Evliyaların Dilek Duası ile Mucizeler Yaşadım

Evliyaların Dilek Duası Gerçekten de Çok Tesirli Bir Mahiyete Sahip

İnsan ile Allah arasındaki iletişim güçlü olduğunda Allah’ın insana sonsuz faziletler bahşetmesi ve onu hayatı boyunca daima fazilet ve hayır içerisinde yaşatması elbette ki kaçınılmazdır.

  • Çünkü Yüce Rabbimiz fazilet, hikmet ve ihsan sahibidir ve bizler de aciz kullarıyız; işte evliyalar bu durumun farkına varıp dilek duaları ile Allah’a yönelmiş, onun faziletinden istifade etmeye çalışmış ve nimet içerisinde güzel bir hayat yaşayarak her istediklerine kavuşmuşlardır.

Bu nedenle bizler de evliyaların yapmış oldukları dilek dualarını yapmalı ve onlar gibi güzellikler yaşamaya çalışmalıyız, işte bu yazımızda evliyaların dilek dualarına yer verdik.

Fakat evliyaların dilek dualarını anlatmaya başlamadan önce evvela 2 okuyuncumuzun başından geçen garip olayları anlatmak istedik, mutlaka okuyun:

Evliyaların Dilek Duası Bana Sevdiğim Kişiyi Geri Getirdi

“Sevdiğim kişi beni terk edip gidince ben de dünyaya küstüm, neye uğradığımı şaşırdım, garip bir duygu durumu içerisine girdim ve ne yapacağımı bilemediğim için intihar etmeyi bile düşündüm.

  • Bütün bu kötülük ve sıkıntı içerisinde, bütün bu bunaltıcı ve eziyet verici atmosferde nihayet evliyaların dilek duası olarak bilinen çok güzel ve etkili bir dua ile karşılaştım.

Bu duayı yaptıktan sonra sevdiğim kişi, kalbindeki merhamete döndü, bana yeniden gelme kararı aldı, evliyaların dilek duasını yapıp bitirdikten ve sevgilim de bana döndükten sonra ona şu soruyu yönelttim:

  • “Neden yeniden bana geldin?”

O da kalbinde müthiş bir sevgi hasıl olmaya başladığını, bu sevginin önüne geçemediğini ve bana mutlaka gelmesi gerektiğini söyledi. Açıkçası tarif ettiği bu durum, tam anlamıyla evliyaların dilek duasını yaptığım döneme denk gelmişti.

Evliyaların Dilek Duası ile Fakirliğe Son Verdim, Allah’a Şükür

Fakirlik iliklerime kadar işliyordu, evime hiçbir şekilde ekmek götüremiyorum ve bu durum beni perişan ediyordu. Bu durumdan kurtulabilmek için elimden gelen her şeyi yapıp her türlü yola başvurabileceğimi biliyordum.

  • Bu noktada hırsızlık gibi yöntemler bile benim için kullanılabilecek yöntemler idi. Çünkü açlık ve fakirlik gerçekten de eziyet verici idi. Fakat çok şükür bu tür kötü yollara başvurmak zorunda kalmadım, çünkü evliyaların dilek duası imdadıma yetişti ve bu sayede hayatım kurtuldu.

Bu nedenle bütün insanlara evliyaların dilek duasını kesinlikle tavsiye ediyorum ve bu duaya mutlaka başvurulması gerektiğini ifade etmek istiyorum.”

Okumalısınız: Kısmet Duası

Birkaç okurumuzun evliyaların dilek duası ile alakalı aktarımlarını sunduktan sonra şimdi de duanın nasıl yapılması gerektiğini anlatmaya başlayalım:

Evliyaların Dilek Duası Ya Fettah Esması ile Yapılır

Yanınıza küçük bir taş parçası alarak sessiz bir yere geçin ve orada küçük taş parçasını önünüze koyup üzerine 7 defa Ya Fettah esmasını okuyun.

  • Ya Fettah esması Allahu Teala’nın darda kalan kulları için her kapalı kapıyı açan ve onların önündeki bütün engelleri kaldıran mübarek bir ismi şeriftir.

Yanınıza küçük bir taş parçası alıp bunu önünüze koyarak üzerine 7 defa Ya Fettah derken ve bu esnada da Allah’ın size kesinlikle merhamet edeceğini düşünürken, aynı zamanda neden dilek duası yaptığınızı da düşünerek uygulamayı yapmak zorundasınız. Bu işlem sonrasında aşağıdaki 2. aşamayı gerçekleştirmek durumundasınız:

Evliyaların Dilek Duası İnşirah Suresi Kısmı ve Etkili Sözcükleri

1- Elem neşrah leke sadrek
2- Ve vada’na ‘anke vizreke
3- Elleziy enkada zahreke
4- Ve refa’na leke zikreke
5- Feinne me’al’usri yüsren
6- İnne me’al’usri yüsren
7- Feiza ferağte fensab
8- Ve ila rabbike ferğab

Şimdi önünüze koymuş olduğunuz taşın üzerine 7 defa İnşirah Suresini okuyun, ardından da şu sözcükleri söyleyin:

  • “İnşirah Suresinin gönlümüze ferahlık ve ruhumuza inşirah getirmesi için, Ya Fettah esmasının önümüzdeki kapalı kapıları açması ve bizi güzelliklere taşıması için, evliyaların dilek duasının bana da fazilet ve hayır ile yaşanacak bir ömür nasip etmesi için, amin.”

Uygulamayı bu şekilde yapıp bitirdikten sonra önünüzdeki küçük taşı cebinize koyup bir uğur misali sürekli yanınızda taşıyarak bu duanın faziletini siz de yaşayabilirsiniz.

Yalnız duayı uygularken mutlaka niyetinizi düşünmeli, dilek duasını hangi amaçla yaptığınıza odaklanmaya çalışmalısınız.

Evliyaların Dilek Duası Yaparken Farklı ve Etkili Dualara da Yer Verin

Evliyaların dilek duası dışında başka birçok ihtiyacınız ve birçok arzunuz için yapabileceğiniz çok farklı ve çok tesirli dualar olduğunu da ifade etmek istiyoruz, bu anlamda sizinle, aşağıdaki tavsiyemizi de gönül rahatlığıyla paylaşmak istiyoruz:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.