Hiçbir Yerde Bulamayacağınız Yumurta Büyüsü Uygulaması

Yumurta Büyüsünü Siz de Tek Başınıza Yapabilirsiniz Ama…

Eğer yumurta büyüsü ile yaşamınızda ciddi bir değişiklik meydana getirmek, dolayısı ile aşk yaşamınızı kökünden değiştirmek istiyorsanız, bu makalede aktaracağım deneyimlerimi baştan sona dikkatlice okumalı ve siz de yumurta büyüsünü, aktaracağım noktalara hassasiyet ve özen göstererek tatbik etmelisiniz.

  • Eğer bunu yapabilirseniz (ki bunu birçok kişi yapabilir) aşk yaşamınız da daha önce hiç görmediğiniz ve şahit olmadığınız kadar renklenecek, daha önce yaşamadığınız çok güzel duyguları ve yaşantıları hayatınızda görmeye başlayacaksınız.

Bütün bu güzellikleri yaşayabilmek için aktaracağım hususlara riayet etmeniz gerektiğini yeniden vurgulamak istiyorum ve bu noktadan sonra yumurta büyüsü nasıl yapılır konusunun detaylarını anlatıyorum:

Yumurta Büyüsü Nasıl Tatbik Edilmeli?

Yumurta büyüsü nasıl yapılır konusuna ve detaylarına geçmeden önce hemen şunu ifade etmeliyim ki bu bilgi sayesinde artık aşk hayatınızda istediğiniz kişinin kalbine aşk mührünü vurabilir ve onun size delicesine bağlanması ile birlikte gözünün sizden başka hiçbir insanı görmemesini ve gönlünde sizden başka herhangi bir kişiye yer kalmamasını sağlayabilirsiniz.

  • Bu hususları ifade ettiğime göre şimdi yumurta büyüsü nasıl yapılır ve benim hayatımı da nasıl değiştirdi konularına girmeye başlayalım; yazının bundan sonraki adımlarında çok daha dikkatli bir okuma gerçekleştirmenizi öneririm. Çünkü yumurta büyüsünün herhangi bir adımını kaçırmak istemezsiniz ve bu hatayı hayatınız boyunca yaşamayı göze alamazsınız.

Öncelikle 1 adet bıldırcın yumurtası temin etmeniz gerekir, zira yumurta büyüsü bıldırcın yumurtası ile tatbik edilen bir büyüdür; internet ortamında ya da herhangi bir kişinin aktarımları ile zihniniz bulanmasın ve yumurta büyüsünün bıldırcın yumurtası dışında herhangi bir yumurta ile yapıldığı izlenimine asla kapılmayın.

  • Çünkü kadim kitaplar bize bu büyünün sadece ve sadece bıldırcın yumurtası ile yapıldığında etkili olabileceğini ifade eder. Şimdi yanınıza 1 adet bıldırcın yumurtası alıp sessiz bir yere geçerek bu bıldırcın yumurtasını önünüze koyun.

Bu esnada içinizden büyünün niyetini geçirip neden bu uygulamayı yaptığınızı derinden derine tefekkür edin ve gözleriniz kapalı bir pozisyonda iken 7 defa “Ya Hüddam Garaminar Efendi” ifadesini kısık bir ses tonuyla tekrar edin.

İlgili Yazı: Nohut Büyüsü ile 7 Günde Onu Elde Ettim

Bu ifadeyi 7 defa kısık bir ses tonuyla tekrar ettikten sonra, gözlerinizi açıp önünüzdeki bıldırcın yumurtasına şunları söyleyin:

Yumurta Büyüsü Mucize Sözleri

  • “Ey Hüddam Garaminar Efendi, bahtına düştüm ve senin bana yardımcı olabileceğini bildiğim için başka kapıları diskalifiye edip sadece senin kapına geldim. Bütün varlığınla ve bütün kudretinle benim destekçim ol, bana yapılabilecek bütün zulümleri ortadan kaldır ve karşılaşabileceğim bütün sıkıntıları tamamen bertaraf eyle. Varlığının şanı elbette ki büyüktür ve sen varlığının şanı ile bütün görevli varlıklar içerisinde baş köşeyi kapan hüddamlardan birisin. Şimdi derdimi dinle, kalbime vakıf ol, içimdeki yaraları onarabilmek için elinden gelen her şeyi yap ve beni kısa zaman içerisinde kalbimin istediği aşka kavuşturup muradımın gerçekleşmesi huzuru ile mükafatlandır. Eğer bunu yapabilirsen, ömrüm boyunca sana minnettar kalırım ve bıldırcın yumurtasını daima senin huzuruna sunarım, yap görevini ve ifa et bu işi.”

Bu tabirleri yumurtanın üzerine okuduktan sonra yumurta büyüsünün ilk aşamasını tamamlamış olacaksınız, 2. aşamada yapmanız gereken en önemli şey bu bıldırcın yumurtasını götürüp bir toprak parçasının içerisini gömerek orada daima kalmasını sağlamanız olacaktır.

  • Yumurtanın orada sürekli bir şekilde kalabilmesi için toprağı en az yarım metre boyunca kazmanız ve bu işlemi bitirdikten sonra da yumurtayı oraya yerleştirip oradan ayrılmanız gerekecektir.

Yani yumurta büyüsü tamamen etkisini göstersin istiyorsanız, toprağı kazıp bıldırcın yumurtasını içine yerleştirip üstünü kapatıp toprağı eski haline getirdikten sonra normal hayatınıza dönebilir ve normal rutininizi gerçekleştirmeye devam edebilirsiniz.

  • Bütün bu aşamaları düzgün bir şekilde yapabilen insanlar, yumurta büyüsü ile çok etkili sonuçlar almıştır; bunu bizzat ben de kendi hayatımda yaşadığım için dürüst bir şekilde bu büyünün bende muazzam etkilere vesile olduğunu açık yüreklilikle söylemeliyim.

Fakat yanı sıra bu büyünün görevli varlığının (bütün büyüler de olduğu gibi) insanların hayatını mahvettiğini, benim de hayatıma gerçekten kötülük ve ıstırap kattığını ifade etmek durumundayım.

Gerçekten de yumurta büyüsünün görevli varlığı diğer büyülerin görevli varlıkları gibi bana eziyet ve işkence dışında türlü türlü sıkıntılar ve facialar yaşattı, tüyler ürpertici bu sıkıntıları tarif etmek bile imkansız. Bu nedenle size hayır ve saadet getirme olasılığı da bulunan yumurta büyüsünü yapmaktan çekinmenizi tavsiye ediyorum ve yerine şu eseri şiddetle öneriyorum:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.