulur hem de bir dahaki muskaların etkisinden muhafaza olur.

Evet, muska nasıl bozulur, sorusuna cevap olarak yazdığımız bu 5 yöntemi böylece bitirmiş oluyoruz, şimdi de çok önemli bir süpriz ile yazımızı noktalayalım:

Muska Nasıl Bozulur, Harika Bir Müjde

Şimdi size, her anlamda huzurlu ve mutlu olmanızı sağlayacak, hem muska gibi kötü enerjilerin kötü etkisini yok edecek hem de hayatınıza bolluk, zenginlik, başarı ve özgüveni çekecek harika bir dua kitabını tavsiye edelim. Bu kitabın adı Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabı.

Kitapla alakalı harika yorumları görmek ve duanın gücünü bizzat yaşamak için aşağıdaki yorumları da inceleyin:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.