Eşleri Ayırma Büyüsü Yuvaların Dağılmasına Neden Oluyor

Eşleri ayırma büyüsü en eski kara büyülerden biridir

Büyü ile alakalı yazılmış kitaplara bakıldığı zaman “firak büyüsü” adı ile geçen eşleri ayırma büyüsünün en eski uygulamalardan biri olduğu görülmektedir. Yüzlerce yıllık geçmişi olan bu kara büyü günümüzde de yaygın olarak yapılmaktadır. Kısa sürede sonuç vermesi ve yaşanan ayrılığı doğal bir tarzda sunması gibi özellikleri nedeniyle çok fazla rağbet görmektedir.

Eşleri ayırma büyüsüne maruz kalan kişiler büyünün farkına varmaz

Bu kara büyünün en önemli özelliği insanların duygularına sirayet etmesi ve yaşanan sorunları insanlara “doğal” göstermesidir. Büyünün tesirine kapılan kadın ile erkek büyü nedeniyle ayrıldıklarını düşünmezler. Hatta birisi onlara büyü yapılmış olabileceğini söylerse buna şiddetle karşı çıkarlar. 

Eşleri ayırma büyüsü nasıl tesir gösterir

Bu kara büyünün insanların ilişkisinde zarar verdiği ilk şey “saygı”dır. Kadın ile erkek birbirine en olmadık sözleri söyler. Karşıdaki kişinin en hassas olduğu noktalara düşmanca saldırılır. Çift arasında öylesine kırıcı diyaloglar gelişir ki insanlar bunu ömürleri boyunca unutamaz.

Büyünün etkisindeki kişi asla kendi hatalarını kabul etmez. Sürekli karşı tarafı eleştirir. Hem kadın hem de erkek yaşananlara kendi bakış açısı ile anlam verir. Bu nedenle ilişkiyi toparlamak çok zor olur.

Eşleri ayırma büyüsü görevlendirilmiş hüddamlar ile yapılır

Büyü yapmak maksadıyla görevlendirilmiş şer güçlere hüddam denir. Hüddamlar görüntü olarak insanları andırır. Ancak bu varlıklar cin taifesinden olup insanların yapamayacağı pek çok zor işi kolayca yapabilir. Hüddamların en önemli özelliği insanların bedenine sirayet ederek onların duygularını ve düşüncelerini yönlendirebilmesidir.

Eğer bir hüddam herhangi bir kişiye musallat olursa onun bedeninin azaları içine girebilir ve onun sağlığını bozabilir. Rüyalarına girerek ona kabuslar yaşatabilir. Bazı durumlarda ise kişinin duygularına yön verir ve ona istenmeyen kararlar aldırır.

Kişinin iki zıt kutup arasında kalması ve yanlış kararlar vermesi

Eşleri ayırma büyüsünde erkek için 2, kadın için 2 hüddam görevlendirilir. Bu hüddamların kişiye yaşatacağı duygular tam aksi yöndedir. Yani hüddamlardan biri olumlu hislerin yaşanmasını sağlarken diğeri kişiye olumsuz duygular yaşatır. Ancak olumsuz duyguları yaşatacak olan hüddam, olumlu duyguları yaşatacak hüddamdan daha güçlü olacak biçimde seçilir. Böylece kişi uzun süre kararsız kaldıktan sonra yanlış yöne savrulur. 

Büyünün etkisine kapılan çifti gözlemleyen kişiler bu insanlar hakkında “bir dediği bir dediğini tutmayan, kararsız, sözüne güvenilmez…” gibi ifadeler kullanmaktadır. Gerçekten de büyünün etkisine kapılan kişilerde “dengesiz ruh haline” sıkça rastlanır. Ancak bu durumun kadın ile erkeğin gerçek kişilikleri olmadığını bilmek gerekir. Onlara bu tutarsız davranışları yaptıranlar görevlendirilmiş hüddamlardır.

İlginizi Çekebilir: Makas Büyüsü

Eşleri ayırma büyüsü nasıl yapılır?

Bu kara büyü hüddamların (cin taifesinden kişilerin) görevlendirilmesi suretiyle yapılır. Ancak hüddamlar kolay kolay medyumların emrine girmez. Onlara bir iş yaptırmak için ya onları çok sevdikleri bir varlıkla tehdit etmek veya onlara reddedemeyecekleri bir hediye sunmak gerekir. 

Büyü yapan medyumlar duruma göre tehdit yöntemine de ödül sunma taktiğine de başvurur. 

Medyumlar çoğu zaman hüddamların çocuklarına zarar vereceklerini ifade ederek onlara büyü yaptırır. Hüddamların çocuklarının ismini bir kağıdın üzerine yazan medyum onlara zarar vereceğini söyler. Eğer medyum bir vefk kağıdının üzerine bu çocukların ismini yazar ve daha sonra bu kağıdı yakarsa hüddamların çocukları gerçekten de ciddi zararlar görür. İşte bu güçlü tehditten dolayı hüddamlar, büyü yapan medyumun isteklerini yerine getirir.

Ödül sunarak hüddamı görevlendirmek ise çok daha karmaşık bir süreçtir. Hüddamlar pek çok olağanüstü özelliğe sahip oldukları için onlara para, mevki, şöhret gibi ödüller sunmanın anlamı yoktur. Ancak onların karşı koyamadıkları bir şey vardır ki o da insanoğlundan biri kişi ile aşk yaşamaktır. Eğer hüddama aşık olacağı bir insan gösterilirse hüddam hemen büyü yapma teklifini kabul eder. Büyüdeki rolünü tamamladıktan sonra ise aşık olmak istediği kadının peşine düşer. 

Hüddamlar bir insana aşık olduklarında zannedilenin aksine ona zarar vermezler. Sadece devamlı onu takip ederler ve yaşamının tüm aşamalarına tanık olurlar. Fakat nadir de olsa hüddamların aşık oldukları insanın yaşamına müdahale ettiklerine de şahit olunmaktadır.

Eşleri ayırma büyüsünün etkileri 7 ay sürer

Tüm kara büyülerde olduğu gibi eşleri ayırma büyüsünün de tesirli olduğu bir süre vardır. Bu süre dolduktan sonra büyü kendiliğinden bozulur. Eşleri ayırma büyüsü için ifade edilen tesir zamanı 7 aydır.

İlk bakışta 7 aylık sürenin kısa olduğu ve eşlerin ayrılması için yeterli olmadığı düşünülebilir. Ancak bu büyü insanların karakterini o kadar güçlü biçimde değiştirir ki kişinin eşine 3 dahi tahammül etmesi mümkün değildir.

Büyü söz konusu 7 aylık vade dolduktan sonra etkisini kaybedebilir ancak yaşanan kötü olaylar insanların ilişkisini zedelemeye devam eder. Zaten büyünün etkili olduğu dönemde öylesine kötü olaylar yaşanmıştır ki kadın ile erkeğin yeniden bir araya gelmeleri mümkün değildir.

Eşleri ayırma büyüsü nasıl bozdurulur?

Kara büyülerin bozdurulması için başvurulan iki yöntem vardır. Bunlar büyüyü bozmak için yeni bir büyü yapmak ve büyü bozma duaları okumaktır.

Birinci yöntemde eşleri ayırma büyüsünü bozmak için “sıcaklık büyüsü, düğüm büyüsü, canbar büyüsü, lamia büyüsü…” gibi yeni bir büyü yapılmaktadır. Yapılan yeni büyünün eşleri ayırma büyüsünün gücünü dengelemesi ve süreci tersine çevirmesi beklenmektedir. 

Büyünün ikinci bozdurulma yolu ise büyü bozma duaları okumaktır. Bu yöntem daha güvenilir ve daha etkilidir. Büyü bozma duaları Kuran ayetlerine dayanır. Bu itibarla gönül rahatlığı ile okunabilir ve Allah’ın izni ile çok hayırlı sonuçlara vesile olur. 

Büyü bozma duaları büyüye maruz kalan kişiler tarafından okunabileceği gibi bir yakınları tarafından vekaleten de okunabilir. Ancak büyü bozma duası okunurken kimin için dua edildiği niyet kısmında açıkça ifade edilmelidir.

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

 

2 thoughts to “Eşleri Ayırma Büyüsü Yuvaların Dağılmasına Neden Oluyor”

  1. Avatar Özlem dedi ki:

    Merhabalar ben de eşimle 3 aydır resmen zindan hayatı yaşıyorum. 18 yıllık evliyim hiç böyle olmamıştı şimdi ikimizde birbirimizden nefret eder derecesine geldik. Annesi ve 2 bacısını bize tercih etti. Hiç huzurumuz kalmadı çok mutsuzum ne yapmalıyım.

    1. Merhaba değerli okurumuz, Allah yardımcınız olsun ve size de sabrı cemil ihsan eylesin. Size sitemizde bulunan kitapları incelemenizi tavsiye edebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.