Erkekleri Tavlama Sanatı 12 Harika Tüyo

Erkek hakkında detaylı bir araştırma yaparak işe başlayın 

Erkek hakkında işinize yarayacak her şeyi öğrenin. Sosyal medyadan, yakın arkadaşlarından ve aile bireylerinden bilgi edinmeye çalışın. Eğer herhangi bir bilgi kaynağına ulaşamıyorsanız dikkatli bir şekilde gözlemleyerek erkeği tanıyın. Unutmayın ki insan tanıdığı bir kişiyi etkileme konusunda çok daha avantajlıdır.

Erkek hakkında araştırma yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli husus erkeği bundan haberdar etmemektir. Yani erkeğin peşindeki bir dedektif gibi davranın ve bilgi topladığınızı erkeğe hiçbir şekilde belli etmeyin.

“Dedikodusunu yapma yöntemini” biliyor musunuz?

Erkeklerin ortamında hiçbir şey gizli kalmaz. Erkekler yaşanan her şeyi birbiriyle paylaşır. Onlar buna dedikodu yapmak demeseler de aslında yaptıkları en profesyonel dedikoduculuktur.

Erkeklerin bu özelliğini kullanarak onları tavlamanız mümkün. Yapmanız gereken tek şey erkeğin orada olmadığı ancak arkadaşlarının hazır bulunduğu bir ortamda övgü dolu sözcükler söylemek. Yani erkeğin arkasından olumlu biçimde konuşmak. Erkeğin arkadaşları sizin bu sözlerinizi erkeğe ulaştırmakta geç kalmayacaktır. Tabi bu tavrınız erkekte farklı duyguların uyanmasını sağlayacak ve size bakışını değiştirecektir.

Geçmişiniz ve hayalleriniz hakkında ne kadar az şey bilirse o kadar iyi…

Gizemleri çözme merakı, erkekleri kadına en fazla bağlayan duygulardan biridir. Erkekler, hakkında çok fazla bilgi sahibi olmadığı kadınlara büyük ilgi duyar. Çünkü bu kadınları “şifreleri çözülmesi gereken bir bulmaca” gibi görür.

Erkeğe kendinizle ilgili her şeyi anlatmak zorunda değilsiniz. Geçmişimizin tüm detaylarını açıklamayın ve gelecekle ilgili hayallerinizin bir kısmını kendinize saklayın. Erkeğin sizin hakkınızda az şey bilmesi sizi gizemli kılacak ve çekiciliğinizi artıracaktır.

Yeteneklerini saklama, tavlama sanatının “sunum” olduğunu unutma!

Erkekler yetenekli kadınlardan çok fazla hoşlanır. Kadının yeteneklerine tanık olduklarında heyecanlanırlar ve kadına karşı hayranlık beslemeye başlarlar. Bu nedenle kadın sahip olduğu yetenekleri sunmaktan çekinmemelidir. Sonuçta erkekleri tavlama sanatı sunuma dayanır. Yani kadın yeteneklerini, güzelliğini ve başarılarını ne kadar etkili biçimde sunmayı başarırsa erkeğin kalbini de o kadar kolay kazanır.

Erkekleri tavlama sanatında “fikir danışma taktiği” her zaman işe yarar

Herhangi bir konuda erkeğin fikirlerine başvurmak kendisini değerli hissetmesini sağlayacaktır. Çünkü erkek kendisine danışan birileri olduğu zaman özgüvenini tazeler ve kendisine güveni artar.

Erkeğe fikir danışma taktiği her zaman işe yarasa da dikkatli biçimde uygulanmalıdır. Çünkü erkek “fikir danışma” ile “teslim olma” kavramlarını birbiriyle karıştırabilir. Erkek kadına farkında olmadan hükmetmeye başlayabilir. Bunun önüne geçmek için erkeğe fikir danışıldığı zaman “son kararı verecek kişinin siz olduğunuzu” net bir şekilde ortaya koymalısınız.

Görselliğe dikkat etmelisiniz ama işin püf noktası güzel kokularda…

Yüzyıllardır erkekleri etkilemek için başvurulan ve her defasında da başarılı sonuç alınan yöntem görselliktir. Yani güzel bir kadının erkeğin gönlünde yer etmesi diğer kadınlara göre çok daha kolaydır.

Ancak görsellik konusunda yeterli bilgiye sahip olan kadınlar güzel kokuların çok daha etkili olduğunu hesaba katmamaktadır. Halbuki erkeklerin beynindeki “koku alma duyuları” ile “cinsel arzuları tetikleyen mekanizmalar” aynı bölgede bulunur. Erkek güzel bir koku duymaya başladığı anda arzuları da harekete geçer. Bu gerçeğin farkında olun ve erkeğin burnuna da hitap etmeyi ihmal etmeyin.

İlginizi Çekebilir: Erkekler Nelerden Hoşlanır?

Bedensel temas olmalı mı, olmamalı mı?

Kadınların bedensel temasa yükledikleri anlam ile erkeklerin yükledikleri anlam birbirinden çok farklıdır. Günlük hayattaki küçük bedensel dokunuşlar kadınlar için samimi bir iletişimin belirtisidir. Ancak erkekler için bu dokunuşlar cinselliğe giden yolun işaretleri sayılır.

Erkekle tanıştığınız ilk dönemlerde bedensel teması mümkün olduğu kadar düşük düzeyde tutmanız daha doğru olacaktır. Çünkü böylece erkek yaşanan ilişkinin sadece cinselliğe dayanmadığını anlayacaktır. İlişkinin ilerleyen dönemlerinde ise bedensel dokunuşların ne düzeyde olacağı kadın ile erkeğin tavırlarına göre doğal olarak ortaya çıkacaktır.

İyi bir dinleyici olursanız size tüm benliği ile bağlanır

Erkekler kendilerini candan dinleyen samimi dostlardan mahrumdur. Onlar içlerini dökebildikleri dostlarına büyük değer verir. Eğer siz sabırlı bir dinleyici olmayı başarır ve erkeğin içini dökebileceği bir karakter haline gelirseniz hayatının sonuna kadar onun kalbinde yer edinirsiniz.

Birlikte ağlamayın, birlikte gülün!

Erkekler kendilerini güldürebilen kadınlardan hoşlanır. Kendilerini acıklı durumlarla yüzleştiren kadınlardan ise kaçma eğilimi gösterir.

Erkekle birlikte bir film izleyeceksiniz bunun komedi filmi olmasına dikkat edin. Eğer gün içinde tanık olduğunuz bir olayı anlatmak istiyorsanız trajik bir olaydan değil de erkeği gülümsetecek bir meseleden bahsedin. Erkeklerin birlikte ağladıkları kadınlardan ziyade birlikte güldükleri kadınlara bağlandıklarını unutmayın.

“Erkeğin yaptıklarını övme taktiği” işinizi kolaylaştıracak

Erkekler de en az kadınlar kadar iltifattan hoşlanır. Ancak erkekler doğrudan doğruya kişiliklerinin övülmesini istemez. Erkekler yaptıkları işlerin takdir edilmesinden zevk alır.

Erkeğin yaptığı güzel ve başarılı işleri övün. Böylece dolaylı yoldan erkeği de takdir ederek mutlu olmasını sağlarsınız.

Hayat sadece ikimizden ibaret değil!

Erkekler kendi sosyal çevresi olan ve arkadaşları ile zaman geçirmeyi bilen kadınlardan hoşlanır. Erkek, kadını ne kadar severse sevsin günün 24 saatini onunla geçirmek istemez. Kadının gün içinde kendi arkadaşları ile zaman geçirmesini isterken kendisi de arkadaşlarıyla sevdiği hobileri yapmak etmek ister.

Erkeği derinden etkileyip kendisine bağlamak isteyen bir kadın erkeği özgür bırakmalı ve kendi özgürlüğüne de önem vermelidir.

Özgüven sahibi ve güçlü kadınlara asla hayır diyemezler

Erkeklerin dünyasında özgüven sahibi güçlü kadınlar, uzun süreli birliktelik kurulacak kişiler olarak kabul edilir. Erkek, böyle bir kadınla evlenmek veya unutulmaz bir aşk yaşamak için elinden gelen her şeyi yapar. Çünkü “güçlü kadın” imgesi erkeklere güven verir. Güven duygusu kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de aşkı ayakta tutan en güçlü histir.

Eğer gerçekten erkekleri delicesine kendinize bağlayacak bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Erkeklerin Gözdesi Seti'nin mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.