Eski Sevgiliden İntikam Almak Çok Kolay Ama…

Eski Sevgiliden İntikam İstiyorsanız Her Maddeyi Dikkatlice Okuyun

Eski sevgiliden intikam almak isteyenler, genelde eski sevgilisi tarafından aldatılan ya da onun zulmüne ve eziyetine maruz kalıp hayatı gerçekten allak bullak olan insanlardır genellikle.

  • Bu nedenle bu insanlara eski sevgilinden intikam almak faydasızdır demek yanlış bir ifade olacaktır, çünkü insan tabiatı zorunlu bir şekilde, kendisine eziyet eden ve kendisini terk edip giden insanlara karşı cephe almakta ve onun da zarar görmesini istemektedir.

En azından psikolojik olarak kendi yıpranmışlıklarını karşı tarafın da yaşamasını talep etmektedir. Bu anlamda size birkaç maddede eski sevgiliden intikam almanın nasıl gerçekleştirileceğini anlatmaya çalışacağız ve bunu yaparken ilişki uzmanlarının görüşlerini esas alacağız.

Eski Sevgiliden İntikam için En Yakın Arkadaşı ile Birlikte Olmak Mantıklı mı?

İlişki danışmanlığı süresince bana gelip de eski sevgilisinden intikam almak istediğini beyan eden insanların ya bizzat kendilerinin yaptıkları ya da benim tavsiyem üzerine yaptıkları en etkili yöntem, eski sevgilinin en yakın arkadaşlarından biri ile birlikte olma yöntemidir.

  • Bu anlamda siz de eski sevgilinizden intikam almak için onun yakın arkadaşlarından birini seçip onunla birlikte olarak (güzel bir aşk yaşayarak) eski sevgilinizi kıskançlık ve pişmanlık içerisinde bırakıp ona cehennemi bir ruh hali yaşatabilirsiniz.

Hakikaten eski sevgilinin yakın arkadaşlarından biri ile birlikte olmak, insanın ruh halini ve psikolojisini tamamen tarumar ederek ona inanılması güç bir işkence durumu yaşatır ve onun psikolojisini allak bullak eder.

Bu yöntem defalarca denenmiş ve tecrübe ile sabit olan bir taktiktir, fakat bu yöntem haricinde eski sevgiliden intikam almanın başka farklı yolları ve yöntemleri olduğunu da elbette ki biliyor olmalısınız. İşte bu yöntemleri de öğrenmek için okumaya devam edin lütfen:

Eski Sevgiliden İntikam İsteyenler Onun Hiç Sevmediği Şeyleri Yapmalı mı?

Eski sevgilisini ve onun tabiatını ve huyunu yakından tanıyan insanlar aslında ondan intikam almanın ve onu pişmanlık azabı içerisinde bırakmanın çok değişik yöntemleri olduğunu da bilir ve bunları güzel bir şekilde hayata geçirebilir.

  • Bu manada eğer eski sevgilinizin, ilişki içerisinde yapmanızı hiç istemediği ve uygulamanızdan hiçbir şekilde hazzetmediği herhangi bir şey var ise, bunları ısrarla ve özellikle yaparak onun gözüne sokmaya çalışabilirsiniz.

Bunu sosyal medyada onun da görebileceği paylaşımlarla rahatlıkla gerçekleştirip onun size karşı farklı ve ezici bir ruh haline girmesine vesile olabilirsiniz.

Eğer gerçekten eski sevgilinizden intikam almak istiyorsanız ilişki içerisinde onun hazzetmediği şeyleri gerçekleştirip onun gözüne sokarak ve bunu da sosyal medya platformlarında yaparak ona eziyetin en alasını çektirebilirsiniz.

İlgili Yazı: Karizmatik Olmak

Eski Sevgiliden İntikam Almak için Hata Yaptığını Kabullenmek

İntikam almanın farklı yolları olduğunu ve bunların özellikle de psikolojik olanlarının oldukça etkili ve tesirli olduğunu elbette ki biliyor olmalısınız, çünkü insanın bedensel ağrılarından ve acılarından ziyade ruhsal ve psikolojik ağrıları ve sancıları çok daha ciddi boyutlara ulaşır, insanı yıpratabilir ve eziyete mahkum edebilir.

Bu anlamda onun psikolojisi ile oynayıp eski sevgilinizin intikam hissini yaşamasını sağlayabilirsiniz.

  • Bunu yapabilmek için daha önce yaşamış olduğunuz bu ilişkinin hatalı bir ilişki olduğunu ve gözünüzün yeni yeni açıldığını, yapmış olduğunuz bu davranışın da yanlış olduğunu itiraf eden bir paylaşımda bulunup bunu sosyal medyada kullanabilirsiniz.

Bu paylaşımınız eski sevgiliniz tarafından zaten görülecek ve algılanacaktır. Bunu gördükten ve anladıktan sonra tarifi imkansız bir psikolojik azap çekmeye başlayacak, bu sayede siz de eski sevgiliden intikam almanın huzurunu yaşayabileceksiniz.

Kısaca onunla birlikte olmanızın aslında hatalı bir davranış olduğunu, artık olgunlaşmış olduğunuzu ve bir daha böyle bir yanlışa düşmemek için kendinize çeki düzen vermiş olduğunuzu ifade eden bir paylaşımda bulunmalısınız.

Eski Sevgiliden İntikam Almanın Bir Başka Yolu: Artık Çok Daha Özgürüm

Eski sevgilinizden intikam almak için yukarıda bahsini ettiğimiz paylaşıma, artık çok daha özgür olduğunuzu ve çok daha mutlu hissettiğinizi beyan eden paylaşımları da ekleyebilirsiniz.

  • Yani bu ilişkiden kurtulmanın aslında size kötülük getirmediğini, sizi hiçbir şekilde üzülmediğini, aksine size mutluluk ve huzur getirdiğini beyan eden paylaşımlar, eski sevgilinizin intikam duygusunu yaşanmasına sebebiyet verecektir.

Kısaca kendinizi bu ilişkiden kurtarmanın adeta bir prangadan kurtulmak gibi size özgürlük ve hürriyet hissi yaşattığını beyan ederek, bu paylaşımınızı da eski sevgilinizin görmesini sağlayabilirsiniz.

Bu yöntemler dışında çok daha farklı ve etkili yöntemlerle de eski sevgilinizden intikam almanın yollarını deneyebilirsiniz, bunun için şu tavsiyemizi mutlaka incelemelisiniz:

Eğer gerçekten eski sevgilinizi yeniden kendinize bağlayacak harika metotlara ihtiyacınız var ise bundan böyle üzülmenize gerek yok; çünkü artık Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları'nı indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.