Mum Büyüsü Aşk ve Sevda Büyüsüdür

Mum Büyüsü Nedir, Niçin Yapılır?

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki mum büyüsü genellikle bir insanın kalbine hükmetmek ve onu kendine bağlamak amacıyla kullanılan bir aşk büyüsü olarak bilinir, zaten konuyla ilgili açıklama yapan kadim büyü kitapları şu izahı verir:

“Mum büyüsü bir aşk ve sevda büyüsü olarak uygulanmaktadır ve bu büyü iki insanın kalbini birbirine bağlamak ve onların gönlünde aşk ateşini yakmak maksadıyla müracaat edilen etkili bir uygulamadır.”

Evet mum büyüsü ile ilgili açıklama yapan kadim büyük kitaplarının bize vermiş oldukları bu bilgiler doğrultusunda hareket ederek aşağıdaki önemli bilgileri de dikkatli bir şekilde incelemeye devam etmeliyiz.

Mum Büyüsü Gerçekten Etkili midir?

Şunu hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın ki herhangi bir büyünün etkili olmasının en önemli nedenlerinden biri o büyüde kullanılan görevli varlığın (yani istihdam edilen hüddamın) etkinliği ve etkililiğidir. Dolayısı ile mum büyüsü gerçekten etkili mi sorusunun cevabı verilirken de bu uygulamada kullanılan görevli varlığın ne kadar etkili ve ne kadar donanımlı olduğuna bakmamız gerekir.

Bunun için aşağıdaki diğer maddelerde bu konuya yeniden temas edecek ve konunun detaylarına sunmaya devam edeceğiz.

Mum Büyüsünün Malzemeleri Nelerdir?

Adından da anlaşıldığı gibi mum büyüsü mum ile yapılan bir büyüdür, fakat bunun tek malzemesi mum değildir. Çünkü bu malzemenin yapılabilmesi için ayrıca 1 adet kibrit ya da çakmağa da ihtiyaç vardır.

Dolayısıyla bu konuda bize izahat yapan kadim büyü kitapları mum büyüsünün malzemelerini tarif ederken özellikle kırmızı bir mumdan ve bir adet kibrit ya da çakmaktan bahsetmişler.

Kısaca bu uygulamayı gerçekleştirebilmek için kırmızı bir muma (boyutu ve şekli önemli değildir) ve bir adet çakmak ya da kibrite ihtiyacınız olacaktır.

Şimdi daha detaylı açıklamalara başlayalım ve mum büyüsünü gerçek anlamda yapabilmek için gerekli olan hususları daha ayrıntılı bir şekilde inceleyelim, bu bağlamda mum büyüsünün hüddamı olan görevli varlıktan da bahsetmeliyiz.

Mum Büyüsünün Hüddamı Kimdir?

Mum büyüsünün görevli varlığı diğer bütün görevli varlıklar içerisinde en güçlü olanlardan biri olan ve özellikle de aşk ve sevda konularında kendisine müracaat edilen Hüddam Apraziyal Efendi olarak bilinir.

Zaten kadim büyü kitapları ve bu kadim büyü kitapları içerisinde en prestijli yere sahip olan Kudema isimli kitap bize mum büyüsünün görevli varlığı hakkında şu önemli bilgileri aktarmaktadır:

“Mum büyüsü ve diğer aşk büyülerinin görevli varlığı olan Hüddam Apraziyal Efendi, diğer görevli varlıklar içerisinde belki de en nüfuzlu yere sahiptir ve ona sahip olan herhangi bir insan aşk ve sevda gibi hayati konularda son derece nüfuzlu bir yer edinebilir ve bu konuları insanların kalbini hükmederek onları kanalize etmek yoluyla amacına ulaşabilir. Bu konuda Hüddam Apraziyal Efendi bir nimettir ve mum büyüsünü yapacak olan kişi de bu nimetin farkına varmalıdır.”

Bu önemli bilgileri aktardığımıza göre artık mum büyüsünü nasıl yapacağınız konusuna da değinmeye başlayabiliriz, bundan sonraki hususları daha dikkatli bir şekilde okumalısınız. Zira bundan sonraki kısımlarda son derece önemli bilgiler aktaracağımızı bilmelisiniz.

İlginizi Çekebilir: Yılan Büyüsü

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Değerli okurlarımız, mum büyüsünü yaparken tamamen karanlık bir ortamda ve bunun için de gece 12’den sonra işlemlere başlamalısınız.

Herhangi bir günün (yani haftanın herhangi bir gününün) gece 12’den sonrasında işlemlere başlayabilirsiniz ve bunun için yanınıza yukarıda tarif edildiği gibi bir adet kırmızı mum, bir adet de kibrit ya da çakmak almanız yeterli olacaktır.

Sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceği bir yere gece 12’den sonra geçip yanınıza da kırmızı mumu ve bir adet çakmak ya da kibriti alarak içinde bulunduğunuz ortamda bulunan ışığı kapatmalı ve ardından da mumu yakmalısınız.

Bu şekilde kırmızı mumu yaktıktan sonra kıble istikametine (yani güneye) doğru dönmeli ve dizüstü çöküp gözlerinizi kapatarak 77 defa Ya Hüddam Apraziyal Efendi demelisiniz.

Bunu yaparken kıble istikametine dönmeniz gerektiğini ifade ettik, fakat bu işlemler esnasında yüzünüz muma dönük olmalı ve muma dönmüş bir vaziyette gözleriniz kapalı olacak şekilde bunu yapmalısınız ve gözler kapalı bir şekilde 77 defa Ya Hüddam Apraziyal Efendi derken aynı zamanda içinizden niyetinizi geçirmeli, yani niyetinize ve amacınıza yoğunlaşmaya çalışmalısınız.

Çünkü bu ifadeleri 77 defa söylersen (yani 77 defa Ya Apraziyal Efendi derken) aynı zamanda niyetinize yoğunlaşarak amacınızı aklınızda ve zihninizde belirginleştirmeye çalışmalısınız.

Bu aşamadan sonra gözlerinizi açın, şu ifadeleri muma dönük bir şekilde okumalısınız:

“Ey Hüddam Apraziyal Efendi işte mum büyüsünü gerçekleştirebilmek amacıyla kırmızı mum yaktım ve bu mumu yakmak kalbimdeki aşk ateşinin dışavurumu mahiyetindedir. Sen de yüreğime vakıf ol ve sen de beni amacıma en güzel şekilde ulaştır, sen de bana yardımcı ol ve sen de benim yüreğimin hükmünü icra edebilmek için yoluma çıkan bütün engelleri kaldır. Sen diğer görevli varlıklar içerisinde serdar-ı hüddam olarak tanınıyor ve insanları amacına ulaştırma konusunda en yetkili ve en etkili görevli varlıklardan biri olarak mümtaz bir şahsiyetsin. Bunun farkında olduğum için gönlüm rahat ve mum büyüsünü yaparak seni istihdam etmek istiyorum. İşte hüküm tamamlandı ve işte Hüddam Apraziyal Efendi benim emrime boyun eğdi.”

Bu şekilde ifadeleri mumun üzerine bir defa okuduktan sonra mumu söndürmelisiniz ve bu aşamadan sonra mum büyüsü bitmiş olacak.

Fakat yukarıdaki işlemleri bitirdikten sonra mum büyüsü bitmiş olmasına rağmen (yani bu uygulama sona ermiş olmasına rağmen) yine de aşağıdaki son iki maddeyi dikkatli bir şekilde okumalısınız. Çünkü son 2 maddede çok önemli ayrıntılarla sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz:

Mum Büyüsü Tehlikeli midir?

Evet mum büyüsü maalesef yeri geldiğinde son derece tehlikeli sonuçlara kapı aralamakta ve bu büyünün görevli varlığı olan Hüddam Apraziyal Efendi sizi tehlikelerin kucağına atarak musibetlerin girdabına sürükleyebilmektedir.

Zaten konuyla ilgili malumat veren kadim büyü kitapları bize mum büyüsü başta olmak üzere diğer bütün aşk büyülerinde istihdam edilen (yani görevlendirilen) hüddamların ne kadar tehlikeli olabileceğini defalarca dile getirmişlerdir.

Bu konuda kadim büyü kitapları şu açıklamayı bile yapmışlardır:

“Sakın mum büyüsüne ve onun gibi aşk büyülerine müracaat etmeyin, çünkü bu büyülerin görevli varlıkları ve özellikle de Hüddam Apraziyal Efendi sizi tehlikenin dibine kadar götürür, ayağınızı kaydırabilir ve ölümcül tehlikelerle sizi baş başa bırakabilir. Hatta çevrenizdeki insanlara bile tehlikeli musibetler atabilir ve sizi hayatın en sıkıntılı süreçlerine maruz bırakabilir.”

Evet kadim büyü kitapları bize mum büyüsü ve diğer aşk büyüleri hakkında genel anlamda büyünün ne kadar tehlikeli sonuçlar doğurabileceği konusunda bu önemli uyarıları vermektedir ve bizi bu ikazlar ile yönlendirmektedir. Bu nedenle size tavsiyemiz son maddede izah edeceğimiz yöntemi kullanmanız yönünde olacaktır.

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.