Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Kitaplarının Resmi İndirme Sayfası

Erkeklerin Gözdesi ve eki Yatağın Gözdesi kitaplarını yakından tanıyın ve eserleri resmi yayıncı kuruluş olan ekitapnoktasi.com’dan, yani bizden indirin!

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi kitaplarını indirmeden önce eserlerin resmi yayıncısından kısa bir not:

Biz ekitapnoktasi.com olarak birbirinden etkili eserleri siz değerli okurlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz.

 • Yayın ilkesi olarak sadece başarısına güvendiğimiz kitapların satışını yapıyor ve bu konuda okurlarımıza 60 günlük koşulsuz iade şansı sunuyoruz. Böylece hem eserlerine güvenen yazarlarla çalışıyor hem de okurlarımızın azami memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. Konunun detaylarını Sıkça Sorulan Sorular ve İade ve İptal Politikası linkleri üzerinden okumanızı tavsiye ederiz.

Sayfamızda bulunan yorumlara bakıldığında bu amacımıza ulaştığımızı görerek onur duyuyoruz.

 • Siz de eserler hakkındaki olumlu olumsuz fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarsanız, seviniriz. Çünkü övgüleriniz her ne kadar bizi mutlu etse de eleştirileriniz de bize her zaman daha iyisini yapma konusunda yol gösterecektir.
 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

Resmi olarak yayıncılığını üstlendiğimiz Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi kitapları hakkında detaylı bilgiler vererek kitapların indirme linklerini aşağıda sunuyoruz.

İşte Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi kitapları hakkında bilinmesi gereken her şey

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi kitapları aşk yaşamınızı renklendirecek!

Erkeklerin Gözdesi kitabı kadın okurların erkekleri kısa sürede tanıyarak çok etkili taktiklerle onları kendilerine aşık ettirmelerini sağlayan başarılı bir çalışma. Bu eser zengin içeriği ve yer verdiği pratik taktiklerle kendi alanında yazılmış en başarılı eserlerden biri. Eserdeki taktikleri deneyerek uygulayan kadınlar istedikleri sonucu kısa sürede aldıklarını ifade ediyorlar. Zaten yazarın, eserinin arkasında durması ve bizim 60 günlük iade şartımızı çekinmeden kabul etmesi de kitabına ne kadar güvendiğinin en büyük göstergesi. 

Yatağın Gözdesi kitabı ise Erkeklerin Gözdesi kitabı ile birlikte verilen bonus kitap. Ancak başlı başına bağımsız bir eser olacak kadar kapsamlı hazırlanmış. Bu eser sayesinde kadınlar artık aşk uzmanı haline gelecek ve yatakta mucizeler yaratabilecek.

Erkeklerin Gözdesi kitabında neler anlatılıyor?

Erkeklerin Gözdesi kitabında neler yok ki… Bir kadının renkli ve güzel aşklar yaşamasını sağlayacak her şey var bu kitapta.

Kitaptan birkaç başlık verirsek ne demek istediğimiz daha iyi anlaşılacak. İşte Erkeklerin Gözdesi kitabında işlenen bazı konular:

Erkekleri Etkilemenin Yolları, Erkekleri Tavlamanın Yolları, Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ve Erkeklerin Hoşuna Giden Sözler bölümlerinde erkekleri tavlamanın onlarca farklı yolunu öğrenerek istediğiniz erkeği kısa sürede kendinize aşık ettirebilirsiniz.

Erkeklerin Beden Dili ve Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri bölümlerindeki bilgiler sayesine karşınızdaki erkeğin neler düşündüğünü, neler hissettiğini anlayabilecek ve ona göre kendi yol haritanızı çizebileceksiniz.

Kadınların korkulu rüyası olan ilk buluşma fobisindenİlk Buluşma Tüyoları” bölümünde verilen bilgiler sayesinde kurtulabilecek ve ilk buluşmayı “ilk zafer” haline getirebileceksiniz.

Erkekler Ne İster? bölümündeki bilgiler sayesinde erkeğin ruhunu okuyabilecek ve ona ruh eşi olduğunuzu hissettireceksiniz. (Unutmayın ki erkekler ruh eşi olan kadını bulduklarını düşündüklerinde tüm benlikleri ile aşık olurlar.)

Peki sadece bunlar mı? Elbette ki hayır!

Eserde ayrıca İlişkiyi Canlandırmanın Yolları, Gerçek Aşk, Aşk Evliliği mi Mantık Evliliği mi, Erkekler Neden Aldatır, Aşk Acısı ve Kurtulma Yolları, Boşanma Sebepleri, Karşılıksız Aşk, Sevgiliyle Barışma Yolları gibi onlarca farklı başlıkta son derece etkili bilgiler verilmektedir.

Yatağın Gözdesi kitabı bana neler kazandıracak?

Erkeklerin Gözdesi kitabı ile birlikte verilen Yatağın Gözdesi kitabı aslında daha önce bağımsız bir kitap olarak hazırlanmıştı. Yazar Suna Kaval eserlerin ayrı ayrı satılmasını isteyerek bize başvurdu. Ancak biz eserlerin birbirini tamamlayacağı fikrinden hareketle iki kitabı set halinde satmanın daha faydalı olacağını düşündük. Nihayetinde okurlarımız bağımsız ve geniş kapsamlı iki esere sadece tek eser fiyatına sahip olma şansı elde etti.

Peki Yatağın Gözdesi kitabından neler var?

Yatakta Erkeği Çıldırtmanın Yolları, Erkekler Sevişirken Nelerden Hoşlanır, Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları, Erkekleri Tahrik Eden Sözler, Cilve Nasıl Yapılır? bölümlerinde öğretilen taktikler sayesinde kadınlar seksi gerçek anlamda sanat haline getirmeyi öğrenmektedir.

Erkeklerin Zevk Noktaları, Erkeklerin Fantezileri, Erkekler Yatakta Ne İster, Erkeklerin Sevdiği Pozisyonlar ve Ön Sevişme başlıklarında verilen bilgiler ile kadın, erkeği şaşırtacak seks deneyimlerine imza atabilmektedir.

Kitapta ayrıca kadınların merak ettiği ancak herhangi bir kaynakta sağlıklı bilgilere ulaşamadığı şu konularda da bilgiler verilmiştir.

Seksin Faydaları, Ruh Eşi, Cinsel Gücü Arttıran Afrodizyak Gıdalar, Ten Uyumu, Cinsel İsteksizlik, Sevişirken Yapılmaması Gerekenler, Kadında Ağrılı Cinsel İlişki Sorunu, Anal Seks, Oral Seks, Penis Büyüklüğünün Seks Yaşamına Etkisi, Gebelik Döneminde Seks, Kızlık Zarı Hakkında Bilgiler, İlk Gece Korkusu, Mastürbasyon, Orgazm, Sperm Alerjisi ve Tedavisi, Burçlar ve Cinsellik, Cinsellikle İlgili İlginç Bilgiler…

Konulara bakıldığı zaman hem “cinsel zevk” hem de “cinsel sağlık” konularına yer verildiği görülmektedir. Bu da eserin değerini bir kat daha artırmaktadır.

Erkeklerin Gözdesi kitabındaki taktiklerin başarısı hem bilgiye hem de pratiğe dayanmasından ileri geliyor

Eserdeki tüm taktikler tamamen bilinçaltı ilkelerine göre belirlenmiş. Yani buradaki taktikler doğrudan doğruya erkeğin zihin kodlarına hitap ediyor ve erkeği kısa sürede etkiliyor. Yazarın psikanaliz ve sosyal iletişim uzmanı olduğu göz önüne alındığında seçilen taktiklerin ne kadar isabetli olduğu hemen göze çarpıyor.

Ancak eser sadece bilimsel bilgilere dayanmıyor. İfade edilen taktikler yazarın yaşam koçluğu yaptığı sırasında rehberlik ettiği kadınların tecrübeleri ile zenginleştirilmiş. Yani esere alınan tüm taktikler aslında daha önce pratik olarak günlük hayatta denenmiş ve etkileri net olarak görülmüştür.

Erkeklerin Gözdesi kitabı ile istediğiniz kişiyi kendinize aşık ettirebilirsiniz… Bu kişi artık yaşam enerjisini kaybetmiş kocanız olsa bile!

Okurlarımızın büyük bir kısmı bekar kadınlardan oluşuyor. Eserlerden faydalanan kadınlar öğrendikleri taktikler ile aşk serüvenlerini diledikleri gibi yaşıyor. Ama evli kadın okurlarımız da bu setten faydalanarak mutluluğu yeniden keşfetmenin yolunu buluyor.

Erkeklerin Gözdesi kitabında ilişkiyi yeniden canlandırma yolları, aldatma sebepleri, boşanma sebepleri ve sevgili ile barışma yolları gibi çok faydalı bilgiler sunularak evli kadınlara rehberlik edilmiştir.

Tabi evli kadınların imdadına asıl yetişen kitabın Yatağın Gözdesi olduğunu da ifade etmek gerekir. Bu kitaptaki taktikleri deneyen kadın cinsel yaşamda kesinlikle “kocasının gözdesi” haline gelebilmekte ve kocasını yeniden kendisine bağlayabilmektedir. (Erkeklerin cinsel mutlulukları onların tüm yaşamlarını etkiler. Bunu asla görmezden gelmeyin!)

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi kitaplarının 60 günlük iade garantili satılması başarısının en büyük ispatı…

ekitapnoktasi.com olarak okurlarımıza sunduğumuz tüm kitapların 60 günlük iade garantili olduğunu daha önce de ifade etmiştik. Bu durum yazarın ve elbette ki bizim kitaplara ne kadar güvendiğimizin en büyük kanıtı. Konunun detaylarını Sıkça Sorulan Sorular üzerinden okuyabilirsiniz.

O halde kaybedecek bir şeyiniz yok. Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi kitaplarını indirin ve yepyeni aşklara yelken açın…

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Kitapları Nasıl Alınır?

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi , PDF formatında ekitaplar olduğunu ve bu kitapları indirip rahatlıkla okuyabileceğinizi ifade etmeliyiz. Evet, bu kitaplar, PDF formatında olduğu için herhangi bir telefon, bilgisayar ya da tablet ile bu eserleri indirip okumanız mümkün.

Zaten bu kitapları satın aldıktan sonra kitapların indirme linklerini e-posta adresinize gönderiyoruz ve size gönderilen bu bağlantılara tıklayıp kitapları anında indirme fırsatını elde edebiliyorsunuz.

Şuraya kitapların indirme linkini alıyoruz. (Aşağıdaki görsele tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi kitaplarını indirebilirsiniz.)

 

Kampanya-1

 

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti‘ni sadece 119 TL karşılığında satın al.

 

 

 

Kampanya-2

 

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi + Güzellik Tüyoları Seti‘ni sadece 159 TL karşılığında satın al.

 

 

Güzellik Tüyoları Hakkında Daha Fazla Bilgi için Açılır Menü:

Güzellik Tüyoları kitabında neler var?

Güzellik Tüyoları kitabında güzellik ve sağlık konusunda onlarca farklı konu başlığında bilgiler verilmektedir. Eser 530 sayfadan oluşmaktadır. Bu yönüyle Türkçe eserler içinde güzellik ve sağlık konusunda yazılmış en geniş kapsamlı eserdir. Hatta Güzellik Tüyoları kitabı hem içerik hem de konu çeşitliliği bakımından Avrupa'da yayımlanan benzeri eserlerden daha ayrıntılı biçimde kaleme alınmıştır.

Güzellik Tüyoları kitabında şu konularda detaylı bilgiler sunulmuştur:

Yüz ve Cilt Güzelliği

 • Cildi Gençleştirmek Doğal Yöntemler
 • Cilt Beyazlatmak İçin Harika Yöntemler
 • Cilt Çatlaklarını Önlemek İçin Pratik Uygulamalar
 • Cilt Lekelerine Ne İyi Gelir
 • Evde Doğal Yüz ve Cilt Bakımı
 • Evde Cilt Temizleme
 • Pürüzsüz Bir Cilde Sahip Olmanın En İyi Yolları
 • Sivilce İzlerine Ne İyi Gelir
 • Sivilce İzleri Nasıl Geçer
 • Sivilce İzlerinden Kurtulmanın En Etkili Yolları
 • Akne Sıkıntısından Kurtulmak İçin Yapmanız Gerekenler
 • Çiller ile Mücadele Etme Yöntemleri
 • Cildinizdeki Tıkanmış Gözenekler Nasıl Açılır

Saç Güzelliği ve Bakımı

 • Sağlıklı, Kalın ve Gür Saçlar İçin Doğal Çözümler
 • Saçların Daha Hızlı Uzaması İçin Öneriler
 • Saç Yağlanması Nasıl Önlenir? Saç Yağlanması Nasıl Geçer
 • Saç Dökülmesinin Nedenleri ve Önlenmesi

Gözler ve Kaşlar

 • Parlak ve Işıltılı Gözlere Sahip Olmanızı Sağlayacak Doğal Yollar
 • Gözaltı Torbalarına (Şişliklerine) Ne İyi Gelir, Nasıl Geçer
 • Güzel Kaşlara Sahip Olmanın Pratik Yolları

Göğüs Estetiği

 • En Etkili Göğüs Büyütme Yolları
 • Göğüs (Meme) Boyutunu Küçültmek İçin Doğal Yöntemler
 • Göğüs Sarkması Nasıl Önlenir
 • Göğüs Sıkılaştırma İçin Doğal ve Etkili Yöntemler

Boy Uzatma

 • Boy Uzatma Yöntemleri
 • En Etkili Boy Uzatma Egzersizleri
 • Boy Uzatan Yiyecekler

Zayıflama

 • Zayıflama Konusunda Merak Edilen Her Şey
 • Zayıflatan Bitkiler
 • Yağ Yakıcı Diyet
 • Göbek Yağı Eritme Yöntemleri
 • Hızlı Kilo Vermeye Yardımcı Olan Gıdalar

Güzellik ve Sağlıkla İlgili Muhtelif Konular

 • Dudak Şişmesi Niçin Ortaya Çıkar, Nasıl Ortadan Kaldırılır
 • Sarı Tırnakları Önlemek İçin Doğal Yöntemler
 • Koltuk Altı Beyazlatmak İçin Bitkisel Çözümler
 • El ve Ayaklarda Aşırı Terlemeyi Önlemek İçin Doğal Çözümler
 • Kötü Nefes Kokusundan Kurtulmak İçin Öneriler
 • Soğan Kokusunu Gidermenin Yolları
 • Ayak Mantarından Doğal Yöntemlerle Kurtulmak
 • Topuk Çatlaması Nasıl Geçer
 • Egzamaya Ne İyi Gelir
 • Boğuk Sesten Kurtulmak
 • Çene Altı Gıdılarından Nasıl Kurtulabilirim
 • Uçuğa Ne İyi Gelir
 • Selülitten Kurtulmanın En Etkili Yolları

 

Eğer Güzellik Tüyoları Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İsterseniz Şu Bağlantıyı Kullanabilirsiniz: Güzellik Tüyoları Kitabı Resmi İndirme Sayfası

 

Çok Önemli Not: Ekitap Noktası olarak bütün alışverişlerinizde Shopier ve İyzico güvencesini size sunuyoruz. Ekitap Noktası’nın kredi kartı veya banka kartı ile yapılan işlemlerde Shopier ve İyzico altyapısını kullandığını belirtmek istiyoruz.

Kısaca bu sayfadan kitabı satın aldığınızda Ekitap Noktası, Shopier ve İyzico güvencesi ile içiniz rahat bir şekilde hiçbir endişeye kapılmadan kitabınızı indirebilirsiniz. Kitabı satın aldıktan hemen sonra, kitabınız e-posta adresinize gönderilecek ve gönderilen linke tıklayıp kitabı indirerek hemen okumaya başlayabileceksiniz.

 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

42
Kimler Neler Demiş?

avatar
32 Comment threads
10 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
EsraErkeklerin GözdesiE-Kitap Noktasısemra cicekErkeklerin Gözdesi Recent comment authors
  Subscribe  
Bildir
Nurdan
Nurdan

Sayenizde her şey çok daha güzel oldu. Tam ihtiyacım olan zamanda yetiştiniz. Emeği geçen herkese teşekkürler

Canan
Canan

Kızlar ben bile bazı taktikleri duymamıştım. artık gerisini siz düşünün 🙂 Kitaplar gerçekten çok güzel… süpersiniz…

Serpil Kızıltaş
Serpil Kızıltaş

Evet her şey iyi güzel. Erkekleri tavlama taktikleri, ilk buluşma tüyoları, erkeklerin beden dili. vs… Yatağın Gözdesi da çok kapsamlı ve güzel. Ama benim derdim erkekleri tavlamak değil ki benim derdim bir ömür sürecek kalıcı bir aşk yaşamak. Kitapta bir erkeği aşık ettikten sonra size bağlı kalmasını sağlayacak taktikler de var mı? Siz asıl ondan haber verin?

Erkeklerin Gözdesi
Erkeklerin Gözdesi

Sevgili Serpil, hazırladığım kitaplarda öyle etkili psikolojik taktikler ve kancalar var ki, erkeğinin ömür boyu değil, öldükten sonra bile sana bağlı kalmasını sağlayacaksın. 😉

Dene ve gör.

BEGÜM
BEGÜM

Bende kitabı almak istiyorum. Benim kendime aşık etmek istediğim kişi ile aramız şu an kötü. benimle hiç konuşmuyor benimle ilgilenmiyor. Onunla artık pek bir paylaşımımız falan kalmadı. Bende biraz kararsız kaldım. Acaba her ikimizde yeni hayatlar mı kursak diyorum. Bazende onun bir daha deneyebiliriz diyorum. Kitabı alıp acaba neler yapabilirim. diye bakmak istiyorum. Belki de çok işime yarar. Birde sizden ricam kitabı aldığımı gizli kalsın kimsenin bilmesini istemiyorum.

karamelek
karamelek

Ben Yatağın Gözdesini daha çok beğendim, resmen ufkumu açtınız. Bu saatten sonra yatakta bilgisi benden fazla olan erkek olmayacak

Engüzelrenkhangisi?
Engüzelrenkhangisi?

Kitabı okurken eski ilişkilerimde hiçbir şeyi doğru yapmadığımı fark ettim. O yüzden en uzun ilişkim bir buçuk ay sürdü zaten 🙂 🙂 🙂 🙂

Tülin Ş.
Tülin Ş.

Benim sorunun biraz karmaşık. Benim erkek arkadaşım dünyalar tatlısı bir genç. Ona deliler gibi aşığım. O hayatımdaki en özel kişi. Fakat bazı psikolojik rahatsızlıkları var. Bazen dalıp ağır hareket ediyor, sanki dünyadan kopuyor. Bazen de çok hareketli oluyor ve bu durumda iken çevresindekileri kırabiliyor. Beni çok sevdiği için tedaviyi kabul etti. Şimdi her gün bir ilaç içiyor ve ilk bir ay dolunca düzelmeye başladı. Şimdi gayet iyi. Ben bu kitaptaki taktikler ona kaşı uygulasam ona zarar verir miyim diye korkuyorum. Ama gözü benden başkasını da görmesin istiyorum. Ne yapabilirim. Lütfen cevap yazın.

Erkeklerin Gözdesi
Erkeklerin Gözdesi

Merhaba Tülin, kitaplarım senin durumunda olan birçok kadına ciddi manada katkı sağladı. Kitaplardaki göz kamaştırıcı yöntemler, senin için adeta biçilmiş kaftan olacak. Ona hiç zarar vermeden kalbine psikolojik kancalar atacaksın ve gözü senden başkasını görmeyecek.

Dene ve gör.

sevdenur kopan
sevdenur kopan

Ben telefona indirmiştim kitapları. Devamlı fırsat buldukça da okuyordum. Telefonum ne yazıkki bozuldu. Bana kitabı yeniden gönderebilir misiniz. Yani herhalde kaydım falan vardır. Yoksa yeniden mi satın almak zorundayım.

Habibe
Habibe

Gerçekten erkeklerin ilgisi nasıl çekilir biliyorsunuz. daha bir hafta olmadı. sadece iki üç taktik denedim. Erkekler ağzımın içine düşüyor adeta. Ben erkekleri tavlama konusunda zaten yetenekliyim. ama işin kurallarını bilince her şey çok daha kolaymış.

Erkeklerin Gözdesi
Erkeklerin Gözdesi

Merhaba Habibe, kitaplarımı beğenmiş olduğuna sevindim. İltifatın için teşekkür ederim. Çevrende adeta fır dönecekler ve bunu sürekli yaşayacaksın.

Ayrıca tavlama işini elbette ki biliyorum, yoksa bu işin kitabını yazar mıydım? 🙂

Mutluluklar.

MELEK
MELEK

TEŞEKKÜRLER, ALDIĞIMA DEĞDİ.

defne
defne

Yatağın Gözdesinde bilgi sahibi olmanın zor olduğu konuları açıklamanız çok güzel. Mesela kızlık zarı, anal seks, oral seks gibi şeyler pek uluorta konuşulmuyor. İnternette de bilgi falan yok. Ayrıca bu kitaptaki erkeklerin zevk noktaları ve ön sevişme gibi konular da çok ilginç ben Yatağın Gözdesini birkaç günde okuyup ezberledim. Sıra Erkeklerin Gözdesinde. Biliyorum sıralamayı değiştirmişim ama ne yapayım ikinci kitap ilgimi daha çok çekti.

Erkeklerin Gözdesi
Erkeklerin Gözdesi

Sevgili Defne, senin yorumuna benzer yüzlerce yorum aldım. Kitaplarımın çok beğenilmesi, işlevsel ve etkili olmasından kaynaklı zaten.

Aşk hayatında daima mutlu olmanı dilerim.

Öykü Rana
Öykü Rana

Ben bu tarzdaki tüm kitapları alıp okuyan biriyim. Hatta birkaç tane yabancı dilde yazılmış kitap bile var. O yüzden ben tüm arkadaşlardan farklı bakıyorum eserlere. Şunu söyleyebilirim ki yazar eserini gelip geçici bir kaynak olarak hazırlamamış. Amacı on yıllarca okunmak. Zaten çok geniş kapsamlı olması ve profesyonelce hazırlanması da bilinçli. Yani ilk defa bu konuda Türkçe yazılmış ciddi bir eserle karşı karşıyayız. Bence kitap için ödenen her kuruş helal olsun. Gayet yetkin bir eser çünkü.

Betül Araz
Betül Araz

Evliler için kitapta ayrı bölümler mi var yoksa kitap evli bekar herkesin uygulayabileceği taktiklere mi yer veriyor.

Besra
Besra

ben kitabı erkek arkadaşımla tam ayırılmak üzereyken aldım. Aramız bozulmuştu ve artık birbirmizi aramk bile içimizden gelmiyordu. Aslında uzun zamndır birlikteydik o yzüden ilişkimiz monoton olmuştu. Kitaptaki taktkleri uyguladım. İtiraf edeyim bu kadar faydalı olacağına ilk başta inanamamıştım. Ama harika sonuçlar aldım. Sanki tanıştığımız ilk hafta gibiyiz. Teşekkürler

kırmızı başlıklı kız
kırmızı başlıklı kız

Sayfada yazan fiyat iki kitap için de mi geçerlidir yoksa her kitap için o fiyatı ayrı ayrı mı ödememiz lazım

Yonca
Yonca

Bu işler biraz da şans işi. Bir bakıyorsun çirkinin yanında filinta gibi çocuk var. Bir bakıyorsun manken gibi kızın yanında kimse yok. Akıl sır ermiyor, ya da ben anlamıyorum bu işlerden

Gaye
Gaye

Bu kitabı okuduktan sonra erkeklere karşı çok özgüvenim geldi. Artık erkekleri detaylı tanıdığıma inanıyorum ve onların kafaların nasıl çalıştığnı bilip ona göre davranıyorum. Bu müthiş bir şey gerçekten.

Nahide
Nahide

Aşk Evliliği mi Mantık Evliliği mi diye bir bölüm var. Tam de benim bu aralar düşünmek zorunda olduğum bir konu. Ama net bir cevap vermemişsiniz. Yine kararı bize bırakmışsınız. Keşke şunu yap deseydiniz ve bizi kurtarsaydınız

elif
elif

iade garantili kitap var mı gerçekten ben ilk defa rastlıyorum.

İrem Durna
İrem Durna

Kredi kartı dışında başka ödeme seçenekleri yok mu?

Redwoman
Redwoman

harika şeyler var kitapta. 8 saatlik yolculukta başımı tabletten kaldıramadım. Sayenizde gerçekten de “erkek uzmanı” olacağım.

Bediha Özgökçen
Bediha Özgökçen

kadınların eline çok tehlikeli bir silah verdiniz hocam, benden söylemesi 🙂

Nzn Çlk
Nzn Çlk

her burcun erkeğinin farklı seviştiğini sizden öğrenmiş bulunuyorum. Ha bi de yatakta neler söylemem gerektiğini de. Tşk

Hülya
Hülya

Sizi geç tanıdığım için çok pişmanım. Çünkü uzun süre aşk acısı çektikten sonra kısa sürede sevdiğimi yeniden kazandım ve bu sizin sayenizde oldu. Elinize sağlık

Pınar
Pınar

benim tek hedefim çocukluk aşkımı kendime aşık ettirmek. yıllardır uzak bir şehirdelerdi. Geldiler ama sanki yıllar onu benim için daha da yakışıklı hale getirmiş. İşimi şansa birakmayacağım onu kimseye kaptırmayacağım. tabi bu konuda bir ortak geçmişimize bir de sizin kitaplara güveniyorum.

Rümeysa
Rümeysa

Ben 12 yıllık evliyim. Bu kitap kocamla aramızın daha güzel olmasını sağlar mı. lütfen acil yanıtlayın.

Ceylan
Ceylan

Bana kitabın e-kitap halini değil de basılı halini gönderseniz daha iyi olmazmı. basılı kitabın da fiyatı aynı mı acaba

Gülnur
Gülnur

benim erkek arkadaşımın gözü hep dışarıdaydı. güzel bir kız görünce her şeyi unutur sadece ona odaklanırdı. Ama artık tüm benliği ile bana bağlı. eskisinden en az üç kat daha aşık. Bence bir aya kalmaz yüzükleri de takalım der. Harika bir duygu bu.

hilal
hilal

Daha önce hiç ekitap okumamış biriyim. Başta alışmamam okuyamam demiştim. ama çok rahatmış ve her an her istediğimiz yerden telefondan veya tabletten okuyabiliyoruz. Bundan sonra artık ekitapları daha çok tercih edeceğim. Bu arada biz ikiz kız kardeşleriz. Bir kitap aldık ve ikimiz de okuyoruz. Sıkıntı olmaz değil mi

Pakize Hanlıgil
Pakize Hanlıgil

Benim aşık olduğum erkek daha önce bana sürekli minik kuş, parmak kız gibi hitaplarla yaklaşıyordu. Bana bu kelimeleri söyleyerek boyumu ima ediyordu. Boyum 1.52 yani kısa sayılırım. ama ben kitaptaki taktikleri ona karşı uygulayınca tamamen bana bağlandı. Şimdi ona 1.80 boyundaki kızlardan daha çekici göründüğümü biliyorum. Bu da elbette ki sizin sayenizde teşekkürler

Prensess
Prensess

Bizim şirkette bir adam vardı o kadar mesafelydi ki herkese.. 1 yıl boyunca hep ş bahanesiyle birşeyler sorup dikkatini çekip bir şansım olması için mücadele ettim ama olmadı. İnternette dolaşırken kitabınızla karşılaştım ve ne kaybederim ki, en kötü kadın olarak bazı konularda gelişmiş olurum dedim aldım. özellikle erkekler ne ister başlıklı yazı bana neler kattıysa, geçen toplantı çıkışı o hayran olduğum adam bana, sende hoş bir hava var, tavırlarında, konuşmalarında ve duruşunda farklı bir çekicilik var dedi.. bu akşam buluşacağız. mutluluktan ölebilirim yazara ona mutluluktan sarılmak istediğimi iletin nolurrrr…

Esra
Esra

Merhaba e posta haricinde basılmış halini alamıyor muyuz bu kitaba çok ihtiyacım var 🙁