Düğüm Büyüsü ile Kendine Bağla, Gözü Başkasını Görmesin!

Düğüm büyüsü sayesinde sevgilin sana tüm benliği ile bağlanacak

Tarihte daha çok “kıskanç kadın büyüsü” olarak geçen düğüm büyüsü en etkili kendine bağlama uygulaması olarak bilinir. Her ne kadar bu isimle anılsa da bu etkili büyüyü kadınlar da erkekler de uygulayabilir.

Düğüm büyüsüne maruz kalan kişinin gözü sevgilisinden başkasını görmez ve ömür boyu ona bağlı olur.

Tarihte düğüm büyüsü olarak geçen iki uygulama vardır. Bunlardan birisi insanların halsiz düşmesine neden olan büyüdür. Diğer düğüm büyüsü ise kendine bağlama uygulamasıdır. Bizim bu yazıda hakkında bilgi verdiğimiz düğüm büyüsü kendine bağlama uygulaması olarak icra edilen büyüdür.

Düğüm büyüsü aynı zamanda şirinlik büyüsü olarak da kullanılır

Bu tesirli büyü sadece kişilerin birbirine bağlı olmasını temin etmekle kalmaz. İnsanların birbirini sevmelerini de sağlar. Bu itibarla düğüm büyüsü aynı zamanda şirinlik büyüsü hükmündedir.

Bu etkili büyüye eşini veya sevgilisini kendisine bağlamak isteyen kişilerin yanı sıra kendisini sevdirmek isteyen insanlar da başvurmaktadır.

Büyü yaptıracak kişilerin “büyünün kapanması” riski karşısında dikkatli olması gerekir

Düğüm büyüsünün yapıldığı gün çok dikkatli olmak gerekir. Zira yapılacak bir hatada büyünün kapanması tehlikesi ortaya çıkar.

Büyünün kapanması söz konusu uygulamanın asıl amacından saparak korkunç sonuçlara yol açmasıdır. Yani kendine bağlama amacıyla yapılan büyü çok farklı yönlere tesir edebilir.

Büyünün kapanması halinde ortaya çıkabilecek en kötü durumlar hastalıkların ortaya çıkması, delirme, intihar etme ve konuşma yeteneğini kaybetmedir. Tabi bunların içinde yaygın olarak delirme riskinin görüldüğünü de ifade etmek gerekir.

Büyünün kapanmaması için büyü üstatları çeşitli önlemler almaktadır

Düğüm büyüsünü yapan medyumlar büyünün kapanmasını engellemek için çeşitli önlemler almaktadır.

Genellikle evde bulunan bıçak, kama gibi tüm kesici aletle toplanır. Çünkü bu aletlerin büyünün tesirini değiştirme özelliği vardır. Ayrıca evde bulunan aynaların sol alt köşesine çamur sürülür. Yapılan bir diğer uygulama ise büyü yapılan evin mutfağına soğan veya elma kabukları dökmektir.

Büyüyü uygulayan üstatlar bu önlemleri almak yerine büyünün yapılışında titiz davranmanın daha doğru olacağını belirtmektedir.

Düğüm büyüsünün yapılış tarzı: Ne bir düğüm fazla ne bir düğüm eksik

Düğüm büyüsü iki adet siyah ipe düğümler atılması suretiyle yapılmaktadır. Kadın ve erkeği temsil eden uzunca iki ip alınır ve bu iplere belli sayıda düğüm atılır.

Hangi ipe kaç düğüm atılacağı ise kişilerin isminde bulunan harflere göre belirlenir. Öncelikle kişilerin adı Arap alfabesi ile yazılır ve isminde bulunan harflerin değerine göre düğümler atılır. Bu sisteme ebced hesabı denir.

İyi bir medyumun bilmesi gereken en önemli hususlardan birisi de ebced hesabıdır. Çünkü pek çok büyü uygulamasında ebced hesabı kullanılmaktadır. Aslına ebced hesabı halk arasında yaygın biçimde bilinmektedir. Çünkü dini eğitim verilen kurumlarda bu konu öğretilmektedir. Ancak medyumun ebced hesabından faydalanması kendisine özgü bir tarzda olmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Karabiber Büyüsünün Şaşırtıcı Etkileri

Düğümler atılırken söylenen tılsımlı sözcüklerin anlamı nedir?

Büyü yapılırken medyum bazı sözcükleri fısıltılı bir ses tonu ile tekrar eder. Bu sözcükler orada bulunanlara anlamsız gibi görünse de aslında büyünün temelini oluşturmaktadır.

İfade edilen isimler büyünün tesirli olmasını sağlayan hüddamların isimleridir. Bu hüddamların insanların duygu ve düşüncelerine sirayet ederek onları yönlendirir.

Düğüm büyüsü ile birbirine bağlanmış kişilerin ömürlerinin sonuna kadar bu hüddamların tesiri altında oldukları için bağlandıkları kişiye karşı çok farklı duygular besler. Başkasının yapması halinde küplere binmesi gereken kişi bağlandığı kişinin aynı hareketi yapması halinde kayıtsız kalır. Yine günlük yaşamda öyle olmamasına rağmen sevilen kişiye karşı çok kibar ve anlayışlı bir tavır sergilenir.

Düğüm büyüsü ancak iki yolla bozdurulabilir

Düğüm büyüsü bazen kötü amaçlarla da uygulanabilmektedir. Eğer birbirine uygun olmayan insanların birbirine bağlanmaları için yapılmışsa ortaya hiç de tasvip edilmeyecek sonuçlar çıkabilir.

Bazı durumlarda da evli şahısların başka bir kişiye bağlanması için bu dua yapılmaktadır. Böylesi durumlarda düğüm büyüsü insanların birbirinden kopmasına dolayısıyla da yuvaların dağılmasına neden olmaktadır.

Tabi söz konusu gelişmeler yaşandığından düğüm büyüsünün bozdurulması büyük önem taşımaktadır. Düğüm büyüsü iki farklı yolla bozdurulabilir:

Büyünün birinci bozdurulma yolu farklı bir kara büyü yaparak düğüm büyüsünün etkilerini dengelemektir. Yani bir büyüyü tesirsiz bırakmak için yeni bir büyüye müracaat etmektir. Ancak tahmin edileceği gibi bu uygulamanın başarılı olma şansı düşüktür ve bazı ciddi riskleri de bulunmaktadır.

Düğüm büyüsünün ikinci bozdurulma yolu ise büyü bozma duaları okumaktır. Kuran ayetlerine dayanan bu dualar sayesinde inşallah tüm şer büyülerin tesirinden kurtulmak mümkün olmaktadır. Büyü bozma duaları büyüye maruz kalan kişiler tarafından bizzat okunabilecekleri gibi bir yakınları tarafından da okunabilmektedir.

Düğüm büyüsü yerine duaların muazzam gücüne başvurun ve sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlayın

Düğüm büyüsü gibi dinen caiz olmayan tehlikeli uygulamalara insanların başvurmasının en büyük sebebi özel yaşamda mutluluğu yakalama arzusudur.

Ancak büyü gibi büyük bir günaha bulaşmaktansa duaların manevi gücünden faydalanmak ve en tesirli dualar ile murad ettiği şeye kavuşmayı dilemek çok daha isabetli olacaktır. İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımıza okurlardan çok olumlu yorumlar alan harika bir dua kitabı tavsiye ederek yazımızı noktalamak istiyoruz.

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.