Eski Sevgiliyi Kıskandırmak için Bu Yolları Uyguladım

Eski Sevgiliyi Kıskandırmak Aslında Çok Kolay

Aslında eski sevgiliyi kıskandırmak, zannedildiği kadar zor bir durum değildir; çünkü insan psikolojisi gayet kırılgan ve hassas bir yapı arz etmektedir.

  • Bu anlamda siz de eski sevgilinizi dilediğiniz şekilde kıskandırabilir ve ondan bu şekilde intikam alma fırsatını elde edebilirsiniz. Fakat öncelikle kendinizi şu konuda kesin bir karar almalısınız:

Eski sevgiliyi kıskandırma düşüncesini neden taşıyorsunuz? Onu tamamen kaybetme ve sonsuza kadar unutma ve hayatınızdan çıkarma düşüncesi ile mi bunu gerçekleştirmek istiyorsunuz; yoksa yeniden döndürmek ve size tekrar bağlanmasını sağlamak maksadıyla mı yapmak istiyorsunuz?

  • Buna karar verdikten sonra aşağıda aktaracağımız maddeleri incelerken eğer onu tamamen kaybetmek ve unutmak için eski sevgilinizi kıskandırmak istiyorsanız, istediğiniz kadar abartabilir ve sınırları zorluyabilirsiniz.

Fakat onu yeniden kazanmak ve size yeniden aşık olmasını sağlamak amacıyla kıskandırma fikrine kapıldıysanız, itidalli ve dengeli olmanızda fayda olacak, ılımlı bir yol takip etmeniz sizi hedefinize daha fazla yaklaştıracaktır.

Eski Sevgiliyi Kıskandırmak, Yapma Dediklerini Yap

Şayet eski sevgilinizi kıskandırmak ve onun sizde açmış olduğu yaraları telafi ederek sizin de onda telafisi imkansız yaralar açmak gibi bir hedefiniz varsa, önceki ilişkinizde sizinle birlikteyken kırılmasın diye yapmak istemediklerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

  • Hani ilişki içerisinde herhangi bir kadın herhangi bir erkeğe ya da herhangi bir erkek herhangi bir kadına bazı konularda temkinli davranmasını ve bazı girişimlerde bulunmamasını söyler ya; muhtemelen sizin ilişkinizde de karşı tarafın sizden istediği bazı talepler bulunmaktaydı ve çekinceli gördüğü bazı hususlar vardı.

İşte bu hususları değerlendirip düşünerek eski sevgiliyi kıskandırmak adına bunları yapmaya başlayabilir ve bunu onun gözüne sokma düşüncesini taşıyabilirsiniz.

Kısaca eski sevgilinizi kıskandırabilmek için, onun daha önceki ilişkinizde kesinlikle yapmamalısın dediği şeyleri yapabilir ve bunu onun da görmesini sağlayabilirsiniz.

İlgili Yazı: Eski Sevgiliyi Özlemek Üzerine Kurtarıcı Çözümler

Eski Sevgiliyi Kıskandırmak, Yepyeni Biri Ol

Yepyeni biri olmak ve hayat dolu bir kişi haline gelmek, eski sevgiliyi kıskandırmak adına kullanılabilecek en güzel yöntemlerden biridir. Ne var ki insanlar, ilişkileri bittikten sonra yeni bir insan olmak yerine eskinin küllerini ve kalıntılarını atabilmek ve bu aşk acısıyla mücadele edebilmek maksadıyla zorlu bir süreç geçirirler.

  • Ne var ki yaşamış olduğunuz aşk acısını atlatabilmek ve eski sevgilinizi kıskandırabilmek için, yepyeni biri olmaya ve hayata capcanlı bir şekilde tutunmaya ihtiyacınız olduğunu da ifade etmek durumundayız.

Dolayısıyla eğer böyle bir düşünceye kapıldıysanız, kendinize bir hedef seçmeli ve yepyeni bir insan olarak tarzınızı inşa edip hayata yeniden başlamayı denemelisiniz. Bunu yapabilirseniz ve eski sevgiliniz de bunu bir şekilde fark edebilirse, kıskançlık duygularının hat safhaya çıktığını ve tavan yaptığını da zaten gözlemlemiş olacaksınız.

Bu anlamda eğer eski sevgilinizin sizden içten içe özür dilemesini ve sizi gerçek anlamda kıskanmasını istiyorsanız, yepyeni bir insan haline gelip tarzınızı ve düşüncelerinizi değiştirmeye başlayabilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Kıskandırmak, Arayıp Sorma Pasif Direniş…

Kıskançlık duygusunun içerisinde merak duygusunun da önemli bir yere sahip olduğunu bilmek gerekir ve bu doğrultuda adımlar atmak lazım gelir; çünkü hakikaten merak duygusu kıskançlık duygusunu deşen ve kaşıyan bir yapıya sahiptir.

  • Bu anlamda pasif direniş adı verilen direnişi gerçekleştirebilir ve onu kıskandırmak adına arayıp sormama yöntemi ile pasif direniş taktiğini devreye sokabilirsiniz.

Eski sevgilinizin size ait merakını ve ilgisini canlı tutup sizi gerçekten kıskanmasını istiyorsanız, pasif direniş yöntemini arayıp sormama şeklinde gerçekleştirmelisiniz. Şöyle ki:

  • Onu hiçbir şekilde arayıp sormadığınızda ve onunla ilgili herhangi bir konuyu yakın çevrenizdeki insanlarla ya da arkadaşlarınızla konuşmadığınızda (yani onu hiç tanımıyor ve bilmiyor gibi davrandığınızda) eski sevgiliniz bu durumun içerisinde bir bit yeniği olduğunu düşünmeye başlayacak ve size ait duyguları kabaracaktır.

Bunları gerçekleştirebilen insanlar, eski sevgiliyi kıskandırmak ne kadar da kolaymış sloganıyla hareket etmişlerdir daima. Siz de bu sloganla hareket etmek istiyorsanız, yukarıda saymış olduğumuz maddeleri hassas bir şekilde devreye sokmaya çalışabilirsiniz. Aynı zamanda şu eserin kıymetini de bilmeniz gerekir:

Eğer gerçekten eski sevgilinizi yeniden kendinize bağlayacak harika metotlara ihtiyacınız var ise bundan böyle üzülmenize gerek yok; çünkü artık Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları'nı indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.