Kısmet Duası ile Herkes Mucizevi Değişimler Yaşıyor

Kısmet Duası Çok Etkili ve Müthiş Bir Uygulama

İnsanların kısmetlerini açabilmek ve hayırlı bir kısmete kavuşup evlilik yolunda güzel adımlar atabilmek için başvurdukları birçok yöntem bulunmasına karşın, bu yöntemler içerisinde belki de en etkilisi ve en güzelinin kısmet açma duası olduğu elbette ki bilinen bir gerçektir.

  • Zaten bu nedenle birçok kişi kısmet açma duası yapıp güzel bir evliliğe adım atmakta, istediği kişinin kalbini fethederek ona aşkın güzelliklerini yaşatmaktadır.

Bu anlamda size çok etkili ve çok güzel bir kısmet duası aktarmayı düşünüyoruz, ne var ki öncelikle iki okurumuzun kısmet duası ile değişen hayat hikayelerini kısaca paylaşmak istiyoruz, lütfen dikkatlice okuyun:

Kısmet Duası Sayesinde Kısmetim Açıldı

  • “Kısmetimin açılması için bazı hocalara gittim, birçok medyuma başvurdum, onlara tarif edemeyeceğim kadar para aktardım, ama kısmetim bir türlü açılmadı. Nihayet gerçeği gördüm ve kısmet açma duasının gücünü fark ettim, işte o noktadan sonra hayatım değişmeye başladı. Çünkü ortalama 10 gün içerisinde 3 kişi talip oldu, onlardan en iyisi ile evlendiğimi düşünüyorum. İnsanlara kısmet açma duası gibi güçlü ve etkili bir dua varken farklı herhangi bir yola tevessül etmemeleri gerektiğini kesinlikle söylemek istiyorum.”

Kısmet Duası Kısa Sürede Bana Mutlu Bir Evlilik Getirdi

  • “Sevgilim, beni terk ettikten sonra kısmetim de tamamen kapandı, çünkü ben ondan başka herhangi bir insanla birlikte olmamaya karar verdim. Zira ondan başka herhangi bir kişinin beni mutlu kılabileceğini zannetmiyordum. Ne var ki bu zannımın yanlış olduğunu kısmet açma duasını yaptıktan ve karşıma kısa süre içerisinde muhteşem bir insan çıktıktan sonra fark ettim. Öyle ki bu insan, hayatımda görmüş olduğum en muhteşem, en değerli, en kaliteli insanlardan biriydi ve onu kısmet açma duasının fazileti ile kendime bağladım. Şimdi çok mutlu bir yuvamız var çok şükür.”

Okuyun: Aşık Etme Duası

Evet, kısmet açma duası ile hayatı değişen birkaç insanın aktarımları sonrasında şimdi uygulamayı nasıl yapmanız gerektiğini teker teker anlatalım:

Kısmet Duasını Bozuk Paranın Üstüne Okuyun

Öncelikli yanınıza bir bozuk para alarak (bu bozuk paranın kaç lira ya da kaç kuruş olduğu önemli değil) sessiz bir yere geçin ve burada bozuk parayı, bağdaş kurarak önünüze koyun, bu bozuk paranın üzerine 7 defa şu sözcükleri okuyun:

  • “Kısmetimin açılması senin kudretine bağlıdır Allah’ım, ben de senin kudretine iltica ederek nasibimin artmasını, kısmetimin açılmasını ve faziletli bir ömür yaşamayı temenni ediyorum.”

Bu cümlelerden sonra bozuk parayı sağ elinize alıp üzerine 7 defa Fatiha Suresini okumanız gerekmektedir.

Fatiha Suresinin Okunuşu

“Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm.
Elhamdulillâhi Rabbi’l-âlemîn.
Er-Rahmâni’r-Rahîm.
Mâliki yevmi’d-dîn.
İyyâke na’budu ve iyyâke neste’în.
İhdine’s-sırâta’l-mustakîm.
Sırâta’l-lezîne en’amte aleyhim.Ğayri’l-meğdûbi aleyhim ve le’d-dâllîn.”

Kısmet Duasının Tesirli Sözleri

Bozuk paranın üzerine 7 defa Fatiha Suresini okuduktan sonra bu sefer bozuk parayı sol elinize alıp üstüne şu güzel cümleleri okuyun:

  • “İlahi, kendisinden başka ilah olmayan ve kendisinden başka sığınılacak hiçbir kapı bulunmayan merhametin ve faziletin sonsuzdur muhakkak ve yine muhakkak sen kullarının ve mahlukatının başka hiç kimseye müracaat etmemesi gerektiğini, sadece ve yalnızca sana yönelip sana eğilmesi gerektiğini arzu edersin. İlahi bu arzunu ve bu talebini ben de elimden geldiğince gerçekleştirmeye çalışıyorum, bu nedenle sana Fatiha Suresinin sırlı ve gizemli sözcüklerini arz ediyorum, ne olur duamı kabul buyur, amin.”

Bu güzel sözleri de okuduktan sonra kısmet duasının üzerine okunduğu bozuk parayı daima yanınızda taşıyıp bunu herhangi bir şekilde başkasına vermeden ve bu paranın hikmetini ve nedenini hiç kimseye açıklamadan (yani kısmet duasını gizli ve saklı tutarak) sürekli bir şekilde paranın yanınızda kalmanızı sağlamalısınız.

Bu sayede Allah’ın izni ve duanın bereketi hayatınıza öncülük edecek ve size yoldaş olacak inşallah.

Bu kısmet duasının yapılması ile alakalı İslami kitaplar ve kaynaklar bize şu hikayeyi anlatır ve bu hikayenin bilinmemesi halinde kısmet duasının da size istediğiniz şeyi veremeyeceğini ifade ederler, hikayeyi birlikte okuyup değerlendirelim:

Rabiatül Adeviye olarak da bilinen Hz Rabia, yıllardan bir yıl, üst üste 7 gün boyunca oruç tutar ve açlık son safhaya ulaşır, bu noktada bir komşusu Hazreti Rabia’nın kapısını çalar ve kapıda elinde yemek tepsisi ile gelir.

Bunu gören Hz Rabia içten içe Allah’a şükreder ve yemeği aldıktan sonra mutfağa gider, yemeği bıraktığı yere döndüğünde kedinin yemeği döktüğünü görünce üzülür. En azından bari su içeyim derken elindeki mum söner ve bardak yere düşer, kırılır.

Bu şekilde su da içemez ve bunun üzerine içten bir ah çekip Allah’a şu ifadeleri yöneltir:

  • “Allah’ım, aciz kulun açlığa ve susuzluğa daha fazla dayanamadığı için senden özür diliyorum ve affını istiyorum.”

Bunun üzerine bir ses duyar gaipten ve gaipten gelen bu ses, Hazreti Rabia’ya şunları söyler:

  • “Kulum, senin kalbini başka varlıklardan ve başka meşgalelerden uzak tutup sadece kendime çevirmek için sana bu imtihanı veriyorum ve seni bu sınava tabi tutuyorum.”

Hazret-i Rabia bunun üzerine şunları söyler: Allah’ım beni kendi varlığının dışındaki bütün varlıklardan uzak tut ve sana olan ihtiyacımı daima bana hissettir.

Bu olayın ve hikayenin kısmet duası ile alakası şudur ki bir kişi, kısmet duasını yaparken bu hikayede aktarılan Hazret-i Rabia’nın durumu gibi bir duruma bürünmeli ve ruh halinde Cenabı Hakk’ın varlığını ve kudretini tam olarak yaşamaya, duyumsamaya çalışmalıdır. Çünkü bunu yapabilen insanlar kısmet duası ile hayırlı kısmetlere nail olmuşlardır.

Kısmet Duası Dışında İnsanın Kısmetini Açan Daha Birçok Niyaz Var

  • İnsanların kısmet açma duası dışında aşk ve muhabbet anlamında daha farklı birçok dua ile tanışması gerektiğini düşünüyoruz, çünkü bu niyazlar ve bu etkili uygulamalar bilinmediğinde ve insanların dikkatini çekmediğinde, insanlar da haliyle farklı yollara tevessül edip farklı girişimlerde bulunabilir.

Bu durum insanların hayatlarının kötü bir gidişata doğru seyretmesine sebebiyet vermektedir. Bu anlamda size şu tavsiyemizi şiddetle öneriyoruz, okuyucu yorumlarını incelediğinizde bunun sebebini ve hikmetini çok iyi anlayacaksınız:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.