Erkeği Mutlu Etmek İçin 12 Harika Taktik

Erkeği köleleştirme, onu özgür bırak ve kendine bağla!

Kadınlar erkeklerle girdikleri iletişimde büyük bir yanılgıya kapılarak “sahiplenme duygusunu” güçlü biçimde öne çıkarmaktadır. Kadın olmanın doğasından ileri gelen bu duygu o kadar güçlüdür ki kadın farkında olmadan bir süre sonra erkeğe baskı yapmaya başlar.

Ancak unutulmamalıdır ki erkekler özgürlüklerine son derece bağlı kişilerdir. Hatta bir erkeğe aşk mı özgürlük mu diye sorulduğunda erkeklerin büyük bir kısmı tercihini özgürlükten yana kullanmaktadır.

O halde erkeği mutlu etmek istiyorsanız her şeyden önce ona özgürlüğünü bağışlamalısınız. Erkekler kendilerine geniş bir özgürlük imkânı tanındığında kadına çok daha tutkulu biçimde bağlanırlar.

Erkeği arkasından övmek

Erkeğin olmadığı ancak yakın arkadaşlarının veya akrabalarının bulunduğu bir ortamda erkeği uygun ifadelerle övün. Bu sözler öyle ya da böyle erkeğin kulağına gidecektir.

Erkek kendisinin bulunmadığı böyle bir ortamda sizin tarafınızdan övülmüş olmayı büyük bir gurur ve sevinç olarak karşılayacaktır. Çünkü siz bunu bir teknik olarak uygulayıp erkeği etkilemek için harekete geçmiş olsanız dahi erkek bunu fark etmeyecek ve sizin ona çok samimi duygularla bağlı olduğunuzu zannedecektir.

Tabii erkeği yüzüne karşı övmek de onu mutlu etmek için etkili bir yöntemdir. Ancak erkekle karşı karşıya iken onu övüyorsanız iltifatların dozunu mümkün olduğu kadar azaltmalı ve birkaç sözcükle erkeği övmenin yeterli olacağını hesaba katmalısınız.

Onun yaşamına renk kat!

Erkeklerin yeni bir aşk ilişkisine girmekten müthiş derecede korktuklarını asla unutmayın. Çünkü pek çok erkek için bir kadınla birlikte olmak çeşitli sorumluluklar üstlenmek demektir. Sorumluluk sahibi olmak ise erkeklerin canını sıkmaktadır.

Erkeklerin bu şekilde düşünmesine neden olanlar aslında kadınlardır. Çünkü kadınlar aşkın maddi manevi tüm yükünü erkekler üzerine atarak rahat etme yolunu tercih ederler.

Erkeği mutlu etmek istiyorsanız kadınların bu klasik ve olumsuz düşünce tarzından kendinizi kurtarmalısınız. Erkeğe güzellikler sunmalı, erkeği mutlu edecek aktivitelerde bulunmalı ve erkeğin yükünü arttırmak yerine onunla sorumlulukları paylaşmalısınız.

Bazı konularda ona fikir danışın!

Erkekler önemsendiklerini hissettiklerinde mutlu olurlar. Fikirlerinin isabetli olduğu konusunda kendilerine söylenecek her söz onların gururnu okşar.

Bazen doğru cevabı bilseniz dahi erkeğe fikir danışarak onu mutlu etme yoluna gidebilirsiniz. Erkekler kendilerine fikir danışan kadınlarla kısa sürede duygusal bir yakınlık kurarlar.

Ancak bu taktiği denediğinizde ölçüyü kaçırmamaya gayret edin. Eğer çok sık erkeğe fikir danışırsınız erkek bir süre sonra sizin “karar veremeyecek iradesiz bir insan olduğunuz” hissine kapılabilir. Bu yüzden yılda bir iki defa erkeğe fikir danışmanın daha doğru olacağını göz önünde bulundurmalısınız.

Hediyenin küçüğü makbul

Kadınlar için bir hediyenin pahalı ve anlamlı olması önemli iken erkekler için en önemli hediyeler “kendi kişiliklerine uygun yapılan seçimler”dir.

Erkeğin zevkleri ve hobileri göz önünde bulundurularak alınan küçük bir hediyenin erkeğin gözünde büyük değeri vardır. Ayrıca erkeklerin pahalı hediyelerden hoşlanmadıklarını da ifade etmekte fayda vardır. Çünkü erkekler kendilerine verilen pahalı bir hediyenin ağırlığı altında ezilmek istemezler.

İlginizi Çekebilir: Erkeklerin Beden Dili 10 İşe Yarar İpucu

Her zaman şık ve bakımlı olmaya gayret edin!

Erkekler birlikte oldukları kadının güzelliğinden müthiş derecede etkilenmektedir. Her ne kadar erkekler açıkça ifade etmeseler de bir kadını değerlendirdikleri zaman en fazla önem verdikleri ölçüt “kadının güzelliği”dir.

Ayrıca erkekler birlikte oldukları kadının güzelliğinden kendilerine sosyal ortamdayken pay çıkarırlar. Yani yanlarındaki kadın güzel ve bakımlı ise bundan hoşnut olurlar. Eğer birlikte oldukları kadın bakımlı ve şık değilse psikolojik olarak gerilirler. Yani erkekler için kadının güzelliği hem kişisel bir zevk unsuru hem de sosyal bir statü göstergesidir.

Erkeğin hayallerini kendi mantığınla buluştur!

Kadınların hayal kurdukları ve gerçek yaşamdan kopuk düşündükleri sürekli söylenen bir fikirdir. Ancak gerçekte durum tam tersidir. Yani erkekler kendilerini çoğu zaman gerçekleşmeyecek hayallere adamışlardır. Oysaki kadınlar her meselede erkeklerden çok daha gerçekçi ve mantıklıdır.

Erkek hayallerini sizinle paylaştığı zaman hayalleri ne kadar abartılı uzak olursa olsun onu kırmamaya gayret edin. Çünkü erkek bu hayali zihninde uzun zamandır besleyip büyütüyordur. Sizin erkeğin bu hayaline doğrudan doğruya cephe almanız erkekte büyük duygusal kırılmalara neden olabilir.

Erkeğin hayallerini toptan reddetmeyin. Ancak bu hayallerin mantıklı bir zemin kazanması için erkeğe küçük müdahalelerde de bulunmaktan çekinmeyin. Zaman geçtikçe erkek sizin mantıklı seçimlerinizin kendisi için daha faydalı olduğunu görecek ve size minnettar kalacaktır.

Sana güveniyorum…

Erkekler eşlerinin ya da sevgililerinin kendisine güvenmesini ister. Çünkü güvensiz bir karakter olarak algılanmak erkeklerin özgüven kayıpları yaşamasına neden olur.

Kadın erkeğe güvendiğini açıkça ifade edip bunu tavırlarıyla gösterirse erkek bu güvene layık olmak için olumlu davranışlar sergileyecektir. Aksi durumlarda ise yani kadının erkeği “güvenilmez biri” kabul ettiği şartlarda ise erkeğin kendisine yakışmayan davranışlar sergilediği ortaya çıkmaktadır.

Yani erkek, beraber olduğu kadın kendisini hangi özelliklerle isimlendirirse o özelliklere uygun davranışlar sergilemektedir.

Onun hobilerinde yanında ol!

Sevdiğiniz erkek ile sizin yapmaktan hoşlandığınız hobiler birbirinden tamamen farklı olabilir.

Aşk ilişkisinde erkeğin eski hobilerini devam ettirmesine kesinlikle karşı çıkmayın ve siz de yapmaktan hoşlandığınız hobileriniz varsa bunları devam ettirin. Çünkü her birinizin kendisine ait bir dünyasının olması aşk yaşamınızın uzun süre devam etmesine katkıda bulunacaktır.

Ancak erkeğin yapmaktan zevk aldığı hobilerde onu yalnız bırakmazsanız bu erkeği çok fazla mutlu edecektir. Çünkü erkekler sevinçli olduklarında yanlarında bulunan insanlara karşı çok samimi duygular beslerler.

Seks yaşamı önemli

Cinsellik erkeklerin yaşamında kadınların zannettiğinden çok daha önemli bir yere sahiptir. Seks yaşamı kadınlar için “hayatın güzelliklerinden sadece biri” olarak algılanırken erkeklerin dünyasında cinsellik “yaşamın merkezinde bulunan birkaç önemli husustan biri”dir.

Erkeği mutlu etmek isteyen bir kadın cinsellik konusunda kesinlikle detaylı bilgilere sahip olmalıdır. Ayrıca kadın fantezi dünyasını mümkün olduğu kadar geniş tutmalı ve seks konusundaki yeteneği ile erkeği şaşırtmayı bilmelidir.

Erkekler hayatlarındaki eksiklikleri tamamlayan kadınlardan hoşlanır

Erkekler için yapılan bir tanım “onların hayata eksik geldikleri ve bir kadın tarafından tamamlandıkları” şeklindedir. Gerçekten de erkekler hem duygusal hem de günlük yaşam pratikleri konusunda oldukça eksik bir yapıya sahiptirler. Birlikte oldukları kadınlar onların bu eksikliklerini tamamlayarak kendilerini yaşama hazır hale getirir.

Erkeği mutlu etmek istiyorsanız erkeğin eksik olduğu konularda onu tamamlamaya çalışmalısınız. Bazı erkeklerin sevgi yoksunluğu söz konusuyken, bazıları büyük bir cinsel açlık duyar, kimi erkekler ise kendilerini dinleyecek samimi bir dostun özlemini çeker. Birlikte olduğunuz erkeği detaylı biçimde gözlemleyin ve hayatında nelerin eksik olduğunu tespit edin. Siz onun eksikliklerini tamamlamaya çalıştıkça erkek de tüm varlığıyla size bağlanacaktır.

Erkeği mutlu etmek için de eğitim şart!

Erkeği tüm yönleriyle tanıyıp kendinize bağlamak ve onunla mutlu bir aşk süreci yaşamak istiyorsanız bu konuda yeterli bilgiye sahip olmalısınız.

İşte tam da bu noktada kadın okurlarımızın aşk hayatını renklendirecek harika bir set tavsiye etmek istiyoruz.

Eğer gerçekten erkekleri delicesine kendinize bağlayacak bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Erkeklerin Gözdesi Seti'nin mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.