Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım Denenmiş Yöntemler

Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım Hepsi Denenmiş ve Kanıtlanmış Taktikler

Eski sevgiliyi nasıl geri kazanırım, diyen yaralı aşıkların nasıl bir aşk acısı içerisinde olduklarını elbette ki çok iyi biliyorum; çünkü bu aşk acısını daha önce ben de yaşadım.

  • Bunun yanı sıra ilişki danışmanlığı yaparken bana müracaat eden insanların yaşamış oldukları aşk acılarını adeta iliklerime kadar hissettim. Bu nedenle eski sevgilisini geri kazanmak isteyen yaralı aşıkların nasıl bir ruh hali içerisinde olduğunu çok iyi biliyorum.

Şimdiye kadar yüzlerce, belki de binlerce insanın eski sevgilisini yeniden kendisine bağlamasını, anlattığım taktikler sayesinde sağladım; birçok insan bu yöntemler sayesinde başarıya ulaştı.

  • Şimdi siz de aktaracağım yöntemleri ve tavsiye edeceğim hususları dikkate alarak eski sevgilinizi geri getirmek yolunda oldukça etkili ve kalıcı adımlar atacaksınız.

Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım, Acele-Temkin Dengesi

Evvela acele etmeden yola çıkmanız gerektiğini ifade etmeliyim; acele etmemenin iki önemli sebebi bulunmaktadır.

  • Birincisi, acele edildiğinde çoğu zaman bir çuval incir berbat edildiği için, bu yöntemin insanlara faydadan ziyade zarar getirdiği bilinmektedir. Çünkü acele eden bir kişi, ne yapacağını görememenin cahilliği ve yanlış adım atmanın bahtsızlığı içerisinde eski sevgilisini geri kazanmak yerine onu sonsuza kadar kaybetmenin hüznünü yaşayabilir.

Neden acele etmemeniz gerektiğinin 2. sebebi ise, eski sevgili ve ilişkilerle ilgili yapılan birçok anketin ve birçok istatistiğin bize sunduğu şu önemli veriden kaynaklanmaktadır:

  • Eski sevgilisi ile ayrılan insanlar ortalama bir yıl içerisinde yeni bir ilişkiye başlamak istediğinde genelde başarısız oluyorlar. Bunların %95’i başarısız olurken yalnızca %5 i yeni bir ilişkiye adım atabiliyor.

Bu istatistik bize eski sevgiliyi nasıl geri kazanırım, diyen insanların hiçbir şekilde acele etmemeleri gerektiğini açık bir şekilde göstermektedir.

İlgili Yazı: Özgüven Eksikliği

Bize müracaat eden danışanların yapmış olduğu yanlışlardan çıkarmış olduğumuz tecrübeler ve taktikler sayesinde artık şunu çok iyi biliyoruz ki bir insan, eski sevgilisinden ayrıldıktan ya da onun tarafından yüzüstü bırakılıp terk edildikten sonra belli bir süre iletişimi kesip onunla iletişim kurmadığında ve irtibatı tamamen kopardığında, eski sevgilisinin geri dönme olasılığı daha fazla artıyor.

Hakikaten, yapmış olduğumuz incelemeler ve araştırmalar, bir insanın eski sevgilisi ile iletişimini ortalama 3 hafta boyunca kopardığında çok güzel gelişmelerin ortaya çıktığını göstermektedir.

Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım İletişimi Koparmak Neden Gerekli?

Bu durum, insan psikolojisinin acayip bir şekilde tahrik edilmesinden ve karşı taraf üzerinde psikolojik bir etki yaratmasından kaynaklandığı için, bunun ilginç bir etki gücü ve ilginç bir etki mekanizması olduğunu gözlemledik.

  • Bu nedenle danışanlarıma teknik olarak iletişimi kesmeleri gerektiğini ve bunu ortalama 3 hafta boyunca uygulamaları gerektiğini ısrarla ve şiddetle tavsiye ediyorum.

Eski sevgiliyi nasıl geri kazanırım diyen insanlarla yapmış olduğumuz anketler ve onlarla birlikteyken uygulamış olduğumuz teknikler sonucunda şundan kesinlikle emin olduk ki, insanlar ümit içerisinde eski sevgililerini yeniden geri kazanabileceklerini düşündüklerinde, bu pozitif düşüncenin etkisiyle çok daha kısa süre içerisinde bu amaçlarını gerçekleştirebiliyorlar.

Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım, Neden Ümitvar Olmak?

Oysaki ümidini kaybeden ve eski sevgilisinden tamamen ayrıldığını, bu ilişkinin artık geri dönülmez bir noktaya geldiğini ve hiçbir şekilde başarı sağlanamayacağını düşünen ümitsiz insanlar, hakikaten eski sevgililerini tamamen kaybedip aşk acısı ile yaşamak zorunda kalıyorlar.

  • Bu nedenle size de ümidinizi hiçbir şekilde kaybetmemeniz gerektiğini ifade etmek istiyoruz ve ümidi kaybetmenin esasında eski sevgiliyi kaybetmek ile eşdeğer olduğunu dile getirmek istiyoruz.

Bazı durumlarda insanoğlu ilişki içerisinde kendi hatalarını görmezden gelip sadece karşı tarafın hatalarına odaklanarak sadece ve yalnızca onu suçlama gibi bir hataya düşmektedir.

  • Oysaki ilişki içerisinde karşı tarafın hata yapması gayet normal olduğu gibi, sizin hata yapmanız da gayet normaldir. Çünkü beşer şaşar ve hatasız kul olmaz.

Bu gerçekleri düşündüğümüzde eski sevgiliyi nasıl geri kazanırım diyen insanların evvela kendi yanlışlarını ve hatalarını gözden geçirmesi, kendilerine odaklanması ve bu hataları telafi etmeye çalışması gerektiğini açık bir şekilde ifade etmeliyiz.

Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Kazanırım, Yeni Başlar Gibi…

Bunun yanı sıra eski sevgilisini geri kazanma gibi bir ihtiyacı ve derdi olan insanların sevgilisi ile yeniden iletişime geçip onunla yeniden güzel bir ilişki inşa etmeye başladığında, eski hatalarından ders alarak bunu bir daha tekrarlamamaya çalışması gerekmektedir.

  • Bunun yanı sıra bu ilişkinin, eski ilişkinin küllerinden doğan bir ilişki olmadığını, yepyeni ve taptaze bir ilişki olduğunu düşünmesi gerekmektedir.

Çünkü ilişki danışmanlığı yaparken gözlemlediğim en önemli hususlardan biri de şu oldu ki, bir kişi, eski sevgilisini geri kazandıktan sonra yürütmüş olduğu ilişkinin yepyeni bir ilişki olduğunu fark ettiğinde ve böyle bir tavır içerisinde bulunduğunda bu düşünce yapısı, bu yeni ilişkinin çok daha kalıcı ve sağlam bir şekilde inşa edilmesine vesile olmaktadır.

Ayrıca eski sevgiliyi nasıl geri kazanırım diyenler için şu müthiş kaynağı da gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz:

Eğer gerçekten eski sevgilinizi yeniden kendinize bağlayacak harika metotlara ihtiyacınız var ise bundan böyle üzülmenize gerek yok; çünkü artık Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları'nı indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.