Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı Resmi İndirme Sayfası

Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nı yakından tanıyın ve eserleri resmi yayıncı kuruluş olan ekitapnoktasi.com’dan, yani bizden indirin!

Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile Alakalı Bütün Detaylar!

Çok Önemli Not: Bu sayfa, hayatında tertemiz bir sayfa ve dönüm noktası olacak, bu yüzden dikkatlice ve sonuna kadar oku. Bu sayfayı sonuna kadar yorumlarla birlikte okuyan birçok kişinin hayatı değişti, sıra sende. Hayatının en önemli fırsatı seni bekliyor. Bundan sonra hayatın mucizevi bir şekilde değişecek ve bu durum karşısında en başta sen hayretler içerisinde kalacaksın. Bu sayfada okuyacağın gerçekler, binlerce insanı şoke ettiği gibi seni de şoke edecek.

Öyleyse hayatının dönüm noktası olacak bu sayfayı sıradan bir yazı gibi okuma, her kelimesini sindire sindire oku. Bunu yaparken, sayfanın altındaki okuyucu yorumlarını da dikkatlice incele. Bu sayede diğer insanların yaşadığı mucizevi olaylara da şahit olacaksın. Her gün onlarca mucizevi olay yaşanıyor ve bu durum, sayfanın altındaki yorumlardan da rahatlıkla anlaşılıyor. Hayatının köklü bir şekilde değişmesine hazır mısın?

 • Öyleyse başlıyoruz:

İşte Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı hakkında bilinmesi gereken her şey:

Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı: Yüzlerce Farklı Konuda En Etkili ve En Sahih Dualara Yer Veren Muazzam Bir Başucu Kaynağı

640 sayfadan oluşan ve okurlardan çok olumlu yorumlar alan Murâd Duaları Kitabı, inşallah senin de yaşamında hayırlara vesile olacak. Bu eser, Allah’ın izni ile duaların muazzam gücünden istifade ederek murad ettiğin her şeye kavuşmanı temin edecektir.

Murâd Duaları Kitabındaki duaların tesiri ve elbette ki Yüce Allah’ın izni ve inayetiyle murad ettiği şeylere kavuşan sayısız müminin anlatımları bulunmaktadır. Bu müminler eserde geçen duaların ne kadar tesirli olduğuna yaşamlarında bizzat tecrübe ederek tanıklık etmişlerdir.

Murad Duaları Kitabında Ne Tür Dualara Yer Verilmiştir?

Murâd Duaları Kitabına ismini veren murat (murad) kelimesi Türkçede “istek, arzu, dilek” anlamlarında kullanılmaktadır. Murâd Duaları denilen dualar da kişinin her türlü arzu ve isteklerinin gerçekleşmesini dilemek için okunan dualardır.

Helal dairesi içinde kalmak koşuluyla bir mümin, her konuda içinden geçenlerin gerçekleşmesi için Yüce Rabb’ine el açıp dua edebilir. İnşallah, Allah da (cc.) ellerini boş çevirmeyecek ve kulunun yakarışlarına en güzel şekilde cevap verecektir.

 

Bu konuda Yüce Kuran’da şöyle denilmiştir:

“Bana dua edin, size karşılığını vereyim.” (Mümin-60)

 

Evet gerçekten de aciz kul sadece ve sadece Rabb’inden isteyecek ve Rabb’i de sonsuz rahmetinden ona dilediği şeyi lütfedecektir. O halde dua etmek, bir kulun dilediği şeye yani muradına ulaşmasının en etkili yoludur. Zira dua “müminin silahıdır”, “müminin azığıdır”. Bu hususta İslam Peygamberi (sav) Efendimiz, şöyle buyurmuştur:

 

 • “Allahu Teâla’nın fazlından isteyin. Zira Allah, kendisinden istenmesini sever. İbadetin en hayırlısı da (dua edip) kurtuluşu beklemektir.”(Tirmizi)

 

Şunu asla unutma ki Peygamber Efendimiz Aleyhissalatu Vesselam, duanın bir müminin en gerçek ve en etkili silahı olduğunu beyan edip bu konuda bizi Cenab-ı Hakk’a dua etmeye teşvik ederken aynı zamanda şu mübarek sözleri de aktarmıştır:

 

 • “Bir müslüman duanın kabul şartlarına ve kabul vakitlerine riayet ederek içtenlikle dua ederse ve Cenab-ı Hakk’a doğru kelimelerle niyazda bulunursa, onun bu duasının yüzü suyu hürmetine dağlar bile yerinden oynar.”

 

Evet, gerçekten de Peygamber Efendimiz’in (sav) bu mübarek beyanları doğrultusunda şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki müminin içtenlikle yapacağı bir dua, dağların bile yerinden oynamasına vesile olacaktır.

 • Yeter ki dua içtenlikle yapılsın ve yeter ki duayı yapan kişi duanın kabul şartlarını ve kabul vakitlerini tam anlamıyla bilerek hareket etsin.

Zaten Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabında, özellikle bir müminin dua ederken hangi şartlara riayet etmesi gerektiğini ve hangi vakitlerde duasının kabul edileceğini en ince noktasına kadar anlatmaya çalıştım.

Bu yüzden de kitaptaki mucizevi duaları uygulayan herkes muhteşem değişimler yaşayarak bana defalarca teşekkür ettiler. Eminim ki sen de kısa süre içerisinde bana teşekkür edeceksin, çünkü hayatında mucizevi değişimler yaşayacak ve her türlü muradına kavuşacaksın.

Çünkü Kenzül Dua- Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nda, hem duaların kabulü için gerekli şartları ve koşulları, hem hangi vakitte dua yapılması halinde duanın kabul edileceği hususunu, hem de hangi sözlerle Cenab-ı Hakk’a yalvarmak gerektiğini bütün detaylarıyla anlattım.

 • Evet, Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı, bu anlamda her müslümanın elinde muhteşem bir potansiyel olmasını sağlıyor ve içtenlikle Allah’a yalvaran her kişinin eline adeta sihirli bir değnek veriyor.

 

Açıkçası bu dua kitabını hazırlayıp bitirdikten sonra bana gelen yorumların çokluğu ve yorum yapan insanların hayatlarında yaşadıkları değişim karşısında hayretler içerisinde kaldım ve iyi ki bu dua kitabını hazırladım, diye defalarca Allah’a şükrettim.

Çünkü bu mucizevi dualar her anlamda darda kalan birçok insanın imdadına yetişip onların gerçek anlamda huzura ve mutluluğa kavuşmasına vesile oldu.

 

Mesela bu mucizevi duaların etkisi ile her türlü amacına ulaşan yüzlerce okurun yazdıklarından hareketle bu dua kitabında bulunan duaların hangi alanlarda etki ettiğine dair kısa bir not düşeyim:

1- Daha önce kavuşmak isteyip de bir türlü kavuşamadığı ve onun aşkıyla yanıp tutuştuğu sevgilisini en kısa zamanda Allah’ın izniyle kendisine bağlayan yüzlerce okuyucum oldu.

2- Daha önce fakirlik ve yoksulluk içerisinde bütün maddi imkanlardan yoksun bir şekilde yaşamasına rağmen Cenab-ı Hakk’a içtenlikle yalvardıktan sonra gerçek anlamda zenginliğe ve bolluğa kavuşan birçok okurum oldu.

3- Giriştiği her iş elinde kaldığı için bir türlü amacına ulaşamayan ve her seferinde başarısızlık ile karşılaşan insanların bu mucizevi duaları uyguladıktan sonra gerçek anlamda değişim yaşadıklarına ve her alanda başarıya ulaştıklarına şahit oldum.

4- Birçok okurum, ders çalışırken bir türlü motive olamadıklarını ve bu nedenle de başarısız olduklarını, fakat Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’ndaki sırlı duaları okuduktan sonra hem motivasyon anlamında hem de ders çalışma isteği anlamında muhteşem bir değişim ve dönüşüm yaşadıklarını ifade ettiler.

5- Daha önce üzerlerinde negatif enerji olduğunu düşünen ve yapmış oldukları girişimlerde bir türlü başarıya ulaşamayan birçok insanın bu mucizevi duaları okuduktan sonra her türlü başarıya imza atmaya başladıklarına ve üzerlerindeki negatif enerjinin kalktığına bizzat şahit oldum.

6- Eşinin zaman içerisinde kendisinden soğuduğunu söyleyen ve aile hayatında huzursuzluk yaşayan birçok insan, bu mucizevi duaları tatbik ettikten sonra eşlerinin kendilerine yeniden aşık olduğunu ve aile hayatlarının yeniden huzur dolduğunu dile getirdiler.

7- Eski eşini veya eski sevgilisini geri döndürmek isteyen ve onun aşkı ile yanıp tutuşan birçok okuyucum, bu duaların fazileti ve bereketi ile yeniden eski sevgilisine kavuştuğunu veya eski eşini yeniden kendine kopmaz bir bağla bağladığını ifade ettiler.

8- Gün içerisinde kendisini daima yorgun ve bitkin hisseden ve hayat enerjisinin adeta çekilip elinden alındığını düşünen birçok okuyucum, Her Kapıyı Açan Murâd Duaları sayesinde yeniden enerji ile dolduklarını ve kendilerini muhteşem hissettiklerini beyan ettiler.

9- Daha önce girişmiş olduğu her türlü ilişkide başarısızlık yaşayan ve diğer insanlarla ilişki kurma konusunda sürekli sorunlarla karşılaşan bir çok okurum, bu dua kitabındaki mucizevi dualar sayesinde birçok insanın gözdesi ve baş tacı haline geldiklerini ifade ettiler.

10- Toplum içerisinde kendini ifade edemeyen ve özgüven problemleri yaşayan birçok insanın bu kitapta bulunan mucizevi duaları uyguladıktan sonra muhteşem bir özgüven potansiyeline kavuştuklarını ve adeta cesaret hapı almış gibi yeniden doğduklarını gördüm.

11- Daha önce hiçbir şekilde iyileşme umudu olmayan farklı hastalıklara yakalanan insanların bu dua kitabında yer alan şifalı dualar sayesinde en tatlı şifaya nail olduklarına şahit oldum.

 

Evet, buna benzer daha birçok konuda mucizevi değişimler ve muhteşem dönüşümler yaşayan yüzlerce okuyucum oldu ve bu okuyucularım bana bu dua kitabı hakkında oldukça olumlu geri dönüşlerde bulundular.

Bu nedenle ben de her seferinde bu dua kitabını hazırlamış olduğum için kendimi bahtiyar hissettim ve iyi ki bu mucizevi duaları bir araya getirip insanlara hizmet ettim diye Cenab-ı Hakk’a şükranlarımı sundum.

Evet bu dua kitabında her konu ile ilgili onlarca mucizevi dua görecek ve bunları uyguladıktan sonra sen de kısa zaman içerisinde hayatında muhteşem değişimlere şahit olacaksın. Bu konuda gerçekten iddialıyım, çünkü bu mucizevi duaları doğru şekilde uygulayan binlerce insanın hayatı değişti, sıra sende inşallah.

 

√ Daha önce birine açılmak istediğinde bunu yapacak cesareti kendinde bulamadın mı?

√ Eşinin sevgisini gerçek anlamda kazanmak ve onun sana delicesine aşık olmasını sağlamak mı istiyorsun?

√ Toplum içerisinde her türlü başarıya imza atan muhteşem bir insan olarak mı anılmak istiyorsun?

√ Herhangi bir ortamda tam bir özgüvene sahip olmak ve içindeki aşağılık kompleksini tamamen alt edip özgürleşmek mi istiyorsun?

√ Maddi darboğazdan kurtulup zenginliğe ulaşmak ve israf etmeden her türlü harcamayı yapabilecek birikime ve maddi varlığa ulaşmak mı istiyorsun?

√ Zekanın ve düşünme kabiliyetinin artmasını mı temenni ediyorsun?

√ Derslerde daha başarılı olmak ve okuduğun herhangi bir yazıyı veya çalıştığın  herhangi bir konuyu kısa sürede anlamak mı istiyorsun?

√ Seni terk eden herhangi bir insanın muhabbetini yeniden kazanmak ve onu kendine kopmaz bir bağla bağlamak mı istiyorsun?

√ Daha önce başarısız olduğun herhangi bir konuda göz kamaştıracak bir başarıya ulaşmak ve bu sayede insanların parmakla gösterdiği bir insan haline gelmek mi istiyorsun?

√ Herhangi bir hastalıktan kurtulmak ve tam bir şifaya kavuşmak mı istiyorsun?

√ Yıllardır üstesinden gelemediğin herhangi bir problemi tamamen ortadan kaldırmak ve kendini tam bir özgürlük içerisinde hissetmek mi istiyorsun?

√ Aşk hayatının tam anlamıyla yoluna girmesini ve aşk konusunda gerçek anlamda muhteşem bir potansiyele sahip olmayı mı arzuluyorsun?

√ Beğendiğin ve kendine bağlamak istediğin birinin kalbine hükmederek onu gerçek anlamda kendine aşık etmek mi istiyorsun?

√ Sana zarar vermeye çalışan insanların her türlü zararından ve sıkıntısından kurtulup kendini adeta bir koruma kalkanı altına almak mı istiyorsun?

√ Psikolojik anlamda seni  rahatsız eden her türlü rahatsızlığın üstesinden gelmek ve bu anlamda özgürleşmek mi istiyorsun?

√ Her türlü kötü enerjiden, nazar veya büyü gibi kötülüklerden kurtularak tam anlamıyla rahatlamak ve bütün kötülüklerden uzak durmak mı istiyorsun?

 

Evet Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nda bütün bunları başarabilecek mucizevi dualarla karşılaşacaksın ve bu duaları tatbik ettikten sonra hayatının gerçekten değiştiğini fark edeceksin. Çünkü şimdiye kadar binlerce kişi bu konularda başarıya imza attı, bunun en iyi kanıtı, yazının sonunda bulunan ve her geçen gün artan okuyucu yorumları!

Yukarıda saymış olduğum ve daha sayamadığım her türlü konuda ihtiyacın olan her türlü mucizevi duayı Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabında bulabileceksin.

Bu duaları tarif ettiğim şekilde duanın kabul şartları ve vakitlerine riayet ederek yapman halinde Allah’ın izniyle her türlü muradına kavuşmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşayacaksın.

 

Bütün bu güzel gelişmeleri yaşayabilmek için yapman gereken tek şey 60 günlük para iade garantisine sahip olan bu mükemmel dua kitabını indirip okumaya başlamak olacak.

Evet yanlış okumadın, Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı, herhangi bir okurum mağdur olmasın diye tam 60 gün boyunca para iade garantisine sahip. Öyle ki herhangi bir okurum kitaptan memnun kalmadığını dile getirirse kendisine herhangi bir soru sormadan parasını Ekitap Noktası üzerinden iade ediyorum. Konunun detaylarını Sıkça Sorulan Sorular üzerinden okuyabilirsiniz.

 

Kısaca Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nı herhangi bir risk faktörü olmadan ve hiçbir şekilde mağdur olmayacağını bilmenin huzuru içerisinde rahatlıkla satın alabilirsin.

 

Evet, kaybedecek hiçbir şeyin yok, fakat duaların mucizevi ve sırlı etkisini ve hayatını değiştirme potansiyelini fark ettikten sonra iyi ki Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nı satın aldım diye defalarca şükredeceksin.

 

 

Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nda bir müslümanın ihtiyaç duyacağı her türlü mucizevi duaya yer vermeye çalıştım ve bu anlamda binlerce okuyucum bana takdirlerini ve şükranlarını iletti.

Bu yorumların bir kısmını aşağıya aldım, yazının sonunda daha nice şaşırtıcı yorum var:

 

“Abdülkadir Çelik Bey’e bu güzel dua kitabını hazırladığı için binlerce teşekkür ederim, çünkü onun sayesinde annemin yıllardır devam eden rahatsızlığı tamamen ortadan kalktı.” Büşra Ç./ Kastamonu

 

“Daha bir ay öncesine kadar tamamen özgüvensiz bir şekilde hayatına devam eden ve insanların hiçbir şekilde önem vermediği bir insan olan ben, Kenzül Dua sayesinde artık bütün insanların parmakla gösterdiği biri haline geldim. Özgüven sorunum tamamen ortadan kalktı ve şimdi kendimi son derece cesur biri olarak görüyorum.” Hakan K. /İstanbul

 

“Kız arkadaşım bana ihanet ettikten sonra dünyam başıma yıkılmıştı ve ne yapacağımı bilemediğim için intihar etmeyi bile düşünmüştüm. Fakat Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı benim hayatımı kurtardı ve kız arkadaşım benden defalarca özür dileyerek bana geri döndü. Artık birlikte huzurluyuz ve bana bütün kalbiyle bağlı.” Serkan F. /Adıyaman

 

“Kocamın beni terk edip gitmesi hayatımı allak bullak etmişti ve adeta yıkılmıştım. Dünya başıma yıkılmıştı ve ben bir hiç olmuştum. Fakat Kenzül Dua kitabındaki sırlı dualar sadece kocamın geri dönmesini değil aile hayatımızın da muhteşem bir şekilde dönüşmesini sağladı.” Hande L. /Bolu

 

“Derslerimde hiçbir şekilde başarı gösteremiyordum, hocalarım benden daima şikayetçiydi. Çünkü hiçbir dersi tam anlamıyla çalışamıyor ve çalışsam bile anlayamıyordum. Ne var ki Kenzül Dua Kitabındaki başarı duaları beni yeni bir insan haline getirdi. Artık her dersi rahatlıkla anlayabiliyorum ve sınıfın gözdesi haline geldim.” Nurten Z. / Konya

 

“Panik atak rahatsızlığım yıllarca kullandığım ilaçlara rağmen bir türlü geçmedi ve bu rahatsızlık bana ecel terleri döktürdü. İyi ki Kenzül Dua Kitabı ile karşılaştım ve çok şükür panik atak rahatsızlığım Allah’ın dilemesiyle tamamen geçti.” Kerim T. / Ankara

 

Evet, Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile ilgili bize aktarılan yorumlardan sadece bir kısmını sizinle paylaştım. Şunu kesinlikle söyleyebilirim ki buna benzer hemen hemen her konuda yüzlerce farklı yorum gelmekte ve okuyucularım bu konuda banaher fırsatta minnetlerini ve şükranlarını ifade etmekteler.

 

 • Ekitap Noktası Güncellemesi: Bu sayfanın altında yorumlar kısmına onlarca yorum gelmeye başladı, bu yorumları da çok dikkatli bir şekilde okuyun. Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

 

 • Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabını yukarıda da ifade ettiğimiz gibi 60 gün boyunca para iade garantisi altında siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Yani bu dua kitabını aldığınızda kaybedecek hiçbir şeyiniz olmayacak. Fakat kazanacağınız muhteşem yeterlilikler, hayatınızın gerçek anlamda değişmesine vesile olacak. Konunun detaylarını Sıkça Sorulan Sorular ve İade ve İptal Politikası linkleri üzerinden okumanızı tavsiye ederiz.

 

Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabının resmi yayıncısından kısa bir not:

Biz, ekitapnoktasi.com olarak birbirinden etkili eserleri siz değerli okurlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz.

 • Yayın ilkesi olarak sadece başarısına güvendiğimiz kitapların satışını yapıyor ve bu konuda okurlarımıza 60 günlük koşulsuz iade şansı sunuyoruz. Böylece hem eserlerine güvenen yazarlarla çalışıyor hem de okurlarımızın azami memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. Konunun detaylarını Sıkça Sorulan Sorular üzerinden okuyabilirsiniz.

Sayfamızda bulunan yorumlara bakıldığında bu amacımıza ulaştığımızı görerek onur duyuyoruz.

 • Siz de eserler hakkındaki olumlu olumsuz fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarsanız, seviniriz. Çünkü övgüleriniz her ne kadar bizi mutlu etse de eleştirileriniz de bize her zaman daha iyisini yapma konusunda yol gösterecektir.

 

Bu değerli eseri indirmek isteyenler sadece 89 TL karşılığında ve bir seferlik ödeme yaparak kitabı indirip hemen okumaya başlayabilir.

 

 

Çok Önemli Not: Ekitap Noktası olarak bütün alışverişlerinizde Shopier ve İyzico güvencesini size sunuyoruz. Ekitap Noktası’nın kredi kartı veya banka kartı ile yapılan işlemlerde Shopier ve İyzico altyapısını kullandığını belirtmek istiyoruz.

Kısaca bu sayfadan kitabı satın aldığınızda Ekitap Noktası, Shopier ve İyzico güvencesi ile içiniz rahat bir şekilde hiçbir endişeye kapılmadan kitabınızı indirebilirsiniz. Kitabı satın aldıktan sonra, en geç 1 saat içerisinde kitabınız e-posta adresinize gönderilecek ve gönderilen linke tıklayıp kitabı indirerek hemen okumaya başlayabileceksiniz.

 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

1. Bu mucizevi dualarının etkisini ne zaman görmeye başlarım?

Bu mucizevi dualarının tam etkisini görebilmek için kitabın içindeki “duanın kabul şartları” bölümüne tam manasıyla riayet etmen gerekir. O şartları yerine getirmen halinde Allah’ın izniyle en kısa zamanda duan kabul olur.

2. Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nda nasıl dualar yer alıyor?

Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nda yer alan dular, bir kişinin hayatı boyunca karşılaşacabileceği her türlü durumuna çözüm sunan oldukça etkili ve sırlı dualardır. Birini kendine aşık etmek, birini kendinden soğutmak, eşini kendine delicesine bağlamak, sana yüz vermeyen kişiyi çılgınlar gibi aşık etmek, zenginliğe kavuşmak, şifaya ulaşmak, özgüven kazanmak veya giden sevgiliyi geri getirmek gibi onlarca konuda çok etkili dualar var.

3. Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nda yer alan dualar gerçekten de işe yarıyor mu?

Evet, kitaptaki uygulamaları doğru bir şekilde uygulayan herkes, Allah’ın izniyle en kısa sürede duasının sonucunu görüyor, bunu binlerce okuyucu yorumları da gösteriyor.

4. Bu duaların yapılması günah mıdır veya sakıncalı mıdır?

Asla! Çünkü dua, kul ile Rabb’in arasındaki en görkemli iletişimdir ve bu iletitşim tepeden tırnağa sevap doludur. Zaten Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı‘nda büyü ve sihri çağrıştıran herhangi bir uygulama yoktur. Başta da söylediğimiz gibi buna gerek de yoktur. Çünkü bu dualar, en etkili büyülerden bile katbekat daha etkilidir.

5. Murad Duaları Kitabında Yer Alan Bütün Dualar Gönül Rahatlığı ile Okunabilecek, Kaynağı Belli Olan “Sahih Dualar” mıdır?

Dua etmek ciddi bir icraattır. Hatta bir hadis-i şerifte geçtiği gibi dua etmek ibadet hükmündedir (Buhari, Müslim). Bundan ötürü dua eden kişi okuduğu dua sözlerinin güvenilir olduğundan emin olmalıdır.

Ne yazık ki dua kitaplarının pek çoğunda aktarılan dua sözlerinin kaynağı verilmemektedir. Bu da duayı okuyan müminin aklında bazı soru işaretlerinin uyanmasına neden olmaktadır. Halbuki Murâd Duaları Kitabı, bu konuda bir istisna teşkil etmektedir ve kitaptaki duaların kaynağını okuyucu ile paylaşarak objektif bir eser olduğunu ispatlamaktadır.

Kitapta her dua içinde dua sözleri ile ilgili ayet ve hadis numaraları verilerek bilgilerin doğruluğu teyid edilmiştir. Ayrıca kitabın sonunda duaların alındığı tüm kaynaklar liste halinde verilmiştir. Yani Murâd Duaları Kitabında geçen tüm dualar tereddütsüz biçimde okunabilecek etkili ve sahih yakarışlardır.

6. Murad Duaları Kitabında Sadece Duaların Sözlerine mi Yer Verilmiş, Eserde “Dua Etme Adabı” ile İlgili Önemli Bilgiler Bulunuyor mu?

Dualar da her türlü ibadet gibi belli kurallara ve kaidelere göre yerine getirilmelidir. Çünkü kişi dua ederken sıradan bir istekte bulunmaz. Unutulmamalıdır ki dua eden mümin sesini yüce Rabb’ine ulaştırmak istemektedir. O halde dua ederken nasıl davranacağını bilmeli ve dua etme adabını layıkıyla yerine getirmelidir.

Genel olarak dua etmenin kuralları İslami anlayışta bellidir ve her mümin bunları bilmelidir. Ancak farklı dualara özgü farklı davranış biçimleri de bulunmaktadır ve bunlar hakkında hadislerde ve büyük alimlerin beyanlarında bilgiler bulunmaktadır.

 • Murad Duaları Kitabında dua etmenden önce yapılması gerekenler, dua sözlerinin nasıl okunması gerektiği, dua sözlerinin kaçar defa okunacağı ve duaya ne kadar süre devam edileceği gibi hususlarda bilgiler de bulunmaktadır.

Kitabın hem “dua sözleri” hem de “dua etme adabı” ile ilgili bilgi vermesi sayesinde okurlar herhangi bir tereddüte düşmeden dualarını niyaz edebilmektedir.

 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.
Bildir
Sena
Sena

Gerçekten çok şaşırdım, duaların gücüne önceden inanmazdım. Nasıl olur da bu kadar etkili olur? Yıllardır peşinden koştuğum adam bana geri döndü, size teşekkür ederim çok çok. Allah sizden ebeden razı olsun, hayalime ulaşmama vesile oldunuz.

Yasin
Yasin

bu kitabı bende satın aldım çok güzel hazırlanmış duaları okurkende huzur buluyorum. ama henüz bir gelişme yok. gelişme olursa yazarım ama dualar insana huzur veriyor.

Yasin
Yasin

Ortalama bir ay önce yorum yazmıştım. Gelişme olursa yazarım demiştim. Ben özgüven ve başarı için dua ediyordum. Son birkaç haftadır çok daha iyi hissediyorum kendimi. Acaba bu durum duaların gücü müdür?

Evrim Tarcan
Evrim Tarcan

selam ben satın aldım bu kitabı size epostada attım satın aldığıma dair 1-2 saat içinde gönderilir yazıyordu aldığım sitede ama 2 saati geçti gönderilmedi hala epostama e-kitap olarak
Shopier Teşekkürler! Siparişiniz tamamlanmıştır mesajı geldi ama kitabım gelmedi ne zaman gelecek acaba kitap

Melike
Melike

Hocam güzel bir çalışma yapmışsınız ALLAH sizden razı olsun inşallah.

Ama benim kredi kartım yok. ben kitabı nasıl alacağım.

acaba başka bir şekilde kitabı alabilirmiyim? mesela havale yapabilirmiyim? ya da eft olur mu?

Canan
Canan

Hocam bu kitaptaki duaları deneyen bir arkadaşım duaların çok tesirli olduğunu söyledi. hemen etki ediyormuş. gerçekten bende denesem hemen istediğim olur mu, bu kitaptaki dualar nasıl etki ediyor ya da gerçekten bende de işe yarayacakmı?

Betül Fatma Çelik
Betül Fatma Çelik

hocam benim annem kuruntudan ve vesveseden çok sıkıntıya düşmüştü. adeta panik atak olmuştu. doktorlara götürdük ama moralini ruh halini değiştirsin dediler. biri antidepresan verdi annem kullanmadı. ailece tüm hayatımız kötüydü. Allah sizden razı olsun sizin kitabınızdaki dualar sayesinde artık eskisinden çok daha iyi. duaları okuyor ve huzur bulduğunu söylüyor. gün içinde sıkıldıkça okuyor. artık eskisi gibi sinirli değil. herşeyi dert etmiyor. bize de daha iyi davranmaya başladı. Size ne kadar teşekür etsem azdır. Allah razı olsun tekrardan

Sinem
Sinem

Hangi dualar olduğunu buraya da yazın lütfen. Benim arkadaşım da daha önce bu kitabı almış, içindeki dualarla şimdiki eşi ile evlenmiş. Ama kitabı kaybetmiş. Ne olur bana da yardımcı olun.

La Tahzen
La Tahzen

Benim kimseye anlatamayacağım özel bir sorunum vardı. çok çaresiz kalmıştım. bir çıkış yolum yoktu. ama sizin kitabınızdaki duaları okuyunca vesile oldu. şer olan şeyler teker teker bitti ve hayırlı şeyler oldu. tabi her şey Allahtandır yani hayır da şer de ondandır ama birşeyler vesile olur. çok şükür sıkıntılarım şu an bitti ve hayırlı kapılar açıldı. bu güzel gelişmelere vesile olan herkesten Allah razı olsun

Müslüm Taştan
Müslüm Taştan

Esselamün Aleyküm değerli kardeşlerim Ben gördüğüm her dua kitabını alan bir kardeşinizim. daha çocukken duaların ne kadar tesirli olduğunu bizzat yaşamış ve denemiş bir kişiyim. o nedenle elime geçen her dua kitabını mutlaka alırım. geniş bir dua kitapları arşivim var. ama diyebilirim ki bu eser gerçekten çok kapsamlı ve çok iyi. tabi bizim gibi uzak memlekette olunca insan dini şeylerin kıymetini daha da anlıyor. ben şu anda ailemle Portekizdeyim. Buralarda insan her şey hasret kalıyor. Biliyorum. lafı biraz uzattım. Hakkınızı helal edin. Sonuç olaraktan diyebilirim ki gerçekten güzel bir kitap çıkmış. Allah elbette yazarına ve emeği geçenlere ecrini verecektir inşallah… Read more »

Pınar çakan
Pınar çakan

Hocam ben kitabı alırken kitabı geri iade etmeyi düşünerek aldım. bence etkili değildir diyordum. yani içimde şüphe vardı. ama ben kitabın başında dediğiniz şeyler dikkat ettim. orada duaları inanarak içten okumak lazım diyordu. ben de öyle okudum. ayrıca dualardaki her şeyi harfi harfine yerine getirdim. ben iki dua okudum biri aile huzuru ile ilgiliydi. aile geçimsizliği hakkındaydı. Diğer ise rızık bereket konusundaydı. dualardan sonra aile huzurum gerçekten yerine geldi. kocam ile aramız artık çok iyi. acaba bu bereket duasının da sonucunu görürmüyüm. yoksa çok mu sabırsızım. bilmiyorum. bir de başka bereket duası okusam faydası olur değil mi hocam

Erdi Sönmez
Erdi Sönmez

Merhaba ben kitapta havas ilmi ile alakalı bilgilerin olup olmadığını soracaktım. acaba kitapta havas, rukye vb uygulamalar var mı hüddam konusunda bilgi bulunuyor mu acaba

Sedat5625
Sedat5625

Ben netten değil de kapıda ödeme yapmak istiyorum. kargo bize mi ait yoksa kargo da fiyatın içinde mi?

Şevket Karahan
Şevket Karahan

Benim hayatım sizin kitapla değişti desem abartı olmaz inanın. Ben bir mobilya şirketinde çalışıyorum. işim gereği her ürün çıktığında sunum yapmam lazım. ama önceleri her sunumda kalbim güm güm atıyordu. saatlerce ön hazırlık yapmama rağmen notlarımda yazanları dahi unuttum. eserdeki cesaret dualari ile özgüven ile alakalı kısmları okudum. bendeki değişimi iş arkadaşlarım da fark ettiler. her sunum öncesi bu duaları okuyup öyle salona giriyorum. Vallahi her şeyi yeni baştan yazdım artık çok daha rahatım Allah bin kere razı olsun sizden

Cevdet
Cevdet

Değerli hocam SELAMÜN ALEYKÜM
hocam benim sıkıntım ezberim yok. ne yapsam da duaların sözlerini ezbereleyemiyorum. hiç aklımda kalmıyor. acaba ben duadaki sözleri yazıdan okusam olur mu

Gülistan
Gülistan

Ben geçenlerde rüyamda kedi görmüştüm. Rüyanın yorumunu merak edip internette dolaşınca sizin kitap hakkında yorumları gördüm herkes iyi bahsediyordu. Bende öyle tesadüfle gördüm. Çok şükürki sizin kitabı görmüşüm. Rabbim ne eylerse güzel eyler. Bu kitapda inşallah iyi şeylere vesile olur Hocam bizim durumumuz eskiden çok iyiydi. hiçbir sıkıntımız yoktu. ama ne olduysa oldu birden herşey ters gitti. borç, kredi, faturalar hepsi bir anda geldi. gün olduki 1 liraya muhtaç kaldık. Benle annem çok ağladık çok dua ettik. dayımgiller sayesinde geçindik. Allah onlardan razı olsun. Allah da biliyor ya kitabınızı almak isterim ama şu an bu parayı ödeyemem. Rabbim içimden geçenleri… Read more »

Ayşenur
Ayşenur

Hocam ben memur olmak için çok dua ettim. 4444 duasını yaptım. Kenzül arşı yaptım daha birçok dua yaptım ama olmadı. Acaba sizin kitabınızdaki dualar faydalı olur mu? Ben aslında öğretmenlik mezunuyum. Ama bizde kadro açılmıyor ben de memur olmak için sınavlara giriyorum. O da bir türlü olmuyor. Bir süre önce demek ki nasip değilmiş deyip bıraktım dua etmeyi. Ama sizin kitapla ilgili içimde garip bir his var. Alıp denemek istiyorum. Tabi her şey nasibine varır. Bunun bilincindeyim ama yine de bir kez daha deneyeceğim inşallah

İLKNUR
İLKNUR

hocam nette herkes bu kitaptan bahsedince benim de ilgimi çekti. Açıkçası almak istiyorum. Fiyatı ne kadar acaba eski fiyat hala geçerli mi yoksa arttı mı fiyat?

Emanet Çelik
Emanet Çelik

Arkadaşlar benle arkadaşım şu an bakıyoruz da bir şey anlamadık. Ne demek bu dijital kitap yani pdf kitap. yani kitap bizim telefonumuza mı gelecek nasıl olacak. yani internetsiz durumda kitap okunamayacak mı, lütfen bilgisi olan paylaşsın

Yusuf
Yusuf

Hocam ben eve gelince bir uyku bastırıyor kendimi tutamıyorum. bir de çok unutkan oldum. Her gün yorgun kalkıyorum. Bir de pek çok kere aynı kelimeleri tekrarlıyorum konuşurken. Evde de ağır bir kasvet gibi bir şey var. Bir dostum üzerimde nazar olabilirmiş diyor. Ben kitapta nazara karşı dua olup olmadığını merak ettim. Eğer o dualar varsa ben de alırım Allah’ın izniyle.

Özlem
Özlem

Arkadaşlar dua ettiğinizde diğer tüm müslümanlara da dua edin. Çünkü çok kişinin duaya ihtiyacı var. Duaları birbiri için okumak çok hayırlıdır. Ben bu kitaptaki duaları işlerin açılması için okudum. Az daha bizim işyerini kapatıyorduk. Ama sonra rızık kapısı açıldı. Allah lütfunu esirgemedi. Ben dua vesilesidir diyorum. Duaların her derde deva olduğunu düşünüyorum. Allah inşallah size de karşılığını verir. amin

Musa Güller
Musa Güller

Hocam ben kitabı aslında evdeki öğrenci çocuklarım için aldım. Kitaptaki zihin açıcı dualar, unutkanlık için dualar ve başarı dualarını okuyorlar. Tabi hocam çocukların huyları da çok değişti. Daha mülayim daha sakin oldular. Duaların böylesine etkileri de var mı acaba?

Türkan
Türkan

hocam bu barışma duaları var kitapta. acaba onları sadece beyler ile hanımlar arasında mı okumak lazım. yani karı koca arasındaki muhabbeti artırmak için mi gerekiyor. Benim çocuklarımla aram iyi değil. Büyük oğlumla iki yıldır bir aramız düzeliyor bir bozuluyor. Ayrıca küs olduğum akrabalar da var. Buradaki duaları bu konularda da okuyabilir miyim acaba

İbrahim Polat
İbrahim Polat

Kitabı babamda gördüm. Tablete indirmiş her gün okuyor. Vücut ağrıları için almış. Dediğine göre dualara başladıktan sonra ağrıları hafiflemiş. Allah sizden razı olsun. Babamı uzun bir aradan sonra ilk kez dinç ve mutlu gördüm. not: Babam benden önce e-kitapla tanışmış. Bu da sizin sayenizde oldu. Ben bu kavramla yeni tanıştım. Cahilliğime verin 🙂 güzel bir eser, Babam adına Allah razı olsun Teşekkürler

Filiz
Filiz

Hocam şok edici bir durum yaşadım. Benim iki seneden beridir sevdiğim bir çocuk vardı. Bir türlü onu etkilememiştim. Son şans olarak sizin kitaptaki evlenmek için duaları okudum. Dualarda hep onu düşündüm. Çocuk benimle evlenmek istediğini söylüyor. Birkaç güne gelip isteyecekler. Sevinçten dilim tutuldu. İnşallah mutluluğum bozulmaz. Bana dua edin hocam. Darısı herkesin başına. Allah razı olsun

Hak Yol İslam
Hak Yol İslam

Eğer duaları sahih kaynaklardan almışsanız, diyecek yok. Allah razı olsun. Ama yok duaları gelişigüzel bir araya getirmişseniz vallahi de bilin ki vebali de var.

Burcu Akkuş
Burcu Akkuş

Huzur duası okudum ve gerçekten içim açıldı. Allah razı olsun. Kitapta her konuda dualar var. Hangi meselede sıkıntım varsa açıp okuyorum. İnşallah yaptığınızın karşılığını Allah ziyadesiyle verecektir. Elinize sağlık

melda
melda

Hocam ben de bu dualar sayesinde huzur buldum hastalık için yaptığım dualar sayesinde cildimdeki lekelerde yok oldu özgüvensiz bir insan olduğum halde cesaret duaları ile kendimi müthiş hissediyorum acaba kitaptaki bütün dualar böyle etkilimi bu nasıl oluyor

Cesur ABAY
Cesur ABAY

Hocam biz iki kardeşiz. Acaba bir kitap alsak ve ikimiz de ayrı ayrı indirip okusak hakka girer miyiz. Yani iki kitap mı alalım yoksa bir tane alıp ikimiz de okuyalım mı?

Orhan
Orhan

Ben yardım duası okudum. Gerçekten de çok iyi oldu. Tabi ALLAH yardımı kulların eliyle gönderdi. ALLAH razı olsun sizden inşallah.

Nurdan
Nurdan

Kitap hakkında çok güzel yorumlar yapılıyor birçok yerde rastladım. Ama biz öğrenciyiz. Fiyatı bize biraz pahalı geldi.

Halit Belli
Halit Belli

Hocam bende zayıflamak için dualar mucizevi etkiler bıraktı. iki haftada bile çok iyi kilo verdim. Daha önce kilo vermeye çalışırken hemen pes ediyordum. ama bu duaları okuduktan sonra çok iradeli oldum. Daha önceki zayıflama çalışmalarım hiç 3 günü geçmedi. ama şimdi tam 15 gün oldu. Allah razı olsun.

Semra
Semra

Bende de aynı şeyler oldu zayıflamaya başladım bu nasıl oluyor şaşkınım devam edip sonuçları paylaşacağım

Özge Öntürk
Özge Öntürk

Sizinle özelden nasıl iletişime girebilirim?

Suna Tamgüler
Suna Tamgüler

Keşke kitabın basılı hali olsaydı. Ben hiç ekitaba alışamadım. Öyle bir imkan yok mu, bir de kitabın matba halini çıkarsanız olmaz mı?

Hiranur
Hiranur

4 yıldır gerçekleşmeyen bir dileğim vardı. Allah razı olsun şimdi oldu. Biraz bekledim ama hayırlısı oldu. Tabi sizin kitabın katkısı da oldu. Çünkü ben duaları okumaya başlayınca her şey değişti. Teşekkürler Allah razı olsun

SEVİLAY
SEVİLAY

MERHABA

KİTABINIZDA EVLATLARIMIZIN HAYIRLI EVLİLİK KAPILARININ AÇILMASI İÇİN DUA VARMIDIR AYRICA BEN BİLGİSAYAR KULLANMIYORUM BIR YAKINIMA YAZDIRDIM PDF BASIM OLUYORMUŞ BU ŞEKİLDE BASTIRIP OKUMAMIZ MÜMKÜNMÜ TEŞEKKÜRLER

sefer
sefer

hocam ben bir ay önce kitabınızı aldım zenginlik duaları ve iş bulma duaları yaptım ama sonuç alamadım iade talebinde bulunup paramı geri aldım ama kitap ta bende kaldı dua etmeye devam ediyorum kusura bakmayın hakkınızı helal edin

Anonim
Anonim

Merhaba hocam yorumlari okudum herkese faydasi dokunmuş allah sizden razi olsun keşke ama bende okusaydim merak ettiim gerçekten bazende almak istediğin herşeyi alamiyorsun neyse hocam ne olursa olsun yine de hep dua edicem çok teşekkkür ederim bize dua etmeyi unutmayin(Rojan yazıcı)

Rojan
Rojan

Merhaba hocam yorumlari okudum herkese faydasi dokunmuş allah sizden razi olsun keşke ama bende okusaydim merak ettiim gerçekten bazende almak istediğin herşeyi alamiyorsun neyse hocam ne olursa olsun yine de hep dua edicem çok teşekkkür ederim bize dua etmeyi unutmayin(Rojan yazıcı)

Bayan
Bayan

Kitapta çok tesirli etkili dualar var çok beğendim. Kitapda emeği geçen herkese Çok Teşekkürler
Allah’a emanet olun

Erhan
Erhan

Selâmunaleyküm hocam.
İşlerim sıkıntılı sürekli bir çare arıyorum. İnternette reklamınız gördüm ve sonuna kadar sıkılmadan okudum. Sizden bir istirhamım olacak. Ben kitabı almak istiyorum fakat borcum olsa size daha sonra göndersem olurmu?
Allaha ve kitabına inanıp yalan söylemek olmaz elim düze çıkınca paranızı yollarım. Kitabı gönderirseniz çok sevinirim.
Allaha emanet olun

Belkıs
Belkıs

fiyat niye bu kadar fazla diyordum demek ki hak ediyormuş allahım banada kısmetimi bağışladı başta allaha sonsuz şükran sunuyorum sonra da size vesile olduğunuz büyük hayır için teşekkür ediyorum minnettarım

ayşe yoldas
ayşe yoldas

kitap nekadar sürede geldi bn aldım ama gelmedi 🙁

Büşra
Büşra

Merhaba. Ben iş yerimde çok sorun yaşıyordum. Her hareketime karışıyor sürekli yöneticilerimize beni şikayet edip değerimi düşürmeye çalışıyolardı çünkü başarılı olduğum için rekabet hissine kapılıp beni dışlamaya çalışıyolardı artık bıkmştım neredeyse istifa edicek duruma geldim ama çok şükür kitabınızla karşılaştım. Kitaptaki dualar sayesinde iş yerinde itibarım arttı, müdürlerimiz beni parmakla gösterir oldular. size ne kadar teşekkür etsem azdır. umarım emeğinizn karşılığını kat kat alırsınz..

gonca
gonca

hocam selam aleykum kitabı bir hafta önce aldım birçok dua yaptım tam ümidi kesmişken bugün eski sevgilim beni aradı seni çok özledim dedi allah sizden razı olsun size daima duacıyım allah ne muradınız varsa versin

Sevgi
Sevgi

Merhaba gonca hanım bende kitabı aldım acaba hangi duayı okudunuz öğrenebilir miyim bu kadar çabuk sonuc aldınız cevablarsaniz sevinirim

Emine Nur
Emine Nur

Kitabınızı almak istiyorum bi arkadaşım kitaptaki dualarla eski sevgilisini geri kazanmış ben de sevdiğim erkeğin beni sevmesini istiyorum acaba etkili olur mu lütfen dönüş yapın lütfen çünkü bende arkadaşım gibi sevinçten havalara uçmak istiyorum

Kenzül Dua
Kenzül Dua

Merhaba değerli okurumuz, bu dualar arkadaşınızın durumunda olan birçok kişide denenmiş olduğu gibi sizin durumunuzda olan binlerce kişide de etkili olduğu denenmiş dualardır. İnşallah siz de gönlünüzün muradına kavuşup mutlu olursunuz.

Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

Emine
Emine

Kitabınızı almak istiyorum fakat fiyat pahalı geldi:( e potayla alıncada aynı ücretmi acaba teşekkürler

hamit
hamit

Allah sizden razı olsun bu dualar hayatımı kurtardı. Bundan böle Rabbim her işimizi hayırlı eylesin. Hertür güzellik sizinle olsun. Bana yaptığınız katkıyı tarif bile edemem.

Ebubekir Sancak
Ebubekir Sancak

Önceden hayata küskün olan ben, artık muazzam bir hayat enerjisi ile dolmaya başladım. Keşke daha önce bu duaları tanısaydım. Olsun zararın neresinden dönersen kardır demişler. Rabbim sizden razı olsun inşallah.

Kenzül Dua
Kenzül Dua

Yüce Rabb’imiz size daima bahtiyarlık, saadet ve huzur nasip etsin.

Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

Hatice
Hatice

Ben yurt disinda kaliyom BU mübarek kitabi nasil alabilirim

Dilek
Dilek

Bu kitabı sadece burdan indiriptemi okuyabiliyoruz kitap olarak nasıl alabilirim lütfen

Ebru
Ebru

Merhabalar çok mutluyum sayenizde. ALLAH sizden bin kez razı olsun. ALLAH size ahiret yurdundada güzellikler nasip eylesin. Yıllardır üstesinden gelemediğim problemlerim buhar olup yok oldu adeta. Sanki hiç o problemleri yaşamamış gibiyim. ALLAH sizden razı olsun inşallah. Bu mucizevi dualarla beni tanıştırdığınız için ALLAH size her türlü güzelliği nasip eylesin. Amin.

Kenzül Dua
Kenzül Dua

Merhaba değerli okurumuz, Yüce Rabb’imiz sizden de razı olsun inşâallah. Özel değilse, bize probleminizin ne olduğunu yazar mısınız? Dilerseniz özelden de yazabilirsiniz.

Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

ŞAKAYIK
ŞAKAYIK

MERHABA BENDE BU KİTAPTAN ALMAK İSTİYORUM İÇERİSİNDE MADDİ BOLLUK İÇİN DE DUALAR VARMI

Kenzül Dua
Kenzül Dua

Merhaba değerli kardeşim, kitapta rızık ve bereket, bolluk ve zenginlik ile alakalı birçok dua bulunmakta. Bu duaların feyzi ile bolluk ve varlığa kavuşan birçok insan oldu. İnşallah siz de onlardan biri olursunuz.

Allah’a emanet olun.

GÜLSÜM
GÜLSÜM

merhaba yazara çok teşekkür ederim sayesinde duaların bereketi ile çok iyi bir iş buldum. daha önce beni defalarca reddeden firma arayıp benimle çalışmak istediğini söyledi. işyerinde saygın bir pozisyonum var. bundan sonra başucu kitabımı buldum. dua edince kendimi çok güçlü hissediyorum çok iyi geliyor bana. rabbim razı olsun.