Eski Sevgiliyi Özlemek Üzerine Kurtarıcı Çözümler

Hayat Kurtarıcı Çözümler ile Eski Sevgiliyi Özlemekten Kurtul

Aşk acısı yaşamak ve bu nedenle de eski sevgiliyi özlemek, hemen hemen ayrılan her insanın maruz kaldığı bir durumdur; fakat aşk acısından kurtulmak ve eski sevgiliyi özlemek illetini bertaraf etmek, doğru kararlar alındığında ve doğru adımlar atıldığında çok da zor değildir.

  • Aşk acısını yaşayan ve eski sevgilisine hasret çeken insanlar bilir ki bu acı, yürek dağlayıcı ve insana inanılması güç gelen sancılar yaratır, insanı yemekten içmekten keser, adeta bir zombiye dönüştürür ve sabit bir düşünceyi beyinde burgu halinde çevirip durur.

Fakat bu durumdan kurtulmak için neler yapılması gerektiğini bilenler, eski sevgiliyi özlemek illetini de kısa süre içerisinde bertaraf edebilirler; işte bu yazımızda birkaç madde halinde eski sevgiliyi özlemek illetini nasıl geride bırakabileceğinizi ve bu hasret duygularını üzerinizden atıp hayatınızı nasıl rahatlatabileceğinizi anlatmaya çalışacağız.

Eski Sevgiliyi Özlemek Doğal mıdır?

Evvela şunun farkına varmalısınız ki eski sevgiliyi özlemek gayet doğal ve insani bir durumdur, çünkü bir kişi elindeki değersiz bir malı ya da nesneyi yitirdiğinde bile az çok üzülür ve onun hüznünü yaşar.

  • Eski sevgili değersiz bir mal ya da nesne olmadığı gibi bazı zamanlarda hayatınıza anlam katan bir insandı da. Olaya bu açıdan baktığımızda onu özlemek ve ona hasret duyguları beslemek, gayet insani ve doğal bir durumdur.

Bu anlamda eski sevgilinizi özlemenize doğal bir süreç gözüyle bakabilirseniz, onun hasretinin bağrınızı yakan acısını da kısa süre içerisinde atlatabileceğinizi fark edeceksiniz.

Eski Sevgiliyi Özlemek, Gündem Dışı Olmak…

Bu konuda ilişki uzmanlarının tavsiyelerini incelediğimizde, onların eski sevgiliyi özlemekten kurtulabilmek için bu konuyu çok fazla gündeme getirmemek ve çok fazla kafaya takmamak şeklinde güzel bir tavsiyeleri bulunduğunu da görürüz.

  • Evet ilişki uzmanları bu konuda eski sevgiliyi özlemekten ve bu hasretten kurtulmanın en güzel yollarından birinin olayı akışına bırakmak ve çok fazla üzerinde durmamak şeklinde özetlenebilecek sakinlik ve dinginlik hali olduğunu ifade ederler.

Bu anlamda çok fazla kafaya takmadan normal hayatınıza devam etmeye çalışmalı ve bu durumdan kurtulmaya çalışmadan, bu durumun doğal bir süreç olduğunu kabullenmelisiniz. Bunu yapabildiğinizde bu özlemin ve hasretin yavaş yavaş sizden çekilip sizi rahat bıraktığını da göreceksiniz.

İlgili Yazı: Erkekler Neden Terk Eder, Bu 5 Detayı Mutlaka Bilmelisiniz!

Eski Sevgiliyi Özlemek, Bu Yanlış Neden Yapılır?

İlişki uzmanlığı ve danışmanlığı yaparken bize gelen hastaların ya da eski sevgilisini özleyen insanların sürekli bir şekilde yaptıkları ama çok fazla farkına varamadıkları bir durum da melankoli ve hüzün dolu şarkıların girdabına ve ağına düşmüş oldukları gerçeğidir.

  • Hakikaten birçok kişi eski sevgilisinden ve onun yaratmış olduğu aşk acısından kurtulmak istemesine rağmen, yine de hüzün dolu şarkıları ve insanı melankoliye ve strese çeken parçaları dinleme eğiliminde bulunmaktadır.

Eğer kendinizi böyle bir pozisyonda yakalarsanız (yakalarsanız diyoruz, çünkü bu durum bazen istem dışı gerçekleşir) bu durumu bir an önce sonlandırılmalı ve hüzünlü şarkılardan vazgeçip sizi aşk acısının kısır döngüsüne mahkum eden bu süreci bir an önce kesmelisiniz.

Eski Sevgiliyi Özlemek, Sıradan ama Etkili Bir Öneri

Konu aşk acısı ve eski sevgiliyi özlemek olunca, insanın yeni meşgaleler ve yeni meşguliyetler ile uğraşması gerektiği gerçeğine de mutlaka değinmek ve hatta ısrarla altını çizmek gerekir.

  • Çünkü insan yeni meşgalelerle ve yeni meşguliyetler ile uğraşmaya başladığında, içindeki aşk acısının da yavaş yavaş çekildiğini, ilgi alanının değiştiğini ve hayata yepyeni bir pencereden baktığını anlar. Bu nedenle siz de eski sevgiliyi özlemenin yaratmış olduğu derin ve tarifsiz acıyı bir an önce sonlandırmak istiyorsanız, kendinize yeni hobiler ve meşgaleler bulmalı; bu hobiler ve meşgaleler ile kendinizi avutmaya ve zaman içerisinde tatmin etmeye çalışmalısınız.

Bunu başarabilen insanların ne kadar güzel sonuçlar aldığını defalarca gözlemledik, bu nedenle gayet ikna olmuş bir pozisyonda size de gönül rahatlığı ile bu tavsiyemizi sunabiliriz.

Yanı sıra bir ilişki uzmanının kaleminden çıkan şu eserin de size güç katacağına neredeyse %100 eminiz:

Eğer gerçekten eski sevgilinizi yeniden kendinize bağlayacak harika metotlara ihtiyacınız var ise bundan böyle üzülmenize gerek yok; çünkü artık Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları'nı indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.