Kadınları Etkileme Yolları 3 Altın Kuralı Asla Unutma

Kadınları Etkilemenin Altın Kuralları Nelerdir, Bu 3’lü Çok İşine Yarayacak

Konu, “kadınları etkilemek” olunca bu konuda söylenecek sözlerin haddi hesabı yoktur elbet. Hele ki kendini kazanova gibi gören erkekler, bu konuda mangalda kül bırakmaz. Şöyle yaptım, böyle etkiledim, diyerek böbürlenirler. 🙂

  • Ben bu yazımda, böyle bir iddiadan uzak durarak, sadece kendi tespitime göre kadınları etkilemenin altın kuralını veya kurallarını anlatmaya çalışacağım. Ve bunu da sevdiğim öykülerden biriyle yapacağım. Şöyle ki:

Kadınları Etkileme Yolları Fıkrası ve Dersi

Adamın biri her gece rüyasında üç tane güzel hatunun kendisiyle ilgilendiğini görür. Fakat işin kötü tarafı, adam her seferinde hatunları elinin tersi ile iter ve bu şekilde rüyasından uyanır.

  • Adam, bu rüyayı ilk gördüğünde biraz üzülür ama üzüntüden çok da gurur duyar. Çünkü rüyasında gördüğü kadınların bütün şehvetine rağmen onları elinin tersiyle itmek, her babayiğidin harcı değildir, diye düşünür ve kendisiyle kıvanç duyar.

Fakat rüya her seferinde tekrar edince ve bu durum defalarca yaşanınca adam, iyiden iyiye üzülmeye başlar. Neden her seferinde kadınları üzerimden atıyorum acaba, diye düşünür. Ve buna bir çözüm bulmalıyım, diyerek doktora gitmeye karar verir.

Nihayet bir ortopediste gidip derdini anlatır:

  • “Doktor Bey, ben her gece üç tane hatun görüyorum. Bu hatunlar benim üstüme çıkıp arzulu bakışlarla beni istediklerini söylüyorlar. Fakat ben, şu ellerimle onları aşağı itiyorum. Bana bir çare bulun lütfen.”

Doktor, iyi de kardeşim bunun için bir psikoloğa gitmen gerekiyor. Ben bir ortopedistim, sana yardımcı olamam ki, der.

Adam, doktora şu cevabı verir:

  • “Benim derdime ancak siz çözüm bulabilirsiniz. Lütfen kırın şu ellerimi.”

Acaba hangi erkek kadınları etkileme konusunda “kırın şu ellerimi” deme noktasına gelmemiştir?

Anlatmaya çalıştığım çok açık aslında:

  • Her erkek, kadınları etkileme konusunda kendi kendisinin frenleyicisidir. Ve bu konuda, kendini aşamayan bir erkeğe hiçbir uzman yardımcı olamaz.

Yani her şey, kişinin kendisinde başlayıp yine kendisinde bitiyor. Buna “kadınları etkilemek” de dahil.

  • Tabi bu anlattıklarımı kadınlar için de düşünmek gerekir. Çünkü sadece erkeklerin sorunu değil özgüven eksikliği. Bilakis toplumun genel problemi olarak karşımızda duruyor.

Umarım, kendi kendine kötülük yapan insanlardan değil, özgür iradesiyle hareket eden bağımsız bir birey oluruz. Sonrasında kadınları etkilemek de erkekleri etkilemek de kendiliğinden gelecektir zaten.

Okumanızı Öneririz: Utangaçlık Nasıl Yenilir

Kadınları Etkileme Yolları ve Başka Bir Altın Kural Daha

Kadınları etkileme yolları ile alakalı yapılan birçok araştırma ve anket çalışması, kadınların psikolojik durumunu ortaya koymakta ve bilhassa ülkemizde yaşayan kadınların ve kızların erkeklerde görmek istediği özellikleri gözler önüne sermektedir.

  • Bu anlamda kadınlarla yapılan anketler ve özellikle de psikologların yapmış olduğu araştırmalar ve incelemeler, kadınların sürekli bir şekilde kendilerini isteyen ve talep eden erkeklerden ziyade; kendilerini talep etmiyormuş ve arzulamıyormuş gibi görünen erkeklerden hoşlandıklarını ve etkilendiklerini ortaya koymaktadır.

Evet, kadın tabiatının açmazlarından ve tezatlarından biri de şüphesiz ki bu araştırmanın ortaya koymuş olduğu sonuçlardır ve bu sonuçlar da bize ‘kadınların kendilerini isteyen ve arzulayan erkeklerden ziyade kendilerine ilgi göstermeyen ve kendilerini arzulamayan erkeklerden hoşlandıklarını’ ortaya koymaktadır.

Bu nedenle sen de kadınları etkilemenin yollarını arıyorsan, istediğin kişi ile görüştüğünde ve onunla birlikte olduğunda, aslında ona ihtiyacın olmadığını ve o olmadan da yaşayabileceğini ortaya koymaya çalışmalısın.

Kadınları Etkileme Yolları, Son Kural Ne?

Ülkemizde yaşayan kadınlar üzerinde yapılan araştırmalar, onların psikolojik alt yapısını ortaya koyduğu için biz erkeklere çok güzel veriler sunmaktadır.

  • Bu anlamda bir önceki maddede bahsini ettiğimiz konunun tersine, birçok kadının ısrardan hoşlandığını ve ısrar neticesinde yola geldiğini de ortaya koymaktadır. Bu anlamda kadınları etkileme yollarından birinin de vazgeçmeden ısrarlı bir şekilde talep etmek olduğunu açık bir şekilde söylemek mümkündür.

Kaldı ki yapılan birçok araştırma da kadınların ısrardan hoşlandığını ve kendilerinden vazgeçmeyen erkekleri baş tacı edindiklerini açık bir şekilde kanıtlamaktadır.

  • Öyle ise sen de etkilemek istediğin kadın üzerinde yaptığın çalışmalarda ilk etapta başarısız sonuçlar alsan da bu çalışmaları sürdürerek onun kalbine girmeye ve ısrarlı bir şekilde ona gerçekten değer verdiğini ve onu gerçekten sevdiğini ortaya koymaya çalışmalısın.

Fakat bunu uygun bir şekilde ve dozajında yapmak zorundasın ve bunu yaparken bir önceki maddede sözünü ettiğimiz gerçeği de hesaba katmak zorundasın; bu dengeyi kurabilirsen elde edemeyeceğin ve etkileyemeyeceğin hiçbir kadın olmayacaktır.

Kadınları Etkileme Yolları, Özel Bir Tavsiye

Ve tabii ki konu kadınları etkilemek olunca bu konuda vazgeçilmez eserlerden biri olan Kadınların Prensi isimli yapıt da açık ara önde gelmekte ve her fırsatta önümüze çıkmaktadır.

Bu yapıtın gerçekten değerli ve etkili olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz, bu değerli eserin ve yanı sıra verilen bonusların indirme sayfasını şuraya alıyoruz:

Şu linke tıklayıp Kadınların Prensi isimli eseri indirebilirsiniz.

Sağlıcakla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.