Çok Kuvvetli ve Çok Etkili Sevgi Duası

Bu Sevgi Duası Dikkatli Bir Biçimde Uygulamaya Konulmalı

Sevgi herkesin hakkı olması gereken bir kavramdır, çünkü Allahu Teala insanı yaratırken onu sevgiyle yaşatıp sevgi ile tanzim etmiştir ve yine muhabbet ile hayatını devam ettirebilecek bir şekilde yaratmıştır.

  • İşte bu noktada insan evladı sevgi duası ile kendisini yaratan ve yaşatan Yüce Zata yönelmeli, Onun varlığını kendi iç dünyasında idrak etmeye çalışmalı, bunun yanı sıra kendisini yaratan Zata teşekkürlerini ve şükranlarını sunup ona minnet borcunu bir şekilde eda etmelidir.

Bunu düzgün bir şekilde yapıp sevgi duasını gerçekleştiren insanların garip bir biçimde isteklerinin hasıl olduğu, amaçlarının tahakkuk ettiği ve güzelliklerin onlara akın akın akıp gelmeye başladığı bilinir.

Ben de bizzat sevgi duası ile hayatına anlam katan ve manasız gidişatını tersine çeviren bir insan olduğum için, bu duanın faziletini ve bereketini diğer insanlara da anlatıp onların da hayatında yeni bir dönüm sayfası ve ışıltılı bir sayfa açmalarını sağlamak istedim. İşte detaylarıyla sevgi duası:

Sevgi Duası Böyle Yapılmak Zorunda, Detayları Takip Edin

5 adet beyaz pirinç tanesi alınır, sessiz bir yere geçilir, orada kıbleye doğru dönülür ve ardından da eller gökyüzüne kaldırılır.

Bu 5 adet pirinç tanesi iki dizin arasına konulur, bunların üzerine 77 defa Ya Vedud esması okunur.

  • √ Ya Vedud ismi şerifi kainatı örneksiz ve benzersiz bir şekilde yaratan Alemlerin Rabb’i olan Allah’ın sevgi ve muhabbeti bütün kainata eşit ve düzgün bir şekilde dağıttığını ve yaratmış olduğu bütün canlılarda muhabbet ve sevgi iksiri bulunduğunu ifade eden bir esmadır.

Dolayısı ile Ya Vedud ismi şerifi 5 adet pirinç tanesinin üzerine okunurken bu ismi şerifin ne anlama geldiği de bilhassa düşünülür.

Yine aynı pozisyonda ve aynı durumda iken 5 adet pirinç tanesinin üzerine bu sefer 77 kez Ya Câmi esması okunur. Tabi Ya Câmi ismi şerifinin okunması ve telaffuzu esnasında yine bu ismi şerifin derin manası üzerinde düşünmek gerekir. O da şöyledir:

  • √ Evreni sonsuz gücü ve kuvveti ile yaratıp insanın hizmetine sunan yaratıcının insana sadece faydalı olan nimetleri vermesi, faydasız nimetlerin tamamını ondan uzaklaştırması mânâsına gelir.

Evet yukarıda da ifade ettiğimiz gibi 5 adet pirinç tanesinin üstüne yine 77 defa Ya Câmi esması okunurken bu manalar düşünülür, aksi takdirde sevgi duası yarım kalır ve etkisini gösteremez.

İlginizi Çekecek: Surhubad Duası

Sevgi Duasında Bir Ayet-i Kerimenin Enerjisi

Bu iki mübarek esma, tarif edildiği şekliyle okunduktan sonra (yani esmalar okunurken manaları üzerinde de düşürüldükten sonra) 5 adet pirinç tanesinin üzerine Nisa Suresi’nin 21. ayeti olan şu ayet 21 defa üst üste okunur:

“Ve keyfe te’huzûnehu ve kad efdâ ba’dukum ilâ ba’dın ve ehazne minkum mîsâkan galîzâ.”

Bu ayetin 21 defa üst üste okunmasının ardından ise şu güzel sözler söylenir:

  • “Sevgi ezelden beri insanın kalbine yazılmış, onun alnına nakşedilmiş ve onun fıtratı ile yoğrulmuş bir kavramdır. Allah’ım hikmetinden sual olunmaz, yaptıkların hiçbir şekilde hesaba çekilmez ve çekilemez, sen yaptıklarını tamamen kendi dileğin ve kendi iraden ile gerçekleştirip insanların ve diğer hiçbir varlığın müdahale edemeyeceği bir düzeyde hayata geçirirsin. Beni yarattığın için de bana sevgi ile güzellikler ihsan ettiğin için de sana minnettarım. Allah’ım şimdi sevgi duası ile kapına gelip sana yeniden yönelmenin huzurunu yaşamak, senin ilahi rahmetinin esintilerini tatmak, merhametin ile yoğurulup hayat yolculuğunda faziletler ile buluşmak istiyorum, bana sevgi ve muhabbeti bağışlayıp merhametini bir kez daha gösterir misin Yüce Allah’ım? Amin.”

Bu sözleri de pirinç tanelerinin üzerine okuduktan sonra şimdi sağ avucunuza 3 adet pirinç tanesini, sol avucunuza da geriye kalan 2 adet pirinç tanesini alıp götürüp bir peçetenin ya da bir kağıdın içerisine koyun.

Sevgi Duasında Özel İşlemler ve Gizleme

O peçeteyi veya o kağıdı muska haline getirin. Muska haline getirin derken, burada herhangi bir özel işlem yapmanıza gerek yok; sadece 5 adet pirinci içine koymuş olduğunuz kağıdı ya da peçeteyi 4 defa içe doğru katlayıp onu bir nevi muska olarak düşünün.

  • Ardından da üzerini bantlayın ve üzerine bant vurduktan sonra bu muskayı başka insanların göremeyeceği bir yerde saklayın.

Sevgi duasını bu şekilde tamamlamış olacaksınız, ama bazı hususları yerine getirmeniz gerektiğini de hatırlatmak durumundayız, çünkü bu hususlar yerine gelmezse sevgi duası eksik ve güdük kalacaktır. Bu da enerjisinin içe kapanmasına ve size kötü şekilde yansımasına sebebiyet verecektir.

  • A) Evvela duayı yaparken tamamen sevgi duasını kim için ve hangi amaç için yaptığınızı, yani niyetinizi iyice düşünerek işe başlamalısınız ve duanın bütün aşamaları boyunca niyetinize net bir şekilde odaklanmayı sürmelisiniz.

B) Bununla birlikte sevgi duası, sadece çarşambayı perşembeye bağlayan gece, yatsı namazı eda edildikten sonra, iki rekat nafile namaz kılındıktan hemen sonra yapılması halinde tam manası ile işlevsel olur ve kişiyi muradına kavuşturur, bunu da hatırlatmalıyız.

  • Bu hususları yerine getiren bir kişinin yapacağı sevgi duası da işlevsel olarak kişiyi en güzel şekilde amacına ulaştıracaktır inşallah.

Fakat Alemlerin Rabb’i olan Allah bazı kullarının kendisine sadece bir dua ile müracaat etmesini uygun görmez ve hoş karşılamaz; bu durumda Yüce Rabbimizin dileğini yerine getirip ona farklı dualarla yönelmeyi bilmeliyiz. Bu anlamda şu dua kitabını da incelemelisiniz:

Eğer gerçekten yaşamınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyacınız var ise bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine siz de şahitlik edeceksiniz.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız:

blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blankblank blank blank blank blank

Daha bunlar gibi yüzlerce farklı ve ilgi çekici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.