Erkeği Aşık Etmenin Yolları 5 Harika Yöntem

Erkeğin kalbini kazanmanızı sağlayacak ilginç taktikler

Erkeği aşık etmek ve kendinize bağlamak istiyorsanız uzmanlara kulak vermeniz gerekir. Çünkü erkekler klasik ve kulaktan dolma metotlarla elde edilemeyecek kadar karmaşık kişilerdir.

Erkeklerin farklı bir ruhsal yapıya sahip olduklarını keşfeden uzmanlar onları etkilemenin de en ilginç yollarını tespit etmişlerdir. O halde size kalan sadece bu konuda kendinizi yetiştirmek ve erkekleri aşık ettirmenin yollarını pratik olarak uygulamak.

İşte erkeği aşık etmenin en etkili 5 yolu:

Hoşgörülü olmanın uzun vadeli etkisi

İnsanlar genelde ikiye ayrılır ve bu iki gruptan birincisi şikayet mekanizmasını sürekli bir şekilde çalıştıran ve daima hoşgörüsüz tavırlar sergileyen insanlar, diğer grup ise hayata daha pozitif ve daha yapıcı bir şekilde yaklaşan ve sorunların üstesinden gelen insanlardır.

İşte erkeği aşık etmenin yollarından birincisi, belki de en önemlisi, şikayet alışkanlığını terk edip hayata daha yapıcı ve daha pozitif bir şekilde yaklaşmaktan geçer.

Konuyla ilgili yaptığımız araştırmalar şu sonuca varmamıza yol açmıştır:

“Hem evli hem de bekar erkeklerin neredeyse tamamı, ilişki içerisinde oldukları kadınların şikayet ve dırdırından hoşnutsuz olduklarını dile getirmişlerdir.”

Bu durumdaki erkeklerin ilişkiyi sürdürme olasılıkları oldukça düşüktür, zaten bu tür erkekler ya ilişkiyi tamamen bitirip yeni bir ilişkiye başlarlar veya zorunlu oldukları için ilişkiye devam ettirirler.

Oysaki hoşgörülü ve pozitif enerji ile yüklü kadınlarla birlikte olan erkeklerin son derece mutlu oldukları ve kalıcı bir ilişki yaşadıkları bir gerçektir. Böyle şanslı erkeklerin, ilişki ve iletişim içerisinde oldukları kadınlara neredeyse tapındıklarını da dile getirmeliyiz.

Öyleyse erkeği aşık etmenin yolları konusunda en önemli maddelerden birinin hoşgörü ve pozitif enerji olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz, zaten yapılan birçok araştırma da bu gerçekliği ortaya koymaktadır.

Dış görünüş, kendinize verdiğiniz değerin göstergesi sayılır!

Bir atasözümüz “güzellik ondur dokuzu dondur” şeklinde bizi kıyafetin cazibesine ve dış görünüşün önemine götürür.

Burada geçen ve güzelliğin 9 parçasını kapsadığı söylenen don, kıyafet anlamında kullanılmıştır ve bu atasözü gerçekten de güzel görünümün insanın güzelliğine ciddi anlamda katkı sağladığını dile getirmektedir.

Tabi konu erkeği aşık etmenin yolları olunca, kıyafetin yanı sıra dış görünüşün ve bakımlı olmanın da ne kadar önemli olduğu rahatlıkla anlaşılacaktır.

Buradaki güzellik ve dış görünüş elbette ki pahalı kıyafetler ve elde edilmesi imkansız mücevherler şeklinde algılanmamalıdır, zaten erkeklerin birçoğu bu konuya çok fazla dikkat etmezler.

Onların dikkat ettikleri hususlardan biri, kıyafetin kadına yakışması ve üzerine oturması, bununla birlikte kadının dış görünüşünün ve duruşunun göz zevkine hitap etmesi şeklindedir.

Bu nedenle, bakımlı olmaya özen gösterip bu konuda daha duyarlı ve daha dikkatli olmaya çalışırsanız erkeği aşık etmenin yolları adına çok mühim bir metodu içselleştirmiş olursunuz.

İlginizi Çekebilir: Aşk Acısı Nasıl Geçer?

Özgürlüğünden asla taviz verme!

Bir erkeği aşık etmenin yolları arasında kadının kendi şahsiyetinden ve onurundan taviz vermesi, yani erkeği tavlayabilmek ve onun kalbini fethedebilmek için kendi kişiliğinden ödünr vermesi şüphesiz ki ilk akla gelen yöntemlerden biridir.

Çünkü bilinçaltımızda erkeği veya herhangi bir kişiyi elde edebilmek için onun suyuna gitme şeklinde bir eğilim ve arzu yatar.

Oysaki birçoğumuz, erkeği elde edebilmek adına şahsiyetimizden taviz vermenin, yanlış ve erkeği uzaklaştıran bir metot olduğunu bilmeyiz. Çünkü erkekler tabiatı güçlü ve kendi doğrularını savunabilen dik duruşlu kadınları tercih ederler.

Bu nedenle bir erkeği kendinize aşık etme gibi bir niyetiniz ve arzunuz var ise, özellikle de o kişinin yanında kendi dik duruşunuzu ve vakur tavrınızı koruyarak kendi özgürlüğünüzden ve kendi şahsiyetinizden asla taviz vermemeye çalışmalısınız.

Çantada keklik misiniz?

Bir önceki maddenin devamı mahiyetinde olan bu madde, kendinizi kolay lokma ve kolay ulaşılabilecek bir kadın olmak yerine, ulaşılması zor ve ulaşılması gereken bir kadın şeklinde takdim etme esasına dayanır.

Evet, erkekler hemen elde edilebilecek kadınları isteseler de bu kadınların kolay lokma olduğunu düşünerek onlara aşık olmak yerine onlarla gönül eğlendirmeyi tercih ederler.

Eğer bir erkekle gönül eğlendirmek gibi bir niyetiniz varsa, kendinizi çantada keklik şeklinde takdim edebilirsiniz; fakat amacınız erkeğin gönül ülkesine hükmetmek ve onu kendinize delicesine aşık etmek ise, dik duruşunuzu koruyup hemencecik elde edilebilecek bir kişi olmadığınızı ortaya koymalısınız.

Bunu başarabilir ve kolay lokma olmadığınızı erkeğe gösterebilirseniz, onun size içten içe saygı ve beraberinde de ciddi bir sevgi duymaya başladığını ve gönlünün size doğru akmaya başladığını hissedeceksiniz.

Gizem daima iş görür!

Erkekler tabiatları gereği gizemli kadınları tercih ederler, çünkü erkeklerin uğraşmak ve ilgilenmek istedikleri, üzerinde dikkat kesilmek ve yorum yapmak istedikleri bir durumdur bu.

Yani bir kadının gizemli olması, aslında erkek için, o kadının adeta bir bulmaca gibi çözülmesi gereken bir düğüm olduğunu gösterir ve bu anlama gelir.

Bu noktada işin güzel tarafı şudur:

Bir erkek bir kadının gizemini çözmeye çalışırken bilinçaltı o gizeme ve haliyle o kadına alışır ve aşk bir nevi alışkanlıktır.

Eğer onun zihnini kendinizle meşgul edecek kadar gizemli olabilirseniz ve gizeminizin dozajını uygun bir şekilde ayarlayıp onun zihnine kendinizi bir şekilde telkin edebilirseniz, yakın zamanda erkeğin zihninin sizinle ciddi bir şekilde ilgilenmeye başladığına ve haliyle size aşık olmaya başladığına şahit olacaksınız.

Bu noktada, erkeği aşık etmenin yolları adı altında şöyle bir gizemli taktik kullanabilirsiniz:

Örneğin ilişki yaşamak ve iletişim içerisinde olmak istediğiniz kişiye, “haftaya seninle bir şey konuşmak istiyorum” diyerek, onun zihnini size odaklamasına yardımcı olabilirsiniz. Zihni size odaklanmaya başladığında sizinle ilgili düşünmeye başlayacaktır ve bu düşünceler size aşık olmasını bir hayli kolaylaştıracaktır.

Evet size bir erkeği aşık etmenin yolları adı altında 5 hayati ve mutlaka uygulanması gereken metot aktardık, bu metotları gerçekten hayata geçirmeniz ve söylemden çıkarıp eyleme dökmeniz halinde, kısa sürede parmakla gösterilen bir kadın haline gelebilir ve kendinizi erkeklerin gözdesi konumunda bulabilirsiniz.

Size bu konuda işinizi bir hayli kolaylaştıracak ve gerçekten faydalı olacak bir kitap tavsiyesinde de bulunmak istiyoruz:

Erkeklerin Gözdesi kitabı sayesinde artık aşk yaşamınız çok daha renkli ve güzel geçecek!

Eğer gerçekten erkekleri delicesine kendinize bağlayacak bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık Erkeklerin Gözdesi Seti'nin mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi Seti'ni indirin.

İşte şok edici yorumların sadece bir kısmı:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank

Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.