Evli Erkek Aşık Olursa Nasıl Davranır, 5 Enteresan Tespit

Erkeğin yeni ilgi alanları ortaya çıkar

Evli erkekler başka bir kadına aşık olmaya başladıktan sonra farklı ilgi alanları ortaya çıkar. Eşinin daha önceden tanık olmadığı hobilere ilgi duyar. 

Bu hobilerin büyük bir kısmı aslında erkeğin gerçek zevk anlayışına hitap etmez. Erkek bu hobilere sırf yeni sevgilisi ile uyum sağlamak için yönelmektedir. Ya da amaç kendisini yeni sevgilisine kabul ettirmektir.

Aşık olan evli erkeklerin yeni ilgi alanlarının en önemli özelliği ev içinde yapılacak türde olmamasıdır. Yani erkek resim yapmak, el becerisiyle ilgili bir uğraş edinmek veya kitap okumak gibi hobiler yerine zamanının büyük bir kısmını dışarıda geçirecek etkinliklere yönelir.

Yapacak o kadar işi olur ki eve geç kalmaya başlar

Evli erkekler sorumluluklarını yerine getirmek için gün içinde devamlı koşturmak zorundadır. Hem iş yaşamında üzerlerine düşeni yapmak hem de aile reisi görevini yerine getirmek hiç de kolay değildir. Erkek kendisine ihtiyaç duyulan her yere vaktinde gitmek mecburiyetindedir. Çünkü sorumluluğunu ihmal edecek bir lüksü yoktur.

İşte bütün bu ağır sorumluluklar altında bile evli erkekler bazen farklı kadınlara aşık olmakta ve deyim yerindeyse büyük bir maceraya atılmaktadır. Ancak erkeğin bu macerada boş zamana büyük ihtiyacı olacaktır. 

Evli erkek yeni sevgilisi ile daha fazla zaman geçirmek ve ailevi sorumluluklarını da yerine getirmek için büyük uğraş verir. Ancak aynı anda iki yerde olmak mümkün olmadığından erkek bir tercih yapmak zorunda kalacaktır. Ya yeni sevgilisini ihmal edecek ya da evine sürekli geç kalacaktır. Tabi aşık olan erkeğin daha çok ailesini ihmal edeceğini ve fırsat buldukça boş vakitlerini yeni sevgilisi ile geçireceğini tahmin etmek zor değildir.

Maddi sorunlar da nereden çıktı?

Evli bir erkeğin maddi durumu ne kadar iyi olursa olsun aşık olmaya başladıktan sonra parasal sorunlar görülmeye başlar. Bunun sebebi çoğu zaman yeni sevgilinin erkeği parasal yönden zor durumda bırakması değildir. Asıl sorun erkeğin maddi yaşamı ihmal etmesi hatta bu konuyla hiç ilgilenmemesidir. Ancak nadir de olsa bazen evli erkekleri parasal yönden sömürmeye heves etmiş kadınlar da ortaya çıkmaktadır.

Belli bir geliri olan ve evlilik yaşamında ailesine hiçbir maddi sorun yaşatmayan erkekler başka bir kadına aşık olduktan sonra maddi sıkıntılarla karşı karşıya kalır. Faturaların ödenme vakti geçer, çocukların eğitim masrafları karşılanmaz, ailenin hayali olan geniş bir ev ya da güzel bir yazlık fikri artık konuşulmaz olur. Kısacası erkek hesapsız kitapsız davranmaya başlar ve her zaman yakından takip edilmesi gereken maddi konulara ilgisiz kalır.

Aşık olan evli erkeklerin maddi yaşamla ilgili bir diğer önemli özellikleri ise önemli konularda çok hızlı karar verebilmeleridir. Önceki dönemlerde asla cesaret edemeyecekleri kadar yüklü miktarda kredi çekebilirler, bin bir güçlükle alınmış evi bir çırpıda satabilirler veya maddi imkanlarını çok aşan gereksiz harcamalar yapabilirler. 

Erkeklerin en ciddi ve en düzenli oldukları konuların başında parasal meseleler gelir. Çünkü erkek küçük yaştan itibaren maddi durumun ne kadar önemli olduğunu kavramıştır. Erkeğin bu konudaki fikirlerini değiştirecek ve ona farklı hareketler yaptırabilecek tek şey ancak yeni bir aşk olabilir.

İlginizi Çekebilir: Aşık Erkek Nasıl Bakar?

Yataktaki performansı birdenbire artar

Evli erkekler aşık olmaya başladıklarında genellikle cinsel performansları çok fazla artar. Bazı evli erkekler ise başka bir kadına aşık olduklarında eşleriyle sevişmek istemezler. Ancak erkeklerin büyük bir kısmında durum tam tersidir. Yani evli erkek aşık olursa eşiyle daha uzun süreli ve daha aktif biçimde birlikte olur.

Evli bir erkeğin eşi ile birlikte aktif bir cinsel yaşam sürdürmesinde göze çarpan en önemli detay sevişme sırasında hiç konuşulmamasıdır. Erkek yatakta adeta başka bir adama döner ve sanki orada değilmiş gibi sevişir. 

Gün içinde eşine olan ilgisi azalan erkeğin yatakta eşine güçlü arzularla yönelmesi çok doğal bir durum değildir. Bu durum ancak başka bir kadının varlığı ile açıklanabilir.

Farklı arkadaşlarla takılmaya başlayan erkek…

İş yaşamında ve akrabalar arasında pek çok kişi ile görüşmesine rağmen erkeklerin birlikte zaman geçirdikleri samimi dostlarının sayısı birkaç kişiyi geçmez. Üstelik samimi olduğu bu dostları her zaman aynı kişilerdir. Belli bir yaştan sonra erkeklerin yeni dostluklar kurması oldukça zordur.

Eğer evli bir erkek son zamanlarda yeni insanlarla takılmaya başlamışsa ve farklı bir sosyal çevreye yönelmişse bu durum aşık olduğunun belirtisi sayılabilir. Çünkü erkeğin duygusal değişimleri sadece yeni sevgilisi ile sınırlı kalmaz, onun bütün yaşamını etkiler. Yani aslında erkek aşık olmaya başladıktan sonra yeni bir ilişki kurmaz, onun yapmaya çalıştığı şey “yeni bir dünya kurmak”tır.

Kadın okurlarımız için harika bir tavsiye

Erkekleri yakından tanımak ve onları kendinize aşık ettirmenin onlarca farklı taktiğini öğrenmek istiyorsanız Erkeklerin Gözdesi kitabını mutlaka okumalısınız. Bu eser sayesinde sevdiğiniz erkeğin gözü sadece sizi görecek ve kalbi yalnız sizin için atacaktır.

Eğer gerçekten erkekleri delicesine kendinize bağlayacak bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Erkeklerin Gözdesi Seti'nin mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.