Erkeği Kendine Bağlamanın 7 Pratik Yolu

Erkeği kendine bağlama yollarını öğrenenler güzel aşklar yaşama fırsatı yakalıyor

Aşk yaşamı öyle kulaktan dolma bilgilerle mutluluğun yakalanacağı bir alan değildir. Aksine bilgi sahibi olunmadığında içinden çıkılmaz sorunlara yol açan son derece karmaşık bir yapıdır. Erkekleri iyi tanıyıp onlara hangi yöntemlerle gidileceği bilindiğinde ise çok renkli aşklar yaşamak mümkündür.

Aşağıda bir erkeği kısa sürede etkileyerek kendinize bağlanmanızı sağlayacak 7 pratik  taktik sunacağız. Ayrıca yazımızın sonunda kadın okurlarımızın aşk hayatını güzelleştirecek önemli bir tavsiyede bulunacağız.

İşte uzmanların tavsiye ettikleri en etkili bağlama yolları

Özgüven sahibi olmak erkekleri etkilemenin ilk şartıdır

Erkekler her anlamda güçlü kadınlara hayran kalırlar. Çünkü onların hayatındaki güçlü kadınlar onlar üzerinde derin iz bırakan kişilerdir.

Her şeyden önce erkeğin çocukluğunun kahramanları olan annesi ve diğer yakın akraba kadınları onun gözüne özgüvenli şahıslar olarak görünür. Bu nedenle erkek ömrü boyunca özgüven sahibi kadınları “özel birer şahıs” olarak kabul eder.

İyi bir dinleyici mi iyi bir konuşmacı mı?

Kadınların büyük bir kısmı güzel bir konuşma yaparak erkekleri etkileyeceğini düşünür. Ancak gerçekte başarılı bir konuşmacı olmaktan ziyade sabırlı bir dinleyici olmak daha çok işe yarar.

Erkeklerin “ağzı iyi laf yapan yani kendisini etkili biçimde ifade eden kadınlar”dan hoşlandıkları doğrudur. Fakat erkeklerin bütün benlikleri ile bağlandıkları ve kalplerinde önemli bir yer ayırdıkları kadınlar kendilerini dinlemeyi bilen kadınlardır.

Kim ne derse desin “Güzellik 10’dur, 9’u dondur.”

Bu atasözü güzellik denilen kavramın 10 parçasının 9’unun dış güzellik olduğunu ifade eder. Atasözde geçen “don” kelimesi eski dönemlerde geniş anlamda “kılık kıyafet” yerine kullanılmaktaydı.

Erkeklerin dış güzellikten ziyade ruh güzelliğine önem verdikleri yönündeki görüş kesinlikle bir safsatadır. Hiçbir erkek kadının güzelliğinden önce karakter yapısına bakmaz. Erkek gözleri ile sevmeye başlar. Bu nedenle bir erkeği kendisine bağlamak isteyen kadın bakımlı ve şık olmaya özen göstermelidir.

Erkeği kendinize bağlamak istiyorsanız sosyal çevresinde olumlu izlenim bırakmalısınız

Erkekler sosyal çevrelerindeki insanların kadın hakkındaki olumlu-olumsuz yargılarından hemen etkilenir. Eğer erkeğin samimi arkadaşları ve akrabaları bir kadını beğenirse erkeğin de o kadına karşı daha sıcak hisler beslemesi büyük bir ihtimaldir. Ancak erkeğin sosyal çevresinden onay almayan bir kadının erkeğin dünyasında yer edinmesi son derece zordur.

Bu gerçeğin farkında olan pek çok kadın erkeğin kalbini kazanmadan önce onun sosyal çevresinde olumlu bir imaj yaratır ve deyim yerindeyse erkeği kuşatır.

Erkeklerin dışarıdan göründüğü kadar iradeli insanlar olmadıklarını ve kararlarını büyük ölçüde çevrelerinin etkisiyle aldıklarını bilmek büyük önem taşır. Yani erkeğin kalbine giden yol aslında biraz da sosyal çevresinden geçer.

İlginizi Çekebilir: Güçlü Kadın Olmak

Cinsellik aşkın neresinde olmalı?

Kadınların aşk yaşamında en fazla zorlandıkları şeylerin başında cinselliği yaşama düzeyi gelir. Çünkü erkekler cinselliğe kadınların tahmin ettiğinden daha fazla önem verir. Oysaki kadınlar için cinsellik aşk yaşamının en önemli önceliği değildir.

Kadınlar için cinsellik duygusal ve bedensel bir paylaşım iken erkeklerin dünyasında neredeyse bir “kendine güven” meselesi haline gelmiştir.

Bir kadının cinselliğe tamamen kapalı oluşu da kadının cinsel konularda çok cesur davranması da erkeklerin zihninde soru işaretlerine neden olur. Bu nedenle kadınların cinsel yaşamı hangi düzeyde sürdüreceklerini bilmeleri gerekmektedir.

Uzmanlar bu konuda “aralık kapı metodunu” tavsiye etmektedir. Bu metotta kadın cinsel konularda kapıyı tamamen kapatmaz ve erkeğin umutlarını daima canlı tutar. Ancak kapıyı ardına kadar açarak erkeğin cinselliği sonuna kadar yaşamasına da izin vermez. Tabi bu dengeyi tutturmak kolay değildir ve iş biraz da kadının maharetine kalmıştır.

Erkek hakkında detaylı bir araştırma yapmak şart!

Tüm erkeklerin birbirine benzedikleri yönündeki klasik anlayışa itibar etmeyin. Her erkeğin ayrı bir birey olduğunu kabul ederek işe başlayın.

Erkeğin hobileri, korkuları, hayalleri, yaşam tarzı ve düşünce yapısı hakkında detaylı bir araştırma yapın. Erkeği iyice tanıdıktan sonra onun yapısına göre davranın.

Erkeği detaylı biçimde araştırıp elde ettiğiniz bilgilere göre hareket ettiğinizde erkek, ruh ikizi olduğunuz düşüncesine kapılacak ve “adeta birbirimiz için yaratılmış olduğunuzu” düşünecektir.

Uzmanlar kadının erkek hakkında araştırma yaptığını hiçbir şekilde söylememesini de tavsiye etmektedir. Erkek oluşan yakınlığın araştırmalar sonucunda değil de doğal olarak geliştiğini düşünürse kadına daha güçlü biçimde bağlanır.

Özgür bırakın, özgürlüğünüze sahip çıkın!

Erkeklerin özgürlük tutkusu bazen hissettikleri aşktan bile güçlü olabilir. Bu nedenle güzel bir aşk yaşamak istiyorsanız erkeğin özgürlüğüne kesinlikle saygı duymalısınız.

Ancak erkeği özgür bıraktığınızda sizin de özgür bir birey olduğunuzu kabul etmesini sağlamalısınız. Yani erkeği özgür bırakırken kendi özgürlüğünüzü de garanti altına alın.

Özgür bir ilişkiden kasıt, kadın ile erkeğin birbiri üzerinde hiçbir hakkı olmaması değildir. Aksine erkekler ilişkiyi sahiplenen ve bazen hesap soran kadınlardan hoşlanmaktadır. Ancak bu hesap sorma işi özgürlüğü ortadan kaldıracak kadar abartılı bir hal almamalı, sadece “sevgi belirtisi” biçiminde ortaya çıkmalıdır.

Eğer gerçekten erkekleri delicesine kendinize bağlayacak bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Erkeklerin Gözdesi Seti'nin mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.