Erkeklerin Bu Hoşlanma Belirtilerini Hiç Duydunuz mu?

Erkeklerin en ilginç hoşlanma belirtileri

Erkeklerin duygularını dışavurma konusunda son derece başarısız olduklarını herkes bilir. Ya da erkekler duygularını saklama konusunda böyle bir tercihte bulunur.

Sebep ne olursa olsun erkekler duyguları hakkında net sonuçlara ulaşabileceğimiz insanlar değildir. Onlar kadınlar gibi yüreklerinden geçenleri dillerinin ucuyla açık açık ifade etmezler. Bu nedenle de erkeklerin neler hissettiğini tespit etmek çoğu zaman kadına düşer.

Peki erkeklerin hoşlanma belirtileri nelerdir? Onların arzularını ele veren en önemli detaylar hangileridir?

Bu yazımızda kadın okurlarımızın cevabını merak ettiği bu sorulara yanıtlar vereceğiz. Ancak klasik bilgiler sunmak yerine erkeklerin herkes tarafından bilinmeyen hoşlanma belirtileri hakkında ilginç tüyolar vereceğiz.

İşte erkeklerin birbirinden ilginç hoşlanma belirtileri

Kalabalık ortamlarda bedeni size dönük olur

Düğün, parti ve konser gibi kalabalık ortamlarda vücudunun ön cephesi hoşlandığı kadına dönük olur. Eğer vücudunu tam olarak çevirme imkanı yoksa en azından hoşlandığı kadının bulunduğu yöne doğru hafifçe döner.

Bakışları sık sık gözlerden kayar ve…

Kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de duygusal yakınlığı en iyi ifade eden detaylardan birisi de bakışlardır. Ancak erkeklerin bakışları her zaman gözlere odaklanmaz. Erkeğin hissettiği duygular cinsel arzularla birlikte yol aldığı için erkek sık sık bakışlarını gözlerden kaydırarak kadının boynu, omuzları ve bedenin diğer bölgeleri üzerinde gezdirir.

Hoşlanan erkeklerin bakışlarındaki bir diğer ilginç detay ise farkında olmadan bakışma surelerini uzatmalarıdır. Erkek hoşlandığı kadına normalden iki kat uzun süreyle bakar. Bu uzun bakışı sadece kadının değil çevrede bulunan diğer insanların da dikkatini çeker.

Ayak uçları o kadar önemli bir detay ki…

Erkeklerin ayak uçları duygularını ifade etme konusunda tıpkı bir pusula gibi çalışır. Erkekler hoşlandıkları biri ile karşı karşıya kaldıklarında ayakucu hedefe odaklanmış gibi karşı tarafı gösterir. Eğer erkeğin karşısındaki kişi hoşlandığı birisi değilse ayak uçları başka yönü gösterecektir.

Sizin olmadığınız ortamlarda hakkınızda övgü dolu sözcükler söyler

Erkek hoşlandığı kadının yüzüne karşı ona iltifatlar yapamadığı için onun olmadığı ortamlarda övgü dolu sözcükler söyler. Duygularından şüphelendiğiniz bir erkek sizin olmadığınız bir yerde sizi yüceltmişse kesinlikle size karşı duygusal bir yakınlık hissediyordur.

Erkekler hoşlandıkları kadınla yüz yüze olduklarında ise doğrudan doğruya kadına iltifat edemedikleri için kadının yaptığı işleri överler. Kadının becerileri ve yetenekleri hakkında söylenen basit övgü sözcükleri aslında büyük bir hayranlığın işaretleridir.

İlginizi Çekebilir: Cilve Nasıl Yapılır?

Ses tonundaki değişiklikler

Erkekler duygusal değişimlerini ses tonlarına hemen yansıtır. Sinirlendiği zaman adeta kükreyen erkekler çok fazla üzüldüklerinde boğazları düğümlenir ve sesleri kısılır. Erkek hoşlandığı bir kadınla konuştuğunda ise ses tonu farklı bir hal alır. Erkeğin diğer insanlarla hangi ses tonu ile konuştuğuna dikkat edin ve eğer sizinle konuşurken farklı bir ses tonu tercih ediyorsa bunu “iç dünyasında meydana gelen fırtınanın habercisi” kabul edin.

Sizi takip eder, hakkınızda bilgi toplar

Erkekler hoşlandıkları kadını her anlamda takip eder. Adeta bir dedektif gibi çalışarak kadının bütün yaşamı hakkında bilgi sahibi olmaya çalışır. Sosyal medyadan takip bir yana bazen fiziksel takibe kadar işi götürebilir. Bazı erkekler hissettikleri yoğun tanıma merakını abartarak kadının bütün geçmişini en ince ayrıntısına kadar öğrenir. Bazı erkekler ise daha olgun davranarak sadece içinde bulundukları zaman dilimine yoğunlaşır ve kadını tanımak için uygun fırsatları değerlendirir.

Çevrenizdeki insanlarla daha iyi anlaşır

İnsanların sosyal çevresinin karar verme sürecinde etkili olduğunu bilen erkekler kadının çevresindeki tüm insanlarla yakın bir ilişki kurmaya gayret eder. Kadının arkadaşları ve aile fertleri ile samimi diyalog kuran erkek kadına kendisini kısa sürede kabul ettirmeye çalışır. Kadın erkeğin teklifine sıcak bakmasa dahi erkek tarafından öylesine kuşatılmıştır ki kendisini bir anda “herkesçe kabul gören bir aşkın içinde” bulabilir.

Kendisini çekici göstermek için “sunum” yapar

Kadınlar hoşlandıkları bir erkeğe çekici görünmek için sadece dış güzelliklerine önem verir. Bakımlı ve şık olmanın karşıdaki kişiyi etkilemek için yeterli olduğuna inanırlar.

Ancak erkekler hoşlandıkları kişiyi ikna etmek için sadece dış görünüşü yeterli bulmazlar. Erkekler de bir kadından hoşlanmaya başladıktan sonra kılık kıyafetlerine daha fazla özen gösterirler ve kuaförlerde daha fazla zaman geçirirler. Ancak erkeğin kendisini çekici gösterme çabası bunlarla sınırlı kalmaz.

Erkekler aşk yaşamının ilk günlerinde başarılarını, hobilerini, anılarını, arkadaşlarını, maddi durumlarını kısacası sahip oldukları her şeyi ortaya dökerek adeta bir “sunum” yaparlar. Böylece kadına “Beni kaçırma, bende seni mutlu edecek çok şey var.” mesajı verirler.

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.