En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı Resmi İndirme Sayfası

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nı yakından tanıyın ve eserleri resmi yayıncı kuruluş olan ekitapnoktasi.com’dan, yani bizden indirin!

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile Alakalı Bütün Detaylar!

Çok Önemli Not: Bu sayfa, hayatında tertemiz bir sayfa ve dönüm noktası olacak, bu yüzden dikkatlice ve sonuna kadar oku. Bu sayfayı sonuna kadar yorumlarla birlikte okuyan birçok kişinin hayatı değişti, sıra sende. Hayatının en önemli fırsatı seni bekliyor. Aşk hayatın mucizevi bir şekilde değişecek ve bu durum karşısında en başta sen hayretler içerisinde kalacaksın. Bu sayfada okuyacağın gerçekler binlerce insanı şoke ettiği gibi seni de şoke edecek.

Öyleyse hayatının dönüm noktası olacak bu sayfayı sıradan bir yazı gibi okuma, her kelimesini sindire sindire oku. Bunu yaparken, sayfanın altındaki okuyucu yorumlarını da dikkatlice oku. Bu sayede diğer insanların yaşadığı mucizevi olaylara da şahit olacaksın. Her gün onlarca mucizevi olay yaşanıyor ve bu durum, sayfanın altındaki yorumlardan da rahatlıkla anlaşılıyor. Aşk hayatının köklü bir şekilde değişmesine hazır mısın?

 • İşte Başlıyoruz:

Eğer şimdiye kadar büyü ve tılsım, vefk ve rukiye gibi uygulamalar ile boşa kürek çektiysen, artık bu tür uygulamalara ihtiyacın olmadığının müjdesini verebilirim. Çünkü bu sayfayı dikkatlice okuduğunda muradına kavuşmanın ve aşk hayatında muhteşem bir potansiyele kavuşmanın en güzel yollarını öğreneceksin.

Büyü yaptırarak sonsuz hayatını ziyan etmeden, çok etkili (ama gerçekten çok etkili) kutsal dualarla amacına ulaşmanın bir yolu olmalı, değil mi?

İşte o mucizevi yolu öğreneceksin şimdi:

Artık kendini mutlu ve huzurlu hissedebilirsin; çünkü birazdan sana vereceğim muhteşem sırrı öğrendiğinde gerçekten de mutlu ve huzurlu olacaksın. Hem de şimdiye kadar hiç olmadığın kadar. Bu konuda gerçekten iddialıyım ve bunu sen de bizzat yaşayarak göreceksin. Evet, çok iddialıyım, çünkü şimdiye kadar binlerce insanın aşk hayatı değişti. Seninki de değişecek ve bunu sen de göreceksin. Aşk hayatının nasıl sihirli bir şekilde değiştiğini görünce bana sonuna kadar hak vereceksin.

 • İlk olarak seni bütün kalbimle tebrik etmek isterim. Gerçekten ve bütün içtenliğimle tebrik ederim seni. Neden mi?

Çünkü birazdan öğreneceğin ve bundan sonraki aşk hayatını tamamen ve derinden etkileyecek olan bu sır, her kula nasip olmuyor maalesef.

 • Bu sırrın ne olduğunu merak ediyorsun değil mi? Kaygılanmana gerek yok artık! Artık bütün merakını ve tüm endişelerini geride bırakabilirsin. Bundan böyle aşk hayatında gönlünün muradına gerçek anlamda kavuşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşayabilirsin. Çünkü arkanda seni hayatın boyunca destekleyecek ve asla yarı yolda bırakmayacak bir sır var.

 

Bu sır, En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları’nın sırlı ve gizemli gücü!

√ Bu aşk ve muhabbet duaları, öylesine güçlü ve öylesine tesirli ki doğru yapıldığında kişiyi en kısa zamanda amacına ulaştırıyor.

√ Bu aşk ve muhabbet duaları öylesine güçlü ki, duayı uygulayan kişi bile ne olduğunun farkına varmadan muradına kavuşuyor.

√ Bu aşk ve muhabbet duaları öylesine tesirli ki, duayı yapan kişinin çevresindeki kişiler de hayretler içerisinde kalıyor.

√ Bu aşk ve muhabbet duaları o kadar etkili ki şimdiye kadar binlerce insan, bu muazzam güce bizzat şahitlik edip aşk hayatında mutluluğa yelken açtı.

Peki, bu aşk ve muhabbet duaları neden bu kadar güçlü ve etkili?

Çünkü bu dualar, evreni ve insanı en güzel şekilde yaratan ve hiçbir şey kendisine ağır gelmeyen “Sonsuz Kudret” ile en güzel şekilde iletişim kurmanın yolunu açıyor.

Peki, yetersizliklerle ve çaresizliklerle dolu olan insanın “Sonsuz Kudret” ile iletişime geçmesi ne anlama gelir? Bir insanın böyle bir iletişime geçmesi, dünyanın en mutlu insanı olması anlamına gelir. Zira bu kişi, bütün hazinelerin anahtarını elinde bulunduran ve istediği zaman istediği her dileğe ulaşabileceğini bilen seçilmiş biri haline gelir.

Düşün: Elinde sihirli bir değnek var ve bu sihirli değnekle “aşk hayatında” değiştirmek istediğin her şeye dokunabilir, her sıkıntının ve problemin üstesinden gelebilirsin. Yeter ki içtenlikle iste.

Evet, yanlış okumadın: Tek şart içtenlikle ve içli bir şekilde istemek.

 • Böyle bir sihirli değneğe kim hayır diyebilir ki?

 

Aslında o sihirli değnek, hepimizin hayatında ve hatta elimizin altında. Fakat maalesef birçok insan, talihsiz bir şekilde bunu fark edemeden yaşıyor. Şunu unutma ki Sonsuz Kudret Sahibi Olan Allah, doğru şekilde yapılan bütün aşk ve muhabbet dualarını en güzel şekilde kabul ediyor. Tabi bunun için 3 şart var:

√ Dua, doğru kelimeler ile yapılmalı.

√ Duanın kabul şartları yerine getirilmeli.

√ Duanın kabul vakitleri doğru uygulanmalı.

İşte birazdan bu 3 yolu öğreneceksin ve bu sayede artık hiçbir büyü ve tılsım uygulamasına gerek duymadan aşk ve muhabbet dualarını bizzat uygulayarak amacına ulaşacaksın.

 

 

Şunu asla unutma: Birçok insan haram olduğunu bile bile “aşk büyüsü” yapmak veya yaptırmak için çırpınıp durur. Hatta bu uğurda bir yığın para harcar! Ne kadar garip bir durum değil mi? Bir insanın kalbinden geçen yakıcı duyguları gerçekleştirmek için kalbin sahibi ve yaratıcısı olan Allah’a el açmak yerine, Allah’ın haram kıldığı büyü yoluna başvurması ne garip ve acı bir durum!

Oysa buna hiç ama hiç gerek yok! Evet, bu yanlış yola girmeye hiç ama hiç gerek yok. Çünkü kalbi yaratan Allah olduğu gibi kalpteki bütün duyguları da yaratan Allah’tır. Bunu bütün derinliği ile kavramış olan Hazret-i Muhammed (sav), kalbinden geçen her arzu için ellerini Allah’a açar ve şunu söylerdi:

“Allah’ım, sen kalpleri evirip çevirensin.

Günün birinde Hazret-i Muhammed’e bir Yahudi kadın tarafından büyü yapılmıştı. O, Allah’a yalvararak bu büyüden kurtulmak için içtenlikle dua etmişti. Duası biter bitmez, üzerindeki çirkin büyünün kara etkisinden kurtulmuş, kalbi yeniden ferahlamıştı. Ardından da şöyle buyurmuştu: “En etkili büyü bile en güçsüz duayla baş edemez; çünkü büyü şeytani, dua ise Rahmani’dir.”

Zaten Allah, Yüce Kitabı’nda: “Duanız olmasaydı ne öneminiz vardı?” demiyor mu? Yine Rabb’imiz: “Ben dua edenin duasına cevap veririm.” demiyor mu?

Dostum, bu her şeyden değerli bilgiler sayesinde artık büyü gibi çirkin ve haram olan bir yola başvurmak zorunda kalmayacaksın, aşk ve muhabbet dualarının muazzam gücünü keşfetmenin zamanı geldi!

Artık elinin altındaki sonsuz gücün farkına varacaksın ve bu farkındalık hayatını tamamen değiştirecek. Tam manasıyla mutlu olacaksın.

Peki, En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı neden bu kadar etkilidir?

Bu sorunun birçok cevabı var, bu cevaplardan birkaç tanesini şöyle sıralamak mümkün:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nın çok etkili olması, duaların enerji potansiyeli ile ilgilidir. Her Müslüman bilir ki dua, saf enerjiden ibarettir ve bu enerjinin Allah’ın katına çıkması için, oldukça güçlü olması şarttır. Bazı duaların gökyüzüne hiçbir şekilde yükselememesi, bazı duaların ise Arş-ı A’la’yı titretecek güçte olması bu yüzdendir.

 İşte En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları, baştan sona muazzam bir enerji ile yüklüdür. Öyle ki En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları’nı içtenlikle yapan bir insan, çok kısa sürede aşk hayatında oldukça etkin bir rol üstlenir ve birçok kişi, bu durumun şokunu yaşar. Bir insanın sırtını Allah’a dayamasının gücünü ve güvenini, ancak bu güçlü enerjiyi kullananlar bilir. Yakında bunu sen de yaşayacak ve bana hak vereceksin. Bu sözlerin boş söz olmadığını bizzat anlayacaksın.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nın çok etkili olmasının bir diğer sebebi de “duanın kabul şartları” hakkında hap bilgiler barındırmasıdır. Şunu iyi bilmek gerekir ki en güçlü enerji ile dolu olan bir dua bile, “duanın kabul şartları”ndan mahrum ise etkisiz olacaktır. Bu bağlamda her mümin, Allah ile irtibata geçmenin bazı şartları olduğunu bilir. İşte o şartları öğrenerek mucizeye şahit olacaksın.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nın en önemli özelliklerinden biri de aşk dualarının “özel vakitleri”dir. Dualar için özel vakitlerin olduğunu herkes bilir; hele ki aşk duaları gibi çok etkili duaların çok hassas ve özel zaman dilimleri var. Bu zaman dilimlerini ıskalamak, duanın kabulüne engel olacaktır.

Bilirsin, Allah kendisinin hoşnut olacağı dualarla kulunu huzuruna kabul eder. Cenab-ı Hakk’ın hoşnut olmayacağı duaları yapmak, akıntıya doğru kürek çekmek gibidir. Peki, Allah’ın hoşnut olacağı dualar nelerdir? Bütün detaylar En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nda.

 • Yapman gereken tek şey, 60 günlük koşulsuz şartsız para iade garantisine sahip olan En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nı almak olacak. Bu dualar yüzlerce kişinin hayatını gerçek anlamda değiştirdi. Senin de hayatın kısa süre içinde değişecek.

Bu aşk ve muhabbet duaları ile hayatı değişen binlerce insan olduğunu biliyor muydun? İşte bunun kanıtı olan onlarca yorum, bu sayfanın altında. Her gün birçok yorum gelmeye devam ediyor. Sayfanın altındaki yorumları okuyunca, neden büyü ve tılsım yerine aşk ve muhabbet duası yapman gerektiğini anlayacaksın. Tabi bana da bu müthiş ve mucizevi kitabı hazırladığım için dua edeceksin. Çünkü şimdiye kadar binlerce kişinin hayır duasını aldım ve Allah’a binlerce kez şükrettim.

 • Evet yanlış okumadın, En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, herhangi bir okurum mağdur olmasın diye tam 60 gün boyunca para iade garantisine sahip. Öyle ki herhangi bir okurum kitaptan memnun kalmadığını dile getirirse kendisine herhangi bir soru sormadan parasını Ekitap Noktası üzerinden iade ediyorum. Konunun detaylarını Sıkça Sorulan Sorular üzerinden okuyabilirsiniz.

 

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ve Bir Okuyucu Yorumu

 

“En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, gerçekten hayatımı değiştirdi ve şimdiye kadar hayatımın dönüm noktası olabilecek şeylerden biri olarak görüyorum bu kitabı. Çünkü sevgilimden ayrılmanın hüznü ve kederi ile neredeyse intihar etmeye karar verdiğim zaman dilimlerinden birinde internette öylesine gezinirken karşılaşmış olduğum En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, beni yeniden hayata bağlayan ve hayattan yeniden zevk almama vesile olan bir mucize olarak karşıma çıktı.

İlk etapta şimdiye kadar uyguladığım her şeyin boşa çıkması dolayısı ile En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabının da bir kandırmaca olduğunu düşünmüştüm. Fakat son bir ümitle kitabı indirip içindeki dualardan birkaç tanesini uyguladıktan sonra eski sevgilimin bana mesaj atıp yeniden benimle birlikte olmak istediğini ifade etmesi, hayatımda yaşadığım en büyük mutluluk oldu.

Evet, En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı beni hayatım boyunca en değer verdiğim insanla yeniden bir araya getirmesi ve bunu kolaylıkla yapması sayesinde adeta hayatımı değiştiren mucizevi bir kitap oldu. Bu kitap ile hayatım değiştikten sonra çevremdeki bütün insanlara bu kitaptaki mucizevi duaları tavsiye ettim ve şimdiye kadar tavsiye ettiğim neredeyse herkes, bana ‘Allah senden razı olsun, iyi ki bize bu kitabı tavsiye ettin’ dediler.”

Bunun gibi yüzlerce yorum, sayfanın altında yer alıyor, bu yorumları okumadan kitabı satın alma.

 • Aklında şöyle bir sorunun dolaştığını tahmin edebiliyorum: “Bir insanın aşk hayatında bir sihirli değnekten çok daha işlevsel olan En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nda ne tür problemlerime çare bulabilirim?”

İşte, en etkili aşk ve muhabbet duaları sayesinde kolaylıkla çözüme ulaşabileceğin konulardan birkaç tanesi:

√ Eşin/sevgilin bundan sonra sana deliler gibi bağlanacak ve gözü senden başkasını görmeyecek.

√ Eski sevgilinin rüyasına girecek ve onun duygu dünyasını idare etmeye başlayacaksın.

√ Eski sevgilin sana yeniden aşık olacak ve geri döndükten sonra pişmanlığını dile getirip senden içtenlikle özür dileyecek.

√ Eski sevgilin, yeni sevgilisinden vazgeçip yeniden sana dönecek ve seni dünyanın en değerli insanı gibi görecek.

√ İstediğin herhangi bir insana sürekli bir biçimde şirin görünecek ve onu kendine hayran bırakacaksın.

√ Eşinin sana sonsuz bir aşkla ve delicesine bağlanmasını sağlayacaksın.

√ Eşinin gözlerine perde çekip sadece seni görmesini sağlayacaksın. Senden başka aşkı olmayacak.

√ Eşinle aranızdaki muhabbetin inanılmaz düzeylere ulaşmasını istemez misin?

√ Sevmediğin ve hoşlanmadığın bir insanın senden uzak durmasını sağlamak istemez misin? Artık hiç kimse sana musallat olamayacak.

√ Seni sevmediğini söyleyen bir kişiyi kendine çılgınlar gibi aşık etmek nasıl olur? Bunun mümkün olduğunu görünce şaşkına döneceksin.

√ Sadece bu kadar değil tabi. Buna benzer onlarca durum için artık elinin altında muazzam bir kaynak olacak! Hem de hemen şimdi.

Artık medyumlara ve sahte hocalara bir yığın para harcamak zorunda değilsin! Artık, mutsuz olmaya mahkum değilsin; çünkü sen istediğin ve şartlarını yerine getirdiğin anda duların muazzam enerjisi sana hizmet etmeye başlayacak.

İşin en güzel yönü ise şu: Çevrendeki insanlar sende “şeytan tüyü” olduğunu zannetmeye başlayacak, sana şu soruları soracaklar:

“Sendeki bu müthiş değişimin sebebi ne? Bütün insanların senin etrafında toplanması çok garip! Bunu nasıl başarıyorsun? Bu kadar insanın seni bu kadar çok sevmesi ve sana içtenlikle bağlanmaları nasıl açıklanabilir? N’olur, bunun sırrını bizmle de paylaş.”

Artık, herhangi bir ilişkide ezik ve sinik olmak zorunda değilsin. Çünkü senin elinde, dağları yerinden oynatacak harikulade bir dua repertuarı var.

 • Hani Hz. Muhammed (sav): “Siz duanın neler yapacağını bilseydiniz şaşırıp kalırdınız. Bir müminin içten duası, dağların bile yerinden oynamasına ve yürümesine vesile olabilir.” demişti ya.

Gerçekten de bu kitaptaki duaların ne kadar etkili olduğunu ve bu dualar sayesinde insanların kalbine hükmetme yeteneğine kavuşacağını bizzat tecrübe edip göreceksin. İstersen bu konudaki bir yoruma birlikte bakalım:

Kaç yıldır acı çekiyordum. Beni  bu acılardan kurtardığınız için size her fırsatta dua ediyorum. Daha önce ne kadar cahil olduğumu sizin kitabınızı okuyunca anladım ve şunu gördüm: İnananlar, duaların gücünü hiç bilmiyor. Ben iki adet aşk duası yapınca, bir senedir yakamı bırakmayan bütün işkencelerimden kurtuldum. Hangisinin kabul edildiğini bilmiyorum ama benim için artık önemi yok. Çünkü artık elimin altında Yüce Rabb’ime nasıl dua edeceğimi gösteren harika bir kaynak var. Kaç yıldır beni her seferinde reddeden erkek, bir anda beni aradı ve bana aşık olduğunu söyledi. İçinde bana karşı karşı konulmaz bir istek olduğunu söyledi ve daha önce beni reddettiği için defalarca özür diledi. Yaptığım iki adet duanın bu kadar kısa sürede etkisini göstermesi inanılmazdı. Size ne kadar dua etsem azdır. Bütün iyi dileklerim sizinle.

 

Diğer müthiş yorumları da mutlaka okumalısın, bunun için sayfanın altındaki yorum kısmına bak ve yapılan yorumları ciddi bir şekilde incele. Bu sayede En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları‘nın mucizevi gücüne şahit olacaksın.

 • Daha bunlar gibi yüzlerce olumlu yorum alarak bu kitabı hazırlamış olmanın mutluluğunu defalarca yaşadım şimdiye dek. Rabb’ime şükürler olsun ki bu sayede bir sürü insanın gönül yarasına merhem sürme imkanını elde ettim.

 

Unutma, dua muazzam bir güçtür; ama kullanmasını bilene. İşte bu kitap, en etkili aşk ve muhabbet dualarını nasıl kullanacağını ve bu sayede aşk hayatını nasıl yoluna koyacağını anlatıyor. Bundan böyle sadece çevrendeki insanların mutluluğunu seyrederek vakit geçirmek zorunda kalmayacaksın. Artık onların seni seyretmesine fırsat tanıyacaksın. Çünkü aşk dualarının inanılmaz gücünü arkana alacak, çevrende göz kamaştırıcı bir fark meydana getireceksin Allah’ın izniyle.

 

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nın resmi yayıncısından kısa bir not:

Biz, ekitapnoktasi.com olarak birbirinden etkili eserleri siz değerli okurlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz.

 • Yayın ilkesi olarak sadece başarısına güvendiğimiz kitapların satışını yapıyor ve bu konuda okurlarımıza 60 günlük koşulsuz iade şansı sunuyoruz. Böylece hem eserlerine güvenen yazarlarla çalışıyor hem de okurlarımızın azami memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. Konunun detaylarını Sıkça Sorulan Sorular ve İade ve İptal Politikası linkleri üzerinden okumanızı tavsiye ederiz.

Sayfamızda bulunan yorumlara bakıldığında bu amacımıza ulaştığımızı görerek onur duyuyoruz.

 • Siz de eserler hakkındaki olumlu olumsuz fikirlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarsanız, seviniriz. Çünkü övgüleriniz her ne kadar bizi mutlu etse de eleştirileriniz de bize her zaman daha iyisini yapma konusunda yol gösterecektir.

 

 • Çok Önemli Not: Ekitap Noktası olarak bütün alışverişlerinizde Shopier ve İyzico güvencesini size sunuyoruz. Ekitap Noktası’nın kredi kartı veya banka kartı ile yapılan işlemlerde Shopier ve İyzico altyapısını kullandığını belirtmek istiyoruz. Kısaca bu sayfadan kitabı satın aldığınızda Ekitap Noktası, Shopier ve İyzico güvencesi ile içiniz rahat bir şekilde hiçbir endişeye kapılmadan kitabınızı indirebilirsiniz. Kitabı satın aldıktan hemen sonra, kitabınız otomatik olarak e-posta adresinize gönderilecek ve gönderilen linke tıklayıp kitabı indirerek hemen okumaya başlayabileceksiniz.

 

 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

1. Bu aşk dualarının etkisini ne zaman görmeye başlarım?

Bu aşk dualarının tam etkisini görebilmek için kitabın içindeki “duanın kabul şartları” bölümüne ve kitapla birlikte verdiğimiz Uygulama Rehberi’ne riayet etmen gerekir. O şartları yerine getirmen halinde Allah’ın izniyle en kısa zamanda duan kabul olur.

2. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nda nasıl dualar yer alıyor?

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nda yer alan aşk duları, bir kişinin hayatı boyunca karşılaşacağı her türlü aşk durumuna çözüm sunan oldukça etkili ve sırlı dualardır. Birini kendine aşık etmek, birini kendinden soğutmak, eşini kendine delicesine bağlamak, sana yüz vermeyen kişiyi çılgınlar gibi aşık etmek veya giden sevgiliyi geri getirmek gibi onlarca konuda çok etkili aşk duaları var.

3. En Etkili Aşk Duaları Kitabı’nda yer alan dualar gerçekten de işe yarıyor mu?

Evet, kitaptaki uygulamaları doğru bir şekilde uygulayan herkes, Allah’ın izniyle en kısa sürede duasının sonucunu görüyor, bunu binlerce okuyucu yorumları da gösteriyor.

4. Neden aşk büyüsü yerine aşk duası yapmalıyım?

Çünkü büyü hem dinen haram kılınmış ve lanetlenmiş bir uygulamadır, hem de duaya nazaran oldukça zayıftır. Oysa dua, insanın Allah ile olan en güçlü bağlantı noktası ve muazzam bir etkiye sahip olan harika bir uygulamadır. Mucizevi dualar dururken güçsüz büyülere başvurmak akılsızlıktır.

5. Bu duaların yapılması günah mıdır veya sakıncalı mıdır?

Asla! Çünkü dua, kul ile Rabb’in arasındaki en görkemli iletişimdir ve bu iletitşim tepeden tırnağa sevap doludur. Zaten En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nda büyü ve sihri çağrıştıran herhangi bir uygulama yoktur. Başta da söylediğimiz gibi buna gerek de yoktur. Çünkü bu dualar, en etkili büyülerden bile katbekat daha etkilidir.

6. Aşk ve muhabbet dualarını herkesin bilmesinin sakıncası var mı?

Her ne kadar bu dualar oldukça masum birer araç olsalar da çok güçlü ve tesirli oldukları için bazı kötü niyetli kişiler tarafından kullanılması uygun değildir. Dolayısıyla kötü niyetli kişilerin bu aşk dualarını bilmemesi daha iyi olacaktır.

 

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabında Hangi Dualar Var?

 

Giden Sevgiliyi Geri Getiren Aşık Etme Duası

Kalpleri Yakınlaştıran Aşık Etme Duası ve Diğer Aşık Etme Duaları

Kalpleri Birbirine Çeviren Bağlama Duası ve Diğer Bağlama Duaları

Kalplerdeki Kırgınlığı Sevgiye Çeviren Barışma Duası

Dargın Kişilerin Yeniden Bir Araya Gelmesini Sağlayan Barışma Duası

Her Türlü Küskünlüğe Şifa Olan Barışma Duası

Aşk ve Muhabbet Konularında Okunacak Muazzam Tesirli Cesaret Duası

Giden Sevgiliyi Geri Getiren Çok Etkili Dua

Kalpleri Yeniden Birbirine Isındıran Mucizevi Dua

Hem Özel Yaşam Hem de Maddi Konular için Okunan Dilek Duası

Hayırlı Bir Kısmet ile Nasiplenip Evlenmek İçin Dua

Sevdiğini Geri Getirme Duası

Yeniden Vuslatı (Kavuşmayı) Sağlayan Geri Getirme Duası

Şirinlik Duası Hükmündeki Güzellik Duası

Aşk ve Muhabbet Konularındaki Sıkıntıların Defi İçin Okunan Hacet Duası

Muazzam Etkili Hayırlı Eş Bulma Duası

Kuran Ayetlerine Dayanan Hayırlı Eş Duası

Saadet Kapılarının Açılmasını Sağlayan Huzur Duası

Her Konuda Okunabilecek İstek Duası

40 Okumada Mucizevi Tesir Gösteren Kavuşma Duası

Sevenlerin Bir Araya Gelmesine Vesile Olan Kavuşma Duası

Güçlü ve Hızlı Biçimde İcabet Gören Kısmet Duası

Sevginin Yeşermesine Vesile Olan Muhabbet Duası ve Diğer Muhabbet Duaları

Saadete Nail Olmayı Sağlayan Mutluluk Duası

Sevdiğinin Rüyasına Girmek İçin Okunan Muazzam Tesirli Dua

Düşmanların Dahi Hislerini Değiştiren Sevgi Duası

Kişiyi Her Yönüyle Güzel Gösteren Şirinlik Duası

Kişinin Değerini Arttırıp Ona İtibar Kazandıran Mucizevi Dua

İstenmeyen Kişilerden Kurtulmak İçin Uzaklaştırma Duası

Kötü İnsanlardan Korunmayı Sağlayan Uzaklaştırma Duası

Şirinlik Duası Hükmünde de Okunabilen Yüz Güzelliği için Dua

ve çok daha fazlası…

 

 • Yorumları genellikle Ekitap Noktası olarak biz cevaplıyoruz, fakat çok önemli ve kitapla doğrudan ilgili yorumları, yazara iletip onun cevap yazmasını sağlıyoruz. Dolayısıyla yorumlar kısmında doğrudan yazara da soru sorabilirsiniz. Bu sayede kitapla ilgili çok daha geniş bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. Kötü söz ve hakaret içermeyen her yorum yayımlanacaktır.
Bildir
Revşan DÖNMEZ
Revşan DÖNMEZ

ben sizin kitabınızı alıp içindeki geri getirme duasını okudum. duaya birkaç gün devam ettim sonra da işe yaramıyor diye eseri size iade ettim. siz de benim paramı gönderdiniz. ama hocam iadeyi yaptıktan sonra sevgilim bana döndü ve dedi ki dua okuduğum günlerde sürekli beni düşünüyormuş ve beni ne kadar sevdiğini anlıyormuş. Kitabı iade ettiğime pişman oldum. Acaba kitabı yeniden satın almam mümkün mü? Lütfen hakkınızı helal edin. Sizin için önce kötü şeyler düşündüm sonra pişman oldum.

Zehra Kuşan
Zehra Kuşan

Kitabı ben de almak istiyorum. Acaba başkasının kredi kartı ile alsam olur mu yani ad değişik olsa olur mu? benim kredi kartım yok. ya da bankadan havale etsem yine kitabı alabilir miyim? Teşekkürler Allah’a emanet olun.

Sevinç
Sevinç

Allah ne muradınız varsa versin inşallah. kitap çok işime yaradı. daha önce yüzüme bakmayan kişi artık peşimden ayrılmıyor. Siz benim yüzümü güldürdünüz Allah da sizin yüzünüzü güldürsün inşallah. hocam bir de evlenmek için duaları okusam acaba olur mu yoksa bir müddet dualara ara mı vereyim? ben onunla evlenmek istiyorum inşallah. kısmet nasip olursa tabi. lütfen cevabınızı erkenden bekliyorum. şimdiden Allah razı olsun

Kerime
Kerime

Merhaba hocam ben size özel bir yorum yazmıştım. Hani yayınlamayın demiştim. Hocam o konuda işler yoluna girdi. Özel zaman ayırdınız bana cevap yazdınız. Allah sizden razı olsun. Allah hayrınızı artırsın inşallah

Yasemin
Yasemin

İstenmeyen kişilerden kurtulmak için okunması gereken duayı okuyan var mı ?varsa Aldığınız sonuç nedir yardımcı olur musunuz hayatımda olan birinden kurtulmak istiyorum

Buket
Buket

Hocam cevap verir misiniz? Gerçekten doğrumu faydalı mı bu dualar?

S. Durmaz
S. Durmaz

Hocam ben adet dönemlerinde dua etmeye ara mı verelim yoksa aynen devam edelim diye soracaktım. Eğer ara vereceksek kaldığımız yerden mi devam edelim yoksa baştan mı başlamak lazım

DİLEK
DİLEK

hocam buradaki dualar büyü falan değil değil mi ALLAH korusun sevdiğimize kavuşmak isterken günaha girmeyelim.

Sena
Sena

Dualara başlayalı birkaç gün oldu ama içim huzur doluyor, sanki ağlayacak gibi oluyorum. Duaları okuduktan sonra çok duygusallaştım. İtiraf edeyim ki ben duaları büyü niyetiyle almıştım. Benim asıl niyetim birkaç dua okuyup eşimi kendime yeniden aşık ettirmekti. Fakat bende bambaşka etkiler yarattı. Eşim huylarımın çok değiştiğini söylüyor. Diyor ki çok farklı çok iyi biri olmuşum. Bence duaların etkisidir. İnşallah benim için kocam için hepimiz için hayırlısı olur. Allah’a emanet olun hocam

Kübra
Kübra

hocam kitap için Allah razı olsun sizden inşallah. hocam benim bir sorum olacaktı. acaba ben kitaptaki tüm duaları baştan sonra okumalı mıyım. yoksa önce duanın ismine bakıp hangisine ihtiyacım varsa ona mı bakmalıyım. hocam bi de orada verilen sayılar var. işte kaç defa okunacak ne zaman okunacak diye. Biz fazladan da okusak olur mu yani yanlış olmaz mı

Sevgül
Sevgül

Allahıma şükürler olsunki sevdiğim geri döndü. vesile olan herkese baştada size çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Size her zaman dua edeceğim.

Seracettin
Seracettin

arkadaşlar ben sözlümden ayrıldım. acaba hangi duayı okusam etkili olur. arkadaşlar bu durumda olup dua ile ilişkisini düzelten varmı. lütfen dua ismini paylaşalım arkadaşlar. şimdiden Allah razı olsun herkesten

selçuk
selçuk

bende aynı durumu yaşadım, kitaptaki Yeniden Vuslatı (Kavuşmayı) Sağlayan Geri Getirme Duasını yaptım. sözlüm benden defalarca özür diledi. çok şükür şimdi çok mutluyuz.

Yeliz
Yeliz

Ne kadar sürede döndü ve rum suresi meryem suresi ve diğer süreleri de okudunuz mu uzun ya??

yasemin
yasemin

Kaç gün yaptınız duayı

Zeynep
Zeynep

Kitap çok güzel olmuş. bir de kitapla verilen tarif kitabı mıydı rehber miydi o çok güzeldi. ondan çok şey öğrendim. Acaba her duada o tarif kitabına bakmamız mı gerekir yoksa sadece kafamıza takılan bir şey olunca mı bakalım.

Osman Nuri
Osman Nuri

Selamın aleyküm hocam ben sebepsiz yere ayrıldım nişanlımdan. aslında herşey iyiydi. ama bir anda tüm huyları değişti. bana zaman ver. kendimi hazır hissetmiyorum falan dedi. kafam karışık o yüzden iyi düşünemiyorum dedi. sonuçta ayrıldık. iki ay geçti üzerinden hocam. acaba ben şimdi dua edersem yine etkili olur mu

esmer
esmer

sevgili kardeşim ben de aynı durumu yaşadım bu kitapta bulunan geri getirme dualarını yaptım tam 7 gün sonra nişanlım bana geri döndü pişman olduğunu söyledi allah bu duaları hazırlayanlardan razı olsun

Derya Ç.
Derya Ç.

Ya dua ile sevgilinin döndüğü nerede görülmüş. Duaların etkili olduğunu nereden biliyorsunuz. Para için umut dağıtıyorlar. Aşık etme duası ya da bağlama duası ile olsaydı benim gibi kimseler yıllarca aşk acısı çekmezdi. Açıkçası bana pek güven vermiyor bu şeyler.

Derya Ç
Derya Ç

Lütfen kusura bakmayın bilgim olmadan yorum yapmışım. Birkaç bilgili hocaya bu durumu sorunca güzel dinimizde aşk ve muhabbet duaları olduğunu söylediler. Bu duaların çok etkili olabileceğini de yeni öğrendim. Lütfen önceki yorumumu silin kusura bakmayın hakkınızı helal edin.

Tuğçe Nur
Tuğçe Nur

Sevgili Kardeşim valla ben de öyle düşünüyordum. Sonra biraz araştırdım. Kitaptaki tüm duaların kaynağını vermişler. teker teker nerede ne var hepsini yazmışlar. bir de bilen birilerine de sordum. Muhabbet dualarının eski ismi celb etme dualarıymış. yani eskiden beri varmış bu şeyler. Bir de biz iki arkadaş aldık kitabı. benimkisi eşimi eve bağlamak için arkadaşımın ise sevdiği bir çocuk vardı. İnanki ikimizde de etkili oldu. En azından ben kendi adıma çok iyi neticeler aldım. İnsan kedisini denemeyince inanmıyor. Ama duaların hikmeti çoktur kardeşim. ben bunu bilir bunu söylerim.

YALNIZADAM
YALNIZADAM

Selamlar, dua ile başkasını zorla aşık etmek doğru mu acaba? Dua ederek birinin duygularını yönlendiriyoruz sonuçta değil mi ama? Ne farkı kaldı büyüden bunun?

Handan
Handan

Bu yorumlar gerçekten doğru mu hocam çok merak ediyorum. Biz erkek arkadaşımla çok iyiydik. Evlilik hayalleri kurarken ailesinden kaynaklı ayrıldık. Beni istemediler. Aile yapılarımız çok farklı. Ama ben seviyorum onu. Eminim o da beni seviyor. Ama özellikle annesinden ayrı karar veremiyor. Ben bir şeyler yapmak istiyorum ama kadın halimle ben sevdiğimi evliliğe razı edemem ki. Elim kolum bağlandı hocam. Gücüm tükendi. Ama yorumları okuyunca acaba benim de faydalanacağım bir dua olur mu dedim. Allah rızası için yardmcı olun.

Meltem
Meltem

Ben daha önce aşk büyüleri kitabından dolayı çok sıkıntı çektim. Oradaki uygulamaları yapmak için garip garip bir sürü malzeme aldım ve gece yarılarına kadar değişik şeyler denedim. Sonuçta bozulan benim ruh halim oldu. Ben açıkçası bu kitaba da o gözle baktım. Ama içinde öyle şeyle yokmuş. Hepsi duaymış. Bu iyi oldu. Çünkü benim dilim bir defa yandı. Dualara da başladım inşallah faydasını görürüm.

Cemil
Cemil

Arkadaşlar kardeşler ben 6 yıldır süren ilişkimi iki hafta önce kaybettim. Ben şeytana uydum ve bir hata yaptım. Her şey ortaya çıkınca beni affetmedi. Aslında yaptığım çok büyük bir şey değildi. Ama yine de doğru bir şey de değildi. Onu anlıyorum. En iyisini yapıyor yani haklıdır. Ama kardeşlerim bu bana büyük ders oldu. Asla öyle hatalar yapmaycağım. Allaha yemin kasem ettim. Bir daha olmaz. Telefonlarıma çıkmıyor. Görüşme taleplerimi reddediyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen bu konuda dua bilen varsa paylaşsın. Ben kitabı almadım arkadaşlar öylesine tesadüfen bu sayfayı buldum. Arkadaşlar bu kitapta dediğim mevzuya ait dua olur mu acaba.

Beşikt-aşk
Beşikt-aşk

Sayın yazar ben bu kitabı almak isityorum. Anladığım kadarıyla kitap telefona indirilip okuyorum. Ben basılı halini göndermenizi talep ediyorum. Allah razı olsun. Allah’a emanet

Çiğdem
Çiğdem

Merhaba ben parayı yatırdıktan sonra işlemler nasıl gelişecek. Bana şifre falan mı verecekler. Bu aşamayı anlamadım. Biraz bilgi verebilir misiniz lütfen

Bünyamin
Bünyamin

Sevgilinin rüyasına girme duasını okuyup uyudum. ama o benim rüyama gelmişti. amaç benim onun rüyasına girmem değil miydi. Yardımcı olup açıklarsanız sevinirim.

Ezgi
Ezgi

Bunun nasıl mümkün olduğunu anlayamadım. Nasıl oldu da bana her seferinde hayır diyen erkek bu kez bana aşık olduğunu söyledi. Aşk ve muhabbet duaları gerçekten de nasıl bu kadar etkili olabilir ki?

Melisa
Melisa

Gerçekten ise yarıyor mu ?

figen
figen

Hocam ne olur yardım edin. Nişanlım ayrılmak istiyor. Biz aramızda nişanlandık. Daha ailelerimize demedik. Sıkıldım vazgeçmek istiyorum diyor. Ama ben onu çok seviyorum. Lütfen bir yol gösterin. Hangi duaları okusam etkili olur acaba. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Mehmet Emin
Mehmet Emin

Ben de çok medyuma gittim büyüye çok para verdim. o zaman bilmiyordum tabi. isteğim olsun ne olursa olsun diyordum. ama çok günaha girmişim. Allah affeder inşallah. çok şükür sizin kitabınızı aldım. artık özel hayatımla ilgili meselelerde kendim dua ediyorum ve sonuçlarını kendim takip ediyorum. Ayrıca çok huzurlu oldum sayenizde. Dua okumak ruhun ilacıymış sayenizde öğrendim. Allah razı olsun hepinizden

Hayri
Hayri

Hocam Allah razı olsun. Sevdiğimle yeniden bir araya geldik. Acaba duaları okumaya devam edeyim mi yoksa zaten muradım gerçekleşti. Okumama gerek yok mu

Neşe
Neşe

Herkese merhaba ben de bu kitabı çok almak istiyorum. gerçekten işe yarıyor değil mi

yusuf ali
yusuf ali

Ben kitabı aldım. geçen hafta çarşambadan beridir duaları okuyorum. ne kadar okuyacağım. Ben aşık etme dualarını okuyorum. bir hafta okusam yeterli olur herhalde

ömer
ömer

hocam benim de başımdan aynı şey geçti. bende duaları okudum sonra kitabı iade ettim ama dileğim kısa süre sonra gerçekleşti.

Nihal
Nihal

Bende de çok etkili oldu. Allah bu kitabı çıkaranlardan razı olsun. Bu sayede beni her zaman reddeden erkeğin aşkını kazandım. Neden daha önce bilmiyorduk ki bu şeyleri. Boşuna yıllarca üzülmek yerine dua etmek en doğrusudur. Bir de bu kitabı bilmedikleri için yanlış şeyler uygulayanlar var (büyü, rükiye falan.) Bence kitabı daha çok tanıtırsanız daha çok kişi fayda görür.

AYLİN
AYLİN

çok şükür tam üç kez reddetmişti ama bu sefer yaptığım dualardan sonra kendisi teklif etti.

Şehnaz
Şehnaz

Allah rızası için niçin yorumlarımı yayınlamıyorsunuz. Niçin cevap vermiyorsunuz.

Nevzat
Nevzat

hocam benim 2,5 yıldır bir ilişkim var ama belki on defa ayrılıp barıştık. onu çok seviyorum ama birden tepki veriyor ve ayrılıyoruz. sonra birkaç gün geçince beni ne kadar çok sevdiğini söylüyor ve geri geliyor. Ben onu çok seviyorum. o yüzden her seferinde onunla yeniden başlıyoruz. ama artık bende yıprandım. ilişkimiz sağlam ilerlesin istiyorum. Sorun sıkıntı artık beni yoruyor. Sevgilimin huyu güzelleşsin diye bir okumam mümkün mü hocam

Abdullah
Abdullah

Duaları ezberlemek mi gerekiyor bakarak okusak da olur mu

Tuğçe
Tuğçe

Hocam çok merak ediyorum kitabı almak istiyorum ama kapıda ödeme var mı yok mu bilgi sahibi olmak istiyorum

Aysu
Aysu

Iyi gunler kitabiniz sadece ekitap olarakmi yayinda.diger kaynaklardan bulamadim da

meryem kaya
meryem kaya

kitabı almak istiyorum web sitenize erişemiyorum.

ceyda
ceyda

bir mail adresiniz yokmudur ? sorularım olacak ama …
yardımcı olursanız sevinirim

Anonim
Anonim

Ücreti nedir?

Nisan
Nisan

Sevdiğim insan beni terk etti hayata ve her şeye olan inancımı kaybettim. Bu dualar onu geri getirir mi bilmiyorum. O kadar boşluktayım. Lütfen beni inandırın duaları okuyayım ve dönsün.

ceyda
ceyda

kitabı bugün indirdim ,çok güzel bir kitap olmuş keşke basılı hali olsaymış dedim, çok pahalı olurdu sanırım öyle. ama dualarım gercekleşsede gercekleşmesede şimdiden Allah razı olsun çok fazla emek harcanmış. normalde hacetim için internette doğru dua ve uygulamasını bulmak için günlerimi hatta haftalarımı harcardım kulaktan dolma bilgilerle hareket ederdim ama bu kitapta bir değil bir sürü dua var dileğiniz için ve şunuda belirtiyim benim gibi tereddütte olanlar vardır belki, büyü mü değil mi diye büyü ile alakası yok çünkü benim en korktuğum ve çekindiğim şeydir gönülden samimi olarak okunarak edeceğiniz dualar mevcut…bugün başlıycam inşallah dualarıma çok heycanlıyım:)

Pinar
Pinar

Nasıl indirdiniz ben yapamiyorum

İsimsiz
İsimsiz

Merhaba sizlere ne kadar tesekkur etsem azdır hayatımda mucizeye sahit oldum sayenizde biten bir iliskimi asla olmaz artık diyen sevgilim simdi benimle bulusmak icin can atıyor 2 hafta gibi bir surede calısmaları yaptım we bekledim hemde huzurla almıs oldugunuz para kat kat helal.olsun allah razi olsun
Iletimi paylasmayin luyfen siz bilin yeterli veya isimdiz diye yayinlayabilirsiniz

Esra
Esra

Mrblar ben bugun kitabı netten aldım ama kitap elime ulaşmadı ne zaman gelir acaba?

bilge durmuş
bilge durmuş

kitaptaki dualar harika okumaya başlar başlamaz ilginç gelişmeler yaşayama başladım elde etmeye çalıştığım erkek beni arayıp ısrarla çay içmek istediğini söyledi bakalım gelişmeleri anlatacağım

Esra
Esra

Bu arada tşkler cevabınızı yeni gördüm

tuba
tuba

bu kitap nasil bu kadar etkili olabilirki? vallahi bendede ise yaradi. mucize gibi bi sey. etkisi ne kadar surecek acaba

Berna
Berna

Kitabınız kitapçılar da var mı yoksa sadece internetten mi alabilirim ?

Berna
Berna

Kitabınızı çok merak ediyorum ve almak istiyorum. E kitap olarak istiyorum ama beceremedim yardımcı olurmusunuz?