Erkekler Nelerden Hoşlanır, Bu 7 Yanıt İşinize Çok Yarayacak!

Erkekler takdir edilmekten hoşlanır

Erkekler sevdikleri insanlar tarafından övülmekten müthiş haz alır. Ancak kadınlar gibi bunu açıkça ifade etmezler. Kadınlar herhangi bir iltifat ile karşılaştıklarında sevinçlerini belli etmekten çekinmez. Erkekler ise ne kadar mutlu olurlarsa olsunlar bunu yansıtmazlar.

Kadınların sıkça yaptığı hatalardan birisi de erkeklere iltifat edilmeyeceğini düşünmeleridir. Eğer sizin de bu tarzda bir önyargınız varsa bundan bir an önce kurtulmalısınız. Unutmayın ki erkekler sizden takdir gördükten sonra size çok daha güçlü bağlarla bağlanacaklardır.

Erkeklerin takdir edilmesinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise doğrudan erkeğin kişiliğini övmek yerine yaptığı güzel işlerin öne çıkarılmasıdır. Bu yöntem erkeğin rahat bir şekilde övgüleri karşılamasına yardımcı olacak ve kendisine duyduğu özgüvenin artmasını sağlayacaktır.

Sakın erkeklerin alışkanlıklarına müdahale etmeyin

Erkeklerin bazı garip davranışları kadınlara anlamsız ve saçma gelebilir. Ancak erkekler için bu alışkanlıklar rahat bir yaşamın anahtarlarıdır. Bu nedenle erkekler alışkanlıklarına müdahale edildiği zaman büyük tedirginlik duyar.

Erkeğin ev içindeki yaşam tarzı, olaylar karşısında gösterdiği tutum ve kişisel bakımı ile ilgili alışkanlıklarını kabul etmeniz onu rahatlatacaktır.

Elbette ki erkeğin kendisine ve size zarar verebilecek kötü bir alışkanlığı varsa bundan kurtulmasını sağlamak için harekete geçmeniz kadar doğal bir şey yoktur. Ancak erkeğin zararsız alışkanlıkları konusunda müdahaleci olmamanız ve saygılı bir tutum sergilemeniz erkeğin çok hoşuna gidecektir.

Erkekler hayatlarını düzene sokan kadınlardan hoşlanır

Erkekler özgürlüklerine düşkün bireylerdir. Bu nedenle yaşadıkları ilişkide sevdikleri kadının kendisine müdahale etmesini istemezler. Ancak kadın erkeğin hayatını düzene sokuyorsa durum tamamen farklı bir hal alır.

Erkekler kendilerini toparlayan daha doğrusu onları daha güçlü kılan kadınlardan hoşlanırlar. Çünkü kadının asıl yapmak istediği şeyin özgürlüğünü kısıtlamak olmadığını çok iyi bilirler.

Erkeğin eksikliklerini açıkça ifade eden, yanlışlarını anında düzelten, erkeğin sorumluluklarını paylaşan ve yeri geldiğinde öne atılmaktan çekinmeyen kadınlar erkeklerin gözünde “güçlü kadınlar”dır. Güçlü kadın modelinin ise erkekleri en fazla etkileyen kişiler olduğunu ifade etmek gerekir.

İlginizi Çekebilir: Aşık Erkek Nasıl Bakar, Kendisini Nasıl Ele Verir?

Çocukluk anıları onların “hazine sandıkları”dır

İster iyi geçsin ister kötü geçsin erkeklerin çocukluk anıları onların en fazla değer verdikleri zaman dilimidir. Erkeklerin çocukluk arkadaşları ile ömür boyu iletişim halinde olmalarının sebebi budur.

Bir erkek kadına çocukluk anılarından bahsediyorsa kesinlikle ona aşıktır. Çünkü erkek kadına en özel ve en gizli dünyasını açmıştır.

Erkeklerin çocukluk dönemindeki zevk anlayışları sonraki tüm yaşamlarını belirler. Bu gerçeğin farkında olan ve erkeğin çocukluk dönemi hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşan kadınlar erkeği derinden etkilemeyi kolayca başarır.

Cinsel yaşam onlar için zannettiğinizden daha önemlidir

Erkekler için cinsel yaşam zevk paylaşımından öte özgüven kazanma veya kaybetme alanıdır.

Erkek yataktaki performansından memnun ise ve birlikte olduğu kadını mutlu etmeyi becermişse büyük bir özgüven duyar. Eğer arzuladığı gibi bir birliktelik gerçekleşmezse kendini suçlar ve özgüvenini kaybeder.

Erkeğin cinselliğe büyük anlamlar yüklemesi bazen kadınların bu güzel paylaşımı tedirgin biçimde yaşamalarına neden olur. Hatta pek çok kadın aldığı zevk konusunda erkeğe rol yapmak zorunda kalır.

Erkeğin cinselliği böylesine farklı bir boyuta taşımasının avantajlı tarafı ise her türlü yönlendirmeye açık hale gelmesidir. Erkeğin hissettiği yoğun arzular gerçekleri görmesini engellediği için kadın ilişkiye istediği biçimi verebilmektedir.

Erkekler asla gerçekleşmeyecek hayaller kurmayı sever

Erkeklerin kadınlara yönelttikleri en büyük eleştirilerden birisi de kadınların hayalci olmalarıdır. Erkekler sık sık kadınların hayatın gerçeklerinden kopuk olduğunu dile getirerek bu konuda uzun açıklamalar yaparlar. Halbuki anlamsız hayaller kurmak ve bu hayalleri “ciddi projeler gibi” etrafındakilere anlatmak erkeklere özgü bir davranıştır.

Erkekler özellikle maddi yaşamla ilgili “akla hayale sığmayan hayaller” kurmaktadır. Üstelik bu hayallerini yakın dostlarıyla paylaşmaktan da geri durmazlar. Ancak ifade ettikleri şeyler hiçbir zaman gerçekleşmeyecektir. Çünkü erkekler hayalleri üzerine konuşmaktan zevk alan, fakat bu hayalleri gerçekleştirmek için harekete geçmeyen kişilerdir.

Erkek bu hayallerini ifade ettiğinde bunun anlamsız olduğunu dile getirmeyin, başka insanların yanındayken hayallerini küçümsemeyin. Ancak sadece ikinizin bulunduğu bir ortamda özellikle özel hayatınızı renklendirecek güzel hayaller kurarak ona “hayal kuran tek kişinin kendisi olmadığını” gösterin.

Erkekler kendilerini gerçekten dinleyen kadınlardan hoşlanır

Erkekler sosyal hayatta çok fazla insan tanısalar da kendilerini candan dinleyecek dostlardan mahrumdur. Erkeklerin dünyasında “dert ortağı” kavramı yoktur. Erkekler saatlerce sohbet etseler dahi kimse kimsenin derdine ortak olmaz. “Dert babası” ifadesi erkeklere yönelik kullanılsa bile bu tabiri sadece kadınlar hak eder.

İşte bu sebeple erkekler kelimenin tam anlamıyla yalnız bireylerdir ve kendilerini candan dinleyecek bir insana büyük özlem duyarlar.

Erkeği candan dinlemeye gayret edin. Anlattığı şeyler size ne kadar uzak gelirse gelsin sabırla dinlemeye devam edin. Bir süre sonra erkek kendisini konuşmaya sevk eden asıl nedenleri ortaya dökecek ve size içini açmasının sebeplerini birer birer açıklayacaktır. Erkeğin bu şekilde içini açmaya başlaması ise duygusal olarak kadına teslim olduğunun en önemli belirtisidir.

Eğer gerçekten erkekleri delicesine kendinize bağlayacak bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Erkeklerin Gözdesi Seti'nin mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.