Geri Getirme Büyüsü İlginç ve Etkili Bir Uygulamadır

Geri getirme büyüsü yaptıranların beyanları

Geri getirme büyüsü uygulayarak sevdiği kişiye yeniden kavuşan ve mutlu bir hayat sürdürmeye başlayan çok sayıda insan bulunmaktadır. Bu kişilerin ifade ettikleri deneyimlere bakıldığında büyünün son derece tesirli olduğu ve insanların bir daha birbirinden kopmamak üzere kavuşmalarını sağladığı görülmektedir.

Bu etkili büyü bir dönem birbirlerini sevmiş fakat daha sonra herhangi bir sebeple ayrılmış kişilerin yeniden bir araya gelmelerini sağlar. 

Ancak büyünün uygulama alanları bu kadar sınırlı değildir. Geri getirme büyüsü evli çiftlerin birbirlerine olan muhabbetlerinin artması için de uygulanmaktadır. Bu tesirli büyü aynı zamanda şirinlik büyüsü olarak da uygulanmaktadır. Daha önce aralarında herhangi bir aşk yaşanmamış kişiler de bu büyüyü uyguladıklarında sevdiklerine kavuşmaları mümkün olur.  Yani geri getirme büyüsü aşık etme büyüsü olarak da uygulanabilir.

Geri getirme büyüsü hayvan kemikleri ile yapılır

Eti yenilebilen, kanatlı hayvanların kemikleri ile yapılan etkili bir büyüdür. Tarihte daha çok kaz kemikleri ile yapılmıştır. Ancak diğer kanatlı hayvanların kemikleri ile de bu büyü yapılabilir.

Geri getirme büyüsünde kalabalık bir aile sofrasından artakalan kemikler ile büyü yapılmaktadır.  Medyumlar büyünün yapılabilmesi için söz konusu ailenin 3 kişiden daha kalabalık olması gerektiğini ifade etmektedir.

Tavuk, kaz, hindi gibi kanatlı ve eti yenilebilen bir hayvanın kemikleri alınır ve bu kemikler çeşitli işlemlerden geçirilerek geri getirme büyüsü yapılır.

Geri getirme büyüsü nasıl yapılır?

Büyünün temeli kanatlı bir  hayvanın 3 kemiğinin alınarak çeşitli tılsımı sözcüklerin okunmasına dayanır.

Kanatlı hayvandan alınan kemikler iki adet but kemiği ile lades kemiğidir.  But kemiklerinin birisi kadını diğeri ise erkeği temsil etmektedir.  Lades kemiği ise kadın ve erkeğin hissedeceği duyguları ifade eder. 

Geri getirme büyüsünün ilk aşaması ifade edilen 3 kemiğin etlerden iyice temizlenmesi ve pürüzsüz hale getirilerek kurutulmasıdır.  Bu işlem tamamlandıktan sonra butlardan erkeği temsil edeni parçalanarak kırılır.  Kadını temsil eden but ise temiz bir kumaş parçasının içine konur ve muhafaza edilir.

Daha sonra lades kemiği 2 parçaya bölünür ve parçalardan birisi dere veya göl gibi bir su kaynağına atılırken diğer parça toprağa gömülür. 

Kadını temsil eden ve temiz bir kumaş parçasına sarılmış olan but da lades kemiğinin parası ile toprağa gömülmektedir.  Erkeği temsil eden ve parçalara ayrılmış olan but ise lades kemiğinin diğer parçası ile birlikte suya atılmaktadır.

Geri getirme büyüsünde okunan tılsımlı sözcükler nelerdir?

Geri getirme büyüsünün tesirli olmasını sağlayan husus hayvan kemiklerinin alınıp daha sonra gömülmesi veya suya atılması değildir.  Büyüyü asıl tesirli kılan husus uygulamalar sırasında söylenen ifadelerdir.

Geri getirme büyüsü yapılırken büyünün tutmasını sağlayacak olan hüddamların isimleri belli sayılarda okunmaktadır. Aşk ve muhabbet konularında yetkili olan Apraziyal ve Garaminar adlı hüddamlar göreve çağrılarak büyünün tesirli olmasına gayret edilmektedir. 

Bu isimlerin kaçar defa okunacağı ise geri getirilecek kadın ve erkeğin ismindeki harf sayısına göre değişmektedir.  Kişinin adındaki harflerin ebced hesabındaki karşılığı alınır ve ortaya çıkan sayı kadar bu hüddamların ismi söylenir.  Böylece görevlendirilen hüddam insanların duygularını yönlendirerek kişilerin birbirlerini yeniden sevmelerini sağlar.

İlginizi Çekebilir: 7 Soruda Kara Büyü Hakkında İlginç Bilgiler

Geri getirme büyüsü insanların sosyal çevrelerini de etkiler

Bazı aşk büyüleri sadece kadın veya erkeği etkiler ancak onların sosyal çevrelerine tesir etmez.  Bu durum bazı sıkıntıların ortaya çıkmasına neden olur. Çünkü büyünün etkisine kapılan kadın ve erkek birbirlerine yönelirken diğer şahıslar bu ilişkinin önünde engel teşkil eder.  Bu durum ciddi ailevi sıkıntıların yaşanmasına sebebiyet verir.

Geri getirme büyüsünde ise kadın ve erkeğin aileleri ile sosyal çevreleri de büyüden etkilenir.  Bu kişiler ortaya çıkacak aşkın önünde engel olmak bir yana kişilerin tekrar bir araya gelmeleri için ellerinden geleni yapmaya çalışır.  Yani bu tesirli büyü hem insanların duygularını yönlendirir hem de sosyal çevrenin bu aşka onay vermesini sağlar.

Geri getirme büyüsü kaç günde tesirini gösterir?

Büyü uygulaması tamamlanır tamamlanmaz etkilerini göstermeye başlar.  Daha ilk günden itibaren kadın ve erkeğin kalbinde kıvılcımlar ortaya çıkar.  Sevgilinin gerçek değeri anlaşılır ve kişi dönüş yolunda ilk sinyalleri verir.

Geri getirme büyüsünün tam olarak tesirini ortaya çıkarabilmesi için yapılışının üzerinden 7 gün 7 gece geçmesi gerekir.  8’inci güne girildiğinde kişi hissettiği duyguları kendisine itiraf eder ve geri dönmenin yollarını arar.

Geri getirme büyüsü ile duygularına yön verilen kişiler geri dönmek ister ancak çoğu zaman buna engel olan şey gururlarıdır.  İşte bu nedenden ötürü büyü yaptıran kişi karşısındaki şahsın dönmek istediğini ancak gururunun buna engel olduğunu bilerek hareket etmelidir.

Yani dönmesi istenen kişi büyünün etkisi ile aslında dönmeye hazırdır. Sadece karşısındaki kişiden küçük bir hareket beklemektedir.  İşte beklenen bu hareket gerçekleştiğinde kişi gururu da incinmediği için kolayca dönüş kararı alabilmektedir.

Geri getirme büyüsü yaptırmak günah mıdır?

Geri getirme büyüsünde amaç önceki ilişkiyi kurtarmak ve aşkını yeniden güzel bir şekilde yaşamaktır.  Ancak amaç masumane görülse de büyü yapmanın dinen caiz olmadığını bilmek gerekir.

İşte bu itibarla geri getirme büyüsü yaptırmayı düşünen insanların bu uygulamadan uzak durmaları ve farklı çözüm yolları bulmaya gayret etmeleri büyük önem taşımaktadır.

Sevdiğini geri getirmek için büyüden çok da hayırlı bir yol tavsiyesi

Sevdiğiniz şahısla yeniden güzel bir birliktelik kurmak istiyorsanız büyü gibi şer bir güce başvurmak yerine duaların muazzam tesirinden faydalanmalısınız.  Geri getirme duaları okumak hem sizi büyük günaha girmekten kurtaracak hem de Allah’ın izniyle çok daha olumlu sonuçlar almamıza vesile olacaktır.

İşte tam da bu noktada etkili bir dua kitabı tavsiye ederek yazımızı noktalamanın daha doğru olacağı kanaatindeyiz.  İnşallah bu eserdeki dualar sayesinde sevdiğiniz kişiye kavuşacak ve  yeniden mutlu bir yaşam ile nasipleneceksiniz.

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.