Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır, 15 Enteresan Detay

Beni onurlandırıyorsun…

Erkekler sosyal ortamda kendilerini yücelten kadınlardan hoşlanır. Arkadaş çevresinde veya aile içinde erkeğin gururunu okşayacak birkaç söz söylemeniz sizi onun gözünde çok fazla değerli kılacaktır.

Erkeklerle elbette ki her konuda yüzde yüz anlaşmanız mümkün değil. Ama başka insanların bulunduğu ortamda onunla asla tartışmayın. Sosyal ortamda uyumlu bir çift görüntüsü vermeniz erkeğin çok hoşuna gidecektir. Bu tarzda davrandığınız zaman sadece ikinizin bulunduğu ortamda erkek tüm isteklerinizi koşulsuz yerine getirecektir.

Sahip olmaya çalışmadan sahip olan kadınlar…

Erkeği sorgulamayan, takip etmeyen, denetlemeyen kadınlar erkeklerin gözünde çok daha değerlidir. Bir kadının erkeği özgür bırakarak onunla hayatı paylaşması erkekleri çok fazla mutlu etmektedir.

Erkeğin eski arkadaşları ile zaman geçirmesine fırsat verin. Siz de eski arkadaşlarınızla ve ailenizle sıkça bir araya gelin. Böylece ilişkinizde “soluklanma anları” oluşturmuş olursunuz ve erkeği kendinize daha güçlü biçimde bağlarsınız.

Güzellik…

Çok fazla belli etmeseler de erkekler şık ve bakımlı kadınlarla birlikte olmaktan müthiş bir haz alırlar. Çünkü güzel bir kadınla birlikte olmak onlar için hem sosyal hem de psikolojik bir statüdür.

Erkeklerin bakımlı kadınlarla birlikteyken özgüven sahibi olduklarını ve yaptıkları işe daha fazla motive olduklarını da hatırlatmakta fayda var.

 “Hayır!” diyebilen kadınlar…

Her şeye “evet” diyen edilgen yapılı kadınlar erkeklere itici gelir. Oysa ki kendi kararlarını verebilen ve yeri geldiğinde erkeği reddebilen kadınlar çok daha çekici görünmektedir.

Toplumsal roller maalesef kadınların özgür bir birey olarak davranmalarına izin vermemektedir. Kadınlar bir süre sonra erkeğe her anlamda bağımlı kişiler haline gelir. Siz siz olun, kadının bu olumsuz rollerini elinizin tersi ile reddedin ve özgür bir kadının çekiciliğini öne çıkarın.

Hadi gülümse…

Gülümsemek erkekler için mutluluk ile özdeşleştirilen bir davranıştır. En kötü durumlarda bile erkeğin yüzüne gülümseyin ve onu tüm kalbiyle kendinize bağlayın.

Doğal haliniz…

Kadınların en güzel halleri kesinlikle içinde bulundukları doğal davranışlarıdır. Bu nedenle asla rol yapmayın ve erkeğe kendinizi olduğu gibi sunun.

Erkekler bir kadının rol yapıp yapmadığını hemen anlarlar. Çünkü daha çocukken bile sürekli annelerini ve çevrelerindeki kadınları gözlemlemişlerdir. Zaten erkeğin yaşamı hayran olduğu kadınları gözlemlemekle geçer. Bu gerçeğin farkında olun ve doğal davranmak dışında başka bir seçeneğinizin olmadığını bilin.

Gizemli kadın olmanın büyülü çekiciliği…

Kendinizle ilgili tüm bilgileri erkeğe bir çırpıda vermeyin. Bırakın erkek sizi gizemli bir karakter olarak algılasın. Ne kadar gizemli görürseniz o kadar çekici olacağınızı bilin.

Günlük yaşamda yaptığınız her şeyi erkeğe “rapor edip” ayrıntılı bilgiler vermeyin. Bırakın hayatınızın bazı noktaları karanlıkta kalsın. Erkek yaşamınızla ilgili aydınlatamadığı noktalar varsa size çok daha güçlü tutkularla yönelecektir.

Aralanmış kapı metodu…

Cinsellik konusunda “aralanmış kapı metodu”nu uygulayın. Yani cinselliği asla olmayacak bir şeymiş gibi yansıtmayın. Tabii cinsel ilişkiye her zaman hazır bir kadın izlenimi de vermeyin. Erkeğe “gerçekleşebilecek bir ihtimal” sunun ve erkeğin bu ihtimal peşinden koşmasını zevkle izleyin.

Günlük hayatta erkeğe dokunmaktan çekinmeyin. Belli bir düzeyi aşmamak koşulu ile bedensel temas erkekleri kendinize çekmekte çok fazla işe yarayabilir. Ancak hızlı yol almanız ve erkeği bile şaşırtacak cesur çıkışlar yapmanız ters tepkiler yaratabilir. Yani bu konuda dengeli bir yol tutturmak en iyisi…

İlginizi Çekebilir: Erkekler Ne İster?

Beni dinle!

Erkekler kendilerini dinlemeyi bilen kadınlardan hoşlanır. Sabırlı ve dikkatli bir dinleyici olursanız erkeğin gözünde hayatı paylaşabileceğiniz değerli bir kadın imajı yaratmış olursunuz.

Erkekler başları her sıkıştığında kendilerini dinlemeyi bilen kadınlara koşarlar. Hatta bazen sırf iyi bir dinleyici oldukları için eski sevgililerine dahi gidebilirler. Bu yüzden erkeğin en büyük aşkı olmak istiyorsanız onun için “en iyi dinleyici” olmayı da bilmelisiniz.

Mizah erkeklerin dünyasında zannettiğinizden daha önemli…

Erkeği güldürebilecek espriler ile kısa fıkralar bilmelisiniz. Erkeği güldürmeyi başarırsanız kalbini de kolayca kazanabilirsiniz. Yerinde yapılmış bir espri erkeğin zihninde uzun yıllar derin izler bırakmanıza yardımcı olabilir. Çünkü kadınlarda acılar ruhta ne kadar derin izler bırakırsa erkeklerde de mizah o ölçüde güçlü etkiler oluşturur.

Tutkulu bir kadın…

Tutkulu kadınlar her zaman erkeklerin ilgisini çekmiştir. Tutkularınızı gizlemeyin ve erkeğin peşinizde pervane gibi dönmesini sağlayın.

Erkek sizi “her şeyi yapabilecek kadar cesur biri” olarak algılarsa çok büyük avantajlar elde edersiniz. Bu durum erkeği şaşırtmak için olmadık işler yapmanız anlamına gelmez. Sadece erkeğe sınırlarınızın ne kadar geniş olduğunu gösterin, yeter! Erkek zaten hayal dünyasında size çok farklı senaryolar oynatacaktır.

Kıskanma ki seni kıskansın!

Klasik kadın davranışlarından biri olan kıskaçlığı hayatınızdan çıkarın. Kıskandığını açıkça belli eden kadınların erkeğin gözünden düştüğünü bilerek hareket edin. Kıskançlığınızı gizlemeyi bilirseniz “kıskanılacak kadar sevilen bir kadın” olursunuz.

Seni çok iyi tanıyorum

Erkek hakkında detaylı araştırmalar yapın. Hobileri, geçmişi ve hayalleri üzerine ayrıntılı bilgiler edinin. Elde ettiğiniz bilgiler ışığında onu mutlu edecek hareketler yapın. Ancak onun hakkında araştırmalar yaptığınızdan kesinlikle haberdar olmamasına dikkat edin.

Özgüven sahibi bir kadın olmak…

Özgüveniniz tam olsun. Aldığınız kararlarda tereddüt etmeyin. Karakter sahibi güçlü bir birey olarak öne çıkın. Erkeklerin özgüvene sahip güçlü kadınlardan müthiş derecede etkilendiğini unutmayın.

Her konuda erkekten yardım almamaya dikkat edin. Sizin sorumluluğunuzda olan işleri kendiniz halledin. Hatta bazen belli konularda erkeğe yardımcı olun ve onun yükünü hafifletin. Aynı tavrı maddi konularda da göstermeye çalışın. Yani erkekle parasal konularda eşit sorumluluk alın. Siz bu tarzda bağımsız ve güçlü bir kadın izlenimi verdikçe erkeğin size koşar adımlarla ulaşmaya çalıştığına şahit olacaksınız.

Aşk konusunda da eğitim şart!

Erkekleri tanıyıp kendinize aşık ettirmek için bilgi sahibi olun. Bu konuda kendinizi yetiştirmek için başarılı kaynaklardan faydalanın.

İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımıza iki kitaptan oluşan harika bir set tavsiye etmek istiyoruz.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi ismini taşıyan eserlerdeki harika taktikler sayesinde istediğiniz erkeği kolayca etkileyip kendinize aşık ettirebilirsiniz.

Eğer gerçekten erkekleri delicesine kendinize bağlayacak bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Erkeklerin Gözdesi Seti'nin mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.