Kadınlar Ne İster Bu 5 Detayı Tüm Erkekler Bilmeli!

Kadınlar özgüven sahibi güçlü erkek ister

Kadınların erkekte aradığı ilk özellik özgüvendir. Hatta erkeğin özgüvenli oluşu onun diğer tüm özelliklerini gölgede bırakır ve bazen tek başına kadının karar vermesinde belirleyici olur.

Kendine güven sorunu yaşayan ve cesaretten yoksun olan bir erkeğin kadınların arzuladığı kişi olması mümkün değildir. Kadınlar güçlü erkeklerden hoşlanır. Çünkü kendine güvenen bir erkeğin onu her türlü sıkıntıda koruyacağına inanır. Kendisine güvenen bir erkek aynı zamanda kadına da güven verir.

Kadınlar zorluklarla karşılaştıklarında yanlarında bulunan erkeğin ne kadar özgüven sahibi olduğunu dikkatli bir şekilde gözlemler. Eğer erkek üzerine düşen rolü layıkıyla yerine getirirse kadından tam not alır ve onun gözünde bir kahraman haline gelir. 

Ancak özgüvenli gözükmek için erkeğin rol yapması ve abartılı davranışlar sergilemesi doğru değildir. Çünkü kadınlar gerçekten özgüven sahibi olan erkek ile rol yapan erkeği kolayca ayırabilecek yetenektedir.

Konforlu bir hayat hiç de fena olmaz

“İki gönül bir olunca samanlık seyran olur.” ifadesi atasözü olarak kulağa hoş gelebilir ancak bu cümlenin kadınlar dünyasında hiçbir karşılığı yoktur. Yani kadın ne kadar aşık olursa olsun pek çok imkandan mahrum bir hayat sürdürmek istemez. Kadınlar konforlu bir yaşamdan yanadır ve parasal gücün yaşamı güzelleştirdiği konusunda erkeklerden daha gerçekçidir.

Elbette ki bir kadın aşık olduğunda birlikte olacağı erkeğin parasının olup olmadığını umursamaz. Kadınlar aşık olduğunda kesinlikle gözü kara davranırlar ve hiçbir şey aşklarının önünde engel olamaz. Ancak sevdiklerine kavuştuktan sonra onlara kötü bir hayat yaşatmak da doğru değildir.

Kadınlar maddi yönden kimseye muhtaç olmak istemezler. Evlerinin şık mobilyalarla döşenmesini arzularlar. Hiçbir ev eşyasının eksik olmaması gerekir. Kıyafet dolabı dolu olmalı ve farklı ortamlarda gösterebileceği farklı takılara sahip olmalıdır.

Tabi ki kadınların yaşamı sadece maddi hesaplar üzerine kurulu değildir. Kadınların kalbi sevgi üzerine atar. Ancak yine de her kadının konforlu bir yaşam istediğini unutmamak gerekir.

Kadınlar cinselliği deneyimli bir kişiden öğrenmek ister

Cinsellik erkeklerde kişiliğin bir parçasıdır. Erkekler yatakta mutlu oldukları zaman hayatın diğer alanlarında da mutlu olur. Buna karşın erkeğin cinsel sorunlar yaşaması hayatın diğer tüm alanlarında gergin olmasına neden olur.

Kadınların ise cinselliğe bakışı bambaşkadır. Kadınlar cinselliği “güzel bir zevkin keşfi” olarak algılar. Yaşadıkları cinsel haz onları mutlu eder ve yeni şeyler öğrenmek için onlara güç verir.

Kadınlar cinselliği paylaşacakları erkeğin bu konuda tecrübeli olmasını ister. Çünkü tecrübeli bir erkekten öğrenecekleri çok şey vardır. 

Kadınların cinsel mutluluğa ulaşmaları ile erkeğe aşık olmaları arasında çok yakın bir ilişki vardır. Birbirini çok sevmelerine rağmen cinsel uyumu yakalayamadıkları için ayrılan çiftler bulunmaktadır. Bunun tam aksine aralarında güçlü sevgi bağları olmamasına rağmen cinsellikteki uyumdan ötürü birbirine bağlanan çiftler vardır.

İlginizi Çekebilir: Kadınlar ve Erkekler Arasındaki 15 Fark

Yeni yerler… Yeni insanlar…

Kadınlar sadece belli bir yere sıkışıp kalmak istemezler. Onların ruh dünyaları dışa dönüktür. Bir kadın hayatı boyunca devamlı yeni yerler görmeli ve yeni insanlarla tanışmalıdır.

Bir kadını kendinize aşık ettirmek istiyorsanız onu kesinlikle dar alanlara mahkum etmeyin. Kadınla yapacağınız uzun yolculuklar ve dahil olacağınız geniş sosyal ortamlar onun size aşık olmasını sağlayacaktır. Çünkü kadının yaşamını sürdürdüğü çember genişledikçe kendisini daha rahat hissetmekte ve bu rahatlık onu sevdiği erkeğe yönlendirmektedir.

Kadınlar kendilerini candan dinleyecek dostlar ister

Kadınlar kendilerini önemseyen ve candan dinleyen dostlar ister. Bir kişi onları samimi biçimde dinlerse kalplerine de sahip olabilir. 

Kadınların günlük hayatta konuşup sohbet ettikleri çok sayıda insan olabilir. Ancak içlerini dökebildikleri samimi dostları çok azdır. Eğer kadının en fazla ihtiyaç duyduğu şeyin “kendisini dinleyen bir çift kulak” olduğunu kavrarsanız onu etkileme şansınız çok yüksek olur.

Kadınların konuşma tarzları son derece ilginçtir. Sık sık tekrara düşmeleri ve bir olayı en alakasız yerinden anlatmaya başlamaları pek çok erkeğin canını sıkmaktadır. Ancak kadını gerçekten seven erkek bütün bunları görmezden gelmeli ve sevdiği kadını bütün benliğiyle dinlemelidir. Emin olun ki kadın kendisini candan dinleyen erkeğin samimiyetine karşı duyarsız kalmayacak ve yüreğinin kapılarını sonuna kadar açacaktır.

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.