Eski Sevgiliyi Pişman Etmek Çok Kolay Ne Var ki…

Eski Sevgiliyi Pişman Etmek için 3 Güzel Yöntem ve Tavsiye Öğreneceksiniz

İnsani ilişkiler içerisinde, yaşanan bir aşkın neticesinde kopuş sürecinin başlaması ve eskiden sevgili olan insanların artık eski sevgili haline gelmesi ve bu sıfatla anılması, bazı durumlarda içler acısı bir eziyetin yüreğimize çöreklenmesine sebebiyet vermektedir.

Bu durumda da birçok kişi bu ayrılık sürecini kaldıramayıp eski sevgiliyi pişman etmek ve bu sayede onu geri döndürmek hayalini kurmaktadır.

  • Siz eski sevgilinizi pişman etmek arzusunu ister onu geri döndürmek, isterseniz de tamamen geride bırakmak için yapın hiç fark etmez, bu yazıda onu nasıl pişman edebileceğinizin yollarını ve yöntemlerini açık ve net bir şekilde okuyacaksınız.

Evet bu yazıyı dikkatli bir şekilde okuyabilirseniz, eski sevgiliyi pişman etmek adına neler yapabileceğinizi de öğrenmiş olacaksınız zaten:

Eski Sevgiliyi Pişman Etmek ve 2 Zıt Hissin Kavgası

İnsanoğlu doğarken iki zıt gereksinim ile birlikte doğar ve bu iki zıt gereksinimin farkına varmak, eski sevgiliyi pişman etmek için gayet güzel bir yöntem olabilir, şöyle ki:

  • İnsanlar, dünyaya geldikten ve herhangi bir toplum içerisinde yaşamaya başladıktan hemen sonra hem kendi ayakları üzerinde durup kendi kendine yetebilecek bir birey olmaya çalışırlar; hem de toplumsal kurallara riayet ederek toplumun bir parçası olduğunu kanıtlamaya gayret gösterirler.

İşte bu durum kişinin hem birey olma hem de ait olma becerisini ortaya koyar ve buna psikologlar ‘ait olma birey olma dansı’ derler.

Bu noktada eski sevgiliyi pişman etmek ve onun pişmanlık içerisinde yaşamasını sağlamak için yapacağınız en güzel şey, ait olma hanesini artılarla doldurmaya çalışmaktır.

  • Yani kendi varlığınızın ve kendi değerinizin farkına varıp kendinizi değerli bir şahsiyet olarak görmeli, bu bağlamda onun sizi kaybetmiş olduğunu ona beden dilinizle, yaşantı tarzınızla ve sosyal yollarla anlatmaya çalışmalısınız.

Kısaca ait olma-birey olma konusunda birey olma özelliğine ağırlık vermeye çalışıp kendi başınıza dimdik bir şekilde ayakta durabileceğiniz gerçeğini ona dolaylı yollarla kanıtlamaya çalışmalısınız; bunu yaptığınızda eski sevgilinizin psikolojisi ile oynamış olacaksınız ve onun pişman olması için gerekli olan bütün adımları zaten atmış olacaksınız.

İlgili Yazı: Eski Sevgiliyi Unutamamak

Eski Sevgiliyi Pişman Etmek, Neden ve Nasıl?

Eski sevgiliyi pişman etmenin bir başka yöntemini de bir fıkra ile anlatmaya çalışalım:

Temel, otobüsle seyahat ederken arkadan birisinin kendisine bir tokat attığını fark eder ve acıyla arkasına dönüp şunları söyler:

  • “Enseme okkalı bir tokat attın, fakat bunu neden yaptığını merak ediyorum. Belli ki senin açından baktığımda bu tokadı hak ettim, fakat bunu neden hak ettiğimi ben de bilmek istiyorum.”

Temel’in bu ifadeleri ve fıkranın mantalitesi, esasında eski sevgiliyi pişman etmek adına oldukça değerli bilgiler sunmaktadır; çünkü her insan yaşadığı hayat içerisinde kendi yanlışları ya da hataları neticesinde maruz kaldığı durumları öyle ya da böyle hak etmektedir.

Bu anlamda Temel’in göstermiş olduğu farkındalık ve bilinç seviyesini göstererek siz de kendinize şunu sormalısınız:

  • Eski sevgiliyi pişman edebilmek için bazı adımlar atmak istiyorum ve onun pişmanlık içerisinde yaşamasını sağlamaya çalışıyorum, fakat bunu neden yaptığımı ve onun bunu hak edip etmediğini kendime sormak durumundayım.

Buradaki mantık şudur: Eğer eski sevgilinizi pişman etmek istiyorsanız öncelikle ilişkinizi detaylı bir şekilde gözden geçirmeli, onun hatalarını ve yanlışlarını görmeye çalışmalı ve ilişki içerisinde yaşamış olduğunuz durumu iyice değerlendirmelisiniz.

Bunu yaptığınızda eski sevgilinizi pişman edebilmek için hangi yöntemleri kullanabileceğinizi de zaten anlamış olacaksınız. Şimdi de bir başka yöntem üzerinde duralım:

Eski Sevgiliyi Pişman Etmek Adına Mantıklı Paylaşımlar Yapmak

Sosyal medyanın gücünü kullanarak paylaşımlarınızda güzel yöntemler ve incelikli taktikler ile eski sevgilinizin pişmanlık içerisinde kalmasını sağlayabilirsiniz, şöyle:

  • Öncelikle sosyal medyadaki paylaşımlarınızda gayet mutlu ve huzurlu olduğunuzu ifade eden bazı tabirler kullanın, bunun yanı sıra bu mutluluğun ve huzurun en önemli sebeplerinden birinin de başlamış olduğunuz yeni ilişki olduğunu ifade edin.

Bunu açık bir şekilde dile getirmek yerine dolaylı ve üstü kapalı bir şekilde ifade etmeye çalışın ve yakın arkadaşlarınızın yorumlarda sizin durumunuzu ve mutlu halinizi sormasını sağlayın.

Bunu başarabildiğinizde, eski sevgiliniz öyle ya da böyle paylaşmış olduğunuz bu ifadeleri (yani paylaşımlarınızı) buna gelen yorumları ve sizin içinde bulunduğunuz ruh halinizi bir şekilde anlayacak ve pişmanlık içerisinde sizi yeniden elde etmeye, kazanmaya ve kalbinize girmeye çalışacaktır.

  • Sosyal medyayı bu şekilde etkin bir biçimde kullanabilirseniz, eski sevgilinizin pişmanlık içerisinde kalması an meselesidir.

Bütün bunların yanı sıra eski sevgiliyi pişman etmek ve yeniden kesin bir şekilde döndürmek için şu tavsiyemize de kulak vermelisiniz:

Eğer gerçekten eski sevgilinizi yeniden kendinize bağlayacak harika metotlara ihtiyacınız var ise bundan böyle üzülmenize gerek yok; çünkü artık Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları'nı indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.