Erkekleri Etkileyen Sözler 6 Harika Yol Gösterici Taktik

Olumsuz övgülerin gücünü kullan!

Erkeği etkilemek isteyen bir kadın onların olumlu ifadelerden çok olumsuz cümlelerden hoşlandığını bilmelidir. İnsana garip gelebilir ama erkekler kendileri için sarf edilmiş güzel sözcüklerden ziyade olumsuz sayılabilecek ifadelerden hoşlanır.

Bir erkeğe “yakışıklı” demek ile “deli” demek arasında bir tercih yapmak gerekirse deli sözcüğünü kullanmak daha isabetli olur. Aynı şekilde erkeğe “çılgın” ve “vahşi” gibi lakaplar takmak da çok hoşuna gider.

Ancak bu olumsuz ifadeleri sadece kendi aranızda konuşabileceğinizi asla unutmamanız gerekir. Başka insanların yanında iken günlük yaşamın sıradan hitaplarını tercih etmeniz şarttır.

Erkeklerin olumsuz ifadeleri duymaktan en fazla hoşlandıkları yer ise hiç kuşkusuz ki yataktır. Erkekler yatakta kendilerine “öküz, aygır, hayvan…” güç kavramını öne çıkaran hitaplar duymaktan hoşlanmaktadır. Erkekler bu sözcükleri duyduklarında kendilerine duydukları güven artar ve kendilerini güçlü hissederler.

Başkalarına benzemiyorsun

Erkekler başkalarına benzemediklerini duymaktan büyük zevk alır. Çünkü erkek için farklı olmak özel olmak anlamına gelir.

Erkeğin farklı bir kişi olduğunu söyleyip onu mutlu etmek istediğinizde dikkat etmeniz gereken çok önemli bir nokta vardır:

Onu başka biri ile karşılaştırmadan bunu yapabilmek.

Erkek farklı bir birey olduğunun söylenmesinden hoşlanır fakat kim olursa olsun başka bir şahıs ile karşılaştırılmak istemez. Erkekler başka birisinin ismi ile birlikte kendilerinin anılmasından nefret eder.

Erkeğin hem başkalarına benzemediğini ifade etmek hem de onu herhangi bir şahıs ile karşılaştırmamak gerçekten de zordur.

Peki nasıl bir yol izlenmeli?

Yanıt aslında son derece basit: Erkeğin hoşa giden taraflarını sıralayıp kendisi gibi özel bir insanla o güne kadar karşılaşmadığınızı ifade etmek. Bu kadar iddialı bir görüş ileri sürmek belki yalan konuşmanıza neden olabilir. Ancak aşk yaşamında bazı küçük beyaz yalanların kime ne zararı dokunabilir ki?

Varlığın bana güven veriyor

Erkeklerin en güçlü güdülerinden birisi de sevdiklerini koruma arzusudur. Erkek ailesini ve sevdiği insanları her türlü tehlikeden korumak ister. Bu rolünü yerine lâyıkıyla getirdiği zaman mutlu olur.

Eğer kadın erkeğe onun yanında kendisini güvende hissettiğini ifade ederse bu durum erkeğin kendisini yüceltmesini sağlar.

Günlük hayatın normal seyri içinde erkeğe güvendiğini söylemek pek bir anlam ifade etmeyebilir. Ancak sıkıntılı süreçlerde ve insanların desteğe ihtiyaç duyduğu anlarda erkeğe güvendiğini ifade etmek erkeğin zihninde ciddi karşılık bulacaktır. Böylesine zor şartlarda erkek kendisine güvenen kadının güvenini boşa çıkarmamak için elinden geleni yapacaktır.

İlginizi Çekebilir: Erkekleri Tavlama Sanatı 12 Harika Tüyo

Erkeğin dış görünüşünü değil zekasını ve yeteneklerini övün!

Erkek ne kadar yakışıklı olursa olsun onun fiziksel özelliklerini övmeyin. Çünkü erkekler dış görünüşlerinden ziyade yaptıkları işlerin takdir edilmesinden hoşlanır.

Erkeklerin kendileri ile ilgili duymaktan en fazla hoşlandıkları şey ise zekaları ve yetenekleridir. Aslında onların bu özellikleri kişiliklerinin birer parçasıdır. Yani erkeklerin yakışıklı olduğunu ifade etmek ile zeki olduğunu ifade etmek arasında herhangi bir fark yoktur. Ancak erkek ikinci özelliğinin yani zekâsının övülmesinden daha çok haz alır.

Eğer erkek herhangi bir konuda başarılı olmuşsa veya insanların takdirini kazandıracak güzel bir iş yapmışsa bu durumların da övülmesinden büyük zevk alır. Erkeğin yaptığı bu başarılı işlerin “başka insanların yanında” kadın tarafından övülmesi ise erkeğin aldığı zevkin daha da artmasını sağlamaktadır.

Aranızda şifreli bir dil geliştirmelisiniz

Erkekle güzel ve kalıcı bir diyalog kurmak istiyorsanız kelimelere farklı anlamlar yüklemeli, adeta şifreli bir dil geliştirmelisiniz. Yani sadece anlamını sizin bildiğiniz cümleler kurarak herkesten farklı bir iletişim oluşturmalısınız.

Mesela kalabalıktan kaçıp sakin ve güzel bir yerde beraber zaman geçirmenin şifresi “Sessizlikte buluşalım mı?” sorusu olabilir. Bu söz söylendiğinde çift, doğa ile iç içe sakin bir yerde küçük bir kaçamak planı kurabilir. Aynı şekilde “Farklı ülkeleri veya şehirleri keşfetmek istiyorum.” cümlesi karşı tarafı yatağa davet anlamına gelebilir. Burada hangi cümlenin ne anlama geleceğinin bir ölçütü yoktur. Önemli olan kadın ile erkeğin kelimeleri farklı anlamda kullanmaları ve birbirlerine duygularını başka insanlara belli etmeden açabilmeleridir.

Seni tanıyorum koca çocuk!

Erkekler kendilerini yakından tanıyan kadınlara büyük ilgi duyar. Bu kadınların kendilerinin ruh eşi olduğuna inanırlar ve onlarla güzel şeyler paylaşmak için büyük çaba sarf ederler. Çünkü erkekler hayatta yalnız olduklarını ve kimse tarafından anlaşılmadıklarını düşünürler. Eğer bir kadın çıkıp erkeği anladığını gösterirse onun kalbine de hükmedebilir.

Erkeği yakından tanımanın yolu ise bu konuda kendisini geliştirmekten geçer. Kadın sadece kişisel gözlemleri ile yetinirse erkeği çözmek için uzun yıllar çaba sarf etmesi gerekecektir. Halbuki aşk yaşamında boşa geçirilecek bir dakika dahi yoktur.

O halde erkeği etkilemek isteyen bir kadın, detaylı bilgi sahibi olmalı ve onu elde etmenin tüm taktiklerini bilmelidir. Bu konuda aşağıda eser kadınların aşk yaşamının güzelleşmesine büyük katkı sunacaktır. Okurlardan çok olumlu yorumlar alan bu etkili kaynak mutluluğa giden yolda kadınların başucu kaynağı olacaktır.

Eğer gerçekten erkekleri delicesine kendinize bağlayacak bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Erkeklerin Gözdesi Seti'nin mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.