Gün İçinde Okunan Dualar Kitabının Resmi İndirme Sayfası

Gün İçinde Okunan Dualar kitabını yakından tanıyın ve eseri resmi yayıncı kuruluş olan ekitapnoktasi.com’dan, yani bizden indirin!

Gün İçinde Okunan Dualar kitabını indirmeden önce eserin resmi yayıncısından kısa bir not:

Biz ekitapnoktasi.com olarak birbirinden etkili eserleri siz değerli okurlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz.

  • Yayın ilkesi olarak sadece başarısına güvendiğimiz kitapların satışını yapıyor ve bu konuda okurlarımıza 60 günlük koşulsuz iade şansı sunuyoruz. Böylece hem eserlerine güvenen yazarlarla çalışıyor hem de okurlarımızın azami memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz.

Sayfamızda bulunan yorumlara bakıldığında bu amacımıza ulaştığımızı görerek onur duyuyoruz.

  • Siz de eserler hakkındaki olumlu olumsuz fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarsanız, seviniriz. Çünkü övgüleriniz her ne kadar bizi mutlu etse de eleştirileriniz de bize her zaman daha iyisini yapma konusunda yol gösterecektir.
  • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

Resmi olarak yayıncılığını üstlendiğimiz Gün İçinde Okunan Dualar kitabı hakkında detaylı bilgiler vererek kitabın indirme linkini aşağıda sunuyoruz.

Gün İçinde Okunan Dualar kitabı hakkında bilinmesi gereken her şey

Gün İçinde Okunan Dualar kitabında neler var?

Dua, müminlerin doğrudan doğruya yüce Allah’a el açarak dilek ve hacetleri için O’ndan yardım istemeleridir. Bu yönüyle ibadet hükmündedir ve kişinin tüm yaşamında yer edinmelidir.

Kuran’da ve hadislerde dua etmenin önemi üzerine pek çok beyan bulunmaktadır. Bu ayet ve hadislerde dua eden müminlerin seslerinin duyulacağı yani dualarına karşılık verileceği de ifade edilmiştir.

Gün İçinde Okunan Dualar adlı eserimizde müminlerin günlük yaşamlarında okuyup feyizlenecekleri dualara yer verilmiştir. İnşallah bu dualar vesilesi ile müminlerin yaşamı daha bereketli, daha mutlu ve daha nurlu geçecektir.

Gün İçinde Okunan Dualar kitabında bulunan dualar konu başlıklarına ayrıldığında şu dualara yer verildiği görülmektedir:

Günlük dualar

Barışma Duası, Başarı Duası, Cesaret Duası, Evlenmek İçin Dua, Geçimsizliği Giderme Duası, Huzur Duası, İstihare Duası, Kısmet Açma Duası, Mutluluk Duası, Nikah Duası, Sınav Duası…

Gün içinde okunan zikirler

Sabah Uyanıldığı Zaman Okunacak Dua, Kaza Beladan Koruyan Dua, Nefsi Terbiye Eden Dua, Geçim Sıkıntısına Düşmemek İçin Okunacak Dua, Borçtan Kurtulmak İçin Dua, Hafızayı Kuvvetlendiren Dua…

Eserde bunlar dışında daha pek çok konuda sahih ve etkili dualara yer verildiğini de ifade etmekte fayda vardır.

Gün İçinde Okunan Dualar kitabının 60 günlük iade garantili satılması başarısının en büyük ispatı…

ekitapnoktasi.com olarak okurlarımıza sunduğumuz tüm kitapların 60 günlük iade garantili olduğunu daha önce de ifade etmiştik. Bu durum yazarın ve elbette ki bizim kitaplara ne kadar güvendiğimizin en büyük kanıtı.

O halde daha fazla kararsız kalmayın ve bu muazzam eseri indirerek istifade etmeye başlayın.

Gün İçinde Okunan Dualar kitabı nasıl alınır?

Gün İçinde Okunan Dualar kitabı , PDF formatında bir ekitap olduğunu ve bu kitabı indirip rahatlıkla okuyabileceğinizi ifade etmeliyiz. Evet, bu kitap, PDF formatında olduğu için herhangi bir telefon, bilgisayar ya da tablet ile bu eseri indirip okumanız mümkün.

Zaten bu kitabı satın aldıktan sonra kitabın indirme linkini e-posta adresinize gönderiyoruz ve size gönderilen bu bağlantıya tıklayıp kitabı anında indirme fırsatını elde edebiliyorsunuz.

Şuraya kitabın indirme linkini alıyoruz. (Aşağıdaki görsele tıklayıp Gün İçinde Okunan Dualar kitabını indirebilirsiniz.)    blank

Çok Önemli Not: Ekitap Noktası olarak bütün alışverişlerinizde İyzico güvencesini size sunuyoruz. Ekitap Noktası’nın kredi kartı veya banka kartı ile yapılan işlemlerde İyzico altyapısını kullandığını belirtmek istiyoruz.

Kısaca bu sayfadan kitabı satın aldığınızda Ekitap Noktası ve İyzico güvencesi ile içiniz rahat bir şekilde hiçbir endişeye kapılmadan kitabınızı indirebilirsiniz. Kitabı satın aldıktan sonra, en geç 1 saat içerisinde kitabınız e-posta adresinize gönderilecek ve gönderilen linke tıklayıp kitabı indirerek hemen okumaya başlayabileceksiniz.

  • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.