Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı Resmi İndirme Sayfası

Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nı yakından tanıyın ve eserleri resmi yayıncı kuruluş olan ekitapnoktasi.com’dan, yani bizden indirin!

Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile Alakalı Bütün Detaylar!

Çok Önemli Not: Bu sayfa, hayatında tertemiz bir sayfa ve dönüm noktası olacak, bu yüzden dikkatlice ve sonuna kadar oku. Bu sayfayı sonuna kadar yorumlarla birlikte okuyan birçok kişinin hayatı değişti, sıra sende. Hayatının en önemli fırsatı seni bekliyor. Bundan sonra hayatın mucizevi bir şekilde değişecek ve bu durum karşısında en başta sen hayretler içerisinde kalacaksın. Bu sayfada okuyacağın gerçekler, binlerce insanı şoke ettiği gibi seni de şoke edecek.

Öyleyse hayatının dönüm noktası olacak bu sayfayı sıradan bir yazı gibi okuma, her kelimesini sindire sindire oku. Bunu yaparken, sayfanın altındaki okuyucu yorumlarını da dikkatlice incele. Bu sayede diğer insanların yaşadığı mucizevi olaylara da şahit olacaksın. Her gün onlarca mucizevi olay yaşanıyor ve bu durum, sayfanın altındaki yorumlardan da rahatlıkla anlaşılıyor. Hayatının köklü bir şekilde değişmesine hazır mısın?

 • Öyleyse başlıyoruz:

İşte Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı hakkında bilinmesi gereken her şey:

Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı: Yüzlerce Farklı Konuda En Etkili ve En Sahih Dualara Yer Veren Muazzam Bir Başucu Kaynağı

640 sayfadan oluşan ve okurlardan çok olumlu yorumlar alan Murâd Duaları Kitabı, inşallah senin de yaşamında hayırlara vesile olacak. Bu eser, Allah’ın izni ile duaların muazzam gücünden istifade ederek murad ettiğin her şeye kavuşmanı temin edecektir.

Murâd Duaları Kitabındaki duaların tesiri ve elbette ki Yüce Allah’ın izni ve inayetiyle murad ettiği şeylere kavuşan sayısız müminin anlatımları bulunmaktadır. Bu müminler eserde geçen duaların ne kadar tesirli olduğuna yaşamlarında bizzat tecrübe ederek tanıklık etmişlerdir.

Murad Duaları Kitabında Ne Tür Dualara Yer Verilmiştir?

Murâd Duaları Kitabına ismini veren murat (murad) kelimesi Türkçede “istek, arzu, dilek” anlamlarında kullanılmaktadır. Murâd Duaları denilen dualar da kişinin her türlü arzu ve isteklerinin gerçekleşmesini dilemek için okunan dualardır.

Helal dairesi içinde kalmak koşuluyla bir mümin, her konuda içinden geçenlerin gerçekleşmesi için Yüce Rabb’ine el açıp dua edebilir. İnşallah, Allah da (cc.) ellerini boş çevirmeyecek ve kulunun yakarışlarına en güzel şekilde cevap verecektir.

 

Bu konuda Yüce Kuran’da şöyle denilmiştir:

“Bana dua edin, size karşılığını vereyim.” (Mümin-60)

 

Evet gerçekten de aciz kul sadece ve sadece Rabb’inden isteyecek ve Rabb’i de sonsuz rahmetinden ona dilediği şeyi lütfedecektir. O halde dua etmek, bir kulun dilediği şeye yani muradına ulaşmasının en etkili yoludur. Zira dua “müminin silahıdır”, “müminin azığıdır”. Bu hususta İslam Peygamberi (sav) Efendimiz, şöyle buyurmuştur:

 

 • “Allahu Teâla’nın fazlından isteyin. Zira Allah, kendisinden istenmesini sever. İbadetin en hayırlısı da (dua edip) kurtuluşu beklemektir.”(Tirmizi)

 

Şunu asla unutma ki Peygamber Efendimiz Aleyhissalatu Vesselam, duanın bir müminin en gerçek ve en etkili silahı olduğunu beyan edip bu konuda bizi Cenab-ı Hakk’a dua etmeye teşvik ederken aynı zamanda şu mübarek sözleri de aktarmıştır:

 

 • “Bir müslüman duanın kabul şartlarına ve kabul vakitlerine riayet ederek içtenlikle dua ederse ve Cenab-ı Hakk’a doğru kelimelerle niyazda bulunursa, onun bu duasının yüzü suyu hürmetine dağlar bile yerinden oynar.”

 

Evet, gerçekten de Peygamber Efendimiz’in (sav) bu mübarek beyanları doğrultusunda şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki müminin içtenlikle yapacağı bir dua, dağların bile yerinden oynamasına vesile olacaktır.

 • Yeter ki dua içtenlikle yapılsın ve yeter ki duayı yapan kişi duanın kabul şartlarını ve kabul vakitlerini tam anlamıyla bilerek hareket etsin.

Zaten Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabında, özellikle bir müminin dua ederken hangi şartlara riayet etmesi gerektiğini ve hangi vakitlerde duasının kabul edileceğini en ince noktasına kadar anlatmaya çalıştım.

Bu yüzden de kitaptaki mucizevi duaları uygulayan herkes muhteşem değişimler yaşayarak bana defalarca teşekkür ettiler. Eminim ki sen de kısa süre içerisinde bana teşekkür edeceksin, çünkü hayatında mucizevi değişimler yaşayacak ve her türlü muradına kavuşacaksın.

Çünkü Kenzül Dua- Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nda, hem duaların kabulü için gerekli şartları ve koşulları, hem hangi vakitte dua yapılması halinde duanın kabul edileceği hususunu, hem de hangi sözlerle Cenab-ı Hakk’a yalvarmak gerektiğini bütün detaylarıyla anlattım.

 • Evet, Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı, bu anlamda her müslümanın elinde muhteşem bir potansiyel olmasını sağlıyor ve içtenlikle Allah’a yalvaran her kişinin eline adeta sihirli bir değnek veriyor.

 

Açıkçası bu dua kitabını hazırlayıp bitirdikten sonra bana gelen yorumların çokluğu ve yorum yapan insanların hayatlarında yaşadıkları değişim karşısında hayretler içerisinde kaldım ve iyi ki bu dua kitabını hazırladım, diye defalarca Allah’a şükrettim.

Çünkü bu mucizevi dualar her anlamda darda kalan birçok insanın imdadına yetişip onların gerçek anlamda huzura ve mutluluğa kavuşmasına vesile oldu.

 

blank

blank

Mesela bu mucizevi duaların etkisi ile her türlü amacına ulaşan yüzlerce okurun yazdıklarından hareketle bu dua kitabında bulunan duaların hangi alanlarda etki ettiğine dair kısa bir not düşeyim:

1- Daha önce kavuşmak isteyip de bir türlü kavuşamadığı ve onun aşkıyla yanıp tutuştuğu sevgilisini en kısa zamanda Allah’ın izniyle kendisine bağlayan yüzlerce okuyucum oldu.

2- Daha önce fakirlik ve yoksulluk içerisinde bütün maddi imkanlardan yoksun bir şekilde yaşamasına rağmen Cenab-ı Hakk’a içtenlikle yalvardıktan sonra gerçek anlamda zenginliğe ve bolluğa kavuşan birçok okurum oldu.

3- Giriştiği her iş elinde kaldığı için bir türlü amacına ulaşamayan ve her seferinde başarısızlık ile karşılaşan insanların bu mucizevi duaları uyguladıktan sonra gerçek anlamda değişim yaşadıklarına ve her alanda başarıya ulaştıklarına şahit oldum.

4- Birçok okurum, ders çalışırken bir türlü motive olamadıklarını ve bu nedenle de başarısız olduklarını, fakat Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’ndaki sırlı duaları okuduktan sonra hem motivasyon anlamında hem de ders çalışma isteği anlamında muhteşem bir değişim ve dönüşüm yaşadıklarını ifade ettiler.

5- Daha önce üzerlerinde negatif enerji olduğunu düşünen ve yapmış oldukları girişimlerde bir türlü başarıya ulaşamayan birçok insanın bu mucizevi duaları okuduktan sonra her türlü başarıya imza atmaya başladıklarına ve üzerlerindeki negatif enerjinin kalktığına bizzat şahit oldum.

6- Eşinin zaman içerisinde kendisinden soğuduğunu söyleyen ve aile hayatında huzursuzluk yaşayan birçok insan, bu mucizevi duaları tatbik ettikten sonra eşlerinin kendilerine yeniden aşık olduğunu ve aile hayatlarının yeniden huzur dolduğunu dile getirdiler.

7- Eski eşini veya eski sevgilisini geri döndürmek isteyen ve onun aşkı ile yanıp tutuşan birçok okuyucum, bu duaların fazileti ve bereketi ile yeniden eski sevgilisine kavuştuğunu veya eski eşini yeniden kendine kopmaz bir bağla bağladığını ifade ettiler.

8- Gün içerisinde kendisini daima yorgun ve bitkin hisseden ve hayat enerjisinin adeta çekilip elinden alındığını düşünen birçok okuyucum, Her Kapıyı Açan Murâd Duaları sayesinde yeniden enerji ile dolduklarını ve kendilerini muhteşem hissettiklerini beyan ettiler.

9- Daha önce girişmiş olduğu her türlü ilişkide başarısızlık yaşayan ve diğer insanlarla ilişki kurma konusunda sürekli sorunlarla karşılaşan bir çok okurum, bu dua kitabındaki mucizevi dualar sayesinde birçok insanın gözdesi ve baş tacı haline geldiklerini ifade ettiler.

10- Toplum içerisinde kendini ifade edemeyen ve özgüven problemleri yaşayan birçok insanın bu kitapta bulunan mucizevi duaları uyguladıktan sonra muhteşem bir özgüven potansiyeline kavuştuklarını ve adeta cesaret hapı almış gibi yeniden doğduklarını gördüm.

11- Daha önce hiçbir şekilde iyileşme umudu olmayan farklı hastalıklara yakalanan insanların bu dua kitabında yer alan şifalı dualar sayesinde en tatlı şifaya nail olduklarına şahit oldum.

 

Evet, buna benzer daha birçok konuda mucizevi değişimler ve muhteşem dönüşümler yaşayan yüzlerce okuyucum oldu ve bu okuyucularım bana bu dua kitabı hakkında oldukça olumlu geri dönüşlerde bulundular.

Bu nedenle ben de her seferinde bu dua kitabını hazırlamış olduğum için kendimi bahtiyar hissettim ve iyi ki bu mucizevi duaları bir araya getirip insanlara hizmet ettim diye Cenab-ı Hakk’a şükranlarımı sundum.

Evet bu dua kitabında her konu ile ilgili onlarca mucizevi dua görecek ve bunları uyguladıktan sonra sen de kısa zaman içerisinde hayatında muhteşem değişimlere şahit olacaksın. Bu konuda gerçekten iddialıyım, çünkü bu mucizevi duaları doğru şekilde uygulayan binlerce insanın hayatı değişti, sıra sende inşallah.

 

√ Daha önce birine açılmak istediğinde bunu yapacak cesareti kendinde bulamadın mı?

√ Eşinin sevgisini gerçek anlamda kazanmak ve onun sana delicesine aşık olmasını sağlamak mı istiyorsun?

√ Toplum içerisinde her türlü başarıya imza atan muhteşem bir insan olarak mı anılmak istiyorsun?

√ Herhangi bir ortamda tam bir özgüvene sahip olmak ve içindeki aşağılık kompleksini tamamen alt edip özgürleşmek mi istiyorsun?

√ Maddi darboğazdan kurtulup zenginliğe ulaşmak ve israf etmeden her türlü harcamayı yapabilecek birikime ve maddi varlığa ulaşmak mı istiyorsun?

√ Zekanın ve düşünme kabiliyetinin artmasını mı temenni ediyorsun?

√ Derslerde daha başarılı olmak ve okuduğun herhangi bir yazıyı veya çalıştığın  herhangi bir konuyu kısa sürede anlamak mı istiyorsun?

√ Seni terk eden herhangi bir insanın muhabbetini yeniden kazanmak ve onu kendine kopmaz bir bağla bağlamak mı istiyorsun?

√ Daha önce başarısız olduğun herhangi bir konuda göz kamaştıracak bir başarıya ulaşmak ve bu sayede insanların parmakla gösterdiği bir insan haline gelmek mi istiyorsun?

√ Herhangi bir hastalıktan kurtulmak ve tam bir şifaya kavuşmak mı istiyorsun?

√ Yıllardır üstesinden gelemediğin herhangi bir problemi tamamen ortadan kaldırmak ve kendini tam bir özgürlük içerisinde hissetmek mi istiyorsun?

√ Aşk hayatının tam anlamıyla yoluna girmesini ve aşk konusunda gerçek anlamda muhteşem bir potansiyele sahip olmayı mı arzuluyorsun?

√ Beğendiğin ve kendine bağlamak istediğin birinin kalbine hükmederek onu gerçek anlamda kendine aşık etmek mi istiyorsun?

√ Sana zarar vermeye çalışan insanların her türlü zararından ve sıkıntısından kurtulup kendini adeta bir koruma kalkanı altına almak mı istiyorsun?

√ Psikolojik anlamda seni  rahatsız eden her türlü rahatsızlığın üstesinden gelmek ve bu anlamda özgürleşmek mi istiyorsun?

√ Her türlü kötü enerjiden, nazar veya büyü gibi kötülüklerden kurtularak tam anlamıyla rahatlamak ve bütün kötülüklerden uzak durmak mı istiyorsun?

 

Evet Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nda bütün bunları başarabilecek mucizevi dualarla karşılaşacaksın ve bu duaları tatbik ettikten sonra hayatının gerçekten değiştiğini fark edeceksin. Çünkü şimdiye kadar binlerce kişi bu konularda başarıya imza attı, bunun en iyi kanıtı, yazının sonunda bulunan ve her geçen gün artan okuyucu yorumları!

Yukarıda saymış olduğum ve daha sayamadığım her türlü konuda ihtiyacın olan her türlü mucizevi duayı Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabında bulabileceksin.

Bu duaları tarif ettiğim şekilde duanın kabul şartları ve vakitlerine riayet ederek yapman halinde Allah’ın izniyle her türlü muradına kavuşmanın mutluluğunu ve huzurunu yaşayacaksın.

 

Bütün bu güzel gelişmeleri yaşayabilmek için yapman gereken tek şey 60 günlük para iade garantisine sahip olan bu mükemmel dua kitabını indirip okumaya başlamak olacak.

Evet yanlış okumadın, Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı, herhangi bir okurum mağdur olmasın diye tam 60 gün boyunca para iade garantisine sahip. Öyle ki herhangi bir okurum kitaptan memnun kalmadığını dile getirirse kendisine herhangi bir soru sormadan parasını Ekitap Noktası üzerinden iade ediyorum. Konunun detaylarını Sıkça Sorulan Sorular üzerinden okuyabilirsiniz.

 

Kısaca Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nı herhangi bir risk faktörü olmadan ve hiçbir şekilde mağdur olmayacağını bilmenin huzuru içerisinde rahatlıkla satın alabilirsin.

 

Evet, kaybedecek hiçbir şeyin yok, fakat duaların mucizevi ve sırlı etkisini ve hayatını değiştirme potansiyelini fark ettikten sonra iyi ki Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nı satın aldım diye defalarca şükredeceksin.

 

blankblankblank

 

Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nda bir müslümanın ihtiyaç duyacağı her türlü mucizevi duaya yer vermeye çalıştım ve bu anlamda binlerce okuyucum bana takdirlerini ve şükranlarını iletti.

Bu yorumların bir kısmını aşağıya aldım, yazının sonunda daha nice şaşırtıcı yorum var:

 

“Abdülkadir Çelik Bey’e bu güzel dua kitabını hazırladığı için binlerce teşekkür ederim, çünkü onun sayesinde annemin yıllardır devam eden rahatsızlığı tamamen ortadan kalktı.” Büşra Ç./ Kastamonu

 

“Daha bir ay öncesine kadar tamamen özgüvensiz bir şekilde hayatına devam eden ve insanların hiçbir şekilde önem vermediği bir insan olan ben, Kenzül Dua sayesinde artık bütün insanların parmakla gösterdiği biri haline geldim. Özgüven sorunum tamamen ortadan kalktı ve şimdi kendimi son derece cesur biri olarak görüyorum.” Hakan K. /İstanbul

 

“Kız arkadaşım bana ihanet ettikten sonra dünyam başıma yıkılmıştı ve ne yapacağımı bilemediğim için intihar etmeyi bile düşünmüştüm. Fakat Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı benim hayatımı kurtardı ve kız arkadaşım benden defalarca özür dileyerek bana geri döndü. Artık birlikte huzurluyuz ve bana bütün kalbiyle bağlı.” Serkan F. /Adıyaman

 

“Kocamın beni terk edip gitmesi hayatımı allak bullak etmişti ve adeta yıkılmıştım. Dünya başıma yıkılmıştı ve ben bir hiç olmuştum. Fakat Kenzül Dua kitabındaki sırlı dualar sadece kocamın geri dönmesini değil aile hayatımızın da muhteşem bir şekilde dönüşmesini sağladı.” Hande L. /Bolu

 

“Derslerimde hiçbir şekilde başarı gösteremiyordum, hocalarım benden daima şikayetçiydi. Çünkü hiçbir dersi tam anlamıyla çalışamıyor ve çalışsam bile anlayamıyordum. Ne var ki Kenzül Dua Kitabındaki başarı duaları beni yeni bir insan haline getirdi. Artık her dersi rahatlıkla anlayabiliyorum ve sınıfın gözdesi haline geldim.” Nurten Z. / Konya

 

“Panik atak rahatsızlığım yıllarca kullandığım ilaçlara rağmen bir türlü geçmedi ve bu rahatsızlık bana ecel terleri döktürdü. İyi ki Kenzül Dua Kitabı ile karşılaştım ve çok şükür panik atak rahatsızlığım Allah’ın dilemesiyle tamamen geçti.” Kerim T. / Ankara

 

Evet, Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı ile ilgili bize aktarılan yorumlardan sadece bir kısmını sizinle paylaştım. Şunu kesinlikle söyleyebilirim ki buna benzer hemen hemen her konuda yüzlerce farklı yorum gelmekte ve okuyucularım bu konuda banaher fırsatta minnetlerini ve şükranlarını ifade etmekteler.

 

 • Ekitap Noktası Güncellemesi: Bu sayfanın altında yorumlar kısmına onlarca yorum gelmeye başladı, bu yorumları da çok dikkatli bir şekilde okuyun. Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

 

 • Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabını yukarıda da ifade ettiğimiz gibi 60 gün boyunca para iade garantisi altında siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Yani bu dua kitabını aldığınızda kaybedecek hiçbir şeyiniz olmayacak. Fakat kazanacağınız muhteşem yeterlilikler, hayatınızın gerçek anlamda değişmesine vesile olacak. Konunun detaylarını Sıkça Sorulan Sorular ve İade ve İptal Politikası linkleri üzerinden okumanızı tavsiye ederiz.

 

Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabının resmi yayıncısından kısa bir not:

Biz, ekitapnoktasi.com olarak birbirinden etkili eserleri siz değerli okurlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz.

 • Yayın ilkesi olarak sadece başarısına güvendiğimiz kitapların satışını yapıyor ve bu konuda okurlarımıza 60 günlük koşulsuz iade şansı sunuyoruz. Böylece hem eserlerine güvenen yazarlarla çalışıyor hem de okurlarımızın azami memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. Konunun detaylarını Sıkça Sorulan Sorular üzerinden okuyabilirsiniz.

Sayfamızda bulunan yorumlara bakıldığında bu amacımıza ulaştığımızı görerek onur duyuyoruz.

 • Siz de eserler hakkındaki olumlu olumsuz fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarsanız, seviniriz. Çünkü övgüleriniz her ne kadar bizi mutlu etse de eleştirileriniz de bize her zaman daha iyisini yapma konusunda yol gösterecektir.

 

Bu değerli eseri indirmek isteyenler sadece 89 TL karşılığında ve bir seferlik ödeme yaparak kitabı indirip hemen okumaya başlayabilir.

 

blank

blank

blank

 

Çok Önemli Not: Ekitap Noktası olarak bütün alışverişlerinizde Shopier ve İyzico güvencesini size sunuyoruz. Ekitap Noktası’nın kredi kartı veya banka kartı ile yapılan işlemlerde Shopier ve İyzico altyapısını kullandığını belirtmek istiyoruz.

Kısaca bu sayfadan kitabı satın aldığınızda Ekitap Noktası, Shopier ve İyzico güvencesi ile içiniz rahat bir şekilde hiçbir endişeye kapılmadan kitabınızı indirebilirsiniz. Kitabı satın aldıktan sonra, en geç 1 saat içerisinde kitabınız e-posta adresinize gönderilecek ve gönderilen linke tıklayıp kitabı indirerek hemen okumaya başlayabileceksiniz.

 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

1. Bu mucizevi dualarının etkisini ne zaman görmeye başlarım?

Bu mucizevi dualarının tam etkisini görebilmek için kitabın içindeki “duanın kabul şartları” bölümüne tam manasıyla riayet etmen gerekir. O şartları yerine getirmen halinde Allah’ın izniyle en kısa zamanda duan kabul olur.

2. Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nda nasıl dualar yer alıyor?

Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nda yer alan dular, bir kişinin hayatı boyunca karşılaşacabileceği her türlü durumuna çözüm sunan oldukça etkili ve sırlı dualardır. Birini kendine aşık etmek, birini kendinden soğutmak, eşini kendine delicesine bağlamak, sana yüz vermeyen kişiyi çılgınlar gibi aşık etmek, zenginliğe kavuşmak, şifaya ulaşmak, özgüven kazanmak veya giden sevgiliyi geri getirmek gibi onlarca konuda çok etkili dualar var.

3. Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı’nda yer alan dualar gerçekten de işe yarıyor mu?

Evet, kitaptaki uygulamaları doğru bir şekilde uygulayan herkes, Allah’ın izniyle en kısa sürede duasının sonucunu görüyor, bunu binlerce okuyucu yorumları da gösteriyor.

4. Bu duaların yapılması günah mıdır veya sakıncalı mıdır?

Asla! Çünkü dua, kul ile Rabb’in arasındaki en görkemli iletişimdir ve bu iletitşim tepeden tırnağa sevap doludur. Zaten Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı‘nda büyü ve sihri çağrıştıran herhangi bir uygulama yoktur. Başta da söylediğimiz gibi buna gerek de yoktur. Çünkü bu dualar, en etkili büyülerden bile katbekat daha etkilidir.

5. Murad Duaları Kitabında Yer Alan Bütün Dualar Gönül Rahatlığı ile Okunabilecek, Kaynağı Belli Olan “Sahih Dualar” mıdır?

Dua etmek ciddi bir icraattır. Hatta bir hadis-i şerifte geçtiği gibi dua etmek ibadet hükmündedir (Buhari, Müslim). Bundan ötürü dua eden kişi okuduğu dua sözlerinin güvenilir olduğundan emin olmalıdır.

Ne yazık ki dua kitaplarının pek çoğunda aktarılan dua sözlerinin kaynağı verilmemektedir. Bu da duayı okuyan müminin aklında bazı soru işaretlerinin uyanmasına neden olmaktadır. Halbuki Murâd Duaları Kitabı, bu konuda bir istisna teşkil etmektedir ve kitaptaki duaların kaynağını okuyucu ile paylaşarak objektif bir eser olduğunu ispatlamaktadır.

Kitapta her dua içinde dua sözleri ile ilgili ayet ve hadis numaraları verilerek bilgilerin doğruluğu teyid edilmiştir. Ayrıca kitabın sonunda duaların alındığı tüm kaynaklar liste halinde verilmiştir. Yani Murâd Duaları Kitabında geçen tüm dualar tereddütsüz biçimde okunabilecek etkili ve sahih yakarışlardır.

6. Murad Duaları Kitabında Sadece Duaların Sözlerine mi Yer Verilmiş, Eserde “Dua Etme Adabı” ile İlgili Önemli Bilgiler Bulunuyor mu?

Dualar da her türlü ibadet gibi belli kurallara ve kaidelere göre yerine getirilmelidir. Çünkü kişi dua ederken sıradan bir istekte bulunmaz. Unutulmamalıdır ki dua eden mümin sesini yüce Rabb’ine ulaştırmak istemektedir. O halde dua ederken nasıl davranacağını bilmeli ve dua etme adabını layıkıyla yerine getirmelidir.

Genel olarak dua etmenin kuralları İslami anlayışta bellidir ve her mümin bunları bilmelidir. Ancak farklı dualara özgü farklı davranış biçimleri de bulunmaktadır ve bunlar hakkında hadislerde ve büyük alimlerin beyanlarında bilgiler bulunmaktadır.

 • Murad Duaları Kitabında dua etmenden önce yapılması gerekenler, dua sözlerinin nasıl okunması gerektiği, dua sözlerinin kaçar defa okunacağı ve duaya ne kadar süre devam edileceği gibi hususlarda bilgiler de bulunmaktadır.

Kitabın hem “dua sözleri” hem de “dua etme adabı” ile ilgili bilgi vermesi sayesinde okurlar herhangi bir tereddüte düşmeden dualarını niyaz edebilmektedir.

 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

129 thoughts to “Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı Resmi İndirme Sayfası”

 1. Avatar Sena dedi ki:

  Gerçekten çok şaşırdım, duaların gücüne önceden inanmazdım. Nasıl olur da bu kadar etkili olur? Yıllardır peşinden koştuğum adam bana geri döndü, size teşekkür ederim çok çok. Allah sizden ebeden razı olsun, hayalime ulaşmama vesile oldunuz.

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, içtenlikle ve doğru duayı yapan, duanın kabul şartına ve zamanına uyan herkes sizin gibi muradına kavuşur inşallah. Bu, duaların ne kadar güçlü olduğunun kanıtıdır.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

   1. Avatar musa dedi ki:

    hocam ben iş için dua ettim Allah razı olsun sizden tam istediğim gibi bi iş buldum uzun yıllardır işsizdim Allah razı olsun

    1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

     Çok şükür değerli kardeşimiz. Allah herkese hayırlı rızık kapıları açsın inşallah.

     Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 2. Avatar Yasin dedi ki:

  bu kitabı bende satın aldım çok güzel hazırlanmış duaları okurkende huzur buluyorum. ama henüz bir gelişme yok. gelişme olursa yazarım ama dualar insana huzur veriyor.

  1. Avatar Yasin dedi ki:

   Ortalama bir ay önce yorum yazmıştım. Gelişme olursa yazarım demiştim. Ben özgüven ve başarı için dua ediyordum. Son birkaç haftadır çok daha iyi hissediyorum kendimi. Acaba bu durum duaların gücü müdür?

   1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

    Merhaba değerli okurumuz, kusura bakmayın hemen cevap yazamadım.

    Evet, şimdiye kadar kitaptaki özgüven, cesaret ve başarı duaları ile ciddi gelişmeler kaydeden yüzlerce okurumuz oldu. İnşallah sizin bu güzel değişiminiz de daimi olur.

    Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

    1. Avatar Fikret Nur dedi ki:

     Ben nasıl satın alabilirim nolur yardım edin çok zor durumdayım

     1. Merhaba değerli okurumuz, Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabını şu 2 link üzerinden de satın alabilirsiniz. İstediğiniz linki kullanıp kitabı satın alabilirsiniz:

      1. Link: Tıklayın

      2. Link: Tıklayın

      Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin.

 3. Avatar Evrim Tarcan dedi ki:

  selam ben satın aldım bu kitabı size epostada attım satın aldığıma dair 1-2 saat içinde gönderilir yazıyordu aldığım sitede ama 2 saati geçti gönderilmedi hala epostama e-kitap olarak
  Shopier Teşekkürler! Siparişiniz tamamlanmıştır mesajı geldi ama kitabım gelmedi ne zaman gelecek acaba kitap

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, kitabınız gönderilmiştir, lütfen e-posta adresinizi kontrol edip bilgi verebilir misiniz?

   Mutluluklar dileriz.

   1. Avatar Evrim Tarcan dedi ki:

    Tamamdır hocam, kitap gelmiş. Allah razı olsun.

   2. Avatar Tahsin dedi ki:

    önceden bu kitaba ve etki gücüne hiç ama hiç inanmadım ama sonra bir rüya gördüm bunun üzerine kitabı alıp okumaya başladım size derdimi ayrıca anlatacağım özelden ama şu kadarını söyleyeyim bu kitap benim kurtuluşum oldu allah razı olsun kurtuldum sayenizde size özelden yazacağım işallah

   3. Avatar Volkan dedi ki:

    Bu kitap kitapçılarda yok mu? Acaba.

    1. Merhaba

     ekitapnoktasi.com’da satılan kitapları başka hiçbir yerde bulamazsınız. Tüm kitaplar PDF formatında olup telif hakkı alınmıştır ve başka yerde satışı yasaktır.

 4. Avatar Melike dedi ki:

  Hocam güzel bir çalışma yapmışsınız ALLAH sizden razı olsun inşallah.

  Ama benim kredi kartım yok. ben kitabı nasıl alacağım.

  acaba başka bir şekilde kitabı alabilirmiyim? mesela havale yapabilirmiyim? ya da eft olur mu?

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli kardeşimiz, Ekitap Noktası olarak hem Kredi Kartı ve Banka Kartı ödeme seçenekleri sunuyoruz hem de Banka Havalesi ve EFT ödeme seçenekleri var.

   Kredi kartı ile ödeme yapmak için satın al butonunu tıklayıp yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

   Banka Havalesi veya EFT seçenekleri için ekitapnoktasi@gmail.com‘a bir mesaj atmalısınız, size en kısa zamanda ödeme yapıp kitabı satın almanız için yardımcı olacağız.

   Mutluluklar dileriz.

   1. Avatar Ramazan dedi ki:

    Hocam bu dualar nasıl bu kadar güçlü olabiliyor? Ben daha önce bir sürü dua yapmıştım ama etkili olmamıştı. Ama bu duaları uygulamaya başladıktan hemen sonra etkisini görmeye başladım. Mesela özgüven ve cesaret kazanmak için dua yaptım şimdi çok daha iyi hissediyorum. Ardından annem için şifa duası yaptım annemin sağlık durumu çok iyi oldu. Başka dualarda yapıp size haber vereceğim ama şunu merak ediyorum; bu dualar neden bu kadar etkili farkı ne? Teşekkür ederim.

    1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

     Merhaba değerli kardeşim,

     Bu duaların bu kadar etkili olmasının birçok sebebi var.

     Mesela bu dualar en sahih kaynaklardan alındı ve kitabın sonuna bu kaynaklar eklendi. Dualar sahih olduğu için de çok etkili.

     Sonra, kitapta duaların kabul şartları ve vakitleri en ince ayrıntısına kadar anlatıldı, dolayısıyla okur, ne yapacağını tam anlamıyla kavrayıp duayı en doğru şekilde uygulayabiliyor. Bu da, duanın kabulüne vesile oluyor Allah’ın izniyle.

     Böyle güzel yorumlar aldıkça bu dua kitabını hazırlamış olduğumuz için Yüce Rabb’imize şükrediyoruz. Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 5. Avatar Canan dedi ki:

  Hocam bu kitaptaki duaları deneyen bir arkadaşım duaların çok tesirli olduğunu söyledi. hemen etki ediyormuş. gerçekten bende denesem hemen istediğim olur mu, bu kitaptaki dualar nasıl etki ediyor ya da gerçekten bende de işe yarayacakmı?

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Sorunuzu kitabın yazarına ilettik, en kısa zamanda cevap yazacaktır.

   Mutluluklar dileriz.

  2. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Merhaba Canan Hanım, bize gelen yorumlar, kitaptaki duaların gerçekten de etkili olduğunu gösteriyor. İnsanların yüzde doksanı, duaları doğru bir şekilde yapmaları halinde muratlarına kavuştuklarını ifade ediyorlar. Sizin arkadaşınız bunlardan sadece biri. Bize her gün onlarca olumlu yorum geliyor ve bu durum, bizi şükre sevk ediyor. Allah’a şükrediyoruz ki böyle mucizevi duaları bir araya getirme şerefini bize nasip etti.

   İnşallah dualar, sizin amacınıza ulaşmanıza da vesile olacaktır. Aksi takdirde 60 günlük para iade garantisinden istifade edersiniz.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 6. Avatar Betül Fatma Çelik dedi ki:

  hocam benim annem kuruntudan ve vesveseden çok sıkıntıya düşmüştü. adeta panik atak olmuştu. doktorlara götürdük ama moralini ruh halini değiştirsin dediler. biri antidepresan verdi annem kullanmadı. ailece tüm hayatımız kötüydü. Allah sizden razı olsun sizin kitabınızdaki dualar sayesinde artık eskisinden çok daha iyi. duaları okuyor ve huzur bulduğunu söylüyor. gün içinde sıkıldıkça okuyor. artık eskisi gibi sinirli değil. herşeyi dert etmiyor. bize de daha iyi davranmaya başladı. Size ne kadar teşekür etsem azdır. Allah razı olsun tekrardan

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, kitabımızda bulunan dualar annenizin durumunda olan yüzlerce kardeşimize ciddi anlamda katkı sağladı. Bunun gibi daha birçok psikolojik rahatsızlığa da kesin çözüm oldu Allah’ın izniyle. Annenizin ellerinden öperiz. Lütfen bize de dua etsin.

   Selam ve dua ile…

  2. Avatar Sinem dedi ki:

   Hangi dualar olduğunu buraya da yazın lütfen. Benim arkadaşım da daha önce bu kitabı almış, içindeki dualarla şimdiki eşi ile evlenmiş. Ama kitabı kaybetmiş. Ne olur bana da yardımcı olun.

   1. Merhaba değerli okurumuz, bahsettiğiniz arkadaşınıza söyleyin, bizimle iletişime geçsin lütfen. Kitabı bir kez satın aldıysa, ömür boyu kullanma hakkına sahiptir. Kitabını yeniden gönderelim.

    Allah size de mutluluklar versin.

 7. Avatar La Tahzen dedi ki:

  Benim kimseye anlatamayacağım özel bir sorunum vardı. çok çaresiz kalmıştım. bir çıkış yolum yoktu. ama sizin kitabınızdaki duaları okuyunca vesile oldu. şer olan şeyler teker teker bitti ve hayırlı şeyler oldu. tabi her şey Allahtandır yani hayır da şer de ondandır ama birşeyler vesile olur. çok şükür sıkıntılarım şu an bitti ve hayırlı kapılar açıldı. bu güzel gelişmelere vesile olan herkesten Allah razı olsun

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Bu duruma gerçekten çok sevindik. Dilerseniz bize özel sorununuzu özelden de yazabilirsiniz: ekitapnoktasi@gmail.com

   Allah size daima mutluluk ve huzur bahşetsin inşallah.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 8. Avatar Müslüm Taştan dedi ki:

  Esselamün Aleyküm değerli kardeşlerim
  Ben gördüğüm her dua kitabını alan bir kardeşinizim. daha çocukken duaların ne kadar tesirli olduğunu bizzat yaşamış ve denemiş bir kişiyim. o nedenle elime geçen her dua kitabını mutlaka alırım. geniş bir dua kitapları arşivim var. ama diyebilirim ki bu eser gerçekten çok kapsamlı ve çok iyi. tabi bizim gibi uzak memlekette olunca insan dini şeylerin kıymetini daha da anlıyor. ben şu anda ailemle Portekizdeyim. Buralarda insan her şey hasret kalıyor. Biliyorum. lafı biraz uzattım. Hakkınızı helal edin. Sonuç olaraktan diyebilirim ki gerçekten güzel bir kitap çıkmış. Allah elbette yazarına ve emeği geçenlere ecrini verecektir inşallah (amin) Allah razı olsun tekrardan

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Sıla hasreti çeken ve vatanından ayrı düşen herkese Yüce Mevlâm sabır versin.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 9. Avatar Pınar çakan dedi ki:

  Hocam ben kitabı alırken kitabı geri iade etmeyi düşünerek aldım. bence etkili değildir diyordum. yani içimde şüphe vardı. ama ben kitabın başında dediğiniz şeyler dikkat ettim. orada duaları inanarak içten okumak lazım diyordu. ben de öyle okudum. ayrıca dualardaki her şeyi harfi harfine yerine getirdim. ben iki dua okudum biri aile huzuru ile ilgiliydi. aile geçimsizliği hakkındaydı. Diğer ise rızık bereket konusundaydı. dualardan sonra aile huzurum gerçekten yerine geldi. kocam ile aramız artık çok iyi. acaba bu bereket duasının da sonucunu görürmüyüm. yoksa çok mu sabırsızım. bilmiyorum. bir de başka bereket duası okusam faydası olur değil mi hocam

 10. Avatar Erdi Sönmez dedi ki:

  Merhaba ben kitapta havas ilmi ile alakalı bilgilerin olup olmadığını soracaktım. acaba kitapta havas, rukye vb uygulamalar var mı hüddam konusunda bilgi bulunuyor mu acaba

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Sorunuzu kitabın yazarına ilettik. En kısa zamanda cevap yazacaktır.

   Mutluluklar dileriz.

  2. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, lütfen kusura bakmayın. Yoğun İslami çalışmalarımız nedeniyle hemen cevap yazamıyoruz.

   Kitabımızda, çok tesirli olan yüzlerce muhteşem ve mucizevi dua var. Onları yaparsanız rukye ve hüddam gibi tehlikeli uygulamalara bulaşmadan muradınıza kavuşursunuz. Lütfen İslâmi olarak riskli ve tehlikeli uygulamalardan uzak durun, ciddi musibetlere maruz kalabilirsiniz.

   Onun yerine masum duaların mucizevi gücüne inanın. Göreceksiniz ki duanın gücü, her şeyden üstündür.

   Allah’a emanet olun.

 11. Avatar Sedat5625 dedi ki:

  Ben netten değil de kapıda ödeme yapmak istiyorum. kargo bize mi ait yoksa kargo da fiyatın içinde mi?

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, kitabımız PDF formatında olduğu için kargo ile gönderimi yapılmaz, yani kitap dijital bir kitap olduğu için ev adresinize teslim edilmez.

   Ödeme işlemini takiben kitabın indirme linki, e-posta adresinize gönderilir. Ve siz birkaç dakika içinde kitabı bilgisayar, tablet veya telefonunuza indirip hemen okumaya başlayabilirsiniz.

   1. Avatar büşra dedi ki:

    Allah sizden razı olsun. Kenzül Dua kitabı hayatımı değiştirdi artık duanın mucizevi gücünü çok iyi biliyorum çünkü bunu defalarca hayatımda gördüm. Kitabı hazırlayan kişiden Allah razı olsun her müslüman bu müthiş duaları okumalı.

    1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

     Çok teşekkür ederiz değerli mümin kardeşimiz. Sizin gibi değerli insanların yaşamış olduğu mucizevi değişimler, böyle bir kitap hazırladığımız için bizi şükre sevk ediyor. Allah sizden de razı olsun.

     Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

   2. Avatar Zorer dedi ki:

    Tek kelimeyle mükemmel ALLAH razı olsun

 12. Avatar Şevket Karahan dedi ki:

  Benim hayatım sizin kitapla değişti desem abartı olmaz inanın. Ben bir mobilya şirketinde çalışıyorum. işim gereği her ürün çıktığında sunum yapmam lazım. ama önceleri her sunumda kalbim güm güm atıyordu. saatlerce ön hazırlık yapmama rağmen notlarımda yazanları dahi unuttum. eserdeki cesaret dualari ile özgüven ile alakalı kısmları okudum. bendeki değişimi iş arkadaşlarım da fark ettiler. her sunum öncesi bu duaları okuyup öyle salona giriyorum. Vallahi her şeyi yeni baştan yazdım artık çok daha rahatım Allah bin kere razı olsun sizden

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, kitaptaki cesaret duaları vesilesi ile özgüven ve cesaret kazanan birçok okuyucumuz oldu, bize de bu durumu anlattılar.

   Siz de bu kişilerden birisiniz, sizin adınıza çok sevindik. Sizin gibi güzel gelişmeler yaşayan insanları gördükçe iyi ki bu kitabı hazırlamışız, diyoruz.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 13. Avatar Cevdet dedi ki:

  Değerli hocam SELAMÜN ALEYKÜM
  hocam benim sıkıntım ezberim yok. ne yapsam da duaların sözlerini ezbereleyemiyorum. hiç aklımda kalmıyor. acaba ben duadaki sözleri yazıdan okusam olur mu

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Aleyküm selam değerli okurumuz, duaları ezberlemek zorunda değilsiniz zaten. Dua sözlerini herhangi bir yere yazıp okumanız mümkün olduğu gibi telefon ekranından okumanız da mümkündür.

   İnşallah siz de en kısa zamanda duanızın kabulüne şahit olursunuz.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 14. Avatar Gülistan dedi ki:

  Ben geçenlerde rüyamda kedi görmüştüm. Rüyanın yorumunu merak edip internette dolaşınca sizin kitap hakkında yorumları gördüm herkes iyi bahsediyordu. Bende öyle tesadüfle gördüm.
  Çok şükürki sizin kitabı görmüşüm. Rabbim ne eylerse güzel eyler. Bu kitapda inşallah iyi şeylere vesile olur
  Hocam bizim durumumuz eskiden çok iyiydi. hiçbir sıkıntımız yoktu.
  ama ne olduysa oldu birden herşey ters gitti. borç, kredi, faturalar hepsi bir anda geldi. gün olduki 1 liraya muhtaç kaldık. Benle annem çok ağladık çok dua ettik. dayımgiller sayesinde geçindik. Allah onlardan razı olsun.
  Allah da biliyor ya kitabınızı almak isterim ama şu an bu parayı ödeyemem.
  Rabbim içimden geçenleri biliyor ne kadar iyi niyetli olduğumu da biliyor
  etrafımda hastalar var, maddi durumumuz kötü. bütün bunların düzelmesini istiyorum.
  Rica etsem bana bir dua öğretir misiniz yada önerir misiniz?
  çevremdekilere de yardımcı olmak isterim
  Teşekkürler…….

 15. Avatar Ayşenur dedi ki:

  Hocam ben memur olmak için çok dua ettim. 4444 duasını yaptım. Kenzül arşı yaptım daha birçok dua yaptım ama olmadı. Acaba sizin kitabınızdaki dualar faydalı olur mu? Ben aslında öğretmenlik mezunuyum. Ama bizde kadro açılmıyor ben de memur olmak için sınavlara giriyorum. O da bir türlü olmuyor. Bir süre önce demek ki nasip değilmiş deyip bıraktım dua etmeyi. Ama sizin kitapla ilgili içimde garip bir his var. Alıp denemek istiyorum. Tabi her şey nasibine varır. Bunun bilincindeyim ama yine de bir kez daha deneyeceğim inşallah

 16. Avatar İLKNUR dedi ki:

  hocam nette herkes bu kitaptan bahsedince benim de ilgimi çekti. Açıkçası almak istiyorum. Fiyatı ne kadar acaba eski fiyat hala geçerli mi yoksa arttı mı fiyat?

 17. Avatar Emanet Çelik dedi ki:

  Arkadaşlar benle arkadaşım şu an bakıyoruz da bir şey anlamadık. Ne demek bu dijital kitap yani pdf kitap. yani kitap bizim telefonumuza mı gelecek nasıl olacak. yani internetsiz durumda kitap okunamayacak mı, lütfen bilgisi olan paylaşsın

 18. Avatar Yusuf dedi ki:

  Hocam ben eve gelince bir uyku bastırıyor kendimi tutamıyorum. bir de çok unutkan oldum. Her gün yorgun kalkıyorum. Bir de pek çok kere aynı kelimeleri tekrarlıyorum konuşurken. Evde de ağır bir kasvet gibi bir şey var. Bir dostum üzerimde nazar olabilirmiş diyor. Ben kitapta nazara karşı dua olup olmadığını merak ettim. Eğer o dualar varsa ben de alırım Allah’ın izniyle.

 19. Avatar Özlem dedi ki:

  Arkadaşlar dua ettiğinizde diğer tüm müslümanlara da dua edin. Çünkü çok kişinin duaya ihtiyacı var. Duaları birbiri için okumak çok hayırlıdır. Ben bu kitaptaki duaları işlerin açılması için okudum. Az daha bizim işyerini kapatıyorduk. Ama sonra rızık kapısı açıldı. Allah lütfunu esirgemedi. Ben dua vesilesidir diyorum. Duaların her derde deva olduğunu düşünüyorum. Allah inşallah size de karşılığını verir. amin

 20. Avatar Musa Güller dedi ki:

  Hocam ben kitabı aslında evdeki öğrenci çocuklarım için aldım. Kitaptaki zihin açıcı dualar, unutkanlık için dualar ve başarı dualarını okuyorlar. Tabi hocam çocukların huyları da çok değişti. Daha mülayim daha sakin oldular. Duaların böylesine etkileri de var mı acaba?

 21. Avatar Türkan dedi ki:

  hocam bu barışma duaları var kitapta. acaba onları sadece beyler ile hanımlar arasında mı okumak lazım. yani karı koca arasındaki muhabbeti artırmak için mi gerekiyor. Benim çocuklarımla aram iyi değil. Büyük oğlumla iki yıldır bir aramız düzeliyor bir bozuluyor. Ayrıca küs olduğum akrabalar da var. Buradaki duaları bu konularda da okuyabilir miyim acaba

 22. Avatar İbrahim Polat dedi ki:

  Kitabı babamda gördüm. Tablete indirmiş her gün okuyor. Vücut ağrıları için almış. Dediğine göre dualara başladıktan sonra ağrıları hafiflemiş. Allah sizden razı olsun. Babamı uzun bir aradan sonra ilk kez dinç ve mutlu gördüm. not: Babam benden önce e-kitapla tanışmış. Bu da sizin sayenizde oldu. Ben bu kavramla yeni tanıştım. Cahilliğime verin 🙂 güzel bir eser, Babam adına Allah razı olsun Teşekkürler

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Merhaba, babanıza bizim adımıza selam söyleyin. Geçmiş olsun. İnşallah tam şifaya mazhar olur, dualara devam etmesini tavsiye ediyoruz.

   Evet, artık ekitap okuma oranı artıyor. Allah’a emanet olun.

 23. Avatar Filiz dedi ki:

  Hocam şok edici bir durum yaşadım. Benim iki seneden beridir sevdiğim bir çocuk vardı. Bir türlü onu etkilememiştim. Son şans olarak sizin kitaptaki evlenmek için duaları okudum. Dualarda hep onu düşündüm. Çocuk benimle evlenmek istediğini söylüyor. Birkaç güne gelip isteyecekler. Sevinçten dilim tutuldu. İnşallah mutluluğum bozulmaz. Bana dua edin hocam. Darısı herkesin başına. Allah razı olsun

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, mutluluğunuz daim olsun inşallah. Bu konuda sizin gibi muradına kavuşan birçok insan bulunmakta.

   Lütfen siz de bizim için dua edin. Allah’a emanet olun.

 24. Avatar Hak Yol İslam dedi ki:

  Eğer duaları sahih kaynaklardan almışsanız, diyecek yok. Allah razı olsun. Ama yok duaları gelişigüzel bir araya getirmişseniz vallahi de bilin ki vebali de var.

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, kitabımızda geniş bir kaynakça bölümü bulunmakta, orada müracaat ettiğimiz bütün sahih ve muteber kaynakları sırasıyla aktardık.

   Tarihte bütün İslâm alimlerinin müracaat edip mucizevi etkilerini gördükleri tesirli dualar yer almakta kitapta.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

   1. Avatar Selin Sönmez dedi ki:

    Hocam merhaba kaç gündür deli gibi nettir dolaşıyorum karşıma kitabınız ve yapılan yorumlar çıktı ben bu kitabı alıp okumak istiyorum lakin şöyle birşey söz konusu benim sevdiğim erkek başkasını seviyor. Bu kitabın banada faydası olur mu? Selin

    1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

     Merhaba değerli okurumuz, açıkçası kitabımızda bulunan etkili dualar, sizin durumunuzda olan birçok kişiye fayda sağladı ve bu duaların bereketi ile birçok okurumuz, gönlünün muradına kavuştu.

     Kitapta, özellikle duaların kabul şartları ve duaların kabul vakitleri konusunda detaylı açıklamalar yapılmıştır; zaten bu duaların çok etkili ve güçlü olmasını sağlayan temel etken de budur. Ayrıca kitaptaki duaların etki gücü ve tabiri caizse enerji potansiyeli de oldukça yüksektir.

     İnşallah siz de en kısa zamanda gönlünüzün muradına kavuşup mesut olursunuz. Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

     1. Avatar Selin Sönmez dedi ki:

      Evet vallahi oldu sevdiğim erkek bana aşık olduğunu söyledi. Kitaptaki 4 duayı yaptım. Hangisi etkili oldu bilmiyorum ama artık ne önemi var ki sonuç önemli değil mi? Allah’ım sizden bin defa razı olsun. Selin

     2. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

      Selin Hanım, bu duruma defalarca şahit olduk. İnşallah mutluluğunuz daim olsun.

      Allah’a emanet olun.

 25. Avatar Burcu Akkuş dedi ki:

  Huzur duası okudum ve gerçekten içim açıldı. Allah razı olsun. Kitapta her konuda dualar var. Hangi meselede sıkıntım varsa açıp okuyorum. İnşallah yaptığınızın karşılığını Allah ziyadesiyle verecektir. Elinize sağlık

  1. Avatar melda dedi ki:

   Hocam ben de bu dualar sayesinde huzur buldum hastalık için yaptığım dualar sayesinde cildimdeki lekelerde yok oldu özgüvensiz bir insan olduğum halde cesaret duaları ile kendimi müthiş hissediyorum acaba kitaptaki bütün dualar böyle etkilimi bu nasıl oluyor

 26. Avatar Cesur ABAY dedi ki:

  Hocam biz iki kardeşiz. Acaba bir kitap alsak ve ikimiz de ayrı ayrı indirip okusak hakka girer miyiz. Yani iki kitap mı alalım yoksa bir tane alıp ikimiz de okuyalım mı?

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli kardeşimiz, bu durumu yazarla görüştük, bize şu cevabı verdi:

   “İki kardeşin bir kitap almaları tabi ki yeterli olacaktır, fazladan ödeme yapmalarına hiç gerek yok. Lütfen bize de dua etsinler.”

   Mutluluklar dileriz.

 27. Avatar Orhan dedi ki:

  Ben yardım duası okudum. Gerçekten de çok iyi oldu. Tabi ALLAH yardımı kulların eliyle gönderdi. ALLAH razı olsun sizden inşallah.

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, böyle hayırlı bir duruma bizi vesile eden Cenab-ı Hakk’a şükürler olsun.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 28. Avatar Nurdan dedi ki:

  Kitap hakkında çok güzel yorumlar yapılıyor birçok yerde rastladım. Ama biz öğrenciyiz. Fiyatı bize biraz pahalı geldi.

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, maddi anlamda gerçekten zor durumda olanlara ve özellikle de öğrencilere yazar yardımcı oluyor. Bunun için ekitapnoktasi@gmail.com adresine yazarsanız durumunuzu yazara iletip size dönüş yapmasını sağlarız.

   Mutluluklar dileriz.

 29. Avatar Halit Belli dedi ki:

  Hocam bende zayıflamak için dualar mucizevi etkiler bıraktı. iki haftada bile çok iyi kilo verdim. Daha önce kilo vermeye çalışırken hemen pes ediyordum. ama bu duaları okuduktan sonra çok iradeli oldum. Daha önceki zayıflama çalışmalarım hiç 3 günü geçmedi. ama şimdi tam 15 gün oldu. Allah razı olsun.

  1. Avatar Semra dedi ki:

   Bende de aynı şeyler oldu zayıflamaya başladım bu nasıl oluyor şaşkınım devam edip sonuçları paylaşacağım

  2. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Değerli okurumuz, size bu duaları sürekli yapmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü birçok kişinin yeme arzusuna ve aşırı tüketim isteğine engel olan bu dualar, gerçekten de çok etkili.

   Ayrıca diğer duaları da uygulayın, lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 30. Avatar Özge Öntürk dedi ki:

  Sizinle özelden nasıl iletişime girebilirim?

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Değerli okurumuz ekitapnoktasi@gmail.com‘a durumunuzu yazın. Sorunuzu yazara iletip en kısa zamanda cevap vermesini sağlayacağız.

   Mutluluklar dileriz.

 31. Avatar Suna Tamgüler dedi ki:

  Keşke kitabın basılı hali olsaydı. Ben hiç ekitaba alışamadım. Öyle bir imkan yok mu, bir de kitabın matba halini çıkarsanız olmaz mı?

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, bu soruyu yazara bildirdik, şu cevabı verdi:

   “Birlikte çalıştığımız ekiple bunun çalışmasını yapıyoruz. Uzun vadede böyle bir çalışmamız olacak inşallah. Ama şimdilik Kenzül Dua Kitabı’nı yalnızca ekitap olarak okurlarımıza sunabiliyoruz.”

   Mutluluklar dileriz.

 32. Avatar Hiranur dedi ki:

  4 yıldır gerçekleşmeyen bir dileğim vardı. Allah razı olsun şimdi oldu. Biraz bekledim ama hayırlısı oldu. Tabi sizin kitabın katkısı da oldu. Çünkü ben duaları okumaya başlayınca her şey değişti. Teşekkürler Allah razı olsun

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Değerli okurumuz, dileğinizin gerçekleşmiş olmasına çok memnun olduk. İnşallah daima güzellikler yaşarsınız.

   Sizin gibi birçok okurumuzun güzel haberini almak bizi derinden mutlu ediyor.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

   1. Avatar Fikret Nur dedi ki:

    Allah rızası için bana da yardım edin. Eşimden ayrılmak üzereyim bir çocuğum var nasıl alabilirim kitabı daha önce internet üzerinden hiç bir alışveriş yapmadım bilgim yok nolur yardım edin lütfen çok zor durumdayım

    1. Merhaba değerli okurumuz, bu kitaba aşağıdaki 2 link üzerinden de ulaşabilirsiniz. İstediğiniz linke tıklayıp ilerleyerek kitabı satın almanız mümkün. Bu işlemden sonra size kitabı göndereceğiz zaten.

     1. Link: Tıklayın

     2. Link: Tıklayın

     Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa bizimle ekitapnoktasi@gmail.com üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

 33. Avatar SEVİLAY dedi ki:

  MERHABA

  KİTABINIZDA EVLATLARIMIZIN HAYIRLI EVLİLİK KAPILARININ AÇILMASI İÇİN DUA VARMIDIR AYRICA BEN BİLGİSAYAR KULLANMIYORUM BIR YAKINIMA YAZDIRDIM PDF BASIM OLUYORMUŞ BU ŞEKİLDE BASTIRIP OKUMAMIZ MÜMKÜNMÜ TEŞEKKÜRLER

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, kitabımızda bir müslümanın günlük hayat içerisinde ihtiyacı olan her türlü dilek ve hacet duaları bulunmaktadır. Hayırlı evlilik ve kısmet açma konusunda da çok tesirli dualar var kitapta.

   Kitabın çıktısını alıp okuma şansınız var tabi. Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 34. Avatar sefer dedi ki:

  hocam ben bir ay önce kitabınızı aldım zenginlik duaları ve iş bulma duaları yaptım ama sonuç alamadım iade talebinde bulunup paramı geri aldım ama kitap ta bende kaldı dua etmeye devam ediyorum kusura bakmayın hakkınızı helal edin

 35. Avatar Anonim dedi ki:

  Merhaba hocam yorumlari okudum herkese faydasi dokunmuş allah sizden razi olsun keşke ama bende okusaydim merak ettiim gerçekten bazende almak istediğin herşeyi alamiyorsun neyse hocam ne olursa olsun yine de hep dua edicem çok teşekkkür ederim bize dua etmeyi unutmayin(Rojan yazıcı)

 36. Avatar Rojan dedi ki:

  Merhaba hocam yorumlari okudum herkese faydasi dokunmuş allah sizden razi olsun keşke ama bende okusaydim merak ettiim gerçekten bazende almak istediğin herşeyi alamiyorsun neyse hocam ne olursa olsun yine de hep dua edicem çok teşekkkür ederim bize dua etmeyi unutmayin(Rojan yazıcı)

 37. Avatar Bayan dedi ki:

  Kitapta çok tesirli etkili dualar var çok beğendim. Kitapda emeği geçen herkese Çok Teşekkürler
  Allah’a emanet olun

 38. Avatar Erhan dedi ki:

  Selâmunaleyküm hocam.
  İşlerim sıkıntılı sürekli bir çare arıyorum. İnternette reklamınız gördüm ve sonuna kadar sıkılmadan okudum. Sizden bir istirhamım olacak. Ben kitabı almak istiyorum fakat borcum olsa size daha sonra göndersem olurmu?
  Allaha ve kitabına inanıp yalan söylemek olmaz elim düze çıkınca paranızı yollarım. Kitabı gönderirseniz çok sevinirim.
  Allaha emanet olun

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba, değerli okurumuz, durumunuzu yazara ilettik. En kısa zamanda size dönüş yapacaktır.

   Mutluluklar dileriz.

 39. Avatar Belkıs dedi ki:

  fiyat niye bu kadar fazla diyordum demek ki hak ediyormuş allahım banada kısmetimi bağışladı başta allaha sonsuz şükran sunuyorum sonra da size vesile olduğunuz büyük hayır için teşekkür ediyorum minnettarım

  1. Avatar ayşe yoldas dedi ki:

   kitap nekadar sürede geldi bn aldım ama gelmedi 🙁

   1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

    Merhaba değerli okurumuz, gerekli kontrolleri yaptık, kitabı aldıktan 7 dakika sonra kitap e-posta adresinize gönderilmiş. Eğer e-posta adresinize gelmediyse lütfen güncel bir e-posta adresi verin, kitabı yeniden gönderelim.

    Mutluluklar dileriz.

 40. Avatar Büşra dedi ki:

  Merhaba. Ben iş yerimde çok sorun yaşıyordum. Her hareketime karışıyor sürekli yöneticilerimize beni şikayet edip değerimi düşürmeye çalışıyolardı çünkü başarılı olduğum için rekabet hissine kapılıp beni dışlamaya çalışıyolardı artık bıkmştım neredeyse istifa edicek duruma geldim ama çok şükür kitabınızla karşılaştım. Kitaptaki dualar sayesinde iş yerinde itibarım arttı, müdürlerimiz beni parmakla gösterir oldular. size ne kadar teşekkür etsem azdır. umarım emeğinizn karşılığını kat kat alırsınz..

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, kitaptaki dualar vesilesi ile güzel gelişmeler yaşamış olmanıza çok sevindik. İnşallah mutluluğunuz daim olur. Kitaptaki duaları uygulamaya devam edin lütfen.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 41. Avatar gonca dedi ki:

  hocam selam aleykum kitabı bir hafta önce aldım birçok dua yaptım tam ümidi kesmişken bugün eski sevgilim beni aradı seni çok özledim dedi allah sizden razı olsun size daima duacıyım allah ne muradınız varsa versin

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Değerli okurumuz Gonca Hanım, mutluluğu yeniden elde etmenize çok sevindik. Yüce Rabb’imiz sizi daima mesut bahtiyar etsin inşallah.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

  2. Avatar Sevgi dedi ki:

   Merhaba gonca hanım bende kitabı aldım acaba hangi duayı okudunuz öğrenebilir miyim bu kadar çabuk sonuc aldınız cevablarsaniz sevinirim

 42. Avatar Emine Nur dedi ki:

  Kitabınızı almak istiyorum bi arkadaşım kitaptaki dualarla eski sevgilisini geri kazanmış ben de sevdiğim erkeğin beni sevmesini istiyorum acaba etkili olur mu lütfen dönüş yapın lütfen çünkü bende arkadaşım gibi sevinçten havalara uçmak istiyorum

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, bu dualar arkadaşınızın durumunda olan birçok kişide denenmiş olduğu gibi sizin durumunuzda olan binlerce kişide de etkili olduğu denenmiş dualardır. İnşallah siz de gönlünüzün muradına kavuşup mutlu olursunuz.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 43. Avatar Emine dedi ki:

  Kitabınızı almak istiyorum fakat fiyat pahalı geldi:( e potayla alıncada aynı ücretmi acaba teşekkürler

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba Emine Hanım, kitaptaki duaların gerçekten tesirli ve denenmiş olduğunu düşününce kitabın fiyatı gayet normal. Ayrıca 60 günlük para iade garantisi olduğunu da unutmayın lütfen.

   Mutluluklar dileriz.

 44. Avatar hamit dedi ki:

  Allah sizden razı olsun bu dualar hayatımı kurtardı. Bundan böle Rabbim her işimizi hayırlı eylesin. Hertür güzellik sizinle olsun. Bana yaptığınız katkıyı tarif bile edemem.

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, Allah sizden de razı olsun. Lütfen yaşadığınız güzel gelişmeleri bizimle paylaşır mısınız?

   Mutluluklar dileriz.

 45. Avatar Ebubekir Sancak dedi ki:

  Önceden hayata küskün olan ben, artık muazzam bir hayat enerjisi ile dolmaya başladım. Keşke daha önce bu duaları tanısaydım. Olsun zararın neresinden dönersen kardır demişler. Rabbim sizden razı olsun inşallah.

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Yüce Rabb’imiz size daima bahtiyarlık, saadet ve huzur nasip etsin.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 46. Avatar Hatice dedi ki:

  Ben yurt disinda kaliyom BU mübarek kitabi nasil alabilirim

  1. Merhaba değerli okurumuz, şimdiye kadar birçok okurumuz yurt dışından kitabımızı satın aldı. Eğer ekitapnoktasi.com adresindeki yönlendirmeleri takip ederseniz yurt dışı için ödeme seçenekleri ile karşılaşacaksınız.

   Ayrıca ödeme konusunda sorun yaşamanız halinde, ödeme altyapısı olarak kullandığımız İyzico ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Bizimle İletişime Geçin bölümünde İyzico’nun iletişim bilgileri bulunuyor. En kısa zamanda size geri dönüş yapacaklardır.

   Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin.

   Ekitap Noktası
   ekitapnoktasi.com

 47. Avatar Dilek dedi ki:

  Bu kitabı sadece burdan indiriptemi okuyabiliyoruz kitap olarak nasıl alabilirim lütfen

  1. Merhaba değerli okurumuz, kitap PDF formatında bir e-kitap. Sadece buradan indirip okuyabilirsiniz.

   Mutluluklar dileriz.

   1. Avatar kaan dedi ki:

    ayni yazarin kenzul dua diye bir kitabi var birde bu murad dualari kitabi var. hangisi almaliyim bilemedim

    1. Merhaba değerli okurumuz, yazarın Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı da var, doğrudur. Bu kitabı ise, Her Kapıyı Açan Murâd Duaları Kitabı. Her iki kitap da Kenzül Dua adı altında satılıyor.

     Yazarın her iki kitabında da oldukça etkili yüzlerce dua var. İkisinde de her dilek ve arzu için tatbik edilebilecek dua uygulamaları yer almakta. İstediğiniz kitabı alabilirsiniz. Fakat biz, Murâd Duaları Kitabı’nın resmi indirme sayfası olduğumuz için, yazarın diğer kitabını satmıyoruz.

     Mutluluklar dileriz.

   2. Avatar Duygu dedi ki:

    Iyi gunler ben kitabi indremedim bir turlu nasil indirebilirim

    1. Merhaba değerli okurumuz, kitabı indirmek için yazının sonunda bulunan indirme linkini kullanabilirsiniz. Yazının sonlarında bulunan “SATIN AL” görseline tıklayıp kitabı indirebilirsiniz.

     Herhangi bir sorun yaşarsanız bizimle ekitapnoktasi@gmail.com üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

 48. Avatar Ebru dedi ki:

  Merhabalar çok mutluyum sayenizde. ALLAH sizden bin kez razı olsun. ALLAH size ahiret yurdundada güzellikler nasip eylesin. Yıllardır üstesinden gelemediğim problemlerim buhar olup yok oldu adeta. Sanki hiç o problemleri yaşamamış gibiyim. ALLAH sizden razı olsun inşallah. Bu mucizevi dualarla beni tanıştırdığınız için ALLAH size her türlü güzelliği nasip eylesin. Amin.

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, Yüce Rabb’imiz sizden de razı olsun inşâallah. Özel değilse, bize probleminizin ne olduğunu yazar mısınız? Dilerseniz özelden de yazabilirsiniz.

   Lütfen bize de dua edin. Allah’a emanet olun.

 49. Avatar ŞAKAYIK dedi ki:

  MERHABA BENDE BU KİTAPTAN ALMAK İSTİYORUM İÇERİSİNDE MADDİ BOLLUK İÇİN DE DUALAR VARMI

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Merhaba değerli kardeşim, kitapta rızık ve bereket, bolluk ve zenginlik ile alakalı birçok dua bulunmakta. Bu duaların feyzi ile bolluk ve varlığa kavuşan birçok insan oldu. İnşallah siz de onlardan biri olursunuz.

   Allah’a emanet olun.

 50. Avatar GÜLSÜM dedi ki:

  merhaba yazara çok teşekkür ederim sayesinde duaların bereketi ile çok iyi bir iş buldum. daha önce beni defalarca reddeden firma arayıp benimle çalışmak istediğini söyledi. işyerinde saygın bir pozisyonum var. bundan sonra başucu kitabımı buldum. dua edince kendimi çok güçlü hissediyorum çok iyi geliyor bana. rabbim razı olsun.

 51. Avatar Ersin dedi ki:

  Yıllardır gönül verdiğim kız sonunda teklifimi kabul etti Allah izin verirse evlenmeyi düşünüyoruz. Böyle hayırlı bir işe vesile oldunuz ya Allah ta size hayırlar versin. Çok mutluyum sağolun sağolun Allah razı olsun. Kendimi garip hissediyorum, nihayet sevdiğim kıza kavuştum Allah razı olsun.

 52. Avatar Alisher dedi ki:

  Assalom Alaykum Hocam ben uzbekistanda uturyom shu ktabi stin almak istiyorum ama kardim yok web moneyle odeyib alabilirmiyim lutfen

 53. Avatar Betul dedi ki:

  Merhaba ben kredi kartı kullanmıyorum ptt den gönderebilirmiyim nası bir yol izlicem yardımcı olur musunuz?

  1. Sitede bulunan Ödeme Seçenekleri kısmına bakıp size uygun ödeme seçeneği ile kitabı satın alabilirsiniz.

   Herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

 54. Avatar Zeynep dedi ki:

  Yurtdışından bu kitabı nasıl satın alabiliriz.

  1. Merhaba değerli okurumuz, sitemizde bulunan “Ödeme Seçenekleri” kısmına bakarsanız orada yurtdışı ödeme seçeneği olduğunu da fark edeceksiniz. Ayrıca, bu sayfadaki yazının altında bulunan “HEMEN SATIN AL” görseline tıklayıp ilerleyerek de yurtdışı ödeme yapabilirsiniz.

   Herhangi bir sorun yaşarsanız bizimle iletişime geçin.

 55. Avatar Misafir dedi ki:

  Bir şeyi de Allah rızası için yapsanız keşke herşey de para demek değildir.

  1. Kenzül Dua Kenzül Dua dedi ki:

   Merhaba değerli kardeşim, bu konuda gerçekten haklısınız. Ne var ki bizim de İslâmi çalışmalarımız için belli bir bütçeye ihtiyacımız var. Buna rağmen yine de 60 günlük para iade garantisi veriyoruz ki, değerli mümin kardeşlerimiz mağdur olmasın.

   Ayrıca, ciddi manada ihtiyacı olanlara da kitabımızı ücretsiz gönderiyoruz. Yine de mümin kardeşlerimizden şunu rica ediyoruz:

   “İslâmi çalışmalarımız dolayısıyla almak zorunda kaldığımız ücret nedeniyle lütfen hakkınızı helal edin.”

   Allah’a emanet olun.

 56. Avatar hatice... dedi ki:

  bende satın almak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

  1. Merhaba değerli okurumuz, yazının sonlarında bulunan kitap görseline tıklayarak veya “HEMEN SATIN AL” butonuna tıklayarak kitabı satın alabilirsiniz.

   Mutluluklar dileriz.

 57. Avatar Ceren dedi ki:

  Tüm yorumlari okudum. Allah’ın izniyle okurlar gonullerinden gecen murada ermisler. Derdime care olmasi ümidiyle kitabi aldim okudum ve okumaktayim. Henuz bir gelişme olmadi. Sabirla bekliyorum.

Yorumlar kapalı.