Erkeği Etkilemenin Yolları 4 Farklı Alanda İlginç Tüyolar

Kişiliğini Ortaya Koyarak Erkeği Etkileme

 • Kişiliğinizi ortaya koyun; Erkekler ayakları üzerinde durabilen, özgüven sahibi ve lider özelliği olan kadınları çekici bulurlar. Erkek için onu takip eden, itaat eden bir kadın itici gelebilir. Sağlam kişiliğiniz ile erkeğinizin karşısına çıkmak erkeği etkilemenin yolları arasındadır. Erkeğinizle girdiğiniz ortamda sessiz, köşesine çekilen kadınlardan olmayın, ön plana çıkan gerektiğinde konuşan kadın olmanızı tavsiye ederiz. Girdiğiniz ortamda neşeli, pozitif enerjiniz ile göz kamaştırın.
 • Erkeğinize iltifat etmekten çekinmeyin; Erkek ve kadınlar iltifat edilmesinden hoşlanır. Erkeğinizi etkilemek için ona iltifatlarda bulunabilirsiniz. Buluşma esnasında giydikleri hakkında ‘’çok yakışmış, bu renk seni açmış, bu gün çok şıksın’’ gibi ufak kelimelerle iltifat edebilirsiniz. Yaptığı güzel işler için tebrik etmek, ona teşekkür etmek de erkeği etkilemenin yolları arasındadır.
 • Erkeğinizi başka erkekler ile karşılaştırmayın; Herhangi bir iş herhangi bir konu içerisinde dahi olsa erkeğinizin yanında başka erkekler hakkında konuşmayın, erkeğiniz hakkında konuşurken başka bir erkeğin ismini anmayın. Erkekler kadınlarının başka bir erkeğin isimlerini ağızlarına almalarından hoşlanmazlar.
 • Her işe evet veya her işe hayır demeyin; Erkekler her söylediklerine evet diyen iradesiz kadınlardan veya her söylediklerine hayır diyen inat huyu olan kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Erkeğinizi etkilemenin yolları arasında nasıl hissediyor iseniz öyle davranmak geçmektedir. Sırf erkeğin sözünü dinlemek için istemediğiniz şeylere hayır veya evet demeyin. Erkekler irade sahibi kadınlardan hoşlanmaktadır. Erkeğinizin suyuna gidiyor görünüp sürekli onu onayladığınız zaman sizin kendi görüşleriniz olmadığını ezik bir yapıya sahip olduğunuzu düşünebilir, kararlı ve ne istediğini bilen tavır almak yararınıza olacaktır.

Romantizm Yardımı ile Erkeği Etkileme

 • Ona karşı romantik olun; Kullandığınız güzel aşk sözcüklerinden hazırladığınız mum ışığında yemeğe kadar erkeği âşık etmenin kolay yolları vardır. Erkeğinize karşı doğru aşk sözcükleri kullanmak çok önemli bir ayrıntıdır. Onunla konuşurken kullandığınız ses tonunun ince ve narin olmasına özen gösterin. Konuşurken kibar olmak romantik olmanın başında gelmektedir.
 • Özgürlüğünü tamamen erkeğe verme; Kadınlar özgürlüklerinin anahtarlarını erkeğe verirler, kendilerini tamamen ona teslim ederek erkeğin söylediği şeylerin dışına çıkmazlar. Ancak erkekler bu durumdan çabuk sıkılırlar. Erkeği biraz uğraştırmak erkeği etkilemenin yolları arasındadır.
 • Erkeğe onu takip ettiğini belli etme; Erkeği takip etmek her kadının yaptığı bir iştir. Ancak erkeği takip etseniz bile bunu ona belli etmemek sizin yararınızadır. Erkeğin takip edildiğini bilip kendini sıkışmış hissetmesi kaçmasına sebep olacaktır. Erkeğinizi takip etseniz bile bunu ona belli etmekten kaçının. Erkek takip edildiğini hissettiği zaman bundan sıkılıp isyan yoluna gidecek ve kavga etmeniz kaçınılmaz olacaktır. Erkeğinize güvenmeli yavaş ve emin adımlar atmalısınız.
 • Yeteneklerinizi gösterin; Erkeği etkilemenin yolları arasında yetenek vardır. Yetenekli olduğunuz konuları erkeğinizin çok gözüne batmadan gösterebilirsiniz. Erkek için kadının bir yeteneği olması artı bir durumdur. Herhangi bir müzik aleti çalıyor iseniz bunu ona göstermeniz gözünde çekici hale gelmenizi sağlayacaktır.
 • Erkeği her zaman aramayın ve sizi aramadığı zaman neden aramadığını sormayın; Her yaptıklarını erkeğe söylemek kadınlar için olağan bir durumdur ancak erkekler bu durumdan hoşnut olmazlar ve her yaptıklarını söylemekten hoşlanmazlar. Erkeğin sizi özlemesini sağlayın Erkek sizi aramadığı zaman ona neden aramadığını sormak sizin zayıf görünmenize sebep olacaktır ki erkekler zayıf kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Erkeğin sizi aramamasına sinirlenmiş olmanız gayet normaldir ancak erkeği etkilemenin yolları için bunu ona belli etmemelisiniz. Saatler sonra aramış dahi olsa sanki beş dakika önce görüşmüş gibi umursamaz davranmanız erkeğin kafasında soru işareti yaratacak ve sizin neden böyle olduğunuzu merak edip çekici gelmenizi sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir: Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

Gizem Yardımı ile Erkeği Etkilemek

 • Gizemli olun; Erkeğinizin sizi merak etmesini sağlayın. Erkeğe kendiniz hakkında her şeyi anlatmayın. Erkek sizin hakkınızda her şeyi bilir ise sizi tanımaktan vazgeçecektir. Erkekler bir şeyin hakkında bilgi sahibi olduklarında bu durumdan hemen sıkılmaya başlarlar. Gizemli olmak, merak ediliyor olmak erkeğin bir ömür boyunca sıkılmamasına neden olacaktır. Duyguların yoğunluğuna kapılıp her şeyi sakın anlatmayın.
 • Haber izleyin ve güncel konularda bilgi sahibi olun; Erkekler güncel konular hakkında bilgi sahibi olan kadınları çok zeki bulurlar. Zeki olan kadınları yanlarında taşımaktan zevk alır ve her ortama sokmakta çekinmezler. Siyaset konuları, ekonomik konuları ve spor konularında kendinizi geliştirmekten çekinmeyin. Erkekten daha fazla bilgi sahibi olmaz sizi çekici kılacaktır. Siyaset konularında bilgi sahibi olmak önemlidir ancak bu konuda dayatmacı davranmak sizi itici bulmasına sebep olacaktır.
 • Güzel kokular kullanın; Erkeğin kadın hakkında aklında en çok kalan durumlardan birisi kadınların güzel kokularıdır. Parfümünüzü sık sık değiştirmeyin erkeğin o kokuyu tanımasına fırsat verin, kalıcı etki yaratın.
 • Erkeğinizi güldürmeyi başarın; Erkeğini güldüren mutlu eden kadınlar erkekler için uzun ilişki yaşayabilecekleri en büyük adaydır. Erkeğinize espriler yapmak erkeği etkilemenin yolları arasındadır.
 • Çok uzun cümleler kullanmayın; Erkekler için uzun ve çok konuşan kadınlar iticidir. Kısa ve anlamlı cümleler kurun, erkeğin konuşmasına fırsatlar verin, bırakın o anlatsın siz dinleyin. Erkeğin dinlediğini bilmek hoşuna gidecektir. Erkekler onu dinleyen kadınları dert ortakları yarenleri olarak görmektedirler.
 • Erkek ile arkadaş olun; sevgili olmanın yanı sıra erkeğe onun arkadaşı olduğunuzu hissettirin. Erkekler sevgililerini arkadaşı olarak da görebildiklerinde ondan vazgeçemezler.
 • Tutkulu olun; Erkeği etkilemenin yolları arasında tutkulu olmak vardır. Tutkulu kadınlar erkekler için çok çekici bir kadın tipidir. Romanlara hikâyelere konu olan tutkulu kadınlar vardır, siz de tutkularınızla erkeğinizi peşinizden sürükleyebilirsiniz. Erkekler tutkulu kadınlar ile karşılaştıklarında heyecan yaşamaktadırlar.

Göz Temas ile Erkeği Etkilemek

 • Göz teması kurun; Erkeğiniz ile konuşurken, erkeğinizi dinlerken göz teması kurmaktan kaçınmayın. Göz teması kurmak erkeğinizin gözlerinin içine bakmanız size âşık olması için güzel ve anlamlı bir adım olacaktır. Göz göze gelmenin aşkın ifadesi olduğunu unutmamak erkeği etkilemeni yolları arasındadır. Erkek kadın ile göz göze geldiğinde kadının ne düşündüğünü merak eder ve heyecan duyar. Göz göze geldiğinizde ufak bir tebessüm vermek daha da etkili olacaktır.
 • Erkeği arkadaşlarınıza anlatın; Hayatınızda birisi olduğunu arkadaşlarınıza anlatmanız erkek için güzel bir duygu yaratacaktır. Arkadaşlarınızla onun hakkında konuştuğunuzu, arkadaşlarınıza ondan bahsettiğinizi ona söyleyin, haberdar edin.

Eğer gerçekten erkekleri delicesine kendinize bağlayacak bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Erkeklerin Gözdesi Seti'nin mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.