İntikam Büyüsü Yaptıracaklar Bu Detayları Mutlaka Bilmeli!

İntikam büyüsü bir kişiye veya bir gruba yönelik yaptırılabilir

Kara büyüler sadece bir şahsı etkilemek üzere yapılabileceği gibi bir aileyi veya bir sosyal grubu etkilemek için de yapılabilir.

İntikam büyüsü daha çok nefret edilen bir kişinin zor duruma düşmesi ve çeşitli zararlar görmesi için yapılır. Ancak büyünün icrası sırasında bazı değişiklikler yapılarak çok sayıda kişinin de bu uygulamanın tesirinden etkilenmesi sağlanabilir.

İntikam büyüsünün etkileri hemen ortaya çıkar

Büyülerin tesirinin ortaya çıkması için beklenmesi gereken bir süre vardır. Bu süreye mayalanma dönemi denir. 3, 7 ve 40 günlük bekleme süreleri vardır. Bu süre dolunca büyü tesirini göstermeye başlar.

İntikam büyüsünün tutması için ise böyle bir mayalanma dönemine gerek yoktur. Büyünün yapılışının üzerinden bir gün geçtikten sonra yani ertesi gün intikam büyüsü insanların yaşamını olumsuz etkilemeye başlar.

İntikam büyüsü etkileri her geçen gün artan bir uygulamadır. Yani büyünün üzerinden ne kadar zaman geçmişse o kadar tesirli olur.

İntikam büyüsü çok güçlü biçimde tesir gösterir

Bu şer uygulamanın etki suresi 14 aydır. 14 aylık süre dolduğu zaman büyü kendiliğinden bozulur.

İnsanlar için söz konusu bu süre kısa gibi görünebilir. Ancak büyünün çok güçlü etkiler göstermesi nedeniyle daha bu süre dolmadan zaten intikam alınmış olur. Bu büyüye maruz kalan hiçbir insan söz konusu 14 ay dolana kadar kendisini ve ailesini muhafaza etmeyi başaramaz. Çünkü büyü o kadar güçlü biçimde tesir gösterir ki insanların hayatını adeta altüst eder.

İntikam büyüsü kişiye ne tür zararlar verir?

İntikam büyüsünün kişiye nasıl zararlar vereceğine büyü yaptıran kişi karar verir. Yani kişi hangi yönden intikam almak istiyorsa büyüyü ona göre tertip eder.

Büyü yapan üstatlar bu uygulama ile kişiye şu zararların verilebileceğini ifade etmektedir:

 • Sağlık sorunlarının ortaya çıkarılması
 • Aile içinde huzursuzluk
 • Akli melekelerini kaybetme yani delirme
 • Sevdiği kişiyle aranın bozulması
 • İntihara meyletme
 • Basiretin bağlanması yanlış kararların verilmesi
 • Şiddete ve suça yöneltme
 • Vesveseye kapılma ve psikolojik sorunlar yaşama
 • İş yerinde başarısız olma, maddi sorunlar yaşama
 • Zararlı alışkanlıklara kendini kaptırma
 • Hayatını bir türlü düzene koyamama
 • Toplumdaki itibarını bitirecek yanlış davranışlar yapmak

İntikam büyüsü yaptıran kişiler sıralanan bu zararlardan bir ya da birkaçını kişiye yaşatarak amaçlarına ulaşabilirler. Bazı durumlarda ise kimsenin aklına gelmeyecek çok farklı intikam alma biçimleriyle de büyü istenilen amacı gerçekleştirebilir.

İlginizi Çekebilir: Düğüm Büyüsü ile Kendine Bağla, Gözü Başkasını Görmesin!

İntikam büyüsü vefk ile yapılan bir uygulamadır

Büyü yapmak maksadı ile yazılan yazılara vefk adı verilir. İntikam büyüsü de vefk ile yapılan büyülerden biridir.

Büyü yapan üstat intikam büyüsü ile kimin veya kimlerin hayatına tesir edecekse onların adını vefk kağıdına yazar. Ayrıca büyünün tesirli olmasını sağlayacak hüddamların adı da belli sayılarda yazılır.

Vefk kağıdı daha sonra rulo haline getirilerek su geçirmeyen bir muhafaza içine konur. Bu haliyle dayanıklı hale getirilen vefk kağıdı insanlar tarafından kolayca bulunmayacak bir yere saklanır. Medyumların büyük bir kısmı vefkin bulunmasını tamamen engellemek için vefk kağıdının yazılı olduğu muhafazayı toprağa gömmektedir.

İntikam büyüsünün yön değiştirmesi ne demektir

İntikam büyüsü yapılışı sırasında çok titiz olunması gereken bir uygulamadır. Eğer büyü aşamalarının herhangi birisinde hata yapılırsa büyük asıl amacının dışında başka bir amaca hizmet etmeye başlar. Buna büyünün yön değiştirmesi adı verilir.

Eğer büyü yön değiştirirse hedeflenen kişi dışında başka insanlara zarar verir. Yön değiştirmiş bir büyünün kime ve ne şekilde zarar vereceğini tespit etmek mümkün değildir. Hatta büyü tersine dönerek bizzat büyü yaptıran kişiye dahi zarar verebilir. İşte bu nedenle büyünün yapılışında çok titiz davranmak gerekir.

İntikam büyüsü nasıl bozdurulur?

İntikam büyüsü en tesirli kara büyülerden biridir. Bu büyünün yapıldığı anlaşılır anlaşılmaz büyü bozma uygulamalarına geçilmelidir. Zira her geçen gün büyünün insanlara vereceği zarar biraz daha artacaktır.

İntikam büyüsü için farklı büyü bozma yöntemleri uygulanabilir. Ancak bu yöntemler içinde en güvenilir ve en etkili olanı hiç kuşkusuz ki büyü bozma duasını okumaktır.

Büyü bozma duası Kur’an ayetlerine dayanır ve Muavvizeyetyn duası adını alır. Bu duanın sözlerinin peş peşe 3 defa okunması ile inşallah en tesirli büyüler dahil hükümsüz bırakılabilir. Bu etkili duayı büyüye maruz kalan kişi ya da kişiler bizzat okuyabilecekleri gibi bir yakınları da vekaleten okuyabilir.

İntikam büyüsü yaptırmak 7 büyük günahtan biri kabul edilir

Büyü yapmak dinimizde caiz kabul edilmemektedir. Büyü yapmak 7 büyük günahtan biri sayılır ve müminlerin bu günaha  bulaşmamaları hususunda ciddi uyarılar yapılır.

Herhangi bir sebeple intikam büyüsü yaptırmış kişilerin tövbe istiğfar ederek bu günahtan geri dönmeleri büyük önem taşımaktadır. Unutulmamalıdır ki bir mümin dileklerinin gerçekleşmesini istiyorsa bunu büyü gibi şer güçlere başvurarak değil duaların muazzam gücüne inanarak yapmalıdır.

İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımıza çok etkili bir dua kitabı tavsiye ederek yazımızı noktalamak istiyoruz.

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.