Erkekler Ne İster, 25 Harika Tavsiye

Erkekler hem duygusal hem de gerçekçi olabilen kadınlarla birlikte olmak ister

Bir kadının tüm kalbiyle aşk yaşarken hayatın gerçekleri karşısında da mantıklı kararlar almalarını isterler. Yani erkekler gönülleri aşk ateşi ile dolu ancak mantığı elden bırakmayan sevgililer ister.

Yetenek sahibi kadınlar her zaman ilgi çeker

Herhangi bir müzik aleti çalan, bir spor dalında başarılı olan veya özel bir becerisi olan kadınlar erkeklerin gözünde her zaman çok değerli kişiler olarak görünür. Eğer böyle yetenekleriniz varsa bunları sergilemekten çekinmeyin.

Özel hayatın gizliliğine önem veren kadınlarla birlikte olmak isterler

Mahremiyet erkekler için son derece önemlidir. Kadınlarla yaşadıkları her şeyin sır olarak kalmasından hoşlanırlar. Bu nedenle uzmanlar erkekle yaşadığınız özel anları en yakın arkadaşlarınızla bile paylaşmamanızı tavsiye etmektedir.

Erkekler bakımlı ve şık kadın ister

Çünkü erkekler için görsellik son derece önemlidir. Eğer erkeğin yanındaki kadın standartların üstünde bir güzelliğe sahipse erkek bundan gurur duyar.

Kendilerini gerçekten dinlemeyi bilen kadınlarla olmak ister

Erkekler için kalıcı aşkların yaşanabileceği kişiler ancak kendilerini dinleyebilenlerdir. Erkek içini kime dökebiliyorsa onun yanında olmak ister.

Erkekler kendileriyle ortak hobilere yönelmiş kadınlardan hoşlanır

Şayet kadın ile erkek arasında ilgi duyulan hobiler tamamen farklı ise erkek en azından kendi ilgi alanlarına saygı duyulmasını ister.

Erkekler dürüst, sadık ve güvenilir kadın isterler

Tabii buna bir de doğal davranmayı eklemek gerekir. Günlük hayatta rol yapan pek çok kadınla karşılaşan erkek doğal davranan kadının büyüsüne hemen kapılacaktır.

Anlamsız rekabetlere girmeyen rahat kadınlarla olmak ister

Erkeklerin daha uyumlu şekilde ilişki yürüttüğü kişiler iktidar mücadelesine girmeyenlerdir. Kadın, erkeğe hakim olmak veya ona sözünü geçirmek için çaba içine girdiğinde erkek hemen savunma pozisyonuna geçer ve diyalog bozulur. Ancak kadınlar dayatmacı bir kişilik ile erkeğin karşısına çıkmadıklarında hem erkeği daha kısa sürede etkilerler hem de ona her anlamda hakim olabilirler.

Erkekler kendilerini güldüren kadınlarla birlikte olmak ister

Hayatın her aşamasında ciddi davranan kadınlar erkekleri ürkütür. Erkekler kendilerini gülümseten kadınlarla bir ömür boyu birlikte yaşanabileceğini düşünür.

Erkekler temiz, tertipli ve düzenli kadın ister

Zannedilenin aksine erkeklerin büyük bir kısmı dağınıklığı sevmez. Kadının tertipli ve düzenli olması erkeğin kendisini rahat hissetmesini sağlar.

Erkekler açık sözlü ve ne istediğini bilen kadın ister

Kadınlar imalı sözleri ve kapalı anlatımı tercih eder. Ancak erkekler duygu ve düşüncelerin açıkça ifade edilmesinden yanadır. Erkekler iyi de olsa kötü de olsa her şeyin açık açık konuşulmasını ister.

İlginizi Çekebilir: Erkeği Etkilemenin Yolları

Erkekler şikâyet etmeyen, rahat kadın isterler

Her konuda şikayetçi olan, hiçbir şey beğenmeyen ve erkeğin çabalarını görmezden gelen kadınlar kısa sürede terk edilirler. Buna karşılık olayları soğukkanlılıkla ve hoşgörüyle karşılayan kadınlar erkeklere her zaman sempatik görünür.

Erkekler “erkek gibi davranan değil kadın gibi davranan kadın” ister

Bu cümlenin biraz karmaşık olduğunun farkındayız. Cümleyi daha net ifade etmek gerekirse erkekler kadından “kadın gibi” davranmasını ister. Kadının güzel, hassas ve zarif olması erkeği mutlu eder. Bir kadının erkek gibi “güçlü olma” hevesine kapılması ise erkekler tarafından pek hoş karşılanmaz.

Erkekler kendine güvenen, özgüven sahibi kadın isterler

Özgüven sahibi güçlü kadınlar erkeklerin çocukluklarında hayran oldukları kadınları hatırlatmaktadır. Ayrıca erkekler de tıpkı kadınlar gibi güçlü biri ile birlikteyken kendilerini güvende hissederler.

Erkek kendisine değer verilsin ister

Ayrıca erkekler önemli meselelerde alınacak kararlara dahil edinmekten büyük zevk alır. Yani erkekler bazı konularda kendilerine fikir danışılmasını ister.

Sorunlar karşısında çözüm üreten kadınlar isterler

Başı her sıkıştığında erkeği arayan, edilgen yapılı kadınlar yerine kendi kararlarını verebilen kadınlar her zaman erkekler için çok daha cazip sevgili adayı olmuşlardır.

Erkekler yaptığı işin sorumluluğunu üstlenebilen kadın ister

Bir kadın yaptığı güzel şeyleri kendisine mal ediyor fakat yapılan yanlışları erkeğin üzerine atıyorsa kelimenin tam anlamıyla “nefret edilen bir tip “haline gelecektir. Ancak yapılan hata ne kadar büyük olursa olsun bir kadının yaptığı hataların sorumluluğunu taşıyabilmesi erkekler tarafından takdir görmektedir.

Sosyal ortamda nasıl davranacağını bilen kadın isterler

Oturmasını kalkmasını, insanlarla nasıl diyaloga gireceğini, kötü bir olay yaşandığında nasıl tepki vereceğini bilen kadınlar erkekler için her zaman uzun süre birlikte olunacak kadınlar olarak kabul edilmektedir.

Erekler kendilerine yük olan kadın değil kendilerine destek olan kadın ister

Buradaki destek hem psikolojik anlamda hem de maddi anlamda yorumlanabilir. Erkekler yanlarında kendileriyle yaşamı paylaşan ve hayatın yüklerini birlikte omuzlayan bir yol arkadaşı isterler.

Kendi hobileri ve yaşam alışkanlıkları olan kadınlar isterler

Kendi yaşam alışkanlıkları olan bir kadın erkek için aynı zamanda rahatlık demektir. Kadının kendisine ait bir yaşamının olması erkeğin sorumluluk duygularını hafifletir ve onun da kendisine zaman ayırmasına fırsat tanır.

Erkekler yatakta kendisini mutlu eden kadın ister

Cinsel yaşam erkekler için kadınların zannettiğinden çok daha önemlidir. Bir erkeğin yatakta mutlu olması, yaşamın birçok alanında da mutlu olmasını sağlar. Bu nedenle erkeği kendisine bağlamak isteyen bir kadın cinsellik konusunda yeterli bilgiye sahip olmalıdır.

Hayata pozitif bakabilen kadınlar erkeğin de hayata pozitif yaklaşmasını sağlar

Kadının karamsarlığı ve mutsuzluğu erkeğe de bulaşır. İşte bu nedenle erkekler yanlarında bulunan kadının pozitif bir karaktere sahip olmasını ister.

Erkekler kendilerine özgür bir yaşam alanı sunan kadın ister

Sürekli erkekleri denetleyen, onların her yaptığından haberdar olmak isteyen bir kadın bir süre sonra “baskı ve denetim mekanizması” olarak algılanır. Erkek bu şahıstan yani kadından bir an önce kurtulmanın yollarını arar. Halbuki erkeğe arkadaşlarıyla zaman geçirebileceği ve eski alışkanlıklarını devam ettirebileceği bir ortam sunulursa kadına olan bağlılığı artacaktır.

Gizemli ve şaşırtan kadın erkeklerin birlikte olmayı en fazla arzuladıkları kadın tipidir

Bu nedenle kadın kendisi hakkındaki tüm bilgileri erkeğe bir çırpıda vermemeli yani gizemini koruyarak erkeğin kendisini yavaş yavaş keşfetmesine ortam yaratmalıdır.

Erkekler aşk konusunda bilgili kadın ister

Bu nedenle kadın erkeği tüm yönleriyle tanımalı ve aşk konusunda doğru bilgilere sahip olmalıdır. İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımıza çok önemli bir tavsiyede bulunmak istiyoruz:

Eğer gerçekten erkekleri delicesine kendinize bağlayacak bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Erkeklerin Gözdesi Seti'nin mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.