Kadeh Duası Bende Acayip Etkili Oldu, Dikkatli Olun

Kadeh Duası Bende Çok Garip Etkiler Meydana Getirdi

Kadeh duasının çok güçlü ve güzel bir dilek duası olduğunu öğrenmeden önceki hayatım, adeta rezillik ve eziyet içerisinde geçti; çünkü dileklerime kavuşabilmek için sonsuz bir kudret sahibi olan Yüce Rabbime yönelmek yerine başka şekillerde amaçlarıma ulaşmaya çalışıyor ve bu nedenle de oldukça deli dolu ama güzel olmayan bir hayat yaşıyordum.

  • Ne zaman ki kadeh duasının mucizevi bir özelliğe sahip olduğunu bizzat yaşayarak fark ettim, işte o zamandan sonra her türlü isteğim ve dileğim için Allah’a yönelmek gerektiğini, Ondan başka hiçbir varlığa müracaat etmemem lazım geldiğini anladım.

Kadeh duasının mucizevi etkilerini kendi hayatımda gördükten sonra, her fırsatta ve imkan bulduğum her zaman diliminde bu duayı nasıl uygulamaları gerektiğini insanlara anlatmaya başladım bu yazıyı da kadeh duasının muhteşem tesirli bir niyaz olduğunu anlatabilmek için yazdım.

Kadeh Duası Ne Amaçla Yapılır?

  • Bir müminin kişisel hayatı boyunca kalbinde hasıl olan her türlü dilek ve aklına gelen her türlü istek için okuyabileceği kadeh duası, fakirlikten kurtulup zenginlik içerisinde ve bolluk dolu bir hayat yaşamak için de uygulanabilir; karşı tarafın kalbini aşk ile doldurup ona muhteşem bir çekim gücü katmak maksadıyla da telaffuz edilebilir; kişinin çevresindeki insanlar tarafından itibarlı bir konuma yükselip daha faziletli bir hayat yaşaması maksadıyla da okunabilir.

Kısaca kadeh duası her türlü amaca hizmet eden müthiş bir uygulama olarak bilinir.

Kadeh Duası Nasıl Yapılır?

Kadeh duası özellikle İslami kaynaklarda kenzül arş duası olarak da geçmektedir ve yine İslami kaynaklarda oldukça detaylı bir şekilde nasıl yapılması gerektiği anlatılmaktadır.

  • Fakat internet ortamında kadeh duasının uygulama şekli ile ilgili bilgileri okuduğumda çoğu zaman şok olmaktayım, çünkü bu duayı doğru dürüst anlatan neredeyse hiçbir site bulunmamakta ve her site duanın bir bölümünü bilerek ya da bilmeyerek eksik bırakmakta.

Bunun yanı sıra bazı sitelerde kadeh duasının sözlerine dahil olmayan bazı sözler uydurulduğunu da defalarca gözlemledim, bunların her birini bir tarafa bırakıp duanın nasıl uygulanması gerektiğini izah etmeye başlamak istiyorum.

Okuyun Lütfen: Kavuşma Duası

Kadeh Duası ve Cevize Okunan Sözler, Fatiha ve İhlas

Evvela yanınıza bir tane kabuklu ceviz alarak (ve duayı bitirdikten sonra da bu cevizi saklamanız gerektiğini bilerek) sessiz bir yere geçip bağdaş kurun, bu cevizi önünüze koyun ve cevizin üzerine 3 defa Fatiha Suresi’ni ve 1 defa İhlas Suresini okuyun.

  • Bu okumaları gerçekleştirirken kadeh duasını hangi niyetle yaptığınızı düşünmeye çalışın ve Fatiha Suresinin muazzam bir güç ile dolu olduğunu ve yine İhlas Suresinin de muhteşem bir potansiyele sahip olduğunu, Allahu Teala’nın bu sureler ile kendisine müracaat eden insanları hiçbir şekilde yarı yolda bırakmadığını düşünmeye çalışın.

Bu güzel düşünceler sonrasında kadeh duasının en önemli kısmı olan şu sözcükleri yine cevizin üzerine 3 defa üst üste okuyun:

  • “Bismillahi ve billahi ve bismihi müstedrarül ahireti vel ula la gayete ve la müreda lehü mafissemavati ula errahmanü alel arşisteva. Allahu azimü lalai daimünna mani Kahriüla, dairrahmani atilün birrizkıhi ma’rulun bilutfihi adilün fil hükmihi alimün fi halkihi. Ramürrahmani, alimül ulemai Kadirun alama yeşaü. Sübhanelmelekil hamidi zil, arşilmeidi fa’alün lima yüridü rabbül erbabı müses bilbül eshabi ve razikularzak ve halikul ahlaki mukaddiriul makduri ve kahirul makhuri dilün yevmle haşri venuşuri ila hil alihetir yevmel vakieti rahimün halimün Gafurun şekürun.”

Burada şunu hatırlatmakta fayda var ki kadeh duasının orijinal sözleri sadece bu kadardır, bazı internet sitelerinde ve bazı kaynaklarda duanın gereksiz yere uzatıldığını gözlemledim. Fakat İslam alimlerinin sahih kaynakları kadeh duasının sadece bu kadar olduğunu ifade etmektedir.

Kadeh Duasının Müthiş Etkili Sözleri ve Cevizin Son Aşaması

  • Şimdi önünüze koymuş olduğunuz cevizin üzerine yukarıdaki tılsımlı ve güzel sözleri okuyup bu aşamada da niyetinizi güzelce tefekkür ederek Alemlerin Rabb’i olan Allah’ın, yapmış olduğunuz niyazı amacına ulaştıracağını ve sizin bahtiyarlık vereceğini de hesaba katıp Ona teslim olmuş bir şekilde telaffuz ettikten sonra, bu cevizi sizden başka herhangi bir kişinin bulamayacağı ve göremeyeceği bir yerde korunaklı bir şekilli saklayarak kadeh duasını bitirebilirsiniz.

O ceviz orada kaldığı sürece siz de kadeh duasının enerjisi altında olacak ve bu bahtiyarlık ile yaşamınızı sürdüreceksiniz inşallah.

Kadeh Duası Gibi Harika Dualar…

Kadeh duasına benzer daha birçok etkili niyaz olduğunu ve bu uygulamaların doğru bir şekilde yapılması halinde insanlara daima ve her zaman güzelliklerin kapılarını açtığını, onları dert ve sıkıntıdan kurtarıp fazilet ve hayra sevk ettiğini, din büyüklerimiz ifade etmektedirler.

Bu anlamda şu tavsiye, size de çok güzel bir alemin kapılarını açacak inşallah:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.