Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi Resmi İndirme Sayfası

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberine Dair Her Şeyi Öğrenecek ve Kitabı Kolaylıkla İndirebileceksiniz!

 • İlişki Uzmanı Meltem Nesim’in kaleminden!

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi’ni yakından tanıyın ve eserleri resmi yayıncı kuruluş olan ekitapnoktasi.com’dan, yani bizden indirin!

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi ile Alakalı Bütün Detaylar!

Çok Önemli Not: Bu sayfa, hayatında tertemiz bir sayfa ve dönüm noktası olacak, bu yüzden dikkatlice ve sonuna kadar oku. Bu sayfayı sonuna kadar yorumlarla birlikte okuyan birçok kişinin hayatı değişti, sıra sende. Hayatının en önemli fırsatı seni bekliyor. Aşk hayatın mucizevi bir şekilde değişecek ve bu durum karşısında en başta sen hayretler içerisinde kalacaksın. Bu sayfada okuyacağın gerçekler binlerce insanı şoke ettiği gibi seni de şoke edecek.

Öyleyse hayatının dönüm noktası olacak bu sayfayı sıradan bir yazı gibi okuma, her kelimesini sindire sindire oku. Bunu yaparken, sayfanın altındaki okuyucu yorumlarını da dikkatlice oku. Bu sayede diğer insanların yaşadığı mucizevi olaylara da şahit olacaksın. Her gün onlarca mucizevi olay yaşanıyor ve bu durum, sayfanın altındaki yorumlardan da rahatlıkla anlaşılıyor. Aşk hayatının köklü bir şekilde değişmesine hazır mısın?

 • Öyleyse başlıyoruz:

Bundan böyle falcılara, büyücülere gitmek zorunda değilsin! Hayatının aşkını geri kazanmak için bunlara ihtiyacın olmayacak! Çünkü öğreneceğin mucizevi yollar, en kısa zamanda eski sevgilinin tıpış tıpış sana geri dönmesini sağlayacak. İnanmıyorsan oku ve gör. İstersen bu konuda seninle iddiaya bile girebiliriz.

 • Evet, bu konuda gerçekten iddialıyım ve sana, bu sayfayı sonuna kadar sabırla okuman halinde eski sevgilinin geri döneceğinin garantisini veriyorum.

Evet, hemen şimdi 150.000’den fazla çifti yeniden bir araya getiren GARANTİLİ yöntemlerle onu geri kazanabilirsin. Hem de durumun ne kadar umutsuz olursa olsun! Sayfayı sonuna kadar okuyup bitirince bunu sen de anlamış olacaksın.

Şimdi sana şu soruyu sorarak başlamak istiyorum:

“Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi’ni 60 günlük para iade garantisi ile satıyorum. Peki, bu yöntemler gerçekten etkili olmasa ve her insanda gerçekten işe yaramasa, böyle bir iade garantisi sunar mıydım?”

Burada konu, Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi’nin para iade garantisi değil, bu esere para iade garantisi sunacak kadar çok güveniyor olmam.

Bu durum, seni içten içe sevindirmeli, çünkü artık eski sevgilini geri kazanacağını sana garanti ediyorum. Evet, kitap boyunca adım adım aktardığım taktiklere o kadar çok güveniyorum ki bu yöntemler sayesinde senin de eski sevgilini kesinlikle geri kazanacağını iddia ediyorum.

 • Çünkü benim yöntemlerim, şimdiye kadar 150.000’den fazla kişinin hayatını kurtardı. 150.000’den fazla kişi, bu yöntemleri kullanarak eski sevgilisini geri döndürdü.

Dikkatlice okumaya devam et:

Şimdiye kadar çok mu hata yaptığını düşünüyorsun? Bu yüzden eski sevgilinin geri dönmeyeceğini mi düşünüyorsun? Sana yanıldığını söylersem sevinir misin, üzülür müsün?

Peki Ya Böyle Olması Gerekmeseydi?

Ya eski sevgilinin kalbini yeniden kazanabilseydin? Eski sorunların üzerine sünger çekebilseydin? Zamanı geri getirebilseydin? Şu anda içinde bulunduğun durumun çözümsüz olduğunu, gerçekten çok büyük ve geri döndürülemez hatalar yaptığını düşünüyor olsan bile?

Biliyorum ki şu anda büyük bir aşk acısı çekiyorsun. Bunu çok iyi anlıyorum, çünkü bunu ben de yaşadım. Bu acının ne yaman bir acı olduğunu iliklerime kadar yaşadım ben de.

 • √ Biliyorum ki artık sabahları uyanıp yataktan kalkmak bile başlı başına bir çile.
 • √ Biliyorum ki işe giderken müzik dinleyemiyorsun, çünkü her bir şarkı sana onu hatırlattığı için çok acı veriyor.
 • √ Biliyorum ki onunla beraber gittiğiniz restaurantta yemek bile yiyemiyorsun. Ve onun tarafında olan arkadaşlarınızı ve belki de ailesini de kaybetmek sana daha da acı veriyor.

 

Aşk Acısı mı Çekiyorsun? Kafan Çok mu Karışık?

Öyleyse sana harika bir haber!

Bir çok ilişkinin kurtarılabileceğini biliyor muydun? Buna inanmakta zorluk çekebilirsin, ancak ayrılıkların bir çoğu (örneğin aldatma, eski tutkunun kayboluşu, ilgi eksikliği, bir başkasının sevgilinizin kalbini çalması, hatta daha beterleri yüzünden gerçekleşen ayrılıkların pek çoğu bile) kurtarılmıştır.

Evet, gerçekten, hatta yıllar sonra bile eski sevgililerine dönenler var; yapılan birçok araştırma bunu gösteriyor zaten. İşte ben, kitap boyunca aktardığım taktiklere bu yüzden çok güveniyorum. Ve bu sebeple, benim taktiklerimi kullanan 150 bin kişi, eski sevgilisini geri kazandı. Zaten sayfanın sonundaki yorumlar da bunun kanıtı. Sayfanın sonundaki yorumlar seni de şaşırtacak ve bu taktiklerin gücünü sana da gösterecek.

Öyleyse Bir Umut Var Demek! Kesinlikle! Hem de Çok Güçlü Bir Umut!

Hâlâ başını iki yana salladığını ve bu duruma bir türlü inanmadığını görür gibiyim…

Problem yok, çünkü yakında (hem de çok yakında) inanacaksın sen de. Çünkü eski sevgilin sana pişmanlık içinde geri dönecek. İşte o zaman birçok kişi gibi bana mesaj atıp teşekkür edeceksin. Meltem Hanım size minnettarım, diyeceksin.

Nerden mi biliyorum? Çünkü bunu defalarca yaşadım.

Hiç yeniden bir araya gelen bir çift tanımıyor musun? Eski sevgilisini geri almayı başarmış bir kadın veya erkek? Eminim tanıdığın böyle birileri vardır.

Peki neden ayrıldıklarını hatırlıyor musun. Eminim eski sevgilisini aldatmış ama geri kazanmış bir arkadaşın da vardır, hatta belki daha da kötüsü yaşanmıştır.

 

blank

blank

 

Bunu biraz düşün…

Eminim ki nasıl olup da yeniden bir araya geldiklerine inanamadığın çiftler bile olmuştur, hatla bu durum sana olanaksız gelmiştir. Evet, kimlerden bahsettiğimi iyi biliyorsun. Çok çok kötü olayların yaşandığı ilişkilerden sonra bir araya gelenler de var.

 • Ayrılmış Çiftler HER GÜN DURUM NE KADAR KÖTÜ OLURSA OLSUN yeniden birlikte olmaya başlıyorlar! Ve bunu benzer yöntemleri kullanarak yapıyorlar. İşte Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi boyunca birçok kişiye öğrettiğim gibi sana da bu yöntemleri öğreteceğim.

Cidden, çiftlerin her gün yeniden bir araya gelmeleri safa bir şey ifade etmiyor mu? Korkunç diye tabir edilen ayrılıklardan sonra bile. Bu durumda gizli bir formül olmalı, değil mi?

Şimdi, sana bu çiftlerin ellerinde gizli bir aşk büyüsü ya da duası olduğunu söylemeyeceğim. Elbette ki değil. Ama aynı zamanda DOĞRU zamanda DOĞRU şeyleri yaptıklarını ve DOĞRU şeyleri söylediklerini bilmen lazım. Zaten bu sayede eski sevgililerini geri kazandılar. Ya da en azından eski sevgililerinin onlara ikinci bir şans vermesini sağladılar.

İşin ilginç tarafı birçoğu, bunu BİLMEDEN, TESADÜFEN yaptı!

Şimdi senden hayal etmeni rica ediyorum:

 • Ya onların yaptıkları ya da söyledikleri paketlenseydi, sen de bu pakete sahip olsaydın, aynı onlar gibi davranabilseydin? Bütün yaraları silip, tutkuyu ve muhteşem aşkı geri getirip hatta zamanı geri alıp ilişkinize yeni bir soluk katabilseydin?

 

Evet, bunun adı Sihirli Bir Aşk Formülü…

Evet, anlamış olmalısın ki eski sevgiliyi geri kazanmanın, ilgilerini, arzularını, tutkularını, kalplerini ve aşklarını geri alıp koruyabilmenin bir formülü var. İşte bu formülü, eski sevgilileriyle yeniden birlikte olanların tesadüfen ve bilmeden başardıklarını NE YAPTIĞINI BİLEREK kendi lehine kullanabilirsin!

Aşağıdaki Belirtiler Sende de Var mı?

Son zamanlarda bütün şarkılar sana acı mı veriyor?

İştahını mı kaybettin? Ya da iyi hissetmek için buzdolabına mı saldırıyorsun?

Eski sevgili günde birçok defa arıyor musun?

Sürekli SMS gönderiyor musun?

Devamlı onu düşünüyor ve aşk acısıyla daima kıvranıyor musun?

Sürekli diken üstündesin ve her an seni arayacağını mı düşünüyorsun?

Son zamanlarda paranoyak olduğunu düşünmeye başladın mı? Neden seni bıraktığına dair sürekli kendini sorguluyorsun değil mi?

Kendini depresyonda mı hissediyorsun?

Nerede ne yaptığını bilmek için onu takip etmek istiyor musun?

Kıskançlık krizi ile yanıp tutuşuyor musun?

Ne demiş olman gerektiğini sürekli düşünüp duruyor musun?

Eğer onunla bir yerde karşılaşırsan ona neler diyeceğini devamlı hayal ediyor musun?

 

Sen de Bu Hataları Yapıyor Musun?

Onu hayatının aşkı olduğuna ikna etmeye çalışmak…

Her şey ama her şey için özür dilemek…

Bu defa gerçekten değişmeye söz vermek…

Haklı olduğunu ispatlamaya/ona göstermeye çalışmak…

Hatta seninle yeniden birlikte olması için ona yalvarmak…

…ve elbette, niyetin ne olursa olsun, ağzından çıkan her söz, ne kadar savunmacı olursa o da o kadar uzak ve kızgın oluyor, değil mi?

Ama artık hata yok, yanlış yok! Çünkü Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi, atman gereken bütün adımları sana öğretecek ve eski sevgilini geri döndürme yolunda yapılması gereken bütün eylemleri açık bir şekilde anlatacak.

Bu rehberde, yapılması gereken bütün işlem basamaklarını herkesin anlayacağı kolaylıkta anlattım. Ve bu sayede binlerce insan, bu yol haritasını uygulayarak hayatının aşkını geri kazandı. Kaygılanmana gerek yok, çünkü bunu sen de başaracak ve eski sevgilini en kısa sürede kollarına alacaksın.

Şimdi bu noktaya dikkat et:

UYARI!!!! OLDUKÇA SIRADIŞI YÖNTEMLER!!!!

Bu noktada, seni uyarmalıyım. Evet, seni ciddiyetle uyarmak zorundayım. Tavsiye ve yöntemlerim OLDUKÇA sıra dışıdır. Özellikle de ilişki terapistleri ve aşk uzmanları, bana bu konuda çok kızgınlar, çünkü genelde 1 saat için 250-400 TL arası ücret alırlar ve tek bir seans da işe yaramaz, aylarca onları ziyaret etmeniz gerekir. Oysaki ben, kendi çevremdeki insanlara ilişkilerini nasıl kurtaracakları konusunda taktik ve yöntem verdiğimde, bunu hep başardılar.

 • Eğer bana inanır ve sana yardımcı olmama izin verirsen, bunu sen de başaracaksın, eminim.

 

Peki, Sana Nasıl Yardım Edeceğim?

Eğer kız/erkek arkadaşını kaybettiysen ve onu geri almak istiyorsan, elbette ki onunla senin için konuşup onu ikna edecek değilim. Ama aslına bakarsan bundan daha iyisini yaptım bile. Sana yılların birikimiyle bir kılavuz hazırladım. Bu kılavuzda bulacağın bilgiler sıradan ya da her yerde bulabileceğin türden değil. Birçoğu hakkında daha önce bilgin olmadığına da eminim. Bu teknikleri daha önce duymadın.

Ve sana hayati bir sır vereyim:

Bu teknikler gerçekten işe yarıyor!… Hem de hiç ummadığın kadar çok!

Doğruyu söylemek gerekirse, bu tekniklerin ne kadar işe yaradığını fark ettiğimde bir hayli korktum. Ve itiraf etmem gerekirse, bu müthiş yöntemler pek de onurlu olmayan amaçlara hizmet edebilir diye çok kaygılandım.

 • Ben İYİ ve DÜZGÜN insanlara yardım etmek istiyorum, kız arkadaşlarına eziyet eden PİSLİKLERE değil! Ya da evli erkekleri evlerinden koparan PSİKOPATlara değil.

Evet, bu teknikler ve taktikler hem iyi amaçlar için hem de kötü amaçlar için kullanılabilir.

Benim kitabım:

– Eski Suçlular

– Ciddi zihinsel sorunları olan insanlar

– Diğer kaçıklar, deliler ya da manyaklar için DEĞİL.

Tamam mı?

 

İmkansız Bir Durum Diye Bir Şey Yoktur!

Birçok kişiye yardımcı olduktan sonra fark ettiğim en önemli şey, eski sevgililerin geri dönüşünde birçok farklı neden ve motivasyon olduğu idi. Ve bu sebepler çoğunlukla bilinmiyordu.

 • Bu sebepleri anladığında ve sana biraz olsun rehberlik edildiğinde, neredeyse bir büyü gibi arzuna ulaşacaksın.

Çünkü sadece eski sevgilini geri almakla kalmayacak, onu gelecekte de kendine bağlamak için yeterince donanımlı olacaksın.

Bu sence de çok çok iyi bir haber değil mi?

Yeni biriyle mi çıkıyor? Bunun göründüğü kadar korkunç olmadığını biliyor musun? Ve aslına bakarsan bu durumu kendi lehine kullanabilirsin. Nasıl mı? Hepsi kitapta.

Eski sevgilini yeniden görüşmeye ikna etmek için ne yapmalı ve ne demelisin? Tavsiyelerimi aynen uygula, doğallığını koruyarak onu yeniden görüşmeye ikna et. Bu metod yüzlerce, binlerce defa denenmiş ve başarılı olmuştur.

Bağlanmanın sırrı. Bu o kadar güçlüdür ki, kaçırılan rehinelerin bazen kendilerini kaçıran kişiye bağlanmalarının sebebidir. Bu, ilişkilerdeki büyüdür. Anlaşılamaz, fark edilemez ve insanların %99,99’u bu taktiğe karşı kendilerini koruyamazlar. Her şeyde olduğu gibi bu da hem iyi hem de kötü amaçlar için kullanılabilir. Kitabı satın aldığında sen de bu güce vakıf olacaksınız. Lütfen dikkatli kullan!

 

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi Hakkında 1 Yorum

“Eski sevgilimi tam bir yıl önce kaybettim, beni terk ettiğinde birkaç hafta boyunca kendime gelemedim. Adeta deliye dönmüştüm ve bu delilik beni mahvediyordu. Yemekten içmekten kesilmiştim ve ne yapacağımı bilemez halde oradan oraya sürükleniyordum.

Tam bir yıl boyunca eski sevgilimin hasreti yüreğimde düğümlendi, onun özlemi kocaman bir taş gibi kalbime oturdu. Bütün yollara başvurmama rağmen, onu bir türlü geri kazanamadım. Çünkü her seferinde beni reddetti, bu ilişkinin artık dönüşü olmayan bir noktaya geldiğini söyledi.

Ne var ki hiçbir zaman ümidimi kesmedim ve her fırsatta onu geri kazanmak için mücadele etmeye karar verdim. Nihayet Meltem Nesim ile tanıştım ve onun Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi’ni indirip okumaya başladım.

Yazarın gayet açık bir yol haritası ile bana ne yapmam gerektiğini anlatıyor olduğunu görünce sevinçten havalara uçtum. Bu motivasyon ile kitabı 4 defa baştan sona kadar okudum. Sonuç benim için adeta bir cennet hayatı oldu. Çünkü şimdi eski sevgilim bana delicesine aşık, beni sürekli yanında görmek istiyor. Zaten benim de amacım buydu. Çünkü onun kollarında çok mutluyum.”

 

Daha Önce Sevgililerini Geri Kazananlardan Sadece Birinin Yorumunu Okudun… Diğer İlginç Yorumları da Okumak için Sayfanın En Altına Bakmalısın! Eminim ki Yapılan Yorumları Hayretler İçerisinde Okuyacaksın!

Şimdi… Sen Sevgilini Geri Kazanmak İstiyor Musun?

Durumun ümitsiz olsa bile binlerce defa denenmiş ve işe yarayan taktikler… Başkası sevgilinin gönlünü çalmadan sen onu geri kazan!

 

blank

blankblankblank

 

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi, 1 Temel Kitaptan ve 4 Bonustan Oluşuyor!

Kitabın temel kitabı diyebileceğim Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi’nde eski sevgilisini geri kazanmak isteyen birinin hangi adımları atması gerektiğini gayet açık ve net ifadelerle anlatıyorum.

Bu kitap, gayet anlaşılır bir şekilde, eski sevgilisini geri kazanmak isteyen herhangi bir insanın hangi adımları atması gerektiğini açık bir şekilde ortaya koyuyor.

Yani bu kitabı okuduğunda, ne yapman  gerektiğini ve hangi işlem basamaklarını uygulayarak sonuç alman gerektiğini, rahat bir şekilde anlayacak ve kafanda netleştirebileceksin.

Bu temel kitabı okuyup gerçekten anlarsan, kısa zaman içerisinde eski sevgilini yeniden elde edeceksin. Çünkü kitap, sana tam anlamıyla bir yol haritası çizip ne yapman gerektiğini en detaylı haliyle aktarıyor.

Bu anlamda Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi‘nin bu temel kitabı bile, eski sevgilini geri kazanman  için gerçekten yeterli olacaktır. Çünkü 85 sayfa boyunca sana adım adım mükemmel bir yol haritası çizdim ve tam anlamıyla sonuca ulaşmanı sağladım.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberinin Bonusları Neler?

Yukarıda da ifade ettiğim gibi 85 sayfa boyunca Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi‘nde bütün işlem basamaklarını ve yol haritasını mükemmel bir şekilde anlatılıyor olmama rağmen yine de eserime tam 4 adet bonus ekleyerek senin istifadene sundum.

blank

Bonus 1: Özgüven Kazan, Eski Sevgilini Geri Kazan Bonusu

Eski sevgilisini kaybeden ve onu yeniden kazanamayan insanların temel sorunlarından biri, özgüven problemi. Bunu biliyor muydun?

Ve bunu halledebilmek için (yani bu ilişki bitirici probleme) köklü bir çözüm bulabilmek için Özgüven Kazan, Eski Sevgilini Geri Kazan isimli kitabı hazırladım.

Evet yapılan birçok araştırma, ilişkilerin bitmesinin temel faktörlerinden birinin özgüven eksikliği olduğunu ortaya koyuyor.

Bu kitap içerisinde 50 adet özgüven geliştirme yöntemi bulunuyor ve bu kitap, bu yönüyle başlı başına satılabilecek bir kitap mahiyetinde duruyor. Bu 50 adet yöntemi sen de anlamalı ve hayata geçirmelisin.

52 sayfa boyunca aktarılan bu 50 özgüven kazanma taktiği, eski sevgilini geri kazanma konusunda gerçekten işine yarayacak mükemmel bir kaynak.

 

blank

Bonus 2: Eski Sevgilinin Zihnine Hükmet Bonusu

Geri Kazanma Rehberi içerisinde yer alan ve Eski Sevgilinin Zihnine Hükmet adını verdiğim bu eser, çok ilginç metotlar ve acayip yöntemler ile sana şunu öğretecek:

Seni terk eden eski sevgilinin zihnine psikolojik kancalar atacaksın.

Evet bu eseri okuduğunda insan psikolojisine gerçekten vakıf olacak ve eski sevgilinin zihnine ve bilinçaltına gerçek anlamda hükmedebilmek için gerekli olan yöntemleri kullanacaksın.

Hadi sana Zihin Kontrol Yöntemleri’nde nelerden söz ettiğimi de kısaca anlatayım: 31 sayfadan oluşan bu 10 önemli yöntem, sırasıyla şöyle:

blank

 

blank

Bonus 3: Son Şans Mektubu Bonusu

Bu kaynak kitap içerisinde yer alan ve Son Şans Mektubu bonusu olarak geçen bonus, sana hiçbir şansın ve imkanın kalmadığında bile,  yine de eski sevgilini nasıl elde edebileceğine dair muhteşem bir ayrıntıyı izah edecek.

Evet gerçekten de eski sevgilini elde edebilmek için atman gereken bütün adımlar tükendiğinde ve bütün yöntemler işlevsiz kaldığında Son Şans Mektubu devreye girecek, elinden tutacak.

 

 

blank

Bonus 4: Aşk Acısından Kurtulma Rehberi

Peki ya aşk acısı? Sana aşk acısından kurtulma hususunda gerçek anlamda katkı sağlayabilmek için 65 sayfalık önemli bir eser daha hazırladım ve bu eserime Aşk Acısından Kurtulma Rehberi adını verdim.

Eser boyunca 65 sayfa boyunca 42 önemli yöntem ve 12 yaşanmış öykü ile aşk acısından kurtulma yöntemlerini ve hikayelerini anlattım.

 

Sana hazırladığım kitabın bonuslarından da kısaca bahsettim, artık karar senin.

 

blank

blankblank

blank

Çok Önemli Not: Ekitap Noktası olarak bütün alışverişlerinizde Shopier ve İyzico güvencesini size sunuyoruz. Ekitap Noktası’nın kredi kartı veya banka kartı ile yapılan işlemlerde Shopier ve İyzico altyapısını kullandığını belirtmek istiyoruz.

Kısaca bu sayfadan kitabı satın aldığınızda Ekitap Noktası, Shopier ve İyzico güvencesi ile içiniz rahat bir şekilde hiçbir endişeye kapılmadan kitabınızı indirebilirsiniz. Kitabı satın aldıktan sonra, en geç 1 saat içerisinde kitabınız e-posta adresinize gönderilecek ve gönderilen linke tıklayıp kitabı indirerek hemen okumaya başlayabileceksiniz.

 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

 

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberinin resmi yayıncısından kısa bir not:

Biz, ekitapnoktasi.com olarak birbirinden etkili eserleri siz değerli okurlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz.

 • Yayın ilkesi olarak sadece başarısına güvendiğimiz kitapların satışını yapıyor ve bu konuda okurlarımıza 60 günlük koşulsuz iade şansı sunuyoruz. Böylece hem eserlerine güvenen yazarlarla çalışıyor hem de okurlarımızın azami memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. Konunun detaylarını Sıkça Sorulan Sorular ve İade ve İptal Politikası linkleri üzerinden okumanızı tavsiye ederiz.

Sayfamızda bulunan yorumlara bakıldığında bu amacımıza ulaştığımızı görerek onur duyuyoruz.

 • Siz de eserler hakkındaki olumlu olumsuz fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarsanız, seviniriz. Çünkü övgüleriniz her ne kadar bizi mutlu etse de eleştirileriniz de bize her zaman daha iyisini yapma konusunda yol gösterecektir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

1-Bu Bilgiyi İnternette Ücretsiz Bulamaz mıyım?

Açıkçası ben de para harcamamayı ve ücretsiz şeyleri seviyorum.

Ne var ki kitabın içindeki bilgilere ulaşmanın tek yolu bu site üzerinden kitabı satın almaktır. Ben de ücretsiz kaynaklara ulaşmak için günlerimi hatta haftalarımı harcadım, ama bütün tabloyu olduğu gibi veren başka ücretsiz bir kaynak bulamadım. Ayrıca birkaç makale okuyarak, tüm planı birebir yapmadan eski sevgilin ile yeniden birlikte olma şansını da tehlikeye atabilir.

2-Kitabı Ne Zaman Alacağım?

Sipariş verip ödemeyi yaptıktan hemen sonra kitabı okumaya başlayabileceksin. Çünkü Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi ve bonusları, internet üzerinden indirilebilen dijital kitaplardır. Ekitap Noktası, oldukça güvenli bir ödeme platformudur. Kitabı indirir, bilgisayarına, tabletine veya telefonuna kaydeder ve okursun. İstersen yazıcıdan çıktısını da alabilirsin.

3-Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberinin Para İade Garantisi Var mı?

Evet, yukarıda da ifade ettiğimiz gibi Ekitap Noktası olarak tanıtımını yaptığımız eserlerin 60 günlük para iade garantisine sahip olması gerektiği koşulunu öne sürüyoruz. Bunu kabul eden yazarların resmi indirme sayfası olabileceğimizi dile getiriyoruz. Yazar, bu şartımızı kabul ederse (tabi yazmış olduğu kitap da gerçekten etkili ve faydalı ise) kitabının tanıtımını yapmaya karar veriyoruz.

 • Bu anlamda Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi, 60 günlük para iade garantisine sahip. Bu konuda hiçbir okurumuz, yazarla muhatap olmak zorunda değil. Okuyucunun bize para iade talebi için bir e-posta atması yeterli olacaktır. Konunun detaylarını Sıkça Sorulan Sorular üzerinden okuyabilirsiniz.

Para iadesi ile ilgili işlemler için ekitapnoktasi@gmail.com adresine talebinizi ileten bir eposta atmanız yeterli olacaktır. Sizden gelen e-postayı aldıktan sonra, en kısa sürede paranız iade edilecektir. Bu bağlamda Ekitap Noktası güvencesi ile içiniz rahat bir şekilde kitabınızı okuyabilirsiniz.

4-Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi Nasıl Alınır?

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi ve bu eserin bonuslarının, PDF formatında ekitaplar olduğunu ve bu kitapları indirip rahatlıkla okuyabileceğinizi ifade etmeliyiz. Evet, bu rehber ve bonusları, PDF formatında olduğu için herhangi bir telefon, bilgisayar ya da tablet ile bu eserleri indirip okumanız mümkün.

Zaten bu kitapları satın aldıktan sonra kitapların indirme linklerini e-posta adresinize gönderiyoruz ve size gönderilen bu bağlantılara tıklayıp kitapları anında indirme fırsatını elde edebiliyorsunuz.

Yukarıdaki görsellerden herhangi birine tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi’ni ve bonuslarını indirebilirsiniz.

 

 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

92 thoughts to “Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi Resmi İndirme Sayfası”

 1. Avatar asude dedi ki:

  meltem hanım size ne kadar teşekkür etsem azdır beni yeniden hayata bağladınız aşk acısından ölüyordum sayenizde artık eski acılar geride kaldı allah razı olsun

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, güzel yorumunuzu, Ekitap Noktası olarak yazara ilettik, en kısa zamanda cevap verecektir.

   Mutluluklar dileriz.

  2. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Merhaba değerli okurum, yeniden mutlu olmana çok sevindim. Senin gibi binlerce insanın aşk hayatına olumlu anlamda katkı sağlıyor olmanın haklı gururunu hep yaşadım. Umarım hayat sana hep mutluluk getirir.

   Sağlıcakla…

 2. Avatar Nalan dedi ki:

  Daha önce buna benzer bir rehber okumuştum açıkçası hiç işime yaramamıştı. Bu kitabın da böyle olduğunu düşündüm. Ama yazarının Meltem Nesim olduğunu görünce kararım değişti. Çünkü daha önce Meltem Hanım’a birçok soru sormuş çok güzel cevaplar alıp ilişkime renk kalmıştım. Nitekim yine aynısı oldu Meltem Nesim’in kitabı hayatımın aşkını bana geri getirdi. Son Şans Mektubunu kullanmama bile gerek kalmadı. Zihin Kontrol Yöntemlerini de hiç kullanmadım. Teşekkür ederim.

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Nalan Hanım, öncelikle yeniden mutluluğa kavuşmuş olmana gerçekten çok sevindim.

   Şunu unutma ki benim hazırladığım rehber, gerçekten çok farklı ve çok etkili. Zaten bu yöntemlere çok güvendiğim için kitaplarıma 60 günlük para iade garantisi veriyorum.

   Sağlıcakla…

   1. Avatar sunasuna dedi ki:

    meltem’ciğim ben de sana teşekkür ederim kuzum.iyiki bu sayfaya gelmişim ve bu rehberle tanışmışım. size teşekkürü bir borç biliyorum. ayrıca hayat kalitemi arttıran bir rehbere vesile olduğunuz için sağ olun. ufkumun genişlemesine neden oldunuz gerçekten. bu arada bisoru sorucam; bu taktikleri kullanmam sayesinde erkek arkadaşımın bana olan ilgisi en az üç kat arttı, acaba bu ilgi ne kadar devam eder?

 3. Avatar büşra dedi ki:

  Çok ilginç bir durum, sadece rehberi uyguladım, başka hiçbir şey yapmadım, ortalama 3 hafta sonra eski sevgilim beni arayıp özür diledi halbuki kendisi suçlu değildi. Nasıl olduğunu anlayamadım ama beni ilgilendiren bu değil. Sevgilimle yeniden birlikteyim ya bu bana yeter.

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Büşra Hanım merhaba. Eski sevgilinin geri dönmüş olması mutluluk verici. Zihin Kontrol Yöntemleri’nde anlattığım birkaç yöntem, eski sevgilini özür dilemeye teşvik etmiş olmalı. Bunu daha önce de birkaç okuyucum söyledi.

   İlişkilerde suçlu değil, mutluluk aramak lazım. Umarım daima mutlu olursunuz.

   Sağlıcakla…

   1. Avatar Mihriban dedi ki:

    Keşke bende daha önce size güvenip bu kitabı alsaydım. 🙁 En azından bu kadar çile çekmezdim . Zamanında aklım başımda olsaydı bu kadar büyük aşk acısı çekmezdim. Geç de olsa size güvenip kitabı aldığım için mutluluğu buldum. Eski sevgilimi geri kazandın ve mutluyum ama buruk bir mutluluk. Artık bundan sonra bunu telafi edeceğiz. Bundan sonra ilişki konusunda ilk adresim siz olacaksınız Meltem hanim. Teşekkür ederim. 🙂

 4. Avatar Nazlı dedi ki:

  Ben 5 aydır ayrıyım bana kesinlikle dönmeyeceğini söylüyor. Bu kitap benim de işime yarar mı Meltem Hanım?

  1. Avatar sultan dedi ki:

   Nazlı eski erkek arkadaşım banada aynı şeyi söylüyordu. Sana artık dönmem bu ilişki bitti diyordu. Meltem Hanım sayesinde tıpış tıpış geri döndü. Şimdi avucumun içinde. Sen bakma onların sözlerine. 🙂

   1. Avatar özge dedi ki:

    ben nasıl gerı dondurebılırım tavsıyenız var mı

  2. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Merhaba Nazlı Hanım, eğer eski sevgilinin ufacık bir dönme ihtimali varsa bile bu rehber, sana da gerçek anlamda katkı sağlayacaktır. Çünkü senin durumunda olan birçok kişi, eski sevgilisini geri döndürmeyi başardı.

   Lütfen gelişmeleri yaz.

   Sultan, başarıya ulaşmış olman harika. Avucunun içindekine iyi bak. 😉

   Sağlıcakla…

  3. Avatar istanbullu dilber dedi ki:

   meltem abla size ama çok teşekkür ederim sayenizde ilişkim yeniden rayına oturdu çok mutluyum çok sağolun 🙂

 5. Avatar kurum yöneticisi2 dedi ki:

  kitabın fiyati biraz pahali degilmi

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Değerli okurumuz, Ekitap Noktası olarak kitabın fiyatının uygun olduğunu düşünüyoruz. Çünkü bu sette tam 5 kitap var ve hepsi de çok kaliteli. Ayrıca bu setin 60 günlük para iade garantisi olduğunu da hatırlatmak isterim.

   Mutluluklar dileriz.

  2. Avatar malik dedi ki:

   bende öyle düşünmüştüm ama ya eski sevgilimi geri kazanma ihtimali? iyiki böyle düşünmüşüm, çünkü eski sevgilime yeniden kavuşunca onun için her şeye değer diye düşünmeye başladım. sevgilimin sıcak muhabbetine her şey feda olsun. bu vesileyle böyle güzel bir kitap hazırladığı için meltem ablaya çok teşekkür ediyorum.

   1. Avatar Serkan dedi ki:

    ben daha önce internette dolaşırken farklı bir kitap almıştım hiç işe yaramamıştı karman çorman bir şeydi hiçbir şey anlamamıştım o kitaptan sonra bir arkadaşım bana meltem nesim ismini verdi onun kitabını al dedi çünkü kendisi de bu hanımın kitabı ile eski sevgilisini kazanmış ben de öyle yaptım vallahi hiç umudum yoktu ama eski sevgilim geri döndü nasıl olduğunu bile anlayamadım rehberdeki tüm adımları aynen yaptım bu arada özgüven kitabı da çok işime yaradı

 6. Avatar Yaren dedi ki:

  Bi arkadaşım eski sevgiliyi geri kazanma rehberini bana çok methetti.Meltem hanımın da çok bilgili olduğunu söyledi.Kendisi bu rehber sayesinde eski erkek arkadaşını geri kazanmış.Ben çok inanamadım ama kitabın para iade garantisi de dikkatimi çekti.Bana ne önerirsiniz?Bu kitap benim eski sevgilimi geri kazanmamı sağlar mı?

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba değerli okurumuz, Ekitap Noktası olarak Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi’ni ve bonuslarını kesinlikle tavsiye ediyoruz. Çünkü çok olumlu yorumlar alıyoruz.

   Kitabın iade oranı sadece % 2. Yani yüz kişiden sadece iki kişi iade ediyor kitabı. Bu da kitaptaki taktiklerin gerçekten işlevsel olduğunu gösteriyor.

   Mutluluklar dileriz.

 7. Avatar kader dedi ki:

  merhaba biz 8 gün önce ayrıldık.daha ne kadar beklemeliyim dönmesi için yazmadan.yazıcam çünkü sabredemiyorum

  1. Avatar nurdan dedi ki:

   kader hanım, ben tam 25 gün bekleyip kitaptaki yöntemleri aynen uyguladım.ama emin ol ki o kader beklemeye değiyor.bu formüller gerçekten müthiş.bence kitaptaki yöntemleri harfiyen uygula sonucu güzel olacak.

  2. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Sevgili Kader, Nurdan’ın söylediklerine harfiyen katılıyorum. Biraz dişini sık ve Rehber’de anlatılan formülleri uygula. Biliyorum ki sen de başarıya ulaşacaksın.

   Lütfen gelişmeleri yaz. Sağlıcakla…

   1. Avatar kader dedi ki:

    meltem abla valla dediğiniz gibi oldu.biraz dişimi sıkıp rehberi aynen uyguladım.sonuç mutluluk.uzun zamandır hiç bu kadar mutlu olmamıştım.birlikte olduğumuz için içimde cennet sevinci var.bu sevinci asla tarif edemem.allah razı olsun.

    1. Avatar Mutlu dedi ki:

     Meltem Hanım, açıkçası kitabınıza karşı son derece önyargılı idim. Fakat yine de alıp okumaya karar verdim, bu karar belki de hayatımda aldığım en iyi karar oldu. Çünkü yeminle bana asla dönmeyeceğini defalarca söyleyen eski kız arkadaşım bana yine döndü. Sadece kitaptaki formülleri uygulayıp bekledim, ta ki beni arayıncaya kadar. Sizi daima takipteyim. Çok teşekkür ederim.

     1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

      Değerli Mutlu, sadece kitaptaki formülleri uygulayıp biraz da dişini sıkarak beklemek yeterli oluyor zaten. 😉

      Kitabımın sana da katkı sağlaması ve eski sevgiline yeniden kavuşmana rehberlik etmesi beni çok mutlu etti.

      Sağlıcakla…

 8. Avatar Mustafa Eren dedi ki:

  Merhaba meltem abla yardımcı olur musun 17 yaşındayım bir kızla tanıştım 1 ay kadar konuştuk benden hoşlandığını söylemişti bende çiçek mum felan sürpriz bir çıkma teklifi ettim çok acele ediyosun ben sana şimdi ne evet diyebilirim ne de hayır dedi biz bir kaç hafta daha konuştuk ve konuşma yı o tamamen bitirmek istedi engelledi beni sosyal ağlarsan felan onu tekrar kazanmak için ne yapabilirim ?

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Sevgili kardeşim Mustafa, Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi’ndeki formülleri uygula, onun sana geri dönüşünü izle. 🙂

   Sana karşı kalbinde ufacık bir sevgi kırıntısı varsa, sana geri dönmek için kendine engel olamayacaktır.

   Sağlıcakla…

 9. Avatar emrah yegin dedi ki:

  Merb meltem hanim ben emrah ben nisanlimla 10 gun once ayrildim ama ne yaptiysam ikna edemedim geri donmesi icin yuzumu bile gormek istemiyo ne yapabilirim yardimci olun bana lutfen

  1. Avatar faruk dedi ki:

   bende aynı durumdaydım emrah bence kitaptaki yöntemleri hiç aksatma hatta uygulamadan önce birkaç defa okuyup iyice anla göreceksin eski sevgilin geri dönecek bende bu konuda tecrübeliyim benzer şeyleri yaşadım

 10. Avatar Sevim Can dedi ki:

  Meltem hanim bende size anlatmak istiyorum

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Sevgili Sevim, tabi ki, yazarsan çözüm bulmaya çalışırım.

   Sağlıcakla…

   1. Avatar Sevim Can dedi ki:

    Meltem hanim hayatimi kurtardiniz size olunceye kadar minnet borcum olcak eski erkek arkadasim artik geri dondu sayenizde bu muhtesem kitabi yazdiginiz icin tesekkur ederim

 11. Avatar Emre Özkan dedi ki:

  Merhaba Meltem hanım bana yardımcı olursanız çok sevinirim . Ben sevgilimden kısa süre ayrıldım onun sürekli ayrılık vurmasına istinaden bitirdim lakin yapamadık ayrı ters psikoloji denedim başarılı oldu teşekkür ederim kendisi geldi fakat biz sevgilimle ayrı iken kendimde değildim sevgilimin bana yolladıgı bir ses vardı annesi ile dayımla ilgili bende o ses duruyordu ayrı oldugumuz gün den bir sonraki gün dayımla bir araya geldik nabıyorsun falan konular açıldı boş bulundum ses kaydını dayıma yolladım dayım yemin etti söz verdi kimse bilmicek dün kalktı arkamdan kıza emre bana bunları bunları attı bak gör gibisinden kız benden ayrıldı ben hiç birşey yapamıyorum dayımın karaktersizliği yüzüne ben madur oldum anlatmak istedim sevgilime ayrı iken zor durumda tutamadım azımdan özür dilerim falan ama dinlemedi ben sana güvenemem daha dedi kestirip attı engel falan atmadı sosyal hesaplardan falan ama ben ne yapıcam bilmiyorum nasıl güvenini kazanırım hatamı nasıl düzeltirim ne olur

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Merhaba Emre Bey, hakikaten ilginç bir gelişme olmuş. Bu noktada yeniden ters psikoloji kullanma, çünkü çok işe yaramaz. Sana zihin kontrol yöntemleri üzerine yoğunlaşmanı tavsiye ederim. Ama öncesinde ufacık bir mektup denemesi yapabilirsin. Bu iki tavsiye de işlevsel olacaktır.

   Lütfen gelişmeleri bizimle paylaş. Sağlıcakla…

 12. Avatar canan112 dedi ki:

  Kitabı aldım okuyorum tavsiye ederim arkadaşlar tekrar döner mi bilmiyorum ama kendimi toparlamamda faydası oldu Meltem hanım sorum şu ayrılalı on gün oldu beni silip engellemişti ben de rehberimden silmiştim arada ekleyip bakıyordum WhatsApp profiline dün tekrar eklediğini farkettim tekrar sildi ben de sildim o farketmeden. eklemelimiyim görmeli mi beni yoksa böyle mi kalsın

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Merhaba Canan, Rehber’in yönlendirmelerine harfiyen uymaya çalış. Bu anlamda, böyle kalması daha makul olacaktır.

   Gelişmeleri yazarsın. Sağlıcakla…

   1. Avatar canan112 dedi ki:

    Çok şükür eski sevgilim geri döndü bana çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim kitaplarınız müthiş işe yaradı her adımını uyguladım çok şükür Allah razı olsun Meltem hanım

    1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

     Merhaba sevgili Canan, Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi sayesinde 150 bin kişi eski sevgilisini geri kazandı. Seni de bu sayıya dahil edeceğim. 🙂

     Mutluluklar dilerim. Sağlıcakla…

     1. Avatar selin dedi ki:

      artık ona yalvarmaktan vazgeçtim kendimi çok iyi hissediyorum adeta terapi oldum artık dönmese de olur ama döneceğini de biliyorum taktikleriniz için size minnettarım

 13. Avatar Alişan dedi ki:

  merhaba bu kaynak sadece internet üzerinden mi alınıyor?E-kitap değilde önerebileceğiniz tutulabilir bir kaybnak tavsiye edebilir misiniz?

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Alişan Bey, Ekitap Noktası olarak İlişki Uzmanı Meltem Nesim Hanım’ın kitabının resmi indirme sayfası olmaktan gurur duyuyoruz. Eğer eski sevgilinizi gerçekten geri kazanmak istiyorsanız bu kitabı denemelisiniz. İhtiyaç duyarsanız çıktısını alıp okuyabilirsiniz.

   Basılı yayın olarak konuyla ilgili tavsiye edebileceğimiz bir kitap yok maalesef.

   Mutluluklar dileriz.

 14. Avatar hatice dedi ki:

  Almanyadan nasıl alabilirim Lütfen bu kitabi almam gerek.

  1. E-Kitap Noktası E-Kitap Noktası dedi ki:

   Merhaba Hatice Hanım, kitabı yurtdışı ödeme seçenekleri ile satın almanız mümkün. Ekitap Noktası olarak yurtdışı ödemeyi de aktive ettik ve birçok ödeme seçeneği sunduk. Şimdiye kadar Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi’ni yurtdışından satın alan yüzlerce okurumuz oldu.

   Sorun yaşarsanız bize ekitapnoktasi@gmail.com‘dan da yazabilirsiniz.

   Mutluluklar dileriz

   1. Avatar nur dedi ki:

    ben londradan kitabı aldım bir ay önce.bir ay sonra mutlu son.teşekkür etmek için yazdım sadece.biraz sonra erkek arkadaşım gelecek.bana müsaade. 😉

    1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

     Sevgili Nur, tebrik ederim seni. Güzellikler ve mutluluklar senin olsun.

     Sağlıcakla…

 15. Avatar merve dedi ki:

  Iyi aksamlar meltem ablacım yorumları okudum bende cok caresiz ve ne yapacagini bilemez durumdayim sevgilimle ayrilali 5 ay oluyor o polislik okulunda okuyor farkli sehirde ayrilik surecinde hic konusmadk ben hala onu beklerken birde ne goreyim ayriligimizin 4.ayinda kizin biriyle fotogrf paylasti dayanamayip mesaj attim smdimi aklina geldim falan dedi sonra yanima geldi gorustuk sarildik onunla aramda bisey olamaz merak etme dedi ama ayrilmiyoda onunla ayrilip sennle nasil mutlu olabilirim bencil dusunme bu sekilde vicdanm rahat etmez dedi. Ondan ayrilamam ben aci ceksemde en azindan vicdanim rahat olur diyor. 1aydir konusuyoruz kizla gorusup bulusuyo banada bekle beni dedi sabret diyo okul bitince ayrilir zaten o benden diyo ya baglanirsa o kiza. Ben boyle bekleyemem bana kesin bisey soyle dedigimde kaciyo benden git demiyo bana boyle nasil dayanirim cok seviyorum sevdigim adami paylasmak zorunda kaliyorum 🙁 bide galiba o kız hicbirseyine karismiyo ama bana gelince hep

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Sevgili Merve, çok fazla yanlış yapmış olduğunu söylemek zorundayım. Kendini tamamen ona teslim edersen, hayatın boyunca onun denetimi altında olursun.

   Sana kitabımı kesinlikle tavsiye ediyorum, bence en az 3 defa okumalısın. Sonrasında bana teşekkür edeceksin. Kitabı alıp okumasan bile şunu asla unutma:

   “Kendini teslim edersen, seni teslim alırlar.”

   Sağlıcakla…

 16. Avatar Doğan Cemile dedi ki:

  Abla yardım et

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Sevgili Doğan, buradan yazarsan yardımcı olurum tabi. Dilersen ekitapnoktasi@gmail.com üzerinden de yazabilirsin, Ekitap Noktası mesajı bana iletir, ben de problemini çözmeye çalışırım.

   Sağlıcakla…

   1. Avatar isimsiz kul dedi ki:

    abla allah tuttuğunu altın etsin sevgilime kavuştum

 17. Avatar Yaren Kurt dedi ki:

  öncelşkle belirteyim beni kitabı alacak kadar maddi durumum yok.. sadece yaedımcı olmanızı rica ediyorum benim 17 aylık bi ilişkim oldu bana çok şey kattı çok değiştirdi her günüm onlaydı hep konuşurduk hep düşünürdüm onu ama ilişkimizin ilk 9 ayı benim iğrenç davrnaışlarım oldu çok sevmeme rağmen yansıtamadım gerçekten aşık olmama rağmen başkalarının dış görünüşüne baktım ama aşk anlamında bir şey hissetmedim sadece baktım ve bu onda şiddetli güven eksikliği oluşturdu 9 ay sonra ayrıldık ben face şifresini kırıp iğrenç şeyler gördüm özür diledi ben affetiö ve 8 ay boyunca benden intikam aldı ayrıldı barıştı kızdı kötü dsvrandı ama bağlandığım için de hiç bırakamadım en son beni gerçekten bıraktı arkadaşım onunla konuşmuş hastalığı var şöyle böyle diye o da iyileşene kadar yanında dururum o zaman demiş. ve benden 1 hafta önce de ayrıldı yani beni kullanmış gibi bir şey oluyor ben bunu çğrenince çok küfür ettim ağzımı bozdum sen benim ahımı aldın aynısını yaşa dedim takmadı bile he

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Sevgili Yaren, bu durumda onu gerçekten geri kazanmak istiyor musun? Öncelikle buna karar vermelisin. Kararını verirsen ona göre sana yardımcı olabilirim.

   Ama şunu asla aklından çıkarma: Bu durumda olan binlerce kişi, kitaptaki taktiklerin gücüyle eski sevgilisinin pişman olmasını sağladı. Cevabını bekliyor olacağım. Özelden de yazdım, oradan da iletişim kurabilirsin.

   Sağlıcakla…

 18. Avatar vldn dedi ki:

  Merhaba meltem hanm benmde bi konuda fikir almam mumkunmudr acaba sizden. .oncelikle ilk kez boyle bi sayfanin altina yorum yapiyorm ve gercekten cikilmaz bir halde oldgm icin ufakta olsa fikrnizi ogrenml istiyorum. .bundan dort ay once ayni is yerinde calistgm bi cocuktan hoslanmaya basladim ve iki ay ona hissettrmeden sevgmden emn olana kadr bekledm ve sonunda acildim. .cocuk once istemedi kararsz kaldi sonra ona verdgm cesaretle biz konusmaya basladik kizim die aşkimi gizlemk istemedm dibine kadr yasama taraftarydm iki ay konustk ve bana olan ilgisnin azaldgni farkettm araya giren olaylar ailvw sorunlar derkn uzaklastk. .ben tabi onu hala severken o bi gce seni sevemiyorm sennle evlenemyz feln dedi noldgnu anlayamadm bikac gun gectiyuzyuze konustk hatalrmi soyledi ve ayrildk oysa ben hata yaptgmi dahi bilmiyodm sonrasnda hatalarmdan dolayi aldatma olayi kesnlkle yok ama işim geregi baska erkeklerle konusuyorm die buna bile aldatma deyip bendn ayrildi cok ozur diledm karssnda agladm

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Merhaba sevgili Vildan, eğer onu geri kazanmak ve kendine aşık etmek istiyorsan, aynı zamanda pişmanlık içerisinde geri dönmesini sağlamayı arzu ediyorsan, Rehber tam sana göre. Ortalama 4 hafta sonra sana pişmanlık içinde dönecek ve gözü senden başkasını görmeyecek. Tabi Rehber’i olduğu gibi uygulamalısın.

   Gerçi Rehber’de her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlattım, ama farklı bir konuda fikir danışmak istersen bana özelden de yazabilirsin.

   Sağlıcakla…

  2. Avatar vldn dedi ki:

   Meltem hanim iyiki size fikir danismisim. . allah razi olsun sizin sayenizde bu cirkin ayrilik bitti bana geri dondu. . artik benim diger erkeklerle konusmamada karismiyor bana cok yardimci oldunuz sagolun. . tavsiye ettiginiz kitabi aynen uyguladim cok cok sagolun sayenizde mutsuzluktan kurtuldum. . sevgilim tam istedigim gibi bir oldu

 19. Avatar serdivan dedi ki:

  Merhabalar yazılarınızı ve yorum yapan kişilere verdiğiniz yanıtları okudum gerçekten büyük bir istekle ve başarıyla çalışıyorsunuz tebrik ederim eski sevgilimden ayrılalı 9ay oldu ve şuan onun başka biriyle ilişkisi var ve bu benim canımı çok yakıyor hangi yolu denediysem başarılı olamadım ayrıldıktan sonra ona belli etmemeye çalıştım ayrıldığımız gece hastanelik olmuştum evdeki onu hatırlatan objeler belli biyerlerde değil ama onları atmaya kıyamıyorum aklıma kötü yönlerinide getirsem vazgeçemiyorum ortak sosyal medyaları olarak facebook instagram whatsapp yok numaramı sildiğini biliyorum bir tek snapchat vardı onuda kullanmıyor farklı bir hesaba geçti durumum biraz karmaşık heryerde bir obje olmasada anı var unutmaya çalıştım diyorum olmadık yerde aklıma pat diye geliyor bu kitabı bulup alma şansım yok o yüzden bana ne önerebilirsiniz baya uzun yazmış olabilirim kusuruma bakmayın ona benim değerimi anlayıp bana yaptıkları yüzünden üzülmesini ve gerçekten beni sevmesini istiyorum

  1. Avatar nesrin dedi ki:

   meltem abla ben de sizin naminizi duydum bircok arkadasim sizin kitabinizi okumus hepside sizden ovgu ile soz ediyor rica etsem soylermisiniz bu kitap banada yardimci olurmu

   1. Avatar Yavuz dedi ki:

    ben sadece para iade garantisi olduğu için satın aldım, eski sevgilimin dönme olasılığı hiç yoktu. ama kitaptaki formüller sayesinde eski kız arkadaşım geri döndü. para iadesi isteyecektim, utandım. meltem hanım gerçekten de işinin ehli bir ilişki uzmanı. teşekkürler.

 20. Avatar Sinem Sln dedi ki:

  Meltem abla 1 yıllık ilişki tırnak biraz uzun diye bitti. Bilmiyorum ikimizde çok yiprandik artık. O sürekli beni değiştirmeye çalıştı ben istemedim ama değiştim onun için kapandim var mı ötesi sırf o istiyo diye.2 ay önce bittik mesaj attım ama istemiyorum senin gibi birisini hayatımda dedi bana atma mesaj dedi. Ben naptim ona bu kadar. Bundan önceki ayrildigimizda son bi şans demişti bunu da kullanamazsan yokuz demişti. O kavgamizun sebebi de whatsapa gözlüklü profil koymam. Ya biz farklı şehirlerde okudğumuz için sıkıntı oluyordu o yüzden benim üniye daha düşük bi bölüme geçmek istedi. Evet geçiş basvrusunu yapmış ama benim bilmemi istemiyo. Merak etsin söylemeyin demiş. Amacı Ne anlamıyorum. Geçeceği bölüm otomotiv mühendisliği. İlgisi var arabalar a ve evine de daha yakın mesafe de. Bikaç ay önce ayrılınca instagram acmistm bana demedigi kalmadı. Sonra kapattim ve barışmistik. Bu ayrıldıgimizda kendisi açmış. Kız tkib ettiği yok. Allah rızası için yardım et bana. Napayim ben

 21. Avatar Cansel dedi ki:

  Meltem hanım cevap vermenizi umut ediyorum çok zor durumdayım bu kitabı alıp almamakta çok tereddüt ettim 2 yıllık bi ilişkim vardı deli gibi aşıktı aynı okuldayız benim isteğimle bitti geri dönüp barışmak istedim hep tersledi daha ayrılmamızdan 1 ay geçmeden benden daha alımlı bi kızla birlikte ikisyle de konuştum bana beni istemediğini söylüyor o kızı sevdiğini söylüyor o kız benden daha çok değer veriyormuş bu kitabı alsam yararı olur mu çünkü onu kaybetmek hiç istemiyorum tek yol bu kitap diye düşünüyorum her sitede bu kitaptan bahsedilmiş bu kitap benim işime yarar mı ? Şimdiden teşekkürler cevap vermenizi umut ediyorum saygılar…

 22. Avatar binnaz dedi ki:

  Merhaba Meltem Hanım erkek arkadaşım memlekette ve mesajlaşırken artk beni sormamaya başlamıştı bende sevdiğim için mesaj attım görüldü yaptı sonra geri dönüş yaptı ve hemen kesildi konuşmamız sonra bir süre sonra ben böyle davranmasının sebebını sordum o da askere gitceğini ve benden uzak kalmaya çalıştığını söyledi tabi böyle yapması beni daha çok yıktı 21gündür konuşmuyoruz mesaj atmak istiyorum ama yine öyle davranır diye atamıyorum sizce napmalıyım

 23. Avatar noya noya dedi ki:

  Merhaba,benim 1 senelik ilişkim vardı. 6 ay önce bitti. biz ayrı şehirdeydik. her şey çok güzeldi ama aradaki mesafe araya soğukluk girmesine sebep oldu. benle beraberken başkalarıyla da görüştüğünü duydum. ve bunu söylediğimde kimseyle görüşmüyorum bana yazıyorlar cevap veriyorum dedi. ben aldatıldığımı düşündüğüm için sonlandırdım. ama ondan başkasıyla hayatımı devam ettirmek istemiyorum. onsuz nefes almak bile zor geliyor. geri kazanmak istiyorum. geçen ay doğum günüydü mesaj attım. sonra tekrar görüşmeye başladık. başta beni halen sevdiğini ama hayatında biri olduğunu söyledi. ben ne olucam sorusuna zamana bırakalım diyor. ben sabretmeye çalışıyorum tamamen bitmesin diye. ama dayanamıyorum. ne yapmalıyım, kitap yardımcı olurmu?

 24. Avatar DİLARA ÇAKMAR dedi ki:

  Meltem Hanım, Bundan 3 yıl önce tanıştım eski sevgilimle.Başta hersey çok güzeldi.1 yılımız çok güzel geçti.Ozaman evlenelim dedi yaşım küçük olduğu için istemedim.Sonra işsiz kaldı psikolojisi bozuldu ayrıldık ama hep yanındaydım. 2 yıl ayrı kaldık ama arkaş adı altında hep görüştük her gün her haftasonu yanyanaydık.İkimizin de sevgilisi olmadı istemedik.Kopamadık birbirimizden. 6 ay önce memur oldu ondan daha çok istedim bunu mutlu omasını dua ettim hep onun için ünkü iyi bir insandı.Beni sevdiğini düşünüyordum.Seviyrum ama olmicak diyordu her seferinde.Dün ailesinin onu başka bir kızla görüştürdüğünü söyledi.Hiç beklemiyordum.Başımdan aşağı kayna su döküldü.Hazmedemiyorum. Dün akşam başka bir yerde karşılaştık ortak bir sür arkadaşımız var çünkü.Gözlerim ağlamaktan şişmişti.Senin üzülmeni istemiyorum sakın ağlama dayanamam dedi onu anlamıyorum.Ve şimdi ne yapmam lazım onu da bilmiyorum.Kendime gelemiyorum.Lütfen yardım edin bana lütfennn çok çaresizim.Onu çok seviyorum.

 25. Avatar serhat özcan dedi ki:

  merhaba meltem hanım iyi günler benimde yaklaşık 5 yıl süren bir ilişkim vardı 3 ay önce sona erdi ve sevgilim bir aydır başka birisiyle görüşmeye başlamış başka bir kişi ile görüşse bile bu kitaptaki taktikler ile bana geri döner mi ?

 26. Avatar banu dedi ki:

  Ben başka bir yazınıza yorum yazmıştım önceden. hatırlarsanız o zaman bu kitabı alırsam işe yarar mı diye sormuştum. siz de “ben buna karışamam, ama alanların çoğu memnun” demiştiniz. o zaman çok kararsız kalmıştım. ama en nihayetinde almaya karar vermiştim. inanın ki son on yılda verdiğim en iyi karar bu kitabı almak oldu. her gün dua ediyorum size. iyi ki önerinize kulak vererek bu rehberi aldım. şimdi içimdeki sevinci size nasıl aktaracağımı bilemiyorum. tek şey söylemek istiyorum; Allah razı olsun sizden.

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Banu Hanım, yazı içerisinde de belirttiğim gibi bu kaynak, piyasadaki en iyi kaynak. Kitabı ben yazdığım için söylemiyorum bunu. Bunu, senin gibi kıymetli okuyucularım söylüyor. İnşallah mutluluğunuza gölge düşmez bundan sonra. Allah mesut bahtiyar etsin inşallah. Sağlıcakla…

 27. Avatar deniz dedi ki:

  Merhaba Meltem hanım, ben 4 ay önce eski sevgilimi gri kazanmak için bir sitede tanıtımı yapılan bir kaynak almıştım. maalesef o kaynakta anlatılanları uyguladığım halde eski sevgilimi geri döndüremedim. sonra araştırma yapmaya devam ettim ve tesadüfen sizin sitenize geldim. sizin de farklı bir kaynak önerisinde bulunduğunuzu görünce “bunların hepsi aynı” diye düşündüm. buna rağmen yazılarınızı okumaya başladım ve birçok yazınızı oldukça samimi ve can yakıın buldum. sonra “ne kaybederim” diyerek burada tavsiye ettiğiniz kitabı aldım. ne oldu biliyor musunuz? o gün bu gündür size dua ediyorum. çünkü bu kaynak gerçekten çok etkili tekniklerle okuyucusuna yardımcı oluyordu. laf aramızda, ben “ikinci şans mektubu”nu bile kullanmadım. bir de şunu anladım: piyasadaki her kaynağa itibar etmemek lazım. size tekrar teşekkür ederim. size karşı bir gönül borcum vardı. bu yorumu bunun için yazdım. ayrıca keyifli yazılarınızı da okumaya devam ediyorum.

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Ben de size katılıyorum. Biraz eleştirel olmak lazım. Yorum yazdığınız için çok teşekkür ederim. Ayrıca kavuşmanıza da çok sevindim. Allah mutluluğunuza gölge düşürmesin inşallah. Bundan sonra daha birçok güzel yazı yazacağım. Takip ettiğiniz için de ayrıca teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın…

 28. Avatar dilrüba dedi ki:

  meltem abla merhabai nasilsiniz. bende 5 aydir sizi takib ediyorum. tam 5 aydir eskisevgilimden ayri kalmistim. size ilk danistiğimda bana burda tavsiye ettiginiz kitabi tavsiye etmistiniz. ben bir yerde 7 Tlye satilan bir kitap buldum.hepsi aynidir diyerek onu alip okudum. bu yuzden eski sevgilime kavusmam tam 4 ay uzadi. sonra burdaki benzer bir iki yorumu gorunce bir ay once umutsuzcada olsa bu kitabi alim. ne fark olabilirki hepsi ayni sonucta dedigim halde, okuyunca bu kitabin bambaska oldugunu gordum. simdi iyki sizi tanimis ve onerinize kulak vermisim diyorum. ililendiginiz icin tesekkur ederim, eski sevgilime kavusmus olmam cok guzel. cok ilgilisiniz masalah.

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Sevgili Dilruba, yanılmıyorsam birkaç ay evvel bir yazıma daha yorum yazmış ve tereddütte olduğunuzu ifade etmiştiniz. Ben de içinde bulunduğunuz durumu tam anlamıyla öğrendikten sonra size bu kitabı önermiştim. Bu zaman zarfında başka yorum yazmadınız galiba.

   Eski sevgilinizi yeniden elde etmiş olmanıza çok sevindim. İyi ki sonunda tavsiyemi dikkate alıp doğru adımı atmışsınız. Sizi böyle mutlu görünce emin olun ben de çok mutlu oluyorum. Umarım bir daha ayrılmazsınız. Okurlarıma değer verip onlarla ilgilenmeye ve sıkıntalarını çözmeye çalışıyorum; tabi elimden geldiğince, dilimin döndüğünce ve fırsat buldukça.

   Mutluluk dolu bir ömür dilerim. Sağlıcakla…

 29. Avatar adım kalsın dedi ki:

  meltem hanım. bir internet sitesinde sadece kadınlarla ilgili bir kitap görmüştüm. sadece kadınlara hitap eden bir kitap. onu bilgisayarıma indirip okumaya başladığımda nerede ne yapacağıma tam olarak karar verememiştim. yani iki arada bir derede kalmıştım. bu belirsizlik bir hafta kadar sürdü, sonra sizin önerdiğiniz kitabıda aldım. işte o zaman her şey netleşmeye başladı. şimdi eski sevgilimle yeniden birlikteyim sayenizdee. kitabiniz gerçekten cok özel. keşke onceden sizin kitapla karşılaşsaydımda diğerine boşyere para vermeseydim. yinede cook mutluyum simdi. sizinle bundan bir kac ay once üzüntümü paylaşmıştim. şimdiise mutluluğumu paylaşmak istedim.

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Sevgili okurum, öncelikle yeniden mutlu olmanız çok sevindirici. Umarım, bir daha ayrılmak zorunda kalmazsınız.

   Bir diğer nokta ise şu: Yazı içerisinde de belirttiğim gibi, piyasadaki en etkili kaynak bu. Çünkü bu kaynak gerçekten işe yarıyor. Sizin yorumunuz da, yapılan diğer yorumlar gibi bunu kanıtlıyor.

   Son nokta: Dünya, üzüntü ile mutluluğun birlikte yaşandığı bir yer. Kah üzüntü, kah sevinç sarar yüreğimizi. İnşallah, sevinciniz sürekli olur.

   Sağlıcakla…

 30. Avatar Musa dedi ki:

  merhaba meltem hanım. açıkça konuşmakta fayda var: bundan iki ay önce birkaç yazınızda karşılaştığım bu kitap, bana çok pahalı geldi ve ben de bu konuda yazılan başka bir kitap aldım. almaz olaydım. o kitaptan hiçbir şey anlamadığım gibi daha çok kafamı karıştırdı. uzun uzun birçok konu anlatılmıştı ama neyapacağıma dair net bir şey yoktu. açıkçası sizin önerdiğiniz kitabında aynı halt olduğunu düşündüm. sonra eski sevgilimi geri kazanma isteğim ağır basınca, ulan ne olacak, al gitsin dedim. eski sevgiline değmez mi dedim ve bu kitabı da aldım. bir ayda ara ara tam 5 kez okudum kitabı ve tam bir ay sonra harekete geçtim. çok şükür amacıma ulaştım ve sevgilimi yeniden sarabildim. birincisi ucuz etin yahnisi olmaz demek istedim. ikincisi size teşekür etmek istedim. ve üçüncüsü herkese allah sabır versin demek istedim. yorumuda bu sebeple yazdım.

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Musa Bey, inşallah hep mutlu olursunuz. Eski sevgilinizi tekrar kazanmış olmanıza sevindim. Üslubunuza da biraz güldüm doğrusu. 🙂

   Not: Kitabı 5 kez okumuş olmanıza da şaşırdım. Sağlıcakla…

 31. Avatar azra dedi ki:

  abla ben de yardım istiyorum eski sevgilim dönsün benim de

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Merhaba Azra, bana detayları anlatırsan sana ne yapacağın konusunda bilgi veririm. Eğer eski sevgilinin % 1 civarında bile dönme olasılığı varsa, Rehber sana kılavuzluk edecek ve amacına ulaşacaksın.

   Sağlıcakla…

 32. Avatar meryem ezgi dedi ki:

  İyi günler meltem abla kitaptaki yöntemleri kullandım, ortalama 20 gün boyunca anlatılan her şeyi yaptım. Baya kolay oldu, açıkçası ben çok daha zor zannediyordum oysa çok kolaymış. Eski erkek arkadaşım geri döndü pişman olduğunu söyledi benden özür diledi. Acaba bundan sonra ne yapmalıyım lütfen acil bir şekilde bana dönüş yapabilir misiniz

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Merhaba Meryem Ezgi, bundan sonra yapman gereken tek şey, Rehber’deki formülleri uygulamaya devam etmek ve onu soğutmamaya çalışmak olacaktır. Başarılar. 😉

   Sağlıcakla…

 33. Avatar arya dedi ki:

  meltem abla, aradan 3 yıl geçmiş olan ilişkim sizin sayenizde yeniden başladı. ne kadar mutlu olduğumu size anlatmak isterdim ama kelimeler kifayetsiz. çünkü kaybettiğim cenneti yeniden kazanmış gibi hissediyorum. sayenizde yüreğim yeniden huzuru buldu. size son nefesime kadar minnettar kalacağım. arya

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Bu içli ifadeler, ancak aşkın dışavurumu olabilir. Senin adına çok sevindim sevgili Arya. Mutluluk yoldaşın olsun kuzum.

   Sağlıcakla…

   1. Avatar damla dedi ki:

    Ben bu kitabi almak istiyorum fakat alamadim. Nasıl almam konusunda yardim eder misiniz

    1. Merhaba değerli okurumuz, Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi Kitabını şu 2 link üzerinden de satın alabilirsiniz:

     1. Link: Tıklayın

     2. Link: Tıklayın

     Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin.

  2. Avatar Fidal dedi ki:

   Ben pek inanmıyorum bitmişse bitmiştir bence kimse geri döndüremez

 34. Avatar Büşra dedi ki:

  Merhaba Meltem hanım, 28 yaşındayım. Eski sevgilim 33 ve daha önce bir evlilik yaşayıp boşandıktan koşa bir süre sonra benimle ilişkiye başlamıştı.1,5 yıl kavga gürültü ile de olsa çok yoğun duygularla birlikteydik. En azından ben öyle sanmıştım. 4 ay önce tamamen ayrıldı benden. Bir kaç defa mesaj attım. Cevap alamadım. Birkaç gün önce bir kızla çok samimi ve mutlu fotoğraflar attı instagramına. Takipten çıkarmıştım. Arkadaşımdan gördüm. Konuşmak istedim zorla geldi. Üstüne gittim. Benimle ilişkisinde hep bir eksiklik olduğunu yeni kız arkadaşıyla mutlu olduğunu söyledi. Kitabınız bu durumda ve bu yaş grubunda işe yarar mı? Umut var mı sizce? Benim onu çok sevdiğimi ve 4 aydır beklediğimi biliyor. Umut vermedim sana 4 ay hiç dedi. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 35. Avatar Semra dedi ki:

  Kitapta daha önce hiç düşünmediğim yöntemler var. Kesinlikle işe yarayacak, bana öyle geliyor. Gelişmeleri yazacağım size ama çok ümitliyim gerçekten. Bakalım neler olacak.

 36. Avatar bestes dedi ki:

  merhaba bende 2 senelik sevgilimden 3 ay önce ayrıldım ciddi bir bunalım yaşıyorum, 5 ay önce yüzük takmıştık ve gercekten buyuk bır sevgısı vardı. sıklaşan kavgalardan dolayı ayrıldık hiç kimseye yalvarmadığım kadar yalvardım. soğudugunu ve sevmediğini söylüyor. sizce bu kitabı almalı mıyım?

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Merhaba sevgili kardeşim,

   Eğer onun sana karşı ufacık bir sevgisi dahi olduğunu biliyorsan kitaplarım sana ciddi anlamda katkı sağlayacak ve seni amacına ulaştıracaktır.

   Fakat onun sana karşı tamamen boş olduğunu düşünüyorsan ve sana zerre kadar sevgisi kalmamışsa, kitaplarımı almana gerek yok.

   Kısaca, ufacık da olsa sevgi kırıntısı varsa, onu döndürme şansın var, çünkü şimdiye kadar binlerce kişi, kitaplarımdaki formüller ile bunu başardı. Ama hiç mi hiç ümidin yoksa (ki bu durum, binde bir yaşanır) bırak gitsin derim.

   Mutluluklar dilerim.

 37. Avatar Arse dedi ki:

  Merhaba, sevgilimden ayrılalı 5 gün oldu ve bana sevgisini çok iyi hissettirirken birden bire beni sevmediğini ve hislerinin arkadaşlıktan öteye geçmediğini söyledi ve ayrıldı. Bana geri dönmesini istiyorum çünkü o sevgi dolu adamın bir günde bu şekilde gitmesini aklım almıyor. Bana biten bir ilişkime asla geri dönmem demişti açıkçası bu yüzden pek umudum yok,ne tavsiye edersiniz ne yapmalıyım ?

  1. Merhaba değerli okurumuz, size tavsiyemiz şudur:

   “Bu kitap, sizin durumunuzda olan birçok kişiye fayda sağladı, büyük olasılıkla size de ciddi anlamda fayda sağlayacaktır. Dolayısıyla eseri alıp içindeki taktikleri ve formülleri uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Şayet faydasını görmezseniz 60 günlük iade garantisini değerlendirirsiniz.”

   Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin.

 38. Avatar Serpil dedi ki:

  Merhaba Meltem hanım,
  Benimki ümitsiz vakka, çünkü o isviçrede ben Almanyadayım.
  Zaten biriyle beraber olduğunu düşünüyorum onu hiç bir sosyal medyadan takip etmiyorum çünkü engellemiş
  Verdiği sözleri yerine getiremiyeceğini bildiği için olsa gerek. Benimleykende hayatında başkaları olduğunu öğrenince koptuk. Ama ben unutamıyor 7 ay olmasına rağmen çok acı çekiyorum ve bana yaptıklarını sindiremiyorum. Ilişkimiz 4 yıl sürdü ve onun yalanları ve ihaneti bitirdi. Kurtulduğuma dua mı etmeliyim bilmiyorum. Gerekcesi seni kaybetmek istemediğim içindi yordu beni kandırana kadar, peki sonraki hataları neden yaptı? Ya ben bunları hakketmedim. Kendimi durduramıyor bep ağlıyorum. Ayne şeyleri yaşasın diye beddua ediyorum.
  Ben buraya kadar yazdıklarınızı sabırla okudum şimdi sıra sizde.

  1. Meltem Nesim Meltem Nesim dedi ki:

   Merhaba Serpil, yaşadığın olaylar gerçekten de hırpalayıcı ve yıpratıcı. Belli ki aşk acısını iliklerine dek yaşamışsın.

   Bu konuda, kitaplarım sana da katkı sunacak ve faydalı olacaktır. Ne var ki bu ilişkinin yeniden toparlanması ve düzelmesi, çok da mantıklı olmayabilir. Yine de gerçekten geri kazanmak istiyorsan, adım atabilirsin.

   Mutluluklar diliyorum.

Yorumlar kapalı.